PDA

View Full Version : Чат с момиче....



qwerty0012
08-08-2014, 00:23
Здравейте! От скоро си пиша с едно момиче, с което се запознахме покрай един мой приятел. Намерих и номера от една нейна приятелка и започнах да и пиша. За тези 2 седмици си писахме няколко пъти (общи неща), но напоследък когато и пиша вижда, че съм и писал, но не ми отговаря, също така когато си писахме само аз и писах първи. Бих искал да ви попитам ако си пишем, какво точно да и пиша, за да е по-зайнтересована от мен и да започне дори и тя да ми пише първа. Също така когато тя не ми пише първа и понякога не ми отговаря има ли шанс между нас да стане нещо или просто да се откажа и ставам досаден?

ShtrudeL
08-08-2014, 00:29
Досаден си.
Ако искаш все пак да й привлечеш вниманието - дръж се грубо, но без да я обиждаш. ^^

789789789
08-08-2014, 00:31
По вероятно е да станеш досаден, но зависи има някой се правят на недостъпни, на интересни... А относно това какво да и пишеш за да е по-заинтересована"ех де да знаеше някой тайната"... Повечето случаи ако имате поне някакъв общ интерес.. или да импровизираш ам не на всеки му се получава... ДА пишеш тъпотий, смешки.. ам не се знае как ще изглеждаш в отсрещната страна..

RapExotic
08-08-2014, 18:39
Ако искаш между вас да стане нещо я покани навън. Тези работи не стават в чата. Докато ти и пишеш сигурно и пишат още 10 чвека, а като излезете ще сте само двамата.