PDA

View Full Version : Защо всички го правят ?



Gogo-G
08-07-2014, 14:19
Почти всички който познавам когато кажа ,че тренирам ми се смеят не знам защо нито съм хилав ,нито сакат.Защо това правят ? Възрастните тренираш ли нещо и аз джудо и те или се изсмеят или кажа нещо от сорта-Леле много си опасен ,не само и възрастните.Ама аз ще им покажа ,като тренирам яко ще видят на кой са се смеяли.Пиша просто ,защото така се чувтвам по-добре и сега мога да съм спокоен...

Ouroboros
08-07-2014, 15:19
Не ги слушай. Ако им кажеш "Не тренирам" - ще ти кажат, че само пред компютъра седиш.
Ако кажеш "Тренирам" - почват да те ебават. Няма угодия. Прави това, което ти харесва.

sramejlivkaa
08-07-2014, 15:36
Ами не им казвай ако трябва.

RapExotic
08-07-2014, 18:33
Пребий ги.

Rakshy
08-08-2014, 01:08
Винаги е било така и така ще си остане...
Когато стигнеш до такъв момент има един много добър цитат: "It will destroy you if you try to make it mean to anyone but yourself." Т.е. правиш квото правиш без много обяснения, за да можеш да се държиш на прав път.


Преди играех много баскетбол. Винаги щом някой ме питаше дали тренирам нещо му отговарях позитивно, той разбира се не закъсняваше с отговора "не ти личи"... Почнах да тренирам във фитнеса, отне на хората 4 месеца, за да видят някаква промяна в мен, на 6-7 месец като видяха как си чопля мазолите по ръцете в час проумяха, че тренирам, а аз виждах адската разлика и на външен вид и психически. Имах повече вяра ии тогава както при теб един почна да си прави ташаци, че съм бил ходел много лошо, а аз просто не можех да ходя от миналия leg day, така че извода е: изобщо не се хващай на такива тъпотии, следвай цитата и всичко върви перфектно ;)

Gogo-G
08-08-2014, 13:22
Това за leg day и на мен са ми го казвали :D ,между другото тея на моята възраст където са аз съм много добър на една игра и всички ме ебават ,че стоя само пред компютъра.Когато се записаха тея хора на джудо (заедно с мене ) всички до един ги чупех и казах-Смятай колко сте жалки щом аз седя само пред компа и пак ви чупа :D :D Иначе мерси много ми помогнахте всички ! :)

girlwithblueeyes
08-08-2014, 13:27
Защо въобще им обръщаш внимание ?

evilgirl95
08-11-2014, 09:32
На мене пък все ми се смеят, че съм на "диета", т.е. смеят ми се че не се храня с боклуци.. света така е устроен.. щом си различен, макар и по хубав начин, ще ти се смеят...

аа да и когато отслабнах с 8 килограма си останах "абсолютно същата".. така че някои хора просто не искат да видят положителното.

Waaazzaaaap
08-11-2014, 11:16
Повечето, които ни се смеят (ходя на плуване, стрелба и бягам), всъщност е доста вероятно по един или друг начин да завиждат. Познавах един тип, който се славеше като мижитурка, но започна да тренира редовно. За 3-4 месеца му се подиграваха, но като направи мускули, големи колкото тиквите на повечето от дск, го оставиха на мира.

girlwithblueeyes
08-11-2014, 19:37
Тука само различни и специални сте се събрали.

Rakshy
08-12-2014, 00:51
Тука само различни и специални сте се събрали.

Кот такоа.

AngelBelchev
08-12-2014, 12:37
Повечето ми приятели не щат и да чуят за тренировки и от време на време се бъзикат, но толкова. Малко или много нетрениращите завиждат според мен.

Novsymmmmm
08-16-2014, 00:08
Ми много ясно... Като сме различни ще е така.. Днешно време ако не си като другите си странен и различен и те гледат все едно си им "изял супата с Вилица..." Е ама ти не пушиш е ама за кво живееш то един път се живее, ми пуши си бе кво ми натякваш на мен...

Айде моля ви се.. точно тея където се подиграват на когото и да било ще дойде време в което ще ви се мазнят...и ще ви гледат не от високо ми от ниско..

Arincexmwah
08-17-2014, 17:11
Ммм. Няма как да ти се смеят, защото спортуваш. Може да е като закачка (:

regeneration
08-18-2014, 11:37
И аз като започнах да тренирам всички ми викаха неща от сорта на 'Хилав си', 'За нищо не ставаш', но аз тренирах 4 години и сега никой не може да ме барне! Всички вече съжаляват за това, което са казали. Ти си тренирай и ги остави да говорят! Не забравяй, че те говорят, а ти тренираш! Кой според теб прави по-добро за себе си? Продължавай само така!

Shano131
08-18-2014, 16:47
това е начина и стимула които трябва

SummeRLove08
08-30-2014, 12:00
Това пък е най-тъпото-някой да се смее на друг, че тренира! Спортът те учи на толкова положителни неща-дисциплина, постоянство, сериозно отношение. Със сигурност завиждат! Дори и да не са сериозни тренировки, дори и леки упражнения помагат. :)

GEMBI
08-30-2014, 14:37
Пребий ги.

Само така. :D

Rakshy
08-30-2014, 19:53
дори и леки упражнения помагат. :)

Не заблуждавай хората.

BoneCollectorAO
09-08-2014, 18:40
Според мен това е завист. Завиждат на волята и отдадеността, просто защото те не могат да бъдат това, което си ти.

muhatacece
09-09-2014, 18:12
Trudno mojesh da ugodish na horata, gleday si judoto i da ne te ebe. Na nqkolko puti sum iskal da treniram s momcheta ot klasa, a te sa otkazvali, a sled kato razberat che chovek trenira, golqm smqh pada i za boga, toq beshe debelak we, kak moje :D

muhatacece
09-09-2014, 18:13
На мене пък все ми се смеят, че съм на "диета", т.е. смеят ми се че не се храня с боклуци.. света така е устроен.. щом си различен, макар и по хубав начин, ще ти се смеят...

аа да и когато отслабнах с 8 килограма си останах "абсолютно същата".. така че някои хора просто не искат да видят положителното.

tova mi haresa .

anonymous908491
09-09-2014, 18:14
Ама аз ще им покажа ,като тренирам яко ще видят на кой са се смеяли.

Ще запомня да не спор с теб, не искам да ме набиеш.