PDA

View Full Version : (спешно)Супер странен проблем през лятото



420
08-10-2014, 18:19
Здравейте , от седмица да речем насам се чувствам един вид казано отвратително и не мога да си обясня защо .


Първо , че ми е някакво замаяно , отпаднало (главно вечер) , уморено , спи ми се ама не мога да заспя дори и да искам , като легна се почва едно мятане като риба на сухо по няколко часа докато не осъзная , че няма да ми се получи спането и ставам да правя нещо .

Второ , от 2 месеца вече ходя на фитнес , ама от миналата седмица последно ходих и трябваше да си тръгна даже нямаше и средата на тренировката , защото ми стана лошо и щях да се струполя на земята /

Аз си мисля , че е ниско кръвно (което е супер необичайно , понеже цялата ми рода е с високо и наследствено и аз съм) , та се чудя само на мен ли ми е така и дали е някакъв проблем или просто е от нереалната жега ?

И какво да ям или пия , за да ми се нормализира кръвното евентуално ако е от това , защото не се търпи , имам чувството , че ще припадна докато седя на компютъра ..

Ако може някакъв бърз отговор , за да знам дали утре да ходя при личната да ме види , защото ще преоткача ако продължи тва още малко

Chichi
08-11-2014, 07:52
Здравей , най вероятно е от ниското кръвно както ти казваш , така че като ти стане така пак пробвай с шоколад и кола и може да ти мине ако ли не отиди при личната :)

Chimairah
08-13-2014, 08:31
Ниско кръвно е вероятност.. това с шоколада и колата са малко глупости... Аз съм с ниско кръвно и от кола ми пада още повече, а шоколадът не ми влияе...
Пие се повече вода ... храниш се редовно и пиеш айран също ... избягваш да излизаш по най-големите жеги ..
Хубаво е да отидеш да те види все пак... ние не сме лекари, говорим от опит :)

Chichi
08-13-2014, 16:31
И аз съм с ниско кръвно и ми помага шоколада и колата , явно при всеки е различно :) Иначе както каза Chimairah яж редовно и не се излагай дълго време на слънце :))

tori
08-13-2014, 16:45
Добре дошла в клуба на хората с ниско кръвно.