PDA

View Full Version : Malki kotentsa ...



LoweShot
08-08-2014, 12:48
Hora zdraweite,purwo mn se izwinqwam che ne pisha na bg,ama sum s ekranna klawiatura. Ta imam dwe koteta na okolo mesec - dwa ,kotkata mi izchezna ot 3 dni q nqma i wuprosa mi e po kolko puti na den da gi hranq i s kakwo,zasega gi hranq s sprincowka i im dawam mlqko,a i imat mn durlichki kak da gi izchistq?Pomognete mi molq wi .. Blagodarq predwaritelno. :)

hristo99
08-08-2014, 16:49
Чувал съм, че млякото от крава не е подходящо, въпреки, че много на брой малки котенца сме ги хранили така и си отраснаха безпроблемно. Хранихме ги когато писукаха и така докато не се заситят. Спринцовката е добър избор. Имат много дурлички, искаш да кажеш гурели. Това е малко притеснително, ако са в големи количества, не е лошо да се консултираш с ветеринарен лекар ако оченцата им постоянно се залепват.

galaxy29
08-08-2014, 18:17
и компрес от изстуден чай от лайка помага за очичките

LoweShot
08-09-2014, 00:18
Blagodarq wi mnogo

C0oKieS
08-09-2014, 09:00
Храни ги минимум по 3 пъти дневно, аз им давам краве прясно мляко, но не от магазина, а взимам от баба, която си дои кравата. В това от магазина има много вредни съставки. Имам въпрос, какво ще стане, ако котето се храни от месец само с краве прясно мляко ?Налага се да ги взема, защото котката, която ги е родила ходи и при други хора и съседът иска да ги изхвърли в гората и се притеснявам за тях, а те са при баба ми и дядо ми и ще трябва да ги взема на месец и седмица, дали ще им стане нещо?