PDA

View Full Version : Как да забавя цикъла си:/



honeybe
08-11-2014, 13:51
Здравейте! Видях това-онова,но искам да попитам. Ще ходя на море,а цикъла ми се пада точно тогава*кофти*. Разбрах,че ударна доза витамин "С" помага ,но примерно ако не се получи ще използвам тампони. Наясно съм,че във вода по малко тече,но все пак ако използвам тампони,от най-малките , на колко често трябва да ги сменям•използвала съм,но когато бях на басейн за малко,но не ми е много ясно• И моля дайте някои съвети относно тоя скапан цикъл как да го забавя. :D
П.с.не знам дали публикувах т"проблема "ми в правилния форум ..

Make me
08-11-2014, 14:43
Има тооооооооооолкова много теми
ми поразрови се малко преди да правиш нова

Slobbery
08-11-2014, 19:00
Примолут нор.

kalpazanka
08-11-2014, 19:02
Той е по лекарско предписание. Да не говорим, че е и старичък гестаген.

Chimairah
08-13-2014, 08:26
Тампоните се сменят всеки път, в който излезеш от водата, тъй като се овлажняват от водата, в която има много бактерии.. доста от тях могат да ти навредят и да се инфектираш... иначе знам, че е хубаво на 2,5 - 3 часа за се сменят, защото все пак попиват това, което изтича и то остава ВЪТРЕ в теб и може да предизвика възпаление.
Това с ударната доза витамин С на мен винаги ми се е струвала адска глупост пък и Витамин Ц-то не е минерална водичка да си го пийваш в промишлени количества и нищо да ти няма.. предозирането има странични ефекти.. вреди на бъбреците, когато е в прекалено голямо количество .. може не повече от 3 пъти по 2 на ден :)

mimsy_
08-13-2014, 12:55
Здравейте! Видях това-онова,но искам да попитам. Ще ходя на море,а цикъла ми се пада точно тогава*кофти*. Разбрах,че ударна доза витамин "С" помага ,но примерно ако не се получи ще използвам тампони. Наясно съм,че във вода по малко тече,но все пак ако използвам тампони,от най-малките , на колко често трябва да ги сменям•използвала съм,но когато бях на басейн за малко,но не ми е много ясно• И моля дайте някои съвети относно тоя скапан цикъл как да го забавя. :D
П.с.не знам дали публикувах т"проблема "ми в правилния форум ..


пробвай с витамин С, при мен винаги действа. Дори когато ми е много силно течението първите дни пия витамин С и намалява ;)

Slobbery
08-13-2014, 15:10
Той е по лекарско предписание. Да не говорим, че е и старичък гестаген.


Аз си го ползвам когато ми се налага и съм си доволна.
Може и без рецепта да и го дадат иначе,не е голям проблем.
Можеш и да опиташ с 1-2 ампули течен витамин ц-на мен ми помага,не спира кръвотечението,но го намаля като цяло. Ако го пиеш предварително също трябва да се отрази добре :)