PDA

View Full Version : Изневяра



bolsius
08-11-2014, 15:34
Здравейте, имам проблем. Преди 9 месеца тръгнах с едно момиче, с което ходя до ден днешен, но на втората седмица излязох с няколко приятели и изневерих. Бяхме няколко приятелчета и гаджето на един от тях, който ми е много добър приятел... Но се напих ужасно много и се натисках с гаджето на един от най-добрите ми приятели... Както и да е на другия ден осъзнах какво съм направил и си признах всичко. Мислех си че приятелката ми ще ме остави, но тя не го направи. До ден днешен живея с тази вина... когато се сетя за това, започвам да се самообвинявам, чувствам се като боклук и т.н. Все пак всичко се оправи до някаква степен, не съм в много лоши отношения с приятеля ми, въпреки че си мисля, че той ме мрази. Но нека оставим него. Заедно съм с момичето, което обичам от 9 месеца скоро ще станат 10. Не искам да я загубя, имали сме много караници но все пак сме заедно. Сега тя е на море и ще си дойде след ден-два... Но днес разговарях с нея и личеше, че и има нещо... Попитах я но отказа да ми каже, бях много настоятелен и си призна. Каза ми че от 2 дена си мисли как съм се натискал с въпросното момиче, че се чувства тъпо и, че не знае как приятелят ми изобщо ме е погледнал в очите. Знам че съм виновен, не и казах нищо, знам че е права... В момента пак се чувствам по същия гаден начин и вече не знам какво да правя... Обичам я и не искам да я загубя. Иска ми се да върна времето назад, но не мога. Иска ми се да не се бях напивал толкова много и да не правя такива неразумни глупости.Какво е вашето мнение, има ли изобщо начин тя да ми прости. Какво да направя, обичам я. Откакто съм с нея съм щастлив. Правя подаръци за нея само за да и видя усмивката, защото това е което искам най-много. Правя и различни подаръци, дори и саморъчно направени, а не купени. Обичам я, съжалявам толкова много за това, което направих.......... Какво да правя, дайте ми съвет, чувствам се виновен, гадно ми е, че и тя се чувства по същия начин... Но не искам да си тръгне от мен... какво да направя. Помогнете :(

KristaY
08-11-2014, 16:42
Оо.. любимото ми: "Напих се и хормоните ми действаха вместо мен." Иначе, цени я.. няма какво друго да направиш.. сега ще си седиш мирно на д-то и ще се надяваш тя да е достатъчно толерантна и да не си тръгне, но като гледам май на там отиват нещата. А с приятеля ти седна ли да поговориш? Защото аз ако бях на негово място никак нямаше да го приема "нормално".

bolsius
08-11-2014, 17:06
Надявам се, че ще остане.... Да, поговорих и с приятеля ми. Не съм оставил така нещата. Приятелката му искаше да го запазим в тайна, но отказах. Не мога да ги лъжа не съм такъв човек. Според мен така е по-правилно като си кажеш. По-добре да ги изгубиш по този начин отколкото след време като разберат, да се почувстват още по-зле нали все пак са ми приятели... Уважавам ги и не бих си премълчал. И да бях много, много пиян. Помня само някакви картинки... въпреки,че си спомням, че дори и от опиянението на алкохола пак се опитах да се махна от това момиче... но както казах бях много много пиян...

LadyDi
08-11-2014, 17:09
Нищо не можеш да направиш. Тя има право и да не ти прости, ако реши. Признал си, извинил си се, опитал си да се реваншираш. От тук нататък всичко зависи от нея и от това дали може да живее с нещо такова.

anonymous708973
08-11-2014, 17:32
Без да искам да наливам масло в огъня, но да се сети след 10 месеца така дълбоко... малко ми е внезапно. Дали пък не си е харесала друг и да се чуди как да те къса без да излиза лошата?
Разбира се, може просто да се е оказала в ситуация, която по някакъв начин да й е припомнила историята, ама... знам ли :)

Иначе нищо не можеш да направиш. Бъди екстремно мил и добър към нея в такива моменти и така :)

girlwithblueeyes
08-11-2014, 19:44
Намерил си кога да се съжаляваш,тъпак
Пък това да се натискаш с гаджето на много добър приятел е също толкова долно.Аз лично ако бях на негово място щях да ти вкарам такъв бой какъвто цял живот не си ял.А на нейно място повече нямаше да те погледна.

RapExotic
08-11-2014, 19:58
Честито, вече сте квит.

Маргаритка
08-11-2014, 20:01
Честито, вече сте квит.

Хахаха и аз това си мислех.
Как така се е сетила да страда и да мисли по въпроса след почти 9месеца? Мисля, че си и показал за толкова време колко съжаляваш и си й показал, че я цениш, а тя сега се сеща да ти набива чувство за вина, хм.

bolsius
08-11-2014, 20:25
girlwithblueeyes
Съгласен съм с мнението ти :) това ми беше за първи и за последен път :) никога преди не съм изневерявал, но просто не знаех къде се намирам. Работата е, че не знам какво да правя сега, след всичко това. Знам, че съм виновен, заслужавам си и боя както казваш ти и нейното невнимание и дори го очаквах, но нещата се развиха по друг начин. Според теб има ли изобщо начин да се оправят нещата? И моля не ме обиждай, тук съм за съвет... Не съм лош човек, ако разпиташ обкръжението ми ще разбереш. Просто бях много пиян и сега се чудя как да оправя цялата каша :), съжалявам от деня, в който се случи това нещо. И на първо място за това, че съм човек с принципи и не бих си позволил такова нещо, но уви попрекалих бая :)

Hilary_
08-12-2014, 06:47
Нещо е направила, авторе, с друг обаче. "Отмъщението е ястие, което се сервира студено", нали знаеш?
В случая е твой ред да решиш какво ще правиш по въпроса, но тази връзка губи смисъл, щом така си изневерявате през известен период от време ..

girlwithblueeyes
08-12-2014, 12:18
girlwithblueeyes
Съгласен съм с мнението ти :) това ми беше за първи и за последен път :) никога преди не съм изневерявал, но просто не знаех къде се намирам. Работата е, че не знам какво да правя сега, след всичко това. Знам, че съм виновен, заслужавам си и боя както казваш ти и нейното невнимание и дори го очаквах, но нещата се развиха по друг начин. Според теб има ли изобщо начин да се оправят нещата? И моля не ме обиждай, тук съм за съвет... Не съм лош човек, ако разпиташ обкръжението ми ще разбереш. Просто бях много пиян и сега се чудя как да оправя цялата каша :), съжалявам от деня, в който се случи това нещо. И на първо място за това, че съм човек с принципи и не бих си позволил такова нещо, но уви попрекалих бая :)

Любимото ми оправдание Бях пиян толкова пъти съм го чувала че вече някой ако ми каже директно ще избърша пода с него
Това не е качественон оправдание за мен съжалявам . Това дали приятелката ти ще ти прости вече си зависи от нея но след такива жалки оправдания измукани от устата на повече прегрешили мъжленца ако има поне малко ум в главата няма да ти прости .

hey.mistery
08-12-2014, 12:43
Наистина е странно, че чак сега се сеща. Има нещо гнило.
Сгрешил ди, да, но е било на втората седмица. Тогава може би не си очаквал да се развият така нещата и да изпитваш такива чувства, тогава си я имал един вид 'като бройка', такае според мен трябва да се чувстващ по-виновен за това, че си предал приятел (въпреки че щом момичето му е изневерило с теб, сигурно е щяла и с друг, но боли от това, че сте близки).
По темата - няма как на оправиш нещата, за тези 9 месеца би трябвало вече на си й показал, че съжаляваш и няма да се повтори. Само времето ще покаже как ще се развият нещата между вас. Тази стара случка според мен я използва за оправдание за това, което най-рероятно е направила.

fenkaaa
08-12-2014, 23:32
Станалото, станало. Просто гледай занапред да нямаш такива изцепки и по всякакъв възможен начин да си върнеш доверието и, да е сигурна, че това няма да се повтори и самият ти да знаеш, че няма да се повтори.

Chimairah
08-13-2014, 07:20
Намерил си кога да се съжаляваш,тъпак
Пък това да се натискаш с гаджето на много добър приятел е също толкова долно.Аз лично ако бях на негово място щях да ти вкарам такъв бой какъвто цял живот не си ял.А на нейно място повече нямаше да те погледна.

+

AngelBelchev
08-13-2014, 13:06
bolsius, егати простотиите, брато, честно... хванал си се с ново гадже, напил си се, изневерил си с на най-добрата си партийка жената, онзи не знам как не ти е отговорил при условие, че знае за случката. Могонамията беше някакво растение май? Евала на твойта и на търпението й, което очевидно обаче се изчерпва. Гарантирам ти, че това не си го мисли от два дни, а сигурно всеки ден или през ден и винаги като правите секс.
По-добре не се мъчете да оправяте нещата, а следващия път се замисли дали си струва да изтъргуваш връзката си за едното ебане. Това са моите 5 стотинки по въпроса.

Colouring
08-13-2014, 13:40
И аз като другите веднага си помислих, че има нещо гнило. Я сте квит вече, я още не, обаче й се иска. Може и да е станало и сега да иска ти да й простиш, ти да бъдеш на нейното място. Ще се прибере и ще си поговорите. Няма какво да направиш в момента, освен да гадаеш.