PDA

View Full Version : Момичетата,които се грижат за косите си



boryana_ll
08-08-2014, 06:38
Здравейте,момичета.Започна х акция за възстановяване на косата ми,мисля,че за сега се справям добре.Взех си един спрей http://prikachi.com/images.php?images/239/7524239l.jpg .Представлява термозащитен спрей за изрправяне на коса,на самия продукт пише При изправяне с преса:на чиста и изсушена коса нанесете крема върху малък кичур и след това изправете косата с преса.Изправете повторно до пълното изпаряване на продукта.Ето го и запитването ми ,тъй като продукта е мазен,представлява нещо като крем и е трудно да се прецени колко точно количество да се постави на кичура и когато изправям косата тя ''пращи'' .Този ефект предполагам се получава от нагорещената преса и спрея.Моля ,тези ,които разбират да ми кажат това уврежда ли косата?Не мога да преценя колко продукт да сложа и при почти всеки кичур косата пращи.Е,има ли запознати как да предовратя и вредно ли.
За благодарност,че изчетохте темата и помогнахте ,надявам се ,ще кажа ,че спрея изправя доста добре,много добре се спогажда с косата ми и ухае приятно,мисля ,че е страхотен за цената си :)))

Renny.
08-08-2014, 08:48
Ако бях на твое място, бих нанасяла спрея примерно 5-10 мин. преди да започна да си изправям косата. Бих изчакала малко ,тъй като това ''пращене“ не ми се нрави.Не знам, аз не я изправям, но сестра ми си я изправя, доколкото съм я засичала, докато го прави, никога не съм чувала косата й да пръщи ;д . И ми се струва, че в случай, когато не е вредно за косата ти, то няма ли да прецака пресата по някакъв начин. Не знам, просто изказвам мнение пък и съм човек без опит в изправянето, така че изчакай и другите мнения :D

Hilary_
08-12-2014, 07:06
Първо - продуктът ти лично за мен е ненадежден.
Второ - какъв точно е проблемът на косата ти, че трябва да се възстановява, защото едно спрейче за предпазване от преса, съвсем няма да стигне?

Make me
08-12-2014, 07:38
оле ужас тва е пълен боклук

R_922
08-12-2014, 07:46
Първо - продуктът ти лично за мен е ненадежден.
Второ - какъв точно е проблемът на косата ти, че трябва да се възстановява, защото едно спрейче за предпазване от преса, съвсем няма да стигне?

съгласна съм и аз с това мнение. Много е важно да се спомене какъв е проблема, защото не винаги даден препарат може да помогне. Ако косата е е изтощена до степен изгорена, нищо друго не помага освен ножицата и времето да израсте. А иначе винаги съм на мнение да се използва качествена козметика, особено ставайки въпрос за възстановяване. Не знам при какъв фризьор ходиш, но ако работи с хубава козметика по -добре се допитай до него и му поръчай да ти вземе това от което имаш нужда. Вярно човек дава доста пари, но когато ефекта е налице винаги си заслужава.