PDA

View Full Version : На вас случвало ли сe е подобно нещо?



summer_crazy
08-10-2014, 20:28
Имам... да го наречем връзка, с едно момче от 5 месеца. Познаваме се от години, но чак наскоро нещата прераснаха в нещо повече от приятелство. В началото всичко беше прекрасно, постоянно смс-и, като пийне малко и веднага ме търси, обяснява ми как съм смисълът на живота му... и т.н прочувствени словоизлияния. От месец може би обаче спря изобщо да се интересува от мен, не си говорим по телефона изобщо, общуваме главно чрез смс-и, на които ми отговаря след 2-3 часа. Сеща се да ме покани на среща в седмицата максимум 2 пъти, през другото време си имал работа. Когато се видим е мил, обича ме уж, прави си планове за нас...а след като си тръгна по един ден не се сеща да ме потърси.. Опитах се да поговоря с него, твърди че си имал ангажименти.. Обичам го страшно много, защото дълго време преди да тръгнем бяхме близки приятели, но това не е работа, замислям се дали да сложа край, но се опасявам, че ще го загубя и като приятел... Повече никога няма да повторя тази грешка-да се влюбя в приятел. Как да подходя с него...имам нужда от съвет : )

anonymous908491
08-10-2014, 20:38
като пийне малко и веднага ме търси, обяснява ми как съм смисълът на живота му... и т.н прочувствени словоизлияния.

Да пие по-често, може би трезвен си му антипатична.

pandabear
08-10-2014, 20:43
next

summer_crazy
08-10-2014, 20:44
Да пие по-често, може би трезвен си му антипатична.

Оценявам чувството ти за хумор, но търся съвет, не шегички. : )

anonymous908491
08-10-2014, 20:45
Оценявам чувството ти за хумор, но търся съвет, не шегички. : )

Не беше шега, напълно е възможно да те харесва само пиян, за което би трябвало да има основателна причина.

Kitty Bloom
08-10-2014, 22:56
Вероятно се страхува от сериозно обвързване (same problem here :( ) или не иска да си рискувате приятелството. Най-добре седнете и поговорете сериозно по този въпрос, кажи му същото, което написа и във форума, попитай го какви намерения има преди да е станало твърде късно и да го изгубиш и като приятел.

hey.mistery
08-11-2014, 01:42
Ако смяташ, че си заслужава му дай още малко време. Може наистина да има някакви ангажименти, но ако продължи прекалено дълго, значи не ти трябва такъв.

spopi
08-11-2014, 08:31
Може би се отдалечава да не би го е страх че може да си омръзнете имай предвид че г/д може да ви доскуче да сте всеки ден заедно. Или наистина има работа. :wink:

marilyn
08-11-2014, 09:27
Не се занимавай с мъж, който те обича само, когато е пиян. :)

summer_crazy
08-11-2014, 10:06
Не се занимавай с мъж, който те обича само, когато е пиян. :)

Проблемът е вече, че дори и пиян и трезвен, просто не ме търси. Дори когато се прибирам сама след наша среща, а живея далече и е вечер...не се сеща да ме попита всичко ли е наред...

marilyn
08-11-2014, 10:08
Проблемът е вече, че дори и пиян и трезвен, просто не ме търси. Дори когато се прибирам сама след наша среща, а живея далече и е вечер...не се сеща да ме попита всичко ли е наред...

Да, защото не му пука за теб, както и преди не му е пукало. Просто ти си глупава, че се занимаваш с него.

granger
08-11-2014, 16:28
Съгласявам се веднага с Мерлин, абсолютно права е!

summer_crazy
08-11-2014, 19:17
Днес реших аз да не го търся... Звъня ми три пъти, написа ми два есемеса.. Супер детско поведение от моя страна, но вече не знам какво да направя. Точно от това се опасявax , че просто не му пука достатъчно за мен :)

anonymous708973
08-11-2014, 20:19
В началото всичко беше прекрасно ...като пийне малко и веднага ме търси, обяснява ми как съм смисълът на живота му...

Ох, да ти имам дефиницията на прекрасно.
На пиянски обяснения в любов не вярвай. Всъщност... не се занимавай с мъж, който се променя, когато пие. Било в позитивен или негативен смисъл.

Не му пука. Потърсил те е днес, за да се увери, че още си на кукичката. Оставяй го, явно няма да се получи.
За съжаление, май с приятелството ви също е свършено, защото нещата, които (не) прави, не са израз на приятелска загриженост.

girlwithblueeyes
08-11-2014, 20:22
МХм +1

Revan
08-11-2014, 20:55
Да пие по-често, може би трезвен си му антипатична.

Довери се на човека. Напълно е прав. Аз като се напия, и с момичета дето се оплакват по форуми мога да се хвана...

Hilary_
08-12-2014, 06:41
След като си опитала да не го търсиш един ден и той е реагирал така, значи не си му съвсем безразлична, но трябва да внесете нещо ново, нещо различно, за да се върне тръпката.

nemogadasesetq
08-12-2014, 10:48
Може да има много работа и за това да няма време за теб.Пък може и просто да не те приема на сериозно.Изчакай малко време и ,ако не те потърси просто го заеби.

sweety933
08-13-2014, 00:35
Варианти много.Може и просто да е свикнал с това да сте само приятели... Говори с него и се разберете, но ако не държи достатъчно на теб, късай и не се страхувай от това да си развалите отношения.Ако ти е бил приятел и преди, ще ти бъде и сега, а и както описваш положението... не вярвам толкова навътре да го вземе, ако го зарежеш.

RapExotic
08-13-2014, 07:37
Това, че се познавате от години и сте били близки приятели дълго време е един лош старт на връзката ви. Той явно все още те приема като приятел и за това не смята за нужно да те търси по 3 пъти на ден. Невъзможно е да промениш това. Просто тръпката я няма.