PDA

View Full Version : СПЕШНО!!! Бременна съм, а съм едва на 15... какво да правя?



analee1
08-07-2014, 17:31
Бременна съм, а съм едва на 15... Решена съм, че няма да раждам по простата причина, че е нелепо... Моля да ми дадете съвет... какъв вид аборт да направя? Кога? (Имам предвид в коя седмица е най-подходящо) Моля, помогнете, дайте ми съвет!

per-dead
08-07-2014, 17:46
Колкото по-рано, толкоз по-добре. Ако съм ти майка, ще те пребия, не защото си правила секс, а защото го правиш, без да внимаваш. Пък и може да имаш късмета да пометнеш, като например да те удари тъпкача веднъж в корема... мисля, че е достатъчно.
Мисля също и че си трол.

PS: чували за интернет, ама за презервативи, ескапел - не. :/

analee1
08-07-2014, 17:54
Никога не сме правили секс без презерватив... Заминах в чужбина за няколко седмици, не ми дойде, но помислих, че е от рязката смяна на климата... като се върнах преди два дена реших да си направя тест и той се оказа положителен.... единствения вариант е презервативът да се е скъсал...

per-dead
08-07-2014, 17:58
Е, тогава си имаш доста кофти гадже, което не ти казва, като се скъса презерватива. Има разни начини за аборт, освен операция. Върви на гинеколог да обсъдите проблема и решенията. Но да те предупредя - щом нямаш 18, ще трябва и родителите ти да разберат, защото без тяхното съгласие разни такива работи май не могат да бъдат осъществени.
Успех.

analee1
08-07-2014, 17:59
:)

marilyn
08-07-2014, 18:19
Мирише ми на трол.

LadyDi
08-07-2014, 19:21
Разговаряй с родителите си.
Друг съвет нямаме.