PDA

View Full Version : Гришата



SonataArctica
08-08-2014, 22:32
Гледате ли тениса? Мале ей сега щях да получа инфаркт...

SonataArctica
08-08-2014, 22:52
Страхотен мач. :)

Ryuko
08-08-2014, 23:06
И аз бате, и аз. Особено 5:4 за Андерсон и 40:30. Като я заби в мрежата и умрях от кеф хах. :D Ако Федката днеска бие и Гришката спечели турнира може да стане 7-ми. :cool:

tireheb
08-08-2014, 23:46
тоз пич сигур му идва да си изяде ракетата след оня мачбол :Д

anonymous895156
08-08-2014, 23:59
о, не, сега ще спечели и пак ще ми надуват главата цяла седмица с него

EinGutesKind
08-08-2014, 23:59
Да, цял ден и цяла нощ гледам тенис :D

Eagle 123
08-09-2014, 01:18
Дотук беше обаче за съжаление Гришката, Тцонга е в брутална форма, сервисът, който изпълнява ще донесе много проблеми за нашто момче, единственият шанс му е да търси дълги разигравания, особено още в 1вия сет, защото французина е с по-слаба физика .. Но важното е Григор трайно да остава в тур-а, да достига често 1/4 или 1/2 финал, което ще го обиграе напълно и дай Боже след сърбите, ние да си имаме своя номер 1 в скоро време !

KumchoValcho
08-09-2014, 12:06
млъквай е

TIFOSO
08-09-2014, 18:45
Дотук беше обаче за съжаление Гришката, Тцонга е в брутална форма, сервисът, който изпълнява ще донесе много проблеми за нашто момче, единственият шанс му е да търси дълги разигравания, особено още в 1вия сет, защото французина е с по-слаба физика .. Но важното е Григор трайно да остава в тур-а, да достига често 1/4 или 1/2 финал, което ще го обиграе напълно и дай Боже след сърбите, ние да си имаме своя номер 1 в скоро време !
Ъ? Физиката не му е по-слаба на (Ц)онга, а издръжливостта. Ми то и сървботове като Раонич са играли с Григор и са си събирали сакчетата бързо-бързо. "Французинът" има слаба психика, неговото е неизбежно, той залязва вече, а Григор тепърва набира. Гришката не само ще достига често до финалните фази в турнирите, а ще ги печели. Мачкай Григоре!

SonataArctica
08-09-2014, 20:09
Мн. е добър Цонга... Дано направи обрат Гришата.

SonataArctica
08-09-2014, 20:17
Добре че взе гейма, че беше пътник..

Eagle 123
08-09-2014, 20:27
А така Григоре, мачкай ти пък на мен нека ми мирише на парички, благодаря за коефициентчето, 168 левчета ще ми паднат "отгоре" Мерси боку, с допълнително кешче за морето и тва сичко заради твоите умения и възможности да правиш най-тъпите и непредизвикани грешки .. И тия разбирачите, видяхте що за сървбот е точно французина, щото и ти ТИFOSO ли си къв си отгоре си българин ( или поне си с българско гражданство), колкото и той франсе, така че не се излагай с подобни глупави корекции! Айде със здраве хихи, нещо логиката не ти се връзва приятелче, май тия слабите психики водят до пълен контрол на полуфинален мач, а как става тва нещо ??! По бързата процедура го отстрани ( или поне е на път да го направи), по-лесен мач се оказа и от мача му срещу Стан ! Ще стискам палци обаче на Фед на финала

SonataArctica
08-09-2014, 20:36
Жалко...

Ryuko
08-09-2014, 20:47
Гришката в момента има точно два проблема. Най-големият е лиготията. Ако сте гледали достатъчно тенис, ще ме разберете. Другият, който много силно си пролича в днешния мач, е, че има проблем с връщането на силни сервиси. Трябва най-много там да наблегне, защото днеска Цонга направо го разпиля със сервис. Невероятен талант е, има хубави удари, но трябва да стои много повече във фитнеса и да заякне, ако иска да върви нагоре.
TIFOSO, объркал си се, Гришо си удвои издръжливостта за последната година и нещо, но физиката му въобще не е като на Цонга. Има още хляб да яде. :cool:

TIFOSO
08-09-2014, 21:19
А така Григоре, мачкай ти пък на мен нека ми мирише на парички, благодаря за коефициентчето, 168 левчета ще ми паднат "отгоре" Мерси боку, с допълнително кешче за морето и тва сичко заради твоите умения и възможности да правиш най-тъпите и непредизвикани грешки .. И тия разбирачите, видяхте що за сървбот е точно французина, щото и ти ТИFOSO ли си къв си отгоре си българин ( или поне си с българско гражданство), колкото и той франсе, така че не се излагай с подобни глупави корекции! Айде със здраве хихи, нещо логиката не ти се връзва приятелче, май тия слабите психики водят до пълен контрол на полуфинален мач, а как става тва нещо ??! По бързата процедура го отстрани ( или поне е на път да го направи), по-лесен мач се оказа и от мача му срещу Стан ! Ще стискам палци обаче на Фед на финала

Поредният смешник, който никога не е хващал тенис ракета през живота си. Понеже празната ти тиква не може да го побере, Григор беше болен предната седмица (за тва отказа участие във Вашингтон), нямаше мач на хард от Маями, а официален такъв от Уимбълдън, така че тоя 1/2 финал му влиза кат бонус (няма и да зашитава точки, само трупа), сметни колко си зле. За психика тръгнал да говори при положение, че за по-малко от 4 месеца Григор печели мачове след като спасява мачболи (финал + 1/4 финал). А с тея 168 левчета може да си купиш малко книжки, а човекът срещу който залагаш прибра 147,800 в доларчета хаха.

Eagle 123
08-09-2014, 21:25
То се знаеше още преди мача, че ще има голям зор с отиграванията след бомбите от Цонга. Пък не ми се мисли, ако сервисите му бяха като на мача му особено срещу Вавринка, и изобщо ако играеше на това ниво, защото днес наистина не беше в топ форма, но победи лесно и почти без напрежение ( с изключение на 1вия сет, когато трябваше да не допусне пробив при 5:4 и да затвори гейма и сета) А за Григор, просто ненавиждам грубите му, абсурдни и често фрапантни непредизвикани грешки, за тях мислих, че ги е изчистил вече, но ето в големите мачове си ги допуска профилактично, така беше и срещу Ноле.. Ех, как ми се искаше да играят Гришо/Лопез & Роджър/Жо, така щеше да му се сбъдне мечтата на нашето момче на 100 % //

TIFOSO
08-09-2014, 21:30
Скоро ще му се сбъдне, в тва съм сигурен. Жребият, никога не е бил в полза на нашия, тва естествено важи в обратна сила за благопомазани дървари като Раонич, които не им се налага да играят с топ20 играчи. Да днес Григор беше изморен, направи много непредизвикани грешки, особено тея до мрежата влудяваха. Но тоя мач днес беше бонус, един вид пирова победа след снощното фиаско. Лично аз очаквам максимум 1/4 финал в Синси и добро представяне на US-a, все пак той там няма победа, време е!

Ryuko
08-09-2014, 21:33
Тая загуба днес не е толкова лоша, все пак ще си почине малко за Синсинати.
Иначе TIFOSO, от колко години играеш тенис?

Eagle 123
08-09-2014, 21:36
Поредният смешник, който никога не е хващал тенис ракета през живота си. Понеже празната ти тиква не може да го побере, Григор беше болен предната седмица (за тва отказа участие във Вашингтон), нямаше мач на хард от Маями, а официален такъв от Уимбълдън, така че тоя 1/2 финал му влиза кат бонус (няма и да зашитава точки, само трупа), сметни колко си зле. За психика тръгнал да говори при положение, че за по-малко от 4 месеца Григор печели мачове след като спасява мачболи (финал + 1/4 финал). А с тея 168 левчета може да си купиш малко книжки, а човекът срещу който залагаш прибра 147,800 в доларчета хаха.

:D :D Добре е палячо, професоре.. Със сигурност съм тренирал и тренирам нещо, което не е тенис, а съвсем нещо друго (свободна борба) и разбирам и от тенис, който играя по-рядко само за развлечение, така че тия смехории за ракетата ще ти минат само през пръстите и все едно нищо не си казал// Само се виж колко си затъпял и колко грозно злобееш, излез подишай чист въздух и ако има пожарна някъде наблизо да ти освежи заврелия мозък//.. Мачболи ли спасява - добре, че Андерсон вчера пропиля по безумен начин двата! мачбола, но не винаги шанса на човек е на негова страна .. Относно тия 168 кинта, не знам за къв чеп изобщо се заяждаш, явно няма за кво да се хванеш, нищожни са ти мотивите, а относно това Григор си ги печели парите с много работа, усърдност и труд, има пълното право да печели и по милион от турнир, понеже той е вече голям фактор в сферата си, наистина изпреварил времето си и успехите са пред него ! Казах и пак ще кажа, сигурен съм, че той ще е №1!!

TIFOSO
08-09-2014, 21:37
Гришката в момента има точно два проблема. Най-големият е лиготията. Ако сте гледали достатъчно тенис, ще ме разберете. Другият, който много силно си пролича в днешния мач, е, че има проблем с връщането на силни сервиси. Трябва най-много там да наблегне, защото днеска Цонга направо го разпиля със сервис. Невероятен талант е, има хубави удари, но трябва да стои много повече във фитнеса и да заякне, ако иска да върви нагоре.
TIFOSO, объркал си се, Гришо си удвои издръжливостта за последната година и нещо, но физиката му въобще не е като на Цонга. Има още хляб да яде. :cool:

Да, Григор няма добър ретур и тва е видно. Но оня човек с черните очила дето никога не изразява емоция е правилният човек. За'режи тея глупости, че не е натрупал мускулна маса. След като треньор му стана Рашийдката, нашия вече започна да опъва леко по леко тениската, че преди я вееше като байрак. Може би от скоро следиш Григор и за тва. Не можеш да сравниш ген с ген. Цонга е колониален тип и е нормално физиката да му е такава. Не е задължително да си 120 кила, тва е тенис все пак. Джокович и Федерер да не би да респектират с физика на пръв поглед? Григор върви в правилната посока и подобрява играта си, тва е видимо за всички.

TIFOSO
08-09-2014, 21:42
:D :D Добре е палячо, професоре.. Със сигурност съм тренирал и тренирам нещо, което не е тенис, а съвсем нещо друго (свободна борба) и разбирам и от тенис, който играя по-рядко само за развлечение, така че тия смехории за ракетата ще ти минат само през пръстите и все едно нищо не си казал// Само се виж колко си затъпял и колко грозно злобееш, излез подишай чист въздух и ако има пожарна някъде наблизо да ти освежи заврелия мозък//.. Мачболи ли спасява - добре, че Андерсон вчера пропиля по безумен начин двата! мачбола, но не винаги шанса на човек е на негова страна .. Относно тия 168 кинта, не знам за къв чеп изобщо се заяждаш, явно няма за кво да се хванеш, нищожни са ти мотивите, а относно това Григор си ги печели парите с много работа, усърдност и труд, има пълното право да печели и по милион от турнир, понеже той е вече голям фактор в сферата си, наистина изпреварил времето си и успехите са пред него ! Казах и пак ще кажа, сигурен съм, че той ще е №1!!

Тренирал борба и разбирал от тенис, тва как ти звучи като го кажеш на глас? Добре, че бил Андерсън, ми добре, че бил Фелисиано, че я забил в мрежата. Добре, че бил ..... добре, че... отразил ли ги е? Отразил ги е!

Eagle 123
08-09-2014, 21:52
Да уе разбрахме, че си разбирач на сяква тематика, ама да зн не ти личи .. ъмм с камък аз не виждам смисъл да обсъждам каквото и да е, така че късмет в лайфа

TIFOSO
08-09-2014, 21:58
Хой там на пехливанските борби, да се помажете малко с колегите по хранЪ. Начетохме се на глупости как Григор нямал психика, нищо че е спечелил 4 от общо 5-те си финала и другите му подарили всичко едва ли не хах. Ти не обсъждаш нищо, "изливаш" небивалици, разбирай го, както искаш. Късмет и на теб.

102
08-09-2014, 21:59
късмет в лайфа

Eagle 123
08-09-2014, 22:07
Ъъъ тифозче ти верно ли си толко спрел ве ?? Къде видя някъде да е говорено за психиката и още повече за " слабата психика" на ГРИГОР ?!! ТИ спомена, че "колониалния тип" е със слаба такава, а то се видя.. аве нещо си на някви яки херци, сподели си дилъра тук, поне за едно нещо да бъдеш от полза на обществото и в частност на младото поколение, щото доста тва търсят и накрая си намират майстора :D И малко оф топик -- мда, сигурно, пехливански борби пък с международно признание, добре казано от твоя страна, явно обичаш да си противоречиш и то по твоя непоправим и нестандартен стил за използване на най -тъпите оксиморони и клишета ;)

TIFOSO
08-09-2014, 22:14
WE THE PEOPLE...

Ryuko
08-09-2014, 22:16
Да, Григор няма добър ретур и тва е видно. Но оня човек с черните очила дето никога не изразява емоция е правилният човек. За'режи тея глупости, че не е натрупал мускулна маса. След като треньор му стана Рашийдката, нашия вече започна да опъва леко по леко тениската, че преди я вееше като байрак. Може би от скоро следиш Григор и за тва. Не можеш да сравниш ген с ген. Цонга е колониален тип и е нормално физиката да му е такава. Не е задължително да си 120 кила, тва е тенис все пак. Джокович и Федерер да не би да респектират с физика на пръв поглед? Григор върви в правилната посока и подобрява играта си, тва е видимо за всички.
Следя Григор от 5-6 години за твое сведение. Не съм казал нищо лошо за Рашид, самият той спомена, че Григор е едва на 25% от възможностите си и има доста да му подобрява играта. Да, понатрупа малко мускули, но трябва още. Федерер е здрав в ръката и раменете и затова има един от най-добрите ретури в света, както и много опит. Джокович, за да връща също така добре сервиси е прекарал много часове специално за този удар. Така трябва да направи и нашия човек. Има голям потенциал, много е техничен, дори мога да кажа, че е по-техничен от любимия ми Федерер.
Айде ще видим в Синсинати какво ще направи.

TIFOSO
08-09-2014, 22:24
В тура в момента Мъри и Джокович имат най-добрите ретури. Здравината в раменете и ръцете не определят тва колко си добър от ретур.

Ryuko
08-09-2014, 22:30
Еми горе ти написах, че освен тях трябват и много тренировки. Към тия двамата съвсем спокойно мога да добавя и Федката, въпреки че е на 33.
Мъри може да има хубав ретур, но е просто един връщач и за мен лично е скучен за гледане.

TIFOSO
08-09-2014, 22:42
Мъри беше връщач. От няколко години е станал много агресивен и търси развръзката бързо. За мен Хюйт има по-ефективен ретур от Федерер, въпреки разликата в класите хах.

Ryuko
08-09-2014, 22:55
Ще се съглася за Хюит. Мъри продължава да си е връщач, просто си изчаква момента и атакува агресивно или само насочва.

офтопик: Дано Надал да се възстанови за US Open да погледам хубав форхенд.

tireheb
08-10-2014, 00:13
не знам аз, ама ми прави впечатление, че нашият в почти всеки негов мач, който съм гледал, има по 1-2 сервиз гейма, в които просто отсъства
ей така просто, пробив на 0 за 3-4 минути подарява
супер много ме изкарва извън нерви

Тромбоцит
08-10-2014, 09:23
Тенис/голф са аристократични спортове. Заврете си ги отзад шибани буржоа.
П.С Пуснете тема и за крикет.