PDA

View Full Version : Съвети моля :)))



teen.life
08-08-2014, 22:37
Здравейте, хора! :))
Така .. ще карам по същество. Аз (15г.) и приятелят ми мислим да си направим еднакви татуси ( моля без коментари от сорта - " Поредната заблудена пикла иска да си прави татус с приятеля си " - не ме познавате .. не ме съдете. Та да се върна на темата ... искам да ви попитам тъй като татуировката е на ръката (по-скоро на пръста) има ли вероятност да се изтърка от прекалената вода или да се деформира по някакъв начин с времето ? Моля за сериозни отговори - благодаря предварително :)))) ----------> http://www.viewsofia.com/upload/fck_editor/Image/608(1411).jpg

mirela479
08-09-2014, 09:55
не мисля,че ще се изтърка,но не съм сигурна :)

OMGOMG
08-09-2014, 10:11
Още си малка, има да растеж почакай дакато станеш поне на 20

anonymous895156
08-09-2014, 13:18
( моля без коментари от сорта - " Поредната заблудена пикла иска да си прави татус с приятеля си " - не ме познавате .. не ме съдете.

не ми е нужно
ще се разделите до няколко месеца и ще съжалявате и двамата

tori
08-09-2014, 13:56
По-добре недейте да правите тая грешка.
Иначе да се изтърка не бих казала, защото ще ти трябва шкурка, но пък виж - винаги може да избледнее. Особено тия с по-тънки контури бая лесно позеленяват/посивяват.

SHPAIdURmeN
08-09-2014, 13:56
не ми е нужно
ще се разделите до няколко месеца и ще съжалявате и двамата
Като не са написани имена не е фатално.


По темата:

Сигурно имаш още да растеж, а пръстите ти ще се издължат също, ако си направиш татуса, ще се издължи и той :D
Aко боите са добри, малко ще избледнее, като разбира се след направата на татуса да се грижиш за него както подобава.

teen.life
08-09-2014, 17:43
не ми е нужно
ще се разделите до няколко месеца и ще съжалявате и двамата

Ние може да се разделим .. не казвам че ще е вечно ( пък и няма нищо вечно .. ) просто той е уникален и искам винаги да го помня по някакъв начин и след като се разделим. Не мисля че трябва точно на теб да ти обяснявам чувствата си така че ..
По темата - висока съм 1,75, играя волейбол и съм с големи ръце .. искам също да попитам би ли ми повлияло на работата след време .. т.е затова да не ме приемат на работа .. например ако работя с някакви документи и се вижда постоянно татуса ?

Christinna
08-09-2014, 17:50
първо-как ще се изтърка от водата?
второ-може да си на 15 и да си мислиш, че ти си различна и не те познаваме, а той-уникален, но след 2 3 години като си видиш писаното тук ще разбереш защо всички ти отговаряме така
то попринцип си е твое решението де, но поне гледай да не е нещо което ще го свързваш с него прекалено много
аз лично за приятел съм склонна да си татуирам нещо, правила съм го, но за гадже никога

teen.life
08-09-2014, 17:57
Решението е мое не искам съвет за това дали да си правя или не, но благодаря все пак. Не да се изтърка а да избледнее ?

Christinna
08-09-2014, 17:58
И аз тва казах попринцип, че е твое решението
Възможно е да избелее,да... но може пък да помислиш за някакво друго място?
Като се замисля доста хора си правят на това място, тъй че едва ли избледнява кой знае колко.

Малко инфо:
Причината за всичко това е, че кожата на пръстите е прекалено тънка, за да може дълго да задържи мастило и поради тази причина татуировките бързо избледняват, след което и изчезват. Ако пък контурите са направени достатъчно дълбоко, за да може надписът или рисунката да стоят по-дълго време там, те се разливат по повърхността, което също не е красив завършек на идеята, която татуираният е имал.

Татуистите съветват, ако искаме да имаме татуировка, която да изглежда добре, да речем 5, 10, 15 години след като е направена, да не избираме това място. Татуировките по пръстите изискват интензивна грижа и поддръжка, трудно се опазва и почти винаги им трябва повтаряне, ако не искаме да изглеждат все едно написани със спряла химикалка.

teen.life
08-09-2014, 18:03
Предложение за някое друго място ? Крака ? http://i4.imageban.ru/out/2013/07/11/86eebe21f239b795b99ea9f6bb488365.jpg по точно това място на крака ? Благодаря за информацията :)

OMGOMG
08-09-2014, 18:17
На гъза

teen.life
08-09-2014, 18:18
не си интересен .. :)

RapExotic
08-09-2014, 19:32
Възможно е да избледнее или да се разтегли в следствие на растежа. Също е възможно да не те приемат на работа, ако трябва да работиш с хора. А още по-възможно е да ти омръзне след време и сама да решиш, че искаш да я махнеш. Защо не я направиш някъде другаде, където не се вижда чак толкова?

OMGOMG
08-09-2014, 19:40
Възможно е да избледнее или да се разтегли в следствие на растежа. Също е възможно да не те приемат на работа, ако трябва да работиш с хора. А още по-възможно е да ти омръзне след време и сама да решиш, че искаш да я махнеш. Защо не я направиш някъде другаде, където не се вижда чак толкова?

Нали и аз това и казах още в началото ....Пък и трудно ще намери някой свестен да и я направи

mayaaa
08-09-2014, 19:47
( пък и няма нищо вечно .. )
И за това си татуираш знака за безкрайност? :???:

Да, ще избледнее.

anonymous895156
08-09-2014, 20:21
И за това си татуираш знака за безкрайност? :???:

8-)

Маргаритка
08-09-2014, 20:31
Доста оригинален сте го измислили :)

teen.life
08-09-2014, 21:18
И за това си татуираш знака за безкрайност? :???:

Да, ще избледнее.

Има разлика от това да искаш нещо да е вечно и от това да знаеш че няма да е ... ;)

teen.life
08-09-2014, 21:20
Възможно е да избледнее или да се разтегли в следствие на растежа. Също е възможно да не те приемат на работа, ако трябва да работиш с хора. А още по-възможно е да ти омръзне след време и сама да решиш, че искаш да я махнеш. Защо не я направиш някъде другаде, където не се вижда чак толкова?

Например ? ( освен г*за и п*тката .... ;ххх )

RapExotic
08-09-2014, 21:50
Например ? ( освен г*за и п*тката .... ;ххх )

Например на врата, на рамото, под коремчето .. Или някъде, където можеш да го прикриеш с дреха, когато се налага. Пък и мога да се обзаложа, че това няма да е последната ти татуировка, тъй като човек направи ли си една винаги си прави и втора след време.

emi.smile89
08-22-2014, 14:12
Недей си я прави! :???: След време ще съжаляваш. Сега си в пубертета и си на настроения. След години може да не ти харесва, а премахване на татуировка става с лазер и е много скъпо. По добре си направете временна с къна. Не искам да съм черногледа, но с приятеля ти може да се разделите и след раздялата ви едва ли ще искаш нещо свързано с него. Това е от мен.