PDA

View Full Version : Да скъсам ли с него?



lyd
08-08-2014, 07:59
Ситуацията е такава,че отскоро ходим с едно момче (окл 2 месеца), но въпреки това няма тръпка...Не сме се виждали от 3 дена защото той е 'изморен' хах...Ако има желание има и начин + че живеем на не повече от 10 мин разстояние.Като си помисля в предишните си връзки как примерно гаджето ми е идвало дори и за 5 минути ако трябва само за да ме види. А сега с това момче имам чувството,че едва му пука за мене.Но и като се видим, като че ли нищо не се случва.Вярно,че когато си влюбен не ти трябва нищо особено само компанията на другия,но в тази връзка сякаш винаги ни е скучно (поне по мои наблюдения,но мисля, че и на него му е така)
По принцип не обичам да пришпорвам хората или насила да ги карам нещо и като усетя,че от другата страна някой не е напълно 'отдаден' и клоня към приключване не връзката...
И сега се чудя какво да правя.Вие какво мислите по въпроса? Споделете от вашия опит... Има ли смисъл да продължавам?

zoyex
08-08-2014, 08:16
Поговорете и стигнете до взaимно съгласие

sometimes_
08-08-2014, 08:22
Щом сега няма тръпка, какво ще е след няколко месеца...

102
08-08-2014, 08:42
без яка трътка няма яка тръпка
поработи върху себе си

marilyn
08-08-2014, 09:44
Явно не сте един за друг, щом още в началото нямате тръпка и не ви е интересно да се виждате.

vanqsp
08-08-2014, 10:12
Ето ти отговора: Ако има желание има и начин!

lyd
08-08-2014, 10:18
^Ами на мен ми е интересно що годе, ама на него все не му се излиза.Нз сигурно в мене е проблема.Ако ме харесваше достатъчно щеше да преодолее това, че е 'много уморен' и да излезе поне за час.Гадно ми е аз да подхващам въпроса,ама е тъпо да сме заедно 'просто за спорта'.Поне на мене ми е тъпо де.Да сте уж обвързани,а даже да ви мързи да се виждате...

hey.mistery
08-08-2014, 12:17
Прочети си написаното, сама си отговаряш на въпроса. Няма тръпка, няма връзка. Поговори все пак с него и му обясни как виждаш ти нещата.

RapExotic
08-08-2014, 19:01
Защо тръгваш с някой, с когото няма тръпка? Безмислено е да продължавате.

HollyGolightly
08-08-2014, 23:11
Ето ти отговора: Ако има желание има и начин!
Всъшност нещата не винаги стоят по този начин. Когато започнете да работите по 8-10-12 часа на ден и се връщате скапани от работа и знаете, че на следващият ден ви очаква напълно същото, и на вас няма да ви е до срещи. Авторке, звучиш ми като абсолютна егоистка, която мисли само за себе си и какво иска в точно този момент. Това, че ходите, не означава, че той постоянно трябва да прави жертви за теб. Ако ти си искала да го видиш, защо не си отишла до тях, сама каза, че живее на 10 минутки от вас?

NambyPamby
08-09-2014, 03:41
Ами, защото, когато гаджето ти не ти предлага да се видите у тях примерно, е малко нахално да се натрисаш.
А тия оправдания с работенето и голямата умора са тотално клише. ;) Да, работата е фактор и то голям, скапваш се, ама това не е оправдание. Не можеш да ме убедиш, че млад мъж на 20+, ходещ на една-единствена работа, е толкова скапан, че чак да няма сили да види гаджето си. И то говорим за пресни гаджета, които би трябвало да са във фаза на ухажването - да искат да прекарват по възможно най-много време един с друг и да им е интересно и забавно заедно. Тук не говорим един-два-три пъти да е скапан младежа от работа, доколкото разбрах това е системно. А говорим за 10 минути разстояние.
Не е нормално, поне за мен. Може да звучи егоистично, да, но пак казвам, това е този сладък етап от връзката, в който сте вкопчени един в друг и ако може, няма да излизате от леглото. 8-) И няма кой да ме убеди, че млад, здрав, прав мъж на 20 и няколко, независимо че работи, е твърде уморен да види и да си налази приятелката, с която са заедно от два месеца.
На мен тоя номер с голямата умора ми го пробутваха в края на старата ми връзка, когато вече не бях на дневен ред. 8-) В следващия момент научавах, че както е много уморен да се видим, е бил 5 часа навън с голяма компания от приятели и са пили бири до откат. 8-)

Авторке, мотаят те. Не е нужно да си го причиняваш. Чак аз агонизирах, докато четях. 8-) Бягай, докато са още два месеца, а не са станали години губене на време. В една връзка трябва да има тръпка и да е интересно, особено в началото, а не пренебрежение и оправдания само и само да не те видят. Не е твоят човек. Късай и си намери някой, който е заинтересуван от теб, а не някой, който просто си запълва времето(и леглото) с теб. ;)

lyd
08-09-2014, 16:46
Защо тръгваш с някой, с когото няма тръпка? Безмислено е да продължавате.
Ами аз отпреди имах симпатии към него и изведнъж в началото на лятото се озовахме в една компания и нещата станаха изведнъж. Но последните 2 седмици примерно на него все по-малко и по-малко му се излиза и мен това ме дразни и аз от друга страна ставам студена когато излизаме. И колкото повече го опознавам осъзнавам,че не си подхождаме.
За информация- не работи,не от това е изморен.
Иначе не искам да късам с него,но пък и не знам как да подхвана въпроса. Ще гледам какво ще стане до края налятото и ще се опитам да не се ядосвам за неща,за които няма смисъл...

FemaleEyes
08-09-2014, 16:54
Късай с него. Очевидно за него ти не си толкова важна че да дойде до у вас за да те види. Щом е така, за него си играчка за развлечение и на него не му пука за твоите чувства. Или просто не го търси и нека той да те потърси, и ако те обича и му липсваш ще го направи.

FAKE IT
08-09-2014, 18:08
Ами, защото, когато гаджето ти не ти предлага да се видите у тях примерно, е малко нахално да се натрисаш.
А тия оправдания с работенето и голямата умора са тотално клише. ;) Да, работата е фактор и то голям, скапваш се, ама това не е оправдание. Не можеш да ме убедиш, че млад мъж на 20+, ходещ на една-единствена работа, е толкова скапан, че чак да няма сили да види гаджето си. И то говорим за пресни гаджета, които би трябвало да са във фаза на ухажването - да искат да прекарват по възможно най-много време един с друг и да им е интересно и забавно заедно. Тук не говорим един-два-три пъти да е скапан младежа от работа, доколкото разбрах това е системно. А говорим за 10 минути разстояние.
Не е нормално, поне за мен. Може да звучи егоистично, да, но пак казвам, това е този сладък етап от връзката, в който сте вкопчени един в друг и ако може, няма да излизате от леглото. 8-) И няма кой да ме убеди, че млад, здрав, прав мъж на 20 и няколко, независимо че работи, е твърде уморен да види и да си налази приятелката, с която са заедно от два месеца.
На мен тоя номер с голямата умора ми го пробутваха в края на старата ми връзка, когато вече не бях на дневен ред. 8-) В следващия момент научавах, че както е много уморен да се видим, е бил 5 часа навън с голяма компания от приятели и са пили бири до откат. 8-)

Авторке, мотаят те. Не е нужно да си го причиняваш. Чак аз агонизирах, докато четях. 8-) Бягай, докато са още два месеца, а не са станали години губене на време. В една връзка трябва да има тръпка и да е интересно, особено в началото, а не пренебрежение и оправдания само и само да не те видят. Не е твоят човек. Късай и си намери някой, който е заинтересуван от теб, а не някой, който просто си запълва времето(и леглото) с теб. ;)

Ами ако някой от родителите му се е разболял, починал е някой негов близък или има сериозни проблеми в семейството? Ако се мъчи да направи нещо и въпреки всичките му усилия нищо не излиза от въпросното нещо и попада само на пречки и спънки? Ако в живота му нищо не върви както трябва и трябва да се бори с зъби и нокти за най-елементарното нещо? Ако нищо не му е наготово? Има още един куп основателни причини да се държи така.

За да се разбере за какво става въпрос, първото нещо, което трябва да се направи е да се говори с тоя човек, преди да се правят пуберски изводи. Трябва да се намери причината за това нещо, естествено само в случай, че отсрещния човек наистина го е грижа за партньора.

Hilary_
08-12-2014, 06:49
Има ли смисъл да продължавам?
Според мен - не!

nemogadasesetq
08-12-2014, 10:33
Седнете и говорете.Какво питаш нас :)

Chimairah
08-12-2014, 12:19
Щом няма тръпка, няма смисъл да лъжеш момчето... и вземи се стегни.. момчето като е изморено иска да ди почива.. какво като живеете на 10 минути един от друг.. супер егоистично е да искаш едва ли не да пренебрегва себе си заради това, че искаш да се видите.. ако теб те беше достатъчно грижа щеше да му кажеш да си почине,не да мрънкаш , че дори и за 5 минути да е, трябва да те види... сигурна съм, че тези "бивши", които са идвали дорини за 5 мин поне един от тях си зарязала, защото си мислила, че е "много обсебващ" а сега искаш точно това....
Както и да е.. ако не изпитваш тръпка просто остави момчето какъв е смисъла... ние няма как да знаем то какво чувстваш ,че да ти кажем кал да постъпиш....
Ако искаш да го зарежеш само защото е бил уморен 2 или 3 дни , то това е сууупер глупаво..

DenicaKostova
08-12-2014, 13:52
А бе каквото и да е .. ако няма тръпка, няма и смисъл.Говори с него и ако и той се чувства така ... работата е ясна.

fenkaaa
08-12-2014, 23:30
Не знам дали има или няма тръпка при вас, но ако проблемът не е в това, тъпо е да го зарежеш, защото не сте се виждали 3 дена......