PDA

View Full Version : "Най-добрата'' ми приятелка



guest094
08-09-2014, 19:36
Здравейте. Случиха се някой неща с мен и уж най-добрата ми приятелка. Аз ходя на летни уроци защото ще сме 7 клас догодина и искам да не ми се натрупва много в училище и затова спрях да сядам на компютъра и да и пиша често. Имам голям диоптър и това е една от другите причини. Аз и се обаждах и и пишех, но не толкова често както миналото лято например. И постепенно започна да ме игнорира. Няма друг начин по който да се свържа с нея, защото сега е извън града. И един ден реши да ми отговори на многото съобщения. Каза ми, че е гадна и да не си губя времето с нея. Аз я попитах какъв и е проблемът защото за нея всичко за което говорех беше тъпо и затова започнах да и говоря за нейните интереси. Тя ми каза че и е писнало защото съм я зарязала лятото и после съм и говорила само за едни и същи неща тоест нейните интереси.Тя продължи да си говори такива неща. Въпреки че и се бях извинила в началото и аз не знам защо продължавах да се опитвам да я разбера. Каза ми че е твърде късно да ми се извинява затова да си търся други приятели. Аз и обясних че никога не е загуба да се извиниш но тя продължи да казва не не късно е зарежи ме. Когато ми писна и казах да ми каже като не иска да ми е приятелка а не да ме обижда. И след дълги такива неща ми каза че не иска да ми е приятелка и че имам цял свят хора, при които трябва да ходя. След това се постара да ме блокира от всяка възможна социална мрежа. Никога не се е държала така. Тя обвинява мен за всичко. Знам че това са лапешки истории, но все пак реших да споделя. Според вас направила ли съм нещо толкова ужасно, с което да я нараня?

Маргаритка
08-09-2014, 19:56
Нищо не си направила. Ако ти беше истинска приятелка, щеше да разбере защо не си я потърсила. Може би на по-късен етап ще осъзнае, че приятелите от основното училище трудно се забравят и вероятно ще те потърси, ако не - здраве да е. Както ти е казала, има толкова хора, с които предстои да се запознаеш- все пак ще си в гимназия, толкова много приятелства имаш да завържеш, такива, в които ще се разбрана и ще ценят и твоите интереси, така че няма да усетиш липсата на приятел. Лапешко си е от нейна страна да те блокира от всички социални мрежи, сякаш приятелството е само в интернет пространството, не я търси повече, колкото и важна да я чувстваш в момента.

Christinna
08-09-2014, 19:57
Не.. както казваш лапешки истории са, а и си само на 13 (ако не се лъжа) колко такива неща ще ти се случват още. Не си струва да се занимаваш с хора, които очевидно не те ценят и при най-малкото те оставят. Ще го разбереш като му дойде времето.

Loll.er
08-09-2014, 20:05
Тва е психически тормоз като не иска кво само и нахалстваш :@ бахти задръстените сте такива хора.. Данеби 1 приятел да имаш?
Намираш си приятелка на която и е приятно с теб и на теб с нея и готово!

RapExotic
08-11-2014, 19:47
Тва е психически тормоз

Не, това е висша форма на пубертет.

VikkyNirvana
08-12-2014, 06:36
Като говориш "тъпо" не говори с нея,бе!Що и ходиш по свирката?Точно лапешка история си е...

nemogadasesetq
08-12-2014, 10:23
Въобще недей се занимавай с нея...

hey.mistery
08-12-2014, 12:55
Детски истории. Няма да общуваш с нея и готово. Предполагам имаш и други приятели, контактувай с тях.

muhatacece
08-14-2014, 20:47
Tvoqta priqtelka e razglezena patka. Chovek ima nujda ot prostranstvo, osobeno ako she se podgotvqsh za gimnaziqta.

Arincexmwah
08-18-2014, 16:28
Може би просто е искала вниманието ти, тк те е смятала за прекалено близка и сега е наранена.. ОМГ Нзз но ако искаш да я запазиш като приятелка и смяташ, че си струва, тогава продължавай да я търсиш ")

AnnDi
08-19-2014, 18:00
Според мен няма защо да й се извинявяш и да я преследваш- не си заслужава. Опирайки се на това, което си написала смятам, че тя те е използвала- ето напр. ти все си виновна за всичко. Като става дума и аз това лято се разделих с моята така наречена най-добра приятелка, защото ,освен че всяка седмица намираше за каква глупост да се расъди, тя съвсем нагло ме излъга, когато ме покани да отида с нея в Сандански ( дълга история). Та ,идеята ми е - такива хора не заслужават да са в живота ти, само ти пречат.


Дано съм помогнала!!!!! :-) :-D