PDA

View Full Version : ДНЕВНИК: Как се чувствате? vol. 28



Страници : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37

Ivaaaaa
10-18-2014, 22:53
усещам как утре ще съм в 'идеална' кондиция. и без това не обичам да пътувам.., мдааам. поне тече мисъл в главата ми. имам усещането, че ако мръдна, ще се изповръщам. иу. пих. доста. но не съм пияна..умствено да кажем. полупияна О:
както винаги прецакана. усещам само кофти страната от алкохола. и как ще се появя с това нещо, мамка му. мамицата му. фак. що се на мен ) : глупак. глупав глупак. непохватен глупак. привличам ги като с магнит. утре е неделя, може пък да ми мине до понеделник /пак се самозалъгвам/. абе, майната му. ако някой ме попита /едва ли да стане/, ще кажа, че съм имала бурна нощ в леглото. ех (((( :
лека нощ /дано успея да заспя/

fire_magic
10-18-2014, 23:01
лоолл

babity
10-19-2014, 00:16
Демонизирам се и страдам. Дано успея да поплача тия дни, че много ми тежат разни хави, а не става иначе

Ivaaaaa
10-19-2014, 06:55
мооорнин, съншайнчетаа ( :
очаквано не спах добре. бях в едно унесено състояние. тялото ми сковано. по едно време се събудих, тъмно, 'къде съм, омг, къде съм, след малко на лекции ли тр да отивам? твърд матрак, ниска възглавница. о, вкъщи съм. тенк ю, Господи!'
едит: устната ми е прекрасна, зачервена и подута ;p

AnarchyBoy
10-19-2014, 08:59
Снощи беше очарователно.. Събрахме двете семейства и им казахме. Май реагираха остро, но не го показаха за да не ни обидят. 8-) За тях беше akward, а точно това беше целта. Майка ми малко поспори с мен, но в крайна сметка ме остави да правя каквото си искам, баща ми каза... "Щом е тя, окей. Ще вдигаме сватба значи." Стана ми много приятно. Баща й не ме хвана за гушата, което се очакваше.. Абе мина си нормално.. :D
Започнахме да мислим каква точно сватба искаме с нея, гледахме в нета, обсъждахме и малко поспорихме.. :D Горе-долу решихме, че искаме да спазим повечето Български традиции и да включим някои наши добавки.. Само не се разбрахме много за следното.. Тя иска сама да я организира и не, че не вярвам в нея, а просто мисля, че е по-лесно да наемем агенция... Щото все пак т'ва си е доста работа и не смятам за необходимо да се натоварва. Съставихме "който-ти-хрумне-списък-за-гости", но излезе 140 човека, като орежем малко ненужните ще станат около 100-110 гости. :D
Иначе разглеждайки и четейки за традициите ми стана много гордо такова, ние сме страхотен народ, който умее да се забавлява като никой друг, а също така сме много пламенна, страстна и горда нация. Горд съм, че съм Българин.
Вече съм много по-добре.. В понеделник няма да сме на работа, та чак във вторник.. Което значи, че утре с нея ще излезем да оглеждаме ресторанти... Но днес ще се отдам на тренировки и излизания, щото се чувствам много по-добре!

nepowtorima
10-19-2014, 09:21
Имам нужда да изкарам отрицателната енергия вън от себе си, но не знам как.
Не мога да се разплача, а имам толкова голяма нужда..
Всичко е с надолу с главата..
Прецакаха се нещата и така ще бъде.. ама на
Винаги има кой да ме изнерви.. аман вече..

Jaune
10-19-2014, 09:47
Само аз съм си виновна и с'я ще си сърбам попарата. :Д

kalpazanka
10-19-2014, 09:49
Не мога да повярвам колко съм организирана :) Няма още обяд, а манджата е готова, почистила съм всичко, прането е простряно, остана само да измия пода, което е за 10 минути работа. Трябва да измисля какво ще правя до довечера... Добре, че са книгите и киндълчето, на което предстои регистрация в амазон и смъкване на книжки :)

SonataArctica
10-19-2014, 11:26
Днес съм напълно отпочинал. Светът е толкова малък. Видях се с познат, който никога през живота си не мислех, че ще видя. Трябва да излезем и да си поговорим за доброто старо време, да се посмеем. Искам да видя колко се е променил. Погледа му изглежда на 30 годишен човек... Ще го подсетя за някоя лудория и ще върна лудешкия блясък в очите му. Времето е интересно, супер слънчево и превалява и духа вятър, харесва ми. Направих си прекрасна разходка сутринта и имах време да преосмисля някои неща. Липсват ми приятелите ми толкова много, че не е истина просто. Няма да има кой да се появи в 12 тази вечер на вратата ми и да каже: "Лъчоооо! Хайде да пием бири, няма да се измъкнеш нали знаеш!". Ако той догодина не дойде ще го убия, сериозно. Трябваше повече да го натискам миналата година, толкова ме е яд. Чувствам се отговорен за това. Сега имам 7 часа да си свърша работата, после на кино и ако не успея през деня ще довърша през нощта. Много се надявам да не вали сутринта, искам да се кача на връхчето отново. Реших, че утре няма да се вясвам никъде другаде освен в библиотеката и вечерта ще си направя баклавата и ще си лешкунтя и чета книжле. Не звучи толкова зле, а? Много се надявам да не ме вбесят съквартирантите. Пиер само да ми се е вяснал пред очите. Колкото до вторник, каквото такова. Полагам достатъчно усилия, доста повече от много други хора. Поне влизам в ритъм, та-да! Трябва да си купя нова кутия Боро, останаха ми 3 цигари само... Искам да щурея! Бррррр... Емиии, захващам се за работа.

// You wake up, go to work, go to sleep
Then you do it, you do it, if you're lucky then you do it again
Yeah, we walk through a world that we don't understand

There's glory in the saddest story
Turn a page and write the story
Beautiful World (https://www.youtube.com/watch?v=f68cAeQhvOI)

girlwithblueeyes
10-19-2014, 11:42
Щастливо ми е . Нещата се подреждат прекрасно във всеки един план

babity
10-19-2014, 12:15
Зле ми е. А снощи ми нямаше абсолютно нищо от 4те ракиджока. Даже можех и още, но сега ми е мнооого замаяно.
Безтегловно ми е малко в душата, но стомахчето ми си тежи айляк. Напълняла съм и пак тря'а се сопра с яденето.
И повече официално не искам да се мъча на тоя свят. Тря'а ми се отнемат мъките. Не искам да го живея този живот повече! Не съм добра приятелка, ама е нечовешко т'ва.... нещо да се нарежда, а аз да си гния сама. НЕ СТАА ТАКА БЕЕЕЕ!!!!

sl1nceetoo
10-19-2014, 12:26
Криво ми е, но е за хубаво.
Усещам мотивация и вече ще сложа в ред всичко.
Нужно ми беше малко побутване и го получих. Мерси.
Влизам в действие!

Lilanda
10-19-2014, 12:27
След 2 часа занимавка с проблемния ми компютър, успяхме да оправим проблема двамата. Много ми е доволно. 8-) Той отиде да гледа филм с Н., така че имам достатъчно време да си науча по БЕЛ и да си направя тренировките. Днес трябваше да ходя да карам с брат ми, но малко не ми се занимава, а като гледам така, май и на него също. :D То и без това ще стане 100 часа, докато се наканим. :D

Така, започвам с ученето, после тренировки, баня и може да отскоча до Бургас да си го видя.

shmatarok
10-19-2014, 13:33
Бля. Доста рано тая година ще минавам на no-sleep-mode. Снощи беше забавно, ама сега три дни ще ограничавам социалните контакти пак.
Егати изкелифенченото време, пак пече слънце, вали дъжд и духа гаден вятър едновременно. Свърших доста неакадемична работа днес, сега до 5 трябва да си реша теста + ако мога малко задачи, след това заминавам на народни и след това направо в библиотеката.

Fisherman
10-19-2014, 13:51
може да отскоча до Бургас да си го видя.


до Бургас да си го видя.


да си го видя.

http://prikachi.com/images/381/7672381n.png

Fisherman
10-19-2014, 13:51
http://prikachi.com/images/384/7672384D.png

SHPAIdURmeN
10-19-2014, 14:08
Dr. Code , мноого добре се получава !

Dagichka
10-19-2014, 15:10
не се оплаквам. само се.. чудя. защо му е пак да се присеща за мен, да ми пише? аз обичам да си живея в миналото и спомените, не е като да нямахме хубави, но все пак.. объркано ми е макло ;д може би вторник ще се видим в обедната му за по бира, кво толкоз
не се чувствам амбицирана да уча, което е лошо, липсват ми и социалните дейности, не стига, че 12ти клас спрях всичко за да се концентрирам, ми и сега първата година явно ще я карам само от лекции в нас и обратно.. пфу

AnarchyBoy
10-19-2014, 15:51
http://prikachi.com/images/381/7672381n.png



https://www.facebook.com/video.php?v=10152384700370846

Andjyy
10-19-2014, 16:24
Имам усещането,че нещо лошо ще се случи. Нервно ми е. Цяла нощ не успях да мигна. Пулсът ми е ускорен. Горещо ми е.
Ох,дано да греша.

Lilanda
10-19-2014, 16:48
Този филм ме разтърси! Плановете ми бяха съвсем различни, но се радвам, че се промениха. Нямаше да се навия да го гледам скоро, а е УНИКАЛЕН. Много ме е яд, че не отидох, докато беше още в кината, особено с тези визуални ефекти накрая. о.о Нищо де, в събота най-вероятно ще се ходи на Дракула. ^^

Много се кефя как ме пита "Знам какво ще отговориш, но все пак може ли да поцъкам Лига? Ако искаш, ще те адна в разговора с Н. да ни слушаш глупостите". Вярно, че в момента трябваше да сме заедно, но поне няма да съм изтощена утре, особено както ми се налага да стана в 8. Пък и кростренажорът ме зове. Силно решена съм този път да не е само на думи и макар че е само втори ден, съм много доволна от себе си и от волята, която имам. Трябва да говоря и с треньора за онези тренировки, за които ме попита лятото. Ще се радвам да си продължа "кариерата" хаха.

Хареса ми как реагира. "Мило, смятам да се явявам на ********* догодина, ти си първият, на когото го казвам и не съм много сигурна как ще реагираш."
Очаквана реакция: "Ти нормална ли си? Осъзнаваш ли от колко неща трябва да се лишиш, докато си там? Дори не си достатъчно подготвена. Смяташ ли, че една година ще е достатъчна за това?" и т.н.т.
Реална реакция: "Много се радвам. До теб съм и съм сигурен, че ще стигнеш много напред. И тогава ще съм много, много горд".
Как да не се влюбиш в него просто?

Съобщи ми и нещо, което много ме изненада и още повече ме зарадва. Надявам се само да няма проблеми заради това. Най-вероятно се притеснявам излишно де, но си ми е в природата, та...8-)

SpiritInBlack
10-19-2014, 16:57
Много добре се чувствам. Главоболието продължава и днес, ноо знам на какво се дължи. Спазвам си намерението да посещавам различно място в България всеки уикенд. Един от следващите скоро градове е Кърджали, има едно нещо, което е близко и искам да го посетя. Да видим съфорумничката дали ще успее да ме навие другата седмица :D Бях забравил колко голям чар има Гребната в Пловдив привечер, поправих и този пропуск ;p

draid
10-19-2014, 17:13
Този филм ме разтърси! Плановете ми бяха съвсем различни, но се радвам, че се промениха. Нямаше да се навия да го гледам скоро, а е УНИКАЛЕН. Много ме е яд, че не отидох, докато беше още в кината, особено с тези визуални ефекти накрая. о.о Нищо де, в събота най-вероятно ще се ходи на Дракула. ^^

Много се кефя как ме пита "Знам какво ще отговориш, но все пак може ли да поцъкам Лига? Ако искаш, ще те адна в разговора с Н. да ни слушаш глупостите". Вярно, че в момента трябваше да сме заедно, но поне няма да съм изтощена утре, особено както ми се налага да стана в 8. Пък и кростренажорът ме зове. Силно решена съм този път да не е само на думи и макар че е само втори ден, съм много доволна от себе си и от волята, която имам. Трябва да говоря и с треньора за онези тренировки, за които ме попита лятото. Ще се радвам да си продължа "кариерата" хаха.

Хареса ми как реагира. "Мило, смятам да се явявам на ********* догодина, ти си първият, на когото го казвам и не съм много сигурна как ще реагираш."
Очаквана реакция: "Ти нормална ли си? Осъзнаваш ли от колко неща трябва да се лишиш, докато си там? Дори не си достатъчно подготвена. Смяташ ли, че една година ще е достатъчна за това?" и т.н.т.
Реална реакция: "Много се радвам. До теб съм и съм сигурен, че ще стигнеш много напред. И тогава ще съм много, много горд".
Как да не се влюбиш в него просто?

Съобщи ми и нещо, което много ме изненада и още повече ме зарадва. Надявам се само да няма проблеми заради това. Най-вероятно се притеснявам излишно де, но си ми е в природата, та...8-)

За кой филм става въпрос ? Иначе аз вчера се прибрах от Германия и днес вече бях в Imax-а да изгледам Дракула, а бях си запазил билети още за премиерата. Допадна ми идеята и се надявам да спечелят доволно пари, че да направят и втора част както явно е запланувано.

kalpazanka
10-19-2014, 17:16
Тоя Дракула явно е голям хит. Всичко живо във фейса се изпонатагва от кина и молове. Чак ме е яд, че пропускам нещо.

Мнооооооооооого ми е кофти, че си подадох носа за малко навън. Като два дни се прибирах само да спя, днес направо времето беше спряло... В сряда се очертава библейски потоп и кучи студ. А аз тогава съм в почивка.

Lilanda
10-19-2014, 17:27
За кой филм става въпрос ? Иначе аз вчера се прибрах от Германия и днес вече бях в Imax-а да изгледам Дракула, а бях си запазил билети още за премиерата. Допадна ми идеята и се надявам да спечелят доволно пари, че да направят и втора част както явно е запланувано.
За Lucy говорех.

Иначе аз исках още на премиерата да отида, обаче на качествени премиери все съм заета, после не намирам време да се добера до киното и то отива. За Lucy бях на работа и много ме беше яд, че с колежката не можахме да се освободим да отидем двете, сега като го изгледах, ме е яд още повече. За Дракула пък в деня на премиерата бях втора смяна /аз все още съм де/ и нямам време за каквото и да е друго, камо ли за ходене на кино. Та се надявам в събота да успея да се добера до мола и да го изгледам.

per-dead
10-19-2014, 18:05
Аз съм най-ужасното същество, което съм срещала някога.
Как можах да направя подобно нещо изобщо?!
Вярно, почувствах се адски тъпо, но това не трябваше да става.
Важното е, че всичко е наред.
Липсва ми.

AnarchyBoy
10-19-2014, 18:09
И двата филма са много готини да.. Аз чакам марвъл да пускат разни неща, че с GOG се заредих.. Хобита също се чака, а и Игрите и филма за лигата ще е уникален (надявам се).. Всъщност чакам толкова много филми, че трябва да си извадя абонамент в киното... :D

tori
10-19-2014, 18:09
Ох, последните 24 аса бяха твърде странни, още асимилирам. Уморено ми е, след малко душче и минавам в режим „по леглата“. Щастливо ми е, че са се сетили за мен, а магнита е сладък. Малко съжалявам, че не отидох с тях.

AnarchyBoy
10-19-2014, 18:10
И не, не говоря за лийг ъф леджендс.

draid
10-19-2014, 18:24
Тоя Дракула явно е голям хит. Всичко живо във фейса се изпонатагва от кина и молове. Чак ме е яд, че пропускам нещо.

Мнооооооооооого ми е кофти, че си подадох носа за малко навън. Като два дни се прибирах само да спя, днес направо времето беше спряло... В сряда се очертава библейски потоп и кучи студ. А аз тогава съм в почивка.

Ами то всичко живо по начало се тагва от къде ли не. Още чакам някой да се тагне от тоалетната. Филма е свеж прочит и отдавна не е излизало нищо смислено за тази история. Направен е хубаво и с доста пари което допълнително допринася за потапяне в атмосферата. Аз лично съм доволен от това което са направили. Не мога да кажа, че е някой смислен и стойностен филм, но определено за мен беше удоволствие да го гледам и бих ги прехвърлил пак като го изкарат в замунда.


Този филм ме разтърси! Плановете ми бяха съвсем различни, но се радвам, че се промениха. Нямаше да се навия да го гледам скоро, а е УНИКАЛЕН. Много ме е яд, че не отидох, докато беше още в кината, особено с тези визуални ефекти накрая. о.о Нищо де, в събота най-вероятно ще се ходи на Дракула. ^^

Много се кефя как ме пита "Знам какво ще отговориш, но все пак може ли да поцъкам Лига? Ако искаш, ще те адна в разговора с Н. да ни слушаш глупостите". Вярно, че в момента трябваше да сме заедно, но поне няма да съм изтощена утре, особено както ми се налага да стана в 8. Пък и кростренажорът ме зове. Силно решена съм този път да не е само на думи и макар че е само втори ден, съм много доволна от себе си и от волята, която имам. Трябва да говоря и с треньора за онези тренировки, за които ме попита лятото. Ще се радвам да си продължа "кариерата" хаха.

Хареса ми как реагира. "Мило, смятам да се явявам на ********* догодина, ти си първият, на когото го казвам и не съм много сигурна как ще реагираш."
Очаквана реакция: "Ти нормална ли си? Осъзнаваш ли от колко неща трябва да се лишиш, докато си там? Дори не си достатъчно подготвена. Смяташ ли, че една година ще е достатъчна за това?" и т.н.т.
Реална реакция: "Много се радвам. До теб съм и съм сигурен, че ще стигнеш много напред. И тогава ще съм много, много горд".
Как да не се влюбиш в него просто?

Съобщи ми и нещо, което много ме изненада и още повече ме зарадва. Надявам се само да няма проблеми заради това. Най-вероятно се притеснявам излишно де, но си ми е в природата, та...8-)

Ходи го гледай на Imax, аз всичко което го има на Imax го гледам там, независимо дали е 2D или 3D. Просто разликата в екрана и звука е от земята до небето.

Иначе от филмите до края на годината задължително ще ходя на кино на Hunger games, Exodus, Intersteller, Hobbit, Into the woods и вероятно Night at the museum.

Nonetheless
10-19-2014, 18:51
Lucy и Dracula не са нищо особенно според мен, особенно Dracula ме разочарова бая, но все пак към него имах и по-големи очаквания.

tori
10-19-2014, 18:52
Особено. Не че нещо, но изключително много се дразня на този тип грешки.

TheDevilInMe
10-19-2014, 18:57
Уморено и щастливо, може би ще си имам и аз нов телефон, което ме кара да се чувствам някак обнадеждено ^^
Разходката с нея нещо не ми допадна особено, повече ме натовари, отколкото успя да ме разведри, ама какво да се прави... Поне отново правят от вкусните катми на центъра <3333 облизах си пръстите от кеф...

Lilanda
10-19-2014, 19:06
Всъщност чакам толкова много филми, че трябва да си извадя абонамент в киното... :D

Оооох, и аз. Само дето нямам никакво време за ходене по кината през седмица. ;/ Та най-вероятно пак ще гледам половината вкъщи като излязат в замунда. :D

А Пазителите бяха уникални! Ходих на премиерата с брат ми. Е, няма такъв филм просто!

Гледат ми се и някакви бози тип TFIOS, но не се очертава скоро да излезе нещо интересно.

AnarchyBoy
10-19-2014, 19:21
TFIOS беше готин до колкото жанра го позволява. И все пак не ме изкефи толкова колкото очаквах.
Аз чакам капитана 3. Чел съм комиксите по които е идеята и ще е мазало, жалко само, че марвъл нямат правата върху спайдърмен, щото играе много ключов елемент в цялата история. В CA 3, ще е "civil war". Буквално Капитана ще се трепе срещу Айрън мен, което ще е бад асс...

За Пазителите. Знаеш ли, че Gamora е дъщеря на Thanos? (Онова лилавото от края на the avengers) Сега вече съм 100 % сигурен, че щом я имаше нея във филмите и танос накрая, значи ще се появи в авенджърите 2 и 3

Lilanda
10-19-2014, 19:28
На TFIOS нямаше да отида, ако една съученичка не ме беше помолила. Най-вероятно и вкъщи нямаше да го гледам. Хубав беше, но не беше и кой знае какво. Не съжалявам, че отидох де, тогава бях на такава вълна, че филма ми дойде доста добре. :D

AnarchyBoy
10-19-2014, 19:30
Е пари не дадох аз. Откраднах си го от пайрътбей изгледах го и после една мадама ме "помоли" да ида с нея на кино, там дремнах хубаво.. и се събудих точно към края... :D

HollyGolightly
10-20-2014, 00:45
Едно такова хубаво и спокойно ми е, а дори и не знам защо :)
Напоследък съм станала прекалено емоционална, чак той започва да се изненадва, снощи от едно изречение от негова страна, започнах да рева, вярно че от щастие, но чак пък толкова???

galaxy29
10-20-2014, 00:53
хахахах 04:26-05:23 http://vbox7.com/play:62ddd3969d същата съм
обичам и в магазини за лосиони и парфюми да вляза и да се намацотя с всякакви тестерчета и продавачите вече въодушевени, че ще си накупувавам двеста неща и накрая да кажа 'мерси за вниманието, довиждане' и да си изляза без нищо взето или да кажа 'нищо не си харесах, довиждане' :Д

бях забравила, колко очарователни са тя и той

TheDevilInMe
10-20-2014, 05:25
Заспааааало, след дрямката ще си довърша мислите... ;Д

Lilanda
10-20-2014, 05:27
хахахах 04:26-05:23 http://vbox7.com/play:62ddd3969d същата съм
обичам и в магазини за лосиони и парфюми да вляза и да се намацотя с всякакви тестерчета и продавачите вече въодушевени, че ще си накупувавам двеста неща и накрая да кажа 'мерси за вниманието, довиждане' и да си изляза без нищо взето или да кажа 'нищо не си харесах, довиждане' :Д

бях забравила, колко очарователни са тя и той
:ДДДДДДДДДД

А аз се чудех на кого съм се метнала...:D

ПТ: Ужасно гаден сън...От 20 минути не съм спряла да рева и се надявам да се събуди скоро, за да поговорим. Дори при малка вероятност да го загубя, с мен се случва това, какво остава, ако наистина се случи? Ще се срина тотално просто. От много време не съм плакала така, общо взето седя на лаптопа и се взирам ту в клавиатурата, ту в монитора, само и само да спра или поне да задържа част от сълзите в очите си. То ако ставаше така... Ами ако е истина? Ако наистина се е случило, а аз все още не знам? Какво става тогава? Ще се затворя в себе си, няма да говоря с никого за това, само аз ще си знам какво ми е. И все пак ще се съсипя. След всичките препядствия, през които сме минали, след това страхотно приятелство и тази още по-страхотна връзка, заслужава ли си едно подобно нещо да ни раздели? Дано всичко да е наред, дано опасенията ми да са напразни и просто да съм още разтърсена от съня. Дано, дано, дано...

AnarchyBoy
10-20-2014, 08:21
Добро утро... :D
Тя ме е оставила да се наспя и предполагам е на пазар, мързи ме да й звъня, все тая къде е.
Ще се изкъпя и после трябва да обикаляме по ресторантите.. А след обяд-а, ще я местим в нас... И довечера ще направя вечеря изненада, с всички приятели (без тя да знае) И се радвам, че ми хрумна как да я изгоня за да мога да приготвя всичко... 8-) Булката ще отиде малко на масажи от 6 до 8 и после като ида да я взема с колата, ще ни "изненадат" в нас.
А ся трябва да си направя сериите да закуся и да се изкъпя...
Last night was like "OMG PRO SKILLS""- "FeelTheChill" - "Insidous" "-Bad Company" - Wait, what?!""" "TheGre3k - dickholders" - Jessie so it begun. - Направих 500 $ много съм горд със себе си. Като продам другите два проекта би трябвало да взема още поне 1000-1200 $. А пари трябват ей, сватбите са скъпо нещо... ;с

SonataArctica
10-20-2014, 09:47
Еми, честит ми рожден ден. :) Вчера, приятелите ми, чакаха да стане 12 при мен и ми се обадиха всички, сладури. Станах в 5 и отидох до Arthur's Seat, да посрещна изгрева. Here Comes the Sun. (https://www.youtube.com/watch?v=BxzEeKfpyIg) Няма как да не отбележа, че времето беше доста прилично. Вятъра почти не ме отнесе, но можеше да е много по-зле. https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/1545676_903030459726713_2007047091140178611_n.jpg? oh=9b83172f784e5aca4deec76a6bc4a423&oe=54F8ADEC Толкова е красиво там... Имах си и свещичка за рождения ден (последната ми цигара марлборо), изпуших я с голяма наслада. Остава само и пожеланието ми да се сбъдне, хах. Запознах се и с канадци, страшни! Много лъчезарни и дружелюбни.
Сега обаче трябва да се захващам за работа, до вечерта ще съм зает, а после ще правя баклава и ще се наспя. (поне такива са плановете де...)

// 'The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why.' - Mark Twain.

Шматароче, благодаря. Успех и на теб. Искаш ли да ми дойдеш на гости утре на баклавичка? 8-)

/// I did my best, it wasn't much
I couldn't feel, so I tried to touch
I've told the truth, I didn't come to fool you
And even though it all went wrong
I'll stand before the Lord of Song
With nothing on my tongue but Hallelujah

shmatarok
10-20-2014, 10:20
^ честит рожден ден, да си жив и здрав и успех утре :)

//
Много съм добра в планирането на разни неща и след това тоталното им отсвирване. Днес е поредното доказателство. Ще се огранича само със ставането си в 8, което не се състоя. И каква беше тая инспекция днес, че ми и се скараха защо масата не си била на мястото 8-) Лоша груба лелка.
Много ми е изнервено за утре и коремът нещо се опитва да ме боли, прекрасничко просто.
Ако не броим двата часа, които ще изгубя заради бизнеса, всичко друго ще отиде за учене. А кога ще се прибера довечера, кой знае.

tori
10-20-2014, 11:24
Честито, Лъче. Здраве, щастие, късмет и всичко, което си пожелаеш сам. И искам баклава пък.
Утре има рожден ден, трябва днес да мина през тях да ѝ занеса разни глупости, които ми е давала и да се видим и наговорим както трябва, че от четвъртък не съм я виждала. Вчера не се брои - половин час на кого стига?! :д Другата пък съвсем не съм я виждала нещо, бяга ми тия дни коврата. На него няма пък да му пиша пък! Няма! Евентуално може да се смъкна да пия кафе с оня боклук, то така или иначе днес май ще го изкарам в квартала. :д В даскало беше фън, целиот клас трепери да не го изпитат по специален предмет, аз треперя щото не съм била предния път... Забавно, забавно. На тръгване за практика обаче беше още по-фън - некъв явно е блъснал ученик и гледаш как цял Здравец е задръстен и дори и да искаш, няма как да го прекосиш с кола. Път, който се минава за 20тина минути с кола, ние сме го пътували 40-50 минути. Сега Тори хапна, пуши, викам да си покисна малко на компа за релакс и да излитам, че мен чакат. :д Докато няма с кого едно кафе да изпиеш, после се зарежда една банда, която врещи, че иска да те види и нам-ко.

DisappointedDreamer
10-20-2014, 12:49
Да се сгушиш с четири момченца неделя вечер и да гледате Тарзан.. Безценно. Очаква ме дълга седмица с много задачи, мероприятия и изпит, но ще е хубаво. Обнадеждена съм и ми е спокойно.

Dagichka
10-20-2014, 13:33
имам нужда от силна прегръдка и утре ще се видя с него, ако той се съгласи де.

не знам с какво съм заслужила все да виждам такива неща.. окей, преживях травмата от катастрафота, когато ме блъснаха на пешеходната пътека пред нас, окей, преживях и втория път като ме блъсна кола, защото аз си бях виновна, но защо е нужно и да виждам как блъскат други хора на 5 метра от мен, защо е нужно докато съм с наще в колата да ни блъскат отпред, защо е нужно да виждам как други коли се блъскат по средата на цариградско, докато аз съм на спирката на орлов на 5 метра от тях? после защо имам страх да се возя/пресичам/въобще да съм около коли.. наистина не знам какво точно ме изпитва оня отгоре/съдбата/Джа или там който е..
и не стига това, ми и някъв сигурно ментално нестабилен мъж, 150кила голям да ме преследва до нас.. просто днес.. не ми беше ден.
искам да се сгушя в някой, да се нарева, да се успокоя, да забравя за всички тея шитни поне за малко, пък после.. то квото има да става повече от сигурно е, че ще стане.. ;д

102
10-20-2014, 13:38
Да се сгушиш с четири момченца неделя вечер. Безценно.

очаквам включване от Fisherman аххахахаххах

102
10-20-2014, 13:40
и не стига това, ми и някъв сигурно ментално нестабилен мъж, 150кила голям да ме преследва до нас.. просто днес.. не ми беше ден.

защо не се запозна с DarkTemplar

Dagichka
10-20-2014, 14:47
:lol:
разсмя ме, благодаря за което

DarkTemplar
10-20-2014, 15:42
защо не се запозна с DarkTemplar
Започва стабилно да ми писва от малоумните ти бъзици на мой гръб. Намери си друг обект за подигравки.

102
10-20-2014, 15:55
окей
няма повече

Ewok
10-20-2014, 16:25
Разговор между мен и Андрейчо:
- ... и като се пренесем вече ще можем да си вземем още едно котенце, докато територията е все още неутрална
- А може да си вземем и две котенца...
- Да, и аз това си мислех между другото


Ще си направим котешка ферма и никога няма да е скучно в нас. Ох, нямам търпение да се изнасяме вече.

Fisherman
10-20-2014, 16:28
очаквам включване от Fisherman аххахахаххах

e брат точно тоя коментар гледах,как знаеш

Fisherman
10-20-2014, 16:30
Започва стабилно да ми писва от малоумните ти бъзици на мой гръб. Намери си друг обект за подигравки.

темплара не е виновен,че обича да яде

girlwithblueeyes
10-20-2014, 16:43
Добре ми е,спокойно,щaстливо.

Ivaaaaa
10-20-2014, 16:47
пак ме удари ток. нещо не се разбираме с този лаптоп. искам стария ))) :
СКА–ПА–НА–СЪМ!
седя си още по хавлия и нямам сили да кръцна. тъпча се с шоколадови десерти, което означава, че си прецаках и вечерята.
днес беше странен ден. хубав ((( :
сутринта до мен седна майка с бебче, което ме закачаше (((((((( :
на връщане ми се случи нещо странно. интересно. приятно. ех ( :

AnarchyBoy
10-20-2014, 17:20
темплара не е виновен,че обича да яде

https://www.facebook.com/video.php?v=10152570685753961 :/

YSMF
10-20-2014, 17:29
20/20 точки.
Добре почвам, но това ранно ставане ме мъчи.

weheartiit
10-20-2014, 18:00
Тъжно ми е ,пмс отново ме мъчи и всичко ме дразни.
И той ми се сърди :( ама няма пък и аз съм ината ...

Jaune
10-20-2014, 18:04
Ах, това прословуто мое търпение... само аз си знам вътрешно как се изяждам за всичко...

kalpazanka
10-20-2014, 18:08
Нещо ми е самодоволно :) и едно такова щастливо :)

Lilanda
10-20-2014, 18:31
Ахахахаххахаха както съм взела да изкарвам шестици без да уча или като уча само в часа преди теста, без преписване (!!!), направо да взема да не уча въобще, а? 8-)

Шегувам се де, няма такъв филм при мен. Входните здраве да е, малко се поизложих на някои от тях /да знаете, че цар Самуил е умрял през 1048г. Нова история пиша./ и за някои неща като споменатия пример ме е много яд. Такива грешки не съм правила никога, не знам какво ми става напоследък, но пък е факт, че добрите оценки са на лице. Господинът по история ми е сърдит заради същия пример, та трябва да му се подмазвам идните часове. 8-) Утре тест по география, надявам се да се справя, както не обичам географията въобще, а и не съм правила контролни от близо 2 години и половина, просто...Утре към 18:20 да ми стискате палци, ей!

ЩЕ ЗАСПЯ ПРЕД КОМПЮТЪРА. Докато пиша и то...Май ще се ляга рано днес.

Stoqn_Trakiev
10-20-2014, 18:42
Направо страхотно се чувствам ... Неам думи колко ми беше кеф да ходя на избори наприомер. Докато вкарвах бюлетината в процепа, все едно вкарвах нещо друго в процепа на Мая Мнолова, която е моя идеал за первезна жена.... Искам да правя секс с нея докато ми обяснява подробностите около политиката на БСП.......
http://iconomicabg.blogspot.com

Andjyy
10-20-2014, 18:46
Заинатил се е като магаре на мост. "Никъде няма да ходя" Това го слушам цял ден. Предал се е направо. Държи всички на тръни. Всеки момент очаквам да се обадят и да ми кажат,че се е влошил.
*Вдиш-издиш* един душ и след мъничко ще ми е по-добре

TheDevilInMe
10-20-2014, 18:51
Тази вечер съчиних нова дума, а именно лосионирам, което ще рече да намажа с мляко за тяло, ни мога, много съм тЪпа :cool:
Он: Уморено ми е отново, двете дрямки определено не ми бяха достатъчни, но поне го няма адското главоболие от предните дни. Мразя, когато се развали някаква техника на 17+ години аз да съм виновна за тва o.O Еми да си гледат работата бе

SonataArctica
10-20-2014, 21:12
Цигара след цигара, не мога да спра да пуша.
...


Коленете ми трепкат, коремчето ми се е свило на топка. Искам тази седмица просто да свърши.

xoxi
10-20-2014, 22:22
Сиво.

leadyflame
10-21-2014, 00:24
Неадекватсвтам си по никое време.. супер

3oPuTy
10-21-2014, 09:20
Чувствам се ужасно! Случиха се няколко неща, заради които от дни в главата ми е каша :? Случи се немислимото и сега съм раздвоена ... Не знам какво да правя, не знам как да постъпя и ми идва да се застрелям :? Мразя се заради това, което се случва!!!

tori
10-21-2014, 11:08
Ох, прекрасно ми е. Деня с Нея беше и ще продължава да е прекрасен. Миналата година забравих рождения ѝ ден, но тази ще го празнуваме като за десет напред. Тоооолкова миличко ми стана като каза, че съм сладка. :3 За една ошмуглена роза... Обожавам хора, които също като мен се впечатляват от съвсем дребни нещица. И фейсбука ми е пълен със снимки от днес. Защото днес тя е добра - позволява ми да се снимаме заедно, даже ѝ е кеф и само скролвам аз кво съм щракнала и тя „Е, качвай де, кво питаш.“ Оооооооххххххх. :3333 Омо омо панда!
Само дето ми развали изненадата, говедото мръсно! Идеята беше да ѝ купя роза и да я чакам пред училище като свърши, а тя... :д Нищо де, все пак много се зарадва и ми стана мнго яко такова едно...

shmatarok
10-21-2014, 11:35
Иде ми да се застрелям.
От три дни не съм спала, щом и пълни дебили забелязаха, че не изглеждам като себе си положението явно е критично. Тея 20 идиота, които тровят живота на останалите 140 човека в къщата кога ще бъдат вкарани в ред, не мога да разбера. Това че дузина шматки са решили да се напиват всеки ден от седмицата, не означава, че ние останалите, които имаме да учим и си ходим редовно по лекции и упражнения може да си позволим същата липса на сън.
Поне тъпото контролно мина. :Д

sometimes_
10-21-2014, 11:42
Сиво.

Мхм.

Jaune
10-21-2014, 12:35
Изморена съм... 24 часа не ми стигат, няма кога да се видя с него, трябва да ходя и на работа след 2 часа, а пък и тоя ме напрегна нещо... оф :(

draid
10-21-2014, 12:43
Някакъв жалък човечец ми е развил и 4-те гайки на дясната джанта. Направо съжалявам такива злобни същества, даже не заслужават и презрение. Мишки.

sl1nceetoo
10-21-2014, 13:27
Тия дни нямам никакво време! А нищо особено не правя. Не знам как се получава така!
Иначе всичко върви екстра. Утре тя ще ми липсва. Но нищо.
Станала съм много директна, от нея прихващам. Питат ме: Какво направи с милата сърничка?!
Чакат ме интересни дни.
Вчера ржд, в неделята/понеделника пак. А утре милото ми бабенце има и тя ржд. Много си ми липсва!
Сега е време да подремна и после се захващам за работа.
Няма повече да се охлянквам!


Едит: това ми хареса:
Добрият мъж може да те накара да се чувстваш секси, силна и способна да завземеш света.
О, съжалявам, това е виното. Виното прави всичко това.

SonataArctica
10-21-2014, 13:56
Аз тази вечер:
https://24.media.tumblr.com/14d19adb7455b8c0abc0b16b42b0bab7/tumblr_n5r93zNALX1sm3vxwo1_400.gif

Всичко приключи.

Dagichka
10-21-2014, 14:25
aз съм голяма глупачка. видяхме се, пихме бира, пушихме, през цялото време се държах на разстояние, той се опита няколко пъти да се наведе към мен, аз се местех такова супер самодоволната от себе си и накрая кво? като го гушнах за чао не го пуснах 10 минути, накрая почна да ме целува по врата и оп айде по устата.. мамка му! кви ги върша бе, кви ги вършим? нищо не се е променило, нищичко и въпреки това..
оф, трябваше да си стоя на лекции, ама така е, квото сам си направиш никой друг не може да ти го направи.

girlwithblueeyes
10-21-2014, 16:50
Чудесно.Нaпоследък се чувствaм прекрaсно.
И той е толковa мил дa ми купи слaдолед<3

Blab
10-21-2014, 19:03
гледам х фактор и ме е срам к'ви недоразумения са напускали...
еба ти продуцентите, еба ти музикалността на Дони и всичките редактори.
като гледам, и осветителите са нечии роднини.
много ме е срам, бе!!!

а днес излязоха и резултатите от анонимния конкурс на Сиела. победителят е братовчедката на Любен Дилов, който е и жури.
колко яко е това, бе. в к'ва страна само живеем;Д

иначе съм добре, тъжно ми е, че талантливите са по-скоро за пълнеж и в опозиция на наша почва

Jaune
10-21-2014, 19:10
^Знаеш ли кво ми пратиха от Недоизречено за 1-во място?
Грамота. :lol:
То пътните са им били повече от тая грамота, 1 кутия с бонбони да ми бяха сенднали...

Ivaaaaa
10-21-2014, 19:18
защо съм толкова сантиментална, мамка му? живея в миналото, буквално. като кученце съм. винаги ли ще съм вярна на 'стопанинът', който ме е изоставил? колко още? никога не съм успявала да затворя която и да е страница. въртя се в един порочен кръг от години - темерутът или развейпрахЪТ /или там както се пише/. имам възможността да променя нещата, но.. не мога. защо? не знам. може би се страхувам, може би така е по-лесно, но защо /мамка му/ да го правя, когато съм намерила, когото трябва, но поради разни обстоятелства, се получават разминавания. защо? защо???

Blab
10-21-2014, 19:21
трябваше с наложен платеж , к'ви са тия аматьори;Д
ще ти купя бонбонки, споко, Габуше!))

Jaune
10-21-2014, 19:29
:lol:

SHPAIdURmeN
10-21-2014, 19:48
Лека, пичове и пички ! :D

pandabear
10-21-2014, 20:44
http://media3.giphy.com/media/E4l3Bs0rGcBiM/200.gif
http://media3.giphy.com/media/YdZfIIqhjNWW4/200.gif
http://media2.giphy.com/media/E1ANXPm0QoYLK/200.gif

мхм, да.

weheartiit
10-21-2014, 21:02
Чувствам се изморена и психически и физически,нямам почти никакво
време и това много ми се отразява на настроенията.Дните ми минават изключително бавно
и се чувствам все по-отпаднало.Почивка и разнообразие ми трябва...

anonymous708973
10-21-2014, 23:18
Лягам си самичка. Липсва ми пък... Искам да ми е на една ръка разстояние, да знам, че си е при мен...
Седмицата е натоварена, но уикендът обещава да е купонджийски. Дано да си хареса подаръка, даноданодано!

TheDevilInMe
10-22-2014, 06:43
Снощи пак си мислех за него преди да заспя, хич не ми се отразява добре това нещо, после сънувам някакви измишльтини и на сутринта ми е супер криво ;/ Обичам гооо толкова много, че чак боли, никой не може да ми изслуша както той го прави, остават само 2 месеца докато си дойде, ще стикам зъби и това е!!!
Имам спешна нужда от тонизираща напитка и май после като идем на разходка ще си взема нещичко кафе ли, чай ли, фреш, още е в процес на обмисляне...

Lilanda
10-22-2014, 07:06
Пак не мога да спя, тъкмо се бях зарадвала, че съм си оправила режима. След 2 часа трябва да тръгвам за училище, а не ми се става от леглото. Единственото, което ме крепи, е че ще го видя в края на учебния ден и ще прекарам час и нещо-два с него. Имам чувството, че не съм го виждала от цяла вечност, а последно излязохме в понеделник. Много ми липсват прегръдките му в момента. Ще издържа още няколко часа.

sl1nceetoo
10-22-2014, 12:57
Днес мина изненадващо добре. Очарована съм колко е миличка. Сега трябва да мислим подарък и всичко е ок.
И аз съм ок вече, мина ми. До края на месеца имам да свърша още няколко неща и всичко се подрежда перфектно.

monster97
10-22-2014, 13:18
Zdraveite, imah priqtel 10 meseca, no mnogo chesto se karame. Postoqnno mi natqkva, che mu izneverqvam, che se vijdam s drug, a tova ne e taka! Kakvo go kara da misli taka I zashto se samnqva taka v men, sled kato nikoga ne sam mu izneverqvala. Vchera sutrinta se skarahme za gluposti I sled tezi prikazki, koito mi govori se qdosah mnogo I go skusah, a na sushtata vecher zapochna da govori s priqtelite mu kak sam mogla taka da go naranq ne mojel da povqrva I t.n. Ne moga bez nego strashno mnogo go obicham I ne znam kakvo da pravq sega, toi sigurno ne iska da me vijda. az ne jiveq v BG I mnogo rqdko se vijdame oshte 2 sedmici sam si tyk, a nie sme razdeleni. Molq daite savet da go chakam li dali shte mi pishe ili da svikna s tova, che veche nqma da sam s nego.
ms predvaritelno

IWannaBeSedated
10-22-2014, 14:22
Между чука и наковалнята за n-ти път.

Dagichka
10-22-2014, 15:22
когато съм сред колегите съм окей, обаче като остана сама и пуфф като приливна вълна ме заливат различни емоции, чувства и мисли ии не знам, не знам..
но поне се опитвам да се оправям сама, а не отново да търся "спасител" в някое човече, което да въвличам в драмите си ;д

anonymous708973
10-22-2014, 15:36
Какъв е тоя урок по финанси бе, никак не го загрявам!
Времето навън е ужасно, съвсем откровено студено е и ще вземе пак да ми се появи отитът (?) от преди няколко години. Имам си билет за България, пак струва майка си и баща си, ама така е като нашите не слушат и го взимаме чак сега.
И трябва да измисля с какви обувки да си обуя роклята за дипломирането му, как може да нямам най-обикновени черни обувки на висок тон, аман!
Дотук с мрънкането.

Преди две-три седмици гледах, че отваряха нов магазин за спортни обувки и имаше страхотни оферти, ама как да се възползва човек, като то с пътните ще си дам пак 100 евро. Сега отварят същия магазин в съседен квартал и ще пускат Найкове на 50 евро, йеееее!!! Дори да са само тези 10 модела в определени цветове на страницата им, пак ще съм мега щастлива!! Искам да се поглезя с тип бодибилдърски обувки, няхнях!
Доволно ми е. Сега ще се помъча още 2 часа с финансите и заминавам на фитнес^^

П.С. Да, знам, че съм необичайно подробна в стил Анархи, ама... тва е положението :д

Ivaaaaa
10-22-2014, 16:09
прекрасно време днес. (((( :
нямам мания за.. величие(?), ама ще се на мен?! селяни. едва ли има човек с по-богат опит при случките с непознати от мен.
и къв е шансът да се засечем? много, мнооого малък. харесва ми как ме гледа, как се смее, когато аз се смея. сладур (((:

SonataArctica
10-22-2014, 16:11
Мале, дано успеят да ми пратят китарата. Така ме сърбят пръстите да посвиря малко. Липсва ми миризмата на дърво, допира на грифа, усещането как струните се впиват в пръстите ми... Звука. Усещането да създаваш нещо красиво, без дори да се замислиш. Повтаряйки риф, след риф стотици пъти... Да не говоря и за псувните, когато нещо отнема повечко време да го науча, хахаха.
http://33.media.tumblr.com/2d1f39ed02cc8c610ec1d31e8a7f709b/tumblr_mg4cmr3X141s2slmjo1_500.gif
Вчера си прекарах добре, мдам. Когато пак се стигна до политика, се почувствах толкова у дома, че не е истина просто. Днес рожден ден, пак ще се пие, също и в петък. Тежко...
Захващам се за работаааа. Вече не ми е напрегнато и мога да я карам малко по-полека. Библиотеката е мега претъпкана. Обиколих 3 етажа докато си намеря местенце. Творческа обстановка.

Бррр! Апокалипитка! Not Strong Enough (https://www.youtube.com/watch?v=sKGawBn6ms8) Така ми се ходи на техен концерт...
Нямам търпение за revisited албума на Соната. 15 години, не са малко! Има и бонус трак, вече знам какво ще си въртя следващите седмици. Пък и това е любимия ми албум, знам че няма как да го огелпят. Ден и половина още!


// http://www.presstv.bg/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/%D0%BE%D1%82-%D1%80%D0%B5%D0%B3%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B0/10/22/%D0%B4%D0%B5%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%BE%D0%BA%D0%BB%D 0%B0%D1%81%D0%BD%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%B0-%D0%B5-%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%B7%D0%B0%D1%85%D0%B2%D1%8A%D1%80%D0%BB/?fb_action_ids=961005887248396&fb_action_types=og.comments Тръпки ме побиха...

pandabear
10-22-2014, 16:28
чувствам се натоварена и потисната. в самото начало съм, а вече се чувствам като ударена н-брой пъти с мокър парцал. започнах да се колебая. може би не е това сферата, в която трябва да се развивам. може би отново взех неправилно решение. и не, не ми е трудно, просто си давам сметка, че съм сред хора, които цял живот са си мечтали да се занимават с това, а аз го реших последната една година. отказах се твърде лесно от моята мечта и най-вероятно съм "взела" мястото на някого, който го заслужава повече от мен. тежко ми е. плаче ми се. няма на кого да споделям. нямам желание за нищо. не, излъгах. пие ми се. много.

102
10-22-2014, 17:26
П.С. Да, знам, че съм необичайно подробна в стил Анархи, ама... тва е положението :д

то ти си си един своеобразен анар4у

IWannaBeSedated
10-22-2014, 17:34
Искам да се разрева, но не мога.
Отново изпадам в размисли и страсти, вместо да се концентрирам върху математиката. Губя си времето в последните няколко дни и накрая ще си легна скапана рано-рано във 23:30.

AnarchyBoy
10-22-2014, 17:35
:lol:

http://9gag.com/gag/ad68vw2 <3

Fisherman
10-22-2014, 17:47
чувствам се натоварена и потисната. в самото начало съм, а вече се чувствам като ударена н-брой пъти с мокър парцал. започнах да се колебая. може би не е това сферата, в която трябва да се развивам. може би отново взех неправилно решение. и не, не ми е трудно, просто си давам сметка, че съм сред хора, които цял живот са си мечтали да се занимават с това, а аз го реших последната една година. отказах се твърде лесно от моята мечта и най-вероятно съм "взела" мястото на някого, който го заслужава повече от мен. тежко ми е. плаче ми се. няма на кого да споделям. нямам желание за нищо. не, излъгах. пие ми се. много.

предупредих те да си помислиш много сериозно над решението,какво ти се учи

YSMF
10-22-2014, 18:37
Обожавам разходките с него. Мога да се разхождам цял ден и няма да ми писне щом е с мен.
От друга страна висшата математика мъчи и двама ни.

tori
10-22-2014, 18:44
Яко ми е - следобеда беше прекрасен. Момчетата наистина са забавни и осъзнавам тая подробност всеки път като излизам с тях. Тоя човек има поразителен вкус за музика и хора около себе си, признавам го.

Andjyy
10-22-2014, 19:00
Искам да го пречукам направо. НО не ми стиска и физически няма да се справя с него. Знам,че един ден ще му се върне.

anonymous708973
10-22-2014, 20:12
Какъв е тоя урок по финанси бе, никак не го загрявам!
Времето навън е ужасно, съвсем откровено студено е и ще вземе пак да ми се появи отитът (?) от преди няколко години. Имам си билет за България, пак струва майка си и баща си, ама така е като нашите не слушат и го взимаме чак сега.
И трябва да измисля с какви обувки да си обуя роклята за дипломирането му, как може да нямам най-обикновени черни обувки на висок тон, аман!
Дотук с мрънкането.

Преди две-три седмици гледах, че отваряха нов магазин за спортни обувки и имаше страхотни оферти, ама как да се възползва човек, като то с пътните ще си дам пак 100 евро. Сега отварят същия магазин в съседен квартал и ще пускат Найкове на 50 евро, йеееее!!! Дори да са само тези 10 модела в определени цветове на страницата им, пак ще съм мега щастлива!! Искам да се поглезя с тип бодибилдърски обувки, няхнях!
Доволно ми е. Сега ще се помъча още 2 часа с финансите и заминавам на фитнес^^

П.С. Да, знам, че съм необичайно подробна в стил Анархи, ама... тва е положението :д

Обичам като се размрънкам, денят да стане неочаквано хубав. Вместо да се мъча с гадната глава по финанси, ще пием вино с него^^, а финансите на свежа глава друг път.
Тренировката беше доволна, той се занимаваше само с мен, хихи. Започнах подготовка за набирания.
Влизам за душ и го чакам да се върне от работа :-)))

draid
10-22-2014, 21:47
Предстои ми да взема важно решение, вероятно ще се измъча вътрешно докато го направя.

xoxi
10-22-2014, 23:16
Отвратителен ден. Отвратителен!
Да не се връща и да не се повтаря... дано.
Опитвам се да се фокусирам само върху позитивните неща и почти успявам. Само, че почти.
Искам да заспя и да забравя.
Утре ще е хубав ден!

Auriss
10-23-2014, 04:25
чувствам се натоварена и потисната. в самото начало съм, а вече се чувствам като ударена н-брой пъти с мокър парцал. започнах да се колебая. може би не е това сферата, в която трябва да се развивам. може би отново взех неправилно решение. и не, не ми е трудно, просто си давам сметка, че съм сред хора, които цял живот са си мечтали да се занимават с това, а аз го реших последната една година. отказах се твърде лесно от моята мечта и най-вероятно съм "взела" мястото на някого, който го заслужава повече от мен. тежко ми е. плаче ми се. няма на кого да споделям. нямам желание за нищо. не, излъгах. пие ми се. много.
Животът е пред теб, бре ;} Винаги можеш да смениш специалността, а и в началото всичко е трудно - не се предавай толкова бързо. Всеки е правил грешки - устискай до края на годината, че поне да си сигурна, че и твоето решение е такава, и ако още си на същото мнение - сменяш посоката. Нито ще си първата, нито последната :}
Извинявам се за нетърсения съвет - просто ми стана кофти като те четях. Успех !

Lilanda
10-23-2014, 09:04
Нещо подобно:

How many times do I have to tell you?
Even when you're crying you're beautiful too.
The world is beating you down, I'm around through every mood.
You're my downfall, you're my muse,
my worst distraction, my rhythm and blues.
I can't stop singing, it's ringing in my head for you.

My head's underwater
but I'm breathing fine.
You're crazy and I'm out of my mind.

'Cause all of me
loves all of you.
Love your curves and all your edges,
all your perfect imperfections.
Give your all to me,
I'll give my all to you.
You're my end and my beginning.
Even when I lose I'm winning.
Cause I give you all of me
And you give me all of you, oh,
give me all of you, oh oh.

Просто невероятно! Единствено ми е кофти, че си нямам и на идея какво да му купя за рождения ден. ;/

tori
10-23-2014, 09:32
Ох, хубаво ми е. Цял ден мързел. Смъкнах се на практика за няма половин час и си тръгнах. Сега май едната ще идва на кафе в нас след като свърши училище и ще се наланкаме, че има кво да си говорим. С едното от момчетата току-що направихме баси чата, добре ми е. Само че пак стана така, че шамарите сами ме намериха. Ех, нищо - той поне е интересна личност и ще ми е приятно да му държа душата в шепи.

anonymous708973
10-23-2014, 10:28
Болят ме ръцете от вчера 8-) Така, така.
Заминавам да правя крака, после да си напазарувам^^ И нормално ли е просто да нямам търпение да се сгушим с него на дивана довечера? Съкровището то.

DisappointedDreamer
10-23-2014, 10:42
Добре, де, как може да са толкова загубени? Като виждаш, че водата не се оттича, просто спираш да се къпеш там. Сега и баня, и тоалетна,, и коридор са наводнени. Ебати тъпото френско племе, сериозно. Не знам как Hayashi се оправя с тях. Бр.

Очакват ме доста интересни дни. И много събития. И все пак, искам октомври вече да свършва. И една от девите ми влиза под кожата, мхмм.

Ivaaaaa
10-23-2014, 11:35
обожавам това време. обожавам студа и дъжда, а ако завали и сняг, идилията ще е пълна. топличко ми е, уютно ми е. всичко /или почти/ щеше да е ток и жица, ако не бяха болезнените спазми. ъх )) :

Andjyy
10-23-2014, 12:16
Много странен ден

RagioL
10-23-2014, 12:57
Добро утро!
:D

anonymous708973
10-23-2014, 13:33
Всичко щяло да се нареди. Ебати, искам да я пречукам бе. Все в последния момент ми ги сервира тия неща, елементарна съобразителност се изисква бе. Отказвам да повярвам, че е толкова заспала, остава да го е направила нарочно.
Ще остана без обувки за дипломирането му, знае каква ми е дилема от една седмиба и няма да се сети ли? Аре ве.

fire_magic
10-23-2014, 13:46
аре ве.

Dagichka
10-23-2014, 14:18
писнало ми е да се бутам в рамки, по-скоро другите да ме бутат в такива.. толкова ли е невъзможно да си прекарвам добре в една или друга ситуация без веднага да ми се лепкат етикети бе? 'баси промитите мозъци
мисълта за него съм я игнорирала и забутала в една далечна стаичка на душата ми, която се отваря с трясък всяка нощ когато заспивам, но.. не знам, още ми е много объркано
но и съм мотивирана да се грижа за себе си, така че ще видим накрая какво ще стане :)

girlwithblueeyes
10-23-2014, 15:42
Ужaсен ден,цял ден ми е зле и лежa,през нощтa почти не спaх a днес сaмо спя.Трябвa утре дa идa нa лекции,a после нa лекaр.Дaно той успее дa дойде с мен мн искaм<3.Поне приятелкa ми дойде нa гости и хaпнaхме пaй<3.

sl1nceetoo
10-23-2014, 16:24
Е, как може да се падна с тях, бе?! Откровено тъпи са. И сега аз да правя целия проект сама. Яко. Ще си философствам цяла вечер за болния дух на Сократ. А те утре ще стоят и ще ме гледат "като теле в зеле". И после браво на всички. Мразя несправедливости. Но ще го направя за себе си.

SpiritInBlack
10-23-2014, 16:37
Дразнещо е, че част от приятелите ми са мързеливи почти колкото мен. Иначе днес стана ебати чудото - стабилно си намокрих телефона и си бачка, за втори път Sony не ме предава, преди 15-тина години култувия тогава Sony Ericsson беше изпран, само за да проработи 1 ден по-късно безотказно. Квито и съмнения да съм имал, явно е от Sony-то. Откакто си счупих Самсунга, имах колебания къв служебен тел да си купя, но вече друго освен Sony няма да ползвам. В София си ми е добре на 4 градуса с лятното якенце. В Москва гледам е -13, хубаво ще обмисля завръщане през зимата там.

granger
10-23-2014, 16:41
Уморена!!! Дълъг,напрегнат и уморителен ден! А утре ще е забавно, и ще го гушкам!!! И чакам мойто овчи да се прибере да се видим за повечко,дано не заспя преждевременно :lol:
Мързи ме да се лакирам. Само душ и филм!
Утре цял ден на работа ще ми се види рошаво небето с всичките нови кампании и нещица,но както стана известно Плами ис стронг!

shmatarok
10-23-2014, 17:22
Втори ден мъка. Нито мога да изляза, нито да правя каквото и да е, хапчетата пак не действат и откачам просто. Никак не мога да функционирам - нито мога да се концентрирам върху упражненията, нито върху задачите, а пък да правя рисърча за проекта по бизнес просто не. Не ми се играе, не ми се говори, искам само да спя, ама от болки и това не мога да правя. :Д
Утре не знам как ще издържа на упражнението, снощи ми позволиха да не ходя, ама не мога всеки път да си оставам вкъщи по здравословни причини. В понеделник отивам на лекар, ако до тогава не получа тъпото писмо, и ще се разправям какво е станало с регистрацията.

IWannaBeSedated
10-23-2014, 18:21
Днес бях спокойна, поне излишните размисли бяха по-малко, а сега отново ме обзема параноя...Ужасна съм.

Arctic
10-23-2014, 19:12
Толкова съм уморена, във всеки един смисъл на думата. Не, че съм се пукнала от дейност, по-скоро я симулирам, но просто съм изцедена.
И тоя тъпанар как не съумя да ми излезе от главата за малко бе, мама му стара. Нито мога да се концентрирам, нито мога да уча, не мога да спя, не ми се яде. Баси, просто баси, чувствам се толкова жалка, че нямам думи направо. И знам, че нищо няма да стане и продължавам да се измъчвам и да мисля какво може да стане, някакви извъртени сценарии, които няма как да се случат, просто не мога повече така.
Просто какво е това, никога преди не съм била толкова на дъното заради някой? Направо ме е страх да си помисля, че е повече от обичайното харесване.
Хем искам да отида колкото се може по-далеч, за да не го виждам и да си отшуми това, но като знам, че иначе пък ще искам всеки ден да го виждам? Искам някакъв контакт с него, само и приятели да сме, пак окей, но сме никакви и направо..все искам да му кажа нещо, да говоря по някакъв начин с него, отварям уста и си глътвам цялата граматика, разтрепервам се и направо се отказвам.
Нямам никаква идея какво се случва, честно.

Lilanda
10-23-2014, 21:18
Все още не мога да повярвам, че са почти набори, учили са 3 години в един град В ЕДНО УЧИЛИЩЕ, имат толкова много общи интереси и не се познават. Как е възможно това? На всичкото отгоре от 6 години живеят на 2 крачки един от друг, даже бих казала, че са кажи-речи съседи. И до преди няколко месеца работеха в една компания. -_- Как, как, как?

- Бати, нали знаеш К., дето учеше хидротехническо строителство в УАСГ?
- Мислиш ли, че познавам всички, които са учили в УАСГ?
- Ама вие и в ПМГ бяхте заедно. Две години е по-голям от теб. *тъп поглед от негова страна* Напусна *името на фирмата* няколко месеца след като те наеха.
- Може и да го познавам, но да не се сещам. Та какво за него?
- Знаеш ли, няма значение.

Като се върне в Бургас, ще ги изведа и двамата някъде, ще ги запозная, а останалото ще си дойде от самосебеси. Ама като го гледам как се е засилил към Лондон, може и да не стане скоро.

Както и да е, учудването ми няма да намалее скоро.

Той е просто...перфектен. ;хх

*някакъв разговор за нашите и отношението им към това, че аз искам да работя*
- Емм, глезят ме, какво да ти кажа? Не искат да ме пуснат може би.
- Тогава трябва да те попитам...Като те глезят, как за бога си толкова идеална?

Просто...асдфскгйлайдг. ;3 :smt007

едит: [00:37:52] Lynn: Въх, не съм плакала от обикновен разговор с някого от...ужасно много време...

Не мога да повярвам, че е преживял толкова много...Не мога да повярвам и че го разбирам чак сега. Никой не заслужава това, най-малко той. Такова добро същество не заслужава да мине през целия този ад, а той отчасти продължава да минава през него. Мъчно ми е, иска ми се просто да съм до него и да го прегръщам много силно...Пфф..Защо съм толкова емоционална?

TheDevilInMe
10-24-2014, 07:38
Само на мен ми ли ми се струва или има някакво ужасно увеличаване на популацията на миризливките, каквото и да направя просто са навсякъде :(
Новият ни телевизор е толкова як, гледах си сериала на него, е нямаше такъв кеф просто. Днес изглежда времето е маалко по-хубаво от вчера....

TIFOSO
10-24-2014, 10:46
И тая е красива. И на тая умственият й багаж граничи с това да каже къде да я закарат като я намерят. Прав е С.П. като казва, че продължителното увлечение по леки жени, прераства в бъдеще под формата на омраза към скъпи памперси.

shmatarok
10-24-2014, 11:17
6 съм!

Много ми е хубаво, нищо ми няма вече :Д, пия си кафенцето, чета си проекта и почти съм готова с рисърча по бизнес, остава да синтезирам нещата и да ги пратя на тея моите да проверяват. Ей, вярно в библиотеката се учи най-добре, трябваше да я послушам моята аверка още миналата година.
Тюторът ни по програмиране е много залюхан, днес изобщо не знаеше къде се намира и в крайна сметка ни пусна, без да ни обясни едната задача. 8-) "Недейте да ми задавате такива сложни въпроси в 9 сутринта, имайте милост!". Хаха, ама на изпита ще каже "що не учихте".

Andjyy
10-24-2014, 11:56
Само на мен ми ли ми се струва или има някакво ужасно увеличаване на популацията на миризливките, каквото и да направя просто са навсякъде :(

Да! Много са и навсякъде. Комарниците са добре уплътнени и пак влизат?!?

При прехвърлянето на всичките ми работи попаднах на нашата си папка. Изгледах клиповете и снимките ни от басейна,рождения му ден,събиранията с компанията,разходките насам-натам. Много приятно ми стана. Дано времето е на моя страна,защото планувам уикенда само за нас двамата. Напоследък се оплаква,че нещата с приятелката му не вървят и една почивка ще му се отрази много добре. Е,и на мен също. Ще се озоря малко повече през седмицата и ще се справя.
Мъничка спи вече час и не мога нищо да оправя. Голямо пищене и опъване беше днес. Не ще да припари до църквата. Страх я е. Сега спи спокойно. От време на време пуска по някоя дълбока въздишка. Ангелче. Отивам да измия чиниите и си я гушвам. Следобедна дрямка.

skatew
10-24-2014, 11:59
Засега всичко върви добре, малки драми свързани със заминавания в чужбина, но то аз свикнах вече:д ии си измислих много як татус, другата седмица си го правя

girlwithblueeyes
10-24-2014, 13:36
Ойй толкова беше прекрасно<3 опредалено беше голяма изненада малко шок но и двамата сме много щастливи
Само дано всичко е наред просто усмивката му когато видя екранчето беше толкова сладко толкова мило .Безкрайно съм щастлива че и той изпитва същото както и аз.

Ewok
10-24-2014, 13:38
Само на мен ми ли ми се струва или има някакво ужасно увеличаване на популацията на миризливките, каквото и да направя просто са навсякъде :(
Новият ни телевизор е толкова як, гледах си сериала на него, е нямаше такъв кеф просто. Днес изглежда времето е маалко по-хубаво от вчера....
Да, и аз го забелязвам. До преди година не бях виждала никога такава на живо, а в един апартамент в Плд преди месец в рамката на прозореца имаше към десет.


Да! Много са и навсякъде. Комарниците са добре уплътнени и пак влизат?!?


Точно, много е странно. В нас преди беше влязла една и ми изкара акъла посред нощ...

Иначе, супер хайп съм, дано мине добре интервюто утре, стискайте палци!!!
И не ме приеха на първото обучение, за което кандидатствах, но пък не се отчайвам, има още много, все някога ще стане : ))

Ivaaaaa
10-24-2014, 15:12
цял ден ми е лошо и всички го забелязаха. че как няма?! цветът на лицето ми е мъртвешки бледо. цикъл + настинка е страхотна комбинация. и после аз не съм била издръжлива. кой би отишъл на лекции в такова състояние? lo6o mi e, тресе ме, мда. а гласът ми е отвратителен, гаден и мутирал. баща ми ми липсва. дори не мога да си позволя настинката да ме повали, щото няма кой да се погрижи за мен. мръъъън, тъжна история.

sl1nceetoo
10-24-2014, 17:06
Ааа, много обичам така да ми е пълен графикът и да тичам от задача на задача! Продуктивна мейби.
Подаръкът е забавен. Ама как ще го опазя до неделя/понеделник, евентуално?! Огромна кутия пълна с най-различни бонбони. И тая касиерка се видя в чудо с нас като взе да брои 2 по 2, по 2 и така до 200. Сто процента й е за пръв път в кариерата :Д
Хубави прашки й купихме и аз искам такива :/
Видях се и с него. Върна се най-накрая. Но ще тръгва тоолкова скоро :/
Мириша на него. <3

IWannaBeSedated
10-24-2014, 17:40
Готин ден си беше.
Мина пробният изпит, видях каква е обстановката, запознах се с изпита, но като зрител. Със сигурност ще спека на истинския, но поне ще имам представа за какво става на въпрос. 8-)
Сега ми остава само да се излежавам, пък угре ще го мисля.

tori
10-24-2014, 19:35
Уморена съм и съм МНОГО замръзнала - цял ден обикалям насам-натам като избит електрон по студа. Освен тва имам някакъв Bad Hair Day от тия мъгли, ветрове и мизерии, които са се набили в косата ми. Освен тва ми е некво криво и тъпо. Исках да го видя и съм крива, че не успях отново. Ама цял ден изкарах с нея, тъй че все пак ми е кеф. Ей ся тегля един горещ душ, чайче и сън или поне мързел в леглото. Няма да стана поне до 12 утре, пък ако ще света да се срива отгоре ми.

galaxy29
10-24-2014, 20:13
чувствам се така:
'Staying in my play pretend
Where the fun, it got no end'

http://youtu.be/SYM-RJwSGQ8

weheartiit
10-24-2014, 21:40
Ух,сигурно го изплаших ,защо му пратих тая глупост ... :D
Несериозен е и ми се иска да се заблуждавам,че с мен е
различно,но накрая пак си знам какво ще стане .

п.с. - страхотна реакция,по-точно НИКАКВА.
Толкова ме дразни,ужасен е!

xoxi
10-24-2014, 22:49
Съботата от край време си ми е любимия ден от седмицата!
И както винаги усещам, че нещо хубаво ще се случи днес... Няма да е зле обаче да не вися до 2 часа, при положение, че ще ставам в 6:30. Ама нищо, събота е. ^^

pandabear
10-25-2014, 04:36
7:30 и все още не мога да заспя.

честит първи сняг!

girlwithblueeyes
10-25-2014, 05:45
Лошо ми е днес смятам да върша малко работа само дано до обяд съм по-добре защото не ми се иска да прекарам целият ден в леглото. После съм на йога и имам малко задачки .А пък и с него трябва да имаме време да посрещнем майстора макарче още е рано но е хубаво да се огледа все пак тая стая .

bloodfrozen
10-25-2014, 06:54
Нещастно време. Ужасяващ студ, а след малко се налага да излизам по задачи. И най-сетне ще си посетя фризьорката, минимум от 3 седмици се каня. Днес планирам мащабно да си почета, скапаното време не ме предразполага към друго. 8-)

Lilanda
10-25-2014, 11:12
Няяяяма такъв мързел като мен! Направих си презентацията по испански, но имам и есе по етика, а аааааааааадски ме мързи да го пиша. И как няма? Говоря си с него по скайп, знам и че ще се видим по-късно и единственото, за което си мисля е той. Срокът за предаване е чак другата сряда де, ама на кого му дреме? Искам да си го предам в понеделник, което значи, че днес или утре трябва да го напиша. А защо да не е утре? 8-)

Colouring
10-25-2014, 13:10
Тази седмица беше една от най-отвратителните седмици през целия ми живот. Успях да избягам от коварната :Д болест 19 години, но повече не успях. Е, беше голям ужас докато премине малко, но сега съм по-добре. Имам още белези де, които май ще си седят доста време, но... какво да се прави, нищо не мога да направя по въпроса. Изпуснах уни цяла седмица, сега ще ми излезе да не казвам през къде. Имам сумати неща за правене. А той беше толкова сладък да ме гледа и да ми готви цяла седмица. Ау! И то в това състояние, в което ме беше страх сама да се погледна в огледалото, за да не се изплаша. Щастлива съм, че нещата вървят добре и с наченки на влюбеност(?! :Д). Рано е да се каже де, съвсееем в началото на връзката ни сме. Много искам да се получи.
И така. А днеска се събудихме двамата и какво да гледаме - сняяяяяяяг. Чувствам се като затворник. От понеделник обаче отново влизам в релси.

shmatarok
10-25-2014, 13:22
Ойй толкова беше прекрасно<3 опредалено беше голяма изненада малко шок но и двамата сме много щастливи
Само дано всичко е наред просто усмивката му когато видя екранчето беше толкова сладко толкова мило .Безкрайно съм щастлива че и той изпитва същото както и аз.

Да не си бременна? Честито :)


//он
Не знам как ще свикна с тоя вятър?! Имам чувството, че някой ден ще отлетя 8-)
Имам да решавам задачи по математика и да направя тоя бизнес проект най-накрая. А как ми се иска просто да си лежа с филми и шоколад/чипс/нещо друго не особено полезно... 8-)

Dagichka
10-25-2014, 14:23
аз съм няма толкова мързеливо същество.. особено вечер като си легна и почна да кроя великите планове как утре ще свърша това и това, ще науча по онова и тн.. и накрая кво? цял ден мързелувам, само ям, слушам музика и цял ден влача тоя протокол по физика, гррр. поне навън е хубаво, успокоява ме като гледам снежинките как се носят

draid
10-25-2014, 14:36
30см мокър сняг, пътищата затрупани с паднали дървета, кабелите до земята, ама иначе има вече зимна атмосфера.

nepowtorima
10-25-2014, 14:43
Не знам радвам ли се или не на снега.. Повече не, защото бях принудена да се разкарвам от единия край на града до другия, за да свърша задачи ии замръзнах от студ плюс, че ме боли и гърлото... Поне се чувствам, че ще си завърша деня пълноценно, макар че беше ден за почивка.
А началото беше повече от отвратително, тая некадърна лаборантка ми спука вената.. а после се скарах с майка ми .. страхотно.
Тъй като прощавам толкова лесно... вече ми мина..

anonymous708973
10-25-2014, 14:47
Тази седмица беше една от най-отвратителните седмици през целия ми живот. Успях да избягам от коварната :Д болест 19 години, но повече не успях. Е, беше голям ужас докато премине малко, но сега съм по-добре. Имам още белези де, които май ще си седят доста време, но... какво да се прави, нищо не мога да направя по въпроса. Изпуснах уни цяла седмица, сега ще ми излезе да не казвам през къде. Имам сумати неща за правене. А той беше толкова сладък да ме гледа и да ми готви цяла седмица. Ау! И то в това състояние, в което ме беше страх сама да се погледна в огледалото, за да не се изплаша. Щастлива съм, че нещата вървят добре и с наченки на влюбеност(?! :Д). Рано е да се каже де, съвсееем в началото на връзката ни сме. Много искам да се получи.
И така. А днеска се събудихме двамата и какво да гледаме - сняяяяяяяг. Чувствам се като затворник. От понеделник обаче отново влизам в релси.

Не се чопли, че сериозно остават белези!

Хареса си подаръка, няхнях. Днес парти - приятелите му също са му подготвили суууупердобър подарък - с моето любезно съдействие, хехе. Викам да си пийнем стабилно така, а? Крайно време е, с това вино само се лигавим :д
И с парите за наема ще се оправим, ама май няма да си имам нови спортни обувки - кривичко, предвид колко бях навита, ама... нейсе.

YSMF
10-25-2014, 14:55
Ох, дано снегът не дойде до Варна, защото ми се свива сърцето, че трябва да хващам влака от 5 и 20. Отделно очаквах да остана в тях чак през декември.
Искам да го видя :(

galaxy29
10-25-2014, 15:35
успех :P



бтв много съм развълнувана, ще сме един вид лели и вуйчовци на бебето/бебетата на синеочка :д

TheDevilInMe
10-25-2014, 16:07
girlwithblueeyes, ако наистина си бременна, както и на мен ми се струва, можеш да ме питаш, ако те вълнуват някакви нещица :)

Та... тъжно ми е и разочаровано, плановете ни пропадат, просто защото една кола не стига за толкова много хора, пък е напълно излишна придобивка, която ще ползваме само 3 седмици, поне той ще си бъде с нас, трябва да гледам от положителната страна на нещата, нали, ще се самонавивам пък! ;/

Andjyy
10-25-2014, 17:13
girlwithblueeyes, ако наистина си бременна, както и на мен ми се струва, можеш да ме питаш, ако те вълнуват някакви нещица :)
/

много си добричка ;)))
Айде официално мамчето да потвърди?!?

Auriss
10-25-2014, 17:41
Има камъни в бъбреците, а гаджето й е садист. Мара подробната сте, ей !

Ivaaaaa
10-25-2014, 18:07
самотно ми е. не е нормално човек да си говори толкова много сам /наум. засега/.
спах 14 часа и още малко отгоре и пак дремя. сигурно е от лекарствата. гърлото ме боли доста и нищичко не помага. надуло се, дращи и ми се реве.
чувствам се гузна, защото не отговорих на смс-а. не знам какво да кажа. объркана съм. искам и не искам и мрън-мрън.

Fisherman
10-25-2014, 18:09
самотно ми е. не е нормално човек да си говори толкова много сам /наум. засега/.
спах 14 часа и още малко отгоре и пак дремя. сигурно е от лекарствата. гърлото ме боли доста и нищичко не помага. надуло се, дращи и ми се реве.
чувствам се гузна, защото не отговорих на смс-а. не знам какво да кажа. объркана съм. искам и не искам и мрън-мрън.

какви лекарства приемаш и колко пъти боледува тази година?

galaxy29
10-25-2014, 18:23
след време можем да си правим форумни срещи с бебешки колички и да си оставяме децата на някой съфорумец, за да се усамотим с половинката, а може и децата ни след години да се сгаджосат
представяте ли си

IWannaBeSedated
10-25-2014, 18:34
Едно и също всеки път. Вече сигурно ако дишам, ще засегна някого.

Fisherman
10-25-2014, 18:42
след време можем да си правим форумни срещи с бебешки колички и да си оставяме децата на някой съфорумец, за да се усамотим с половинката, а може и децата ни след години да се сгаджосат
представяте ли си

да,представям си нова супер раса от гига олигофрени с въшния вид на дарктемплар,сексуалната ориентация на митко и морала на disappointeddreamer

TheDevilInMe
10-25-2014, 18:44
много си добричка ;)))
Айде официално мамчето да потвърди?!?

Благодаря ти! Искате ли да ви кажа нещо интересно, аз разбрах за моето бебче на 14ти февруари, така и не си отворихме бУтилката вино, запазихме я <333

galaxy29
10-25-2014, 18:50
оф, насълзиха ми се очите :д
пише се бутилка обаче ;/

TheDevilInMe
10-25-2014, 18:52
оф, насълзиха ми се очите :д
пише се бутилка обаче ;/

еми и аз се развълнувах, щи мъ прощавати :D

galaxy29
10-25-2014, 19:05
аз ще бъда водеща на сватбата на Naive и съм много разтреперена от емоции

Naive
10-25-2014, 19:34
ще разгледаме кандидатурата ти, Галаксинке

tori
10-25-2014, 20:31
Do you want to build a snowman? :D Така каза тя. Нищо, че на път за у тях псувахме студа, не е важно. Важното е, че всъщност снежния човек няма да е само един, а двама. Муахахаха. Ще ми се да го отъркалям в някоя преспа и да му напълня гърба със сняг пък!
Иначе ми е заспало вече - деня беше як, но пък студен и уморителен за моите представи. А шитав, гаден сняг на 25ти октомври НЕ Е нормално явление. Даже не знам дали снега като цяло е нормално явление. :д

bloodfrozen
10-26-2014, 04:28
Не мога да повярвам колко рано се надигнах тази сутрин. Пийвам си кафенцето и се захващам с приготовленията.
Днес ми предстои пътуване, надявам се да мине без произшествия. 8-)

babity
10-26-2014, 05:47
Пак ме налегна апатията. Искам да се прибера и да работя. Дано шибаният вирус е отшумял....
Гадно е, ама грам не ме интересуват любовните и (нито няк'ви други) терзания. Започвам да се уча да живея с мисълта, че не съм добра приятелка. Не е нещо жизнено важно...

Dollie
10-26-2014, 06:58
Ох, дано снегът не дойде до Варна.


Дано! Всичките ми планове ще отидат на кино.
Иначе с това време ми е супер мързеливо, никъде не ми се мърда, каквото ще да става.

Lilanda
10-26-2014, 07:07
Не мога да повярвам колко рано се надигнах тази сутрин.
И аз. 8-)

Приятно пътуване ти желая!

ПТ: Аааадски ми е изморено, а не е като да не станах току-що. Просто се чувствам като пребита...Дано не се разболявам, че рождения му ден е след 3 дни....

Ivaaaaa
10-26-2014, 07:49
какви лекарства приемаш и колко пъти боледува тази година?

о, на самолечение съм, нищо особено /инфлуцид, терафлу, трахизан/. смешното е, че съвсееем наскоро си направих противогрипна ваксина и пак заболях. възможно ли е да е от нея? :Д иначе боледувах доста пъти, мда ) :


п.т. пак си легнах супер рано, просто очичките ми не издържаха. чувствам се по-болна, отколкото вчера. побиват ме студени тръпки и имам чувството, че имам огромна буца в гърлото. не си завиждам )))) :

skatew
10-26-2014, 08:20
о, на самолечение съм, нищо особено /инфлуцид, терафлу, трахизан/. смешното е, че съвсееем наскоро си направих противогрипна ваксина и пак заболях. възможно ли е да е от нея? :Д иначе боледувах доста пъти, мда ) :


п.т. пак си легнах супер рано, просто очичките ми не издържаха. чувствам се по-болна, отколкото вчера. побиват ме студени тръпки и имам чувството, че имам огромна буца в гърлото. не си завиждам )))) :
пий 1 чай и от мен

Dagichka
10-26-2014, 09:35
зарадва ме слънцето, макар че за кратко се показа :) и че вчера се пак се насилих и успях да си свършва протокола и да препиша лекциите по математика. днес трябва да успея да прегледам нещата по инф., че утре да го питам тоз дърт пръч някви неща и курсовата да я нахвърлям основно :д
за другите неща в главата ми отказвам да мисля за момента, няма смисъл само от анализи, накрая нищо няма да стане

Fisherman
10-26-2014, 10:11
о, на самолечение съм, нищо особено /инфлуцид, терафлу, трахизан/. смешното е, че съвсееем наскоро си направих противогрипна ваксина и пак заболях. възможно ли е да е от нея? :Д иначе боледувах доста пъти, мда ) :


п.т. пак си легнах супер рано, просто очичките ми не издържаха. чувствам се по-болна, отколкото вчера. побиват ме студени тръпки и имам чувството, че имам огромна буца в гърлото. не си завиждам )))) :

противогрипната ваксина съдържа вирусни антигени,според мен боледуваш,защото не се храниш добре и водиш лош начин на живот

DarkTemplar
10-26-2014, 10:42
да,представям си нова супер раса от гига олигофрени с въшния вид на дарктемплар,сексуалната ориентация на митко и морала на disappointeddreamer
и умствения багаж на Fisherman. би било наистина трагично.

Fisherman
10-26-2014, 10:45
и умствения багаж на Fisherman. би било наистина трагично.

да,защото няма да се връзва с визията на скапан плондир

DarkTemplar
10-26-2014, 10:47
визията е поправима, тъпотата е до гроб.

Fisherman
10-26-2014, 10:52
визията е поправима, тъпотата е до гроб.

ти знаеш най-добре и пак си избрал да си безформено лайно

DarkTemplar
10-26-2014, 11:01
знам, че ти е гадно, че си дребна комплексирана душица и ще си умреш жалък, но такъв е живота.

galaxy29
10-26-2014, 12:23
и тъпотата е поправима ;/


но и друго исках да ви кажа
нека не бъдем арогантни
и да не бъдем лайна
които грозят хубавата ни страна
и замърсяват гибелно майката земя
не хвърляйте злоба по незаслужили хора
използвайте я в ролева игра на воля
или за направата на бомба в парламента
и избиването на агента
бъдете човечни, бъдете добри
пръскайте радост и сперма дори
в лицата на прекрасните жени
и нека светът заблести





и честит имен ден на скъпото ни мите :*

anonymous708973
10-26-2014, 12:36
Цял ден в леглотоооо и маратон на "Приятели"! Кооолко ни е хубаво!
Прекрасен ми е просто, не мога да му се наситя.

А шматката я чакам да се върне да ми обясни как така се пресели от Дюселдорф към Мюнхен и защо така ме налъга. Сладурката ми тя, дано да е щастлива с него.

Colouring
10-26-2014, 12:47
PinkPan7her, знам, че не трябва да ги чопля и не го правя. Вече всичко мина, изчезнаха ми пъпките, но останаха две ранички по лицето. Уф, доста време няма да минат. Първата стана, защото ми беше първата излезнала пъпка, която стиснах, без да подозирам какво може да последва и че изобщо съм болна. Втората се спука докато спах. И стана лошо. Може и белези да останат, но не вярвам да е нещо кой знае какво, а съм заредена и с Контратубекс. Ще ми минат, но по-бавно. Кофти е все пак да имаш рани на лицето де. Аз както никога не съм имала нито една пъпка на лицето си беше доста шок като се видях. :Д

По-късно днес най-накрая ще излезна за малко. Ще ходим да хапваме с него и да минем да поздравим именника. Жалко, че тази нощ няма да можем пак да я прекараме заедно. Свикнах да си заспиваме един до друг, но вече чак след две седмици. А аз досега готвих. Бях забравила колко обичам горчица!

shmatarok
10-26-2014, 12:51
Весело ми е. Много. 8-)
Не мисля, че някога съм виждала такъв гаден вятър за толкова дълго време. Дано да поутихне до довечера, че съм намислила да излизам. :Д
Гаджето на майка ми се прибра преди 2 седмици, от тогава ни вест, ни кост се е чуло от нея, като тийн е. Остава да я видя регистрирана и из форума и съвсем ще падна. :Д

SHPAIdURmeN
10-26-2014, 14:56
Грант 100 про е била шаман в предишния си живот. :D

galaxy29
10-26-2014, 15:00
никой не ми отрази стихотворното послание ;/

girlwithblueeyes
10-26-2014, 15:00
Шмaти ,блaгодaрим ти^^


Прекрaсен ден беше,ползотворен ,ромaнтичен.

sl1nceetoo
10-26-2014, 15:29
Трябваше да ми е забавно в този момент, но ентусиазмът ми се изпари. Спи ми се.

Andjyy
10-26-2014, 15:49
Какво е тва убито време?!? Пътува ми се. С влака<33 или пък с кола<33,ама да не ми пипат музиката и да не ми мрънкат /не пуши в колата,не яж в колата,свали си краката от таблото.../
Да ме возят искааам
и да е топло искам
и почивен ден искам
и да ми е готино искам

sl1nceetoo
10-26-2014, 16:01
Харесва ми на галакси стихотворението. Бих написала по-обстоен коментар, но както споменах по-горе, много ми се спи.

galaxy29
10-26-2014, 16:02
:oops:

Ivaaaaa
10-26-2014, 16:27
фишка, skatew,
миси, майни ( :
гледах прекрасен филм. инцест, инцест, инцест ^^
депресира ме, ))): но понеже притежавам оптимистичен мазохизъм, успях да извлека положителни неща.
мрън-мрън
всичко ток и жица ( :

SpiritInBlack
10-26-2014, 17:16
Подобрено копие на баща ми съм, което от генетична гледна точка може да е еволюционно обосновано, но от поведенческа е кофти. Направих стените меки направо. Днес попаднах в онези създадени от момиче прецакани ситуации, в които нямаш правилен избор. Иначе се чувствам така https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/10349985_10152747578938168_2964579745257458011_n.j pg?oh=e237c750f455b7a3aff2c6ec0d19660c&oe=54E55154 Добре, че не избрах точно тоя проход.

paradosou
10-26-2014, 19:19
Иначе се чувствам така https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/10349985_10152747578938168_2964579745257458011_n.j pg?oh=e237c750f455b7a3aff2c6ec0d19660c&oe=54E55154 Добре, че не избрах точно тоя проход.
Хмммм, късметът, казваш, не ти изневерява чак толкова, колкото изглежда на пръв поглед. :smt043 :smt043

След минута се хвърлям в леглото. По принцип имам необичайно здрав сън, ноо да видим дали заради глупостите, които ми се въртят, няма да го отложа до петльово време.

xoxi
10-26-2014, 21:02
Снощи направо не приличах на човек - недоспала, изтормозена, на ръба си силите си, ревала 100 хил. пъти през деня...
Много рядко ми се случва да заспя в момента, в който главата ми докосне възглавницата. Обаче днес се чувствам много по-добре, въпреки, че когато котката е разгонена, въобще не може да става въпрос за спане и спокойствие...
Другата седмица ще е по-добра. Поставям си го за цел!

pac0line
10-26-2014, 21:06
Макар че не можем вече да се търпим с нашите и светогледите ни са Севера и Юга, тези няколко дни мързелуване вкъщи ми бяха готини, макар и болен.
Сега обратно към реалността и тъпкания студентски град. Но преди това 8 часа във влака, не е за изпускане, особено ако няма парно.
И почват контролните. А трябва и да си намеря наистина работа (може би почасова или стаж), за да осмислям съществуването си, но пък скоро пак идват празници иииии ... абе рано е да ми е сериозно.

granger
10-27-2014, 09:42
Чакам заплата с нетърпение. Списъкът с покупки хич не е малък...в сравнение със заплатата :lol: ама това е.
Иначе ми е хубаво. Вчера беше крив ден,но завърши много сладко. Успях да си изгоря пръста до степен,че няма чувствителност като го натисна, но тва да ми е дерта.
Искам камина, хубава книга и горещ шоколад. Ама...не можИ.

Niakoitam
10-27-2014, 11:02
От много отдавна не съм писал в тази тема.Дори ако трябва да съм честен от тази не съм прочел дори и едно мнение.

Но все пак сега реших да напиша едно мнение.

Чудя се защо хората или по специално девойките с който установявам в началото впоследствие по трайни отношения,защото поради някаква причина съм им допаднал като характер или мислене не искат в началото да ми повярват че съм далеч от перфектността,а си мислят че просто преувеличавам ситуацията и другите преди тях просто са били слаби,неблагодарни или не знам какви,но те едвали не на мига ще успеят.Е,оказва се съвсем различно след време.Хубавото е че през по-голямата част от времето винаги има някоя,с която си общувам по активно решила че съм перфектният пич,а даже и да не съм то перфектни хора няма.Мога да си прескачам от 2006та насам от първа,на втора,на трета,на четвърта и т.н.И точно,когато вече е изминало един куб време,имам пълно доверие на някоя и съм се привързал стабилно вече...тя постепенно се отдалечава и в повечето случаи изчезва.А не е като аз да нямам огромна вина за това с проблема да се справя с многото си страхове и притеснения.След това се появява следваща дето при разказ е убедена, че едвали не за ситуацията е виновна предишната,а не аз колкото и да обяснявам,че не е баш така и е готова едвали не люти скандали да води с мен,че ситуацията няма да се повтори.Но тя се повтаря и повтаря и повтаря,а аз нямам никакво право да се сърдя за това.Все пак всеки си търси щастието.И къде на бъзик къде на сериозно всички с които съм си общувал над година и половина са успяли да установят дълготрайни връзки при положение че до запознанствата ни изобщо не е било така.Сякаш любовта просто обикаля около мен за да ме дразни,но до мен дали аз и преча или има и други причини изобщо неще да се докосне като хората...

tori
10-27-2014, 11:10
Липсва ми, бе. Като цяло присъствието му ми липсва, не нещо определено. Песните, с които ме е спамил до преди, мъничко ми напомнят на тия моменти, в които беше мил и прекрасен. Осъзнавам много добре, че не трябва да ги слушам ама не мога просто. Направо не знам. Какво в мен е счупено, че толкова време не мога да се освестя от тая история?! Не съм такъв човек, не разбирам какво в мен е сбъркано. Все тая, ще се оправя. Аз съм голямо момиче, а те не плачат. Очите ми са пресъхнали и почти нищо не може да ме трогне.

Andjyy
10-27-2014, 12:55
Денят ми е ползотворен и успешен
/поне до този момент/

Dagichka
10-27-2014, 14:02
мрачно ми е на душата, малко изморено по-скоро. но пък всички ме харесват, даскалите са печени, половината вече имат моя номер, в случай, че нещо трябва да се промени по програмата и тн. :д имат ми доверие всички, само аз самата си нямам...

tori
10-27-2014, 14:51
Разходих се, но за мое огромно нещастие замръзнах като шушулка от покрив. Сега си пийвам тука разни топли работки и игнорирам факта, че ми е мега студено. Ама не ми е, самоубеждаването в разни неща действа пък! И тъпата Зимна алергия - както аз ѝ викам - почва отново с настъпването на тъпата есен/зима/квото-е-там. И ми е гладно, мисля си за печени филийки с масло. :33 Евентуално ще си намеря анимацийка за гледане и ще пия чайче от мента.

Ewok
10-27-2014, 15:32
Ох, колко е прекрасничък!
Вчера си навехнах глезена и той ме носи на ръце от таксито до входа, защото има стълби <3
И това след като сутринта отиде на работа заради мен да помага на Й., понеже бях на интервю.
Как да не го обичам

IWannaBeSedated
10-27-2014, 16:37
Емоционално изтощена.

shmatarok
10-27-2014, 17:08
Днес беше хубав, но изморителен ден.
Видях сума ти познати, всеки ме порица от кога не ме е виждал, ами честно казано след като висях на абсолютно всичките си лекции, се зачудих за какво изобщо ходя. 8-) Някои предмети са си чиста загуба на време, как да вися там... Много ме дразни лекторът по програмиране, не може да преподава материята така без да дава никакви примери. Много е лесно да чете как се чете ( 8-) ) програмата, вместо да я напише на момента и да демонстрира някой и друг пример. :?
Минах през кариерния център и си взех мнооооого готини материали. Попрочетох някои неща и съм супер надъхана за стаж. Не са много първокурсниците, на които им се отдава такава възможност, ама що пък да не съм сред тях?! :D
Отдъхнах си за нея, взела е мястото за стажа, чакам почерпка. Само дето опява толкова, за пореден път :Д
Като изключим, че имам да решавам задачи по математика за утре и само като си го помисля ми се доревава, всичко е ток и жица.

Edit:
Да, ако можех да ги разхвърля всичките бих, с най-голямо удоволствие при това. Дебили. Някой ден ще активирам алармата сутринта в 7 в делничен ден да ги видя какво ще правят. Гадове.

sl1nceetoo
10-27-2014, 17:13
Щастливо ми е. И уютно. Мразя студа, но обичам колко хубаво става вкъщи, като дойде.
Днес мина окей, тя се зарадва. Обичам да я виждам толкова усмихната(и то по нормална причина, а не от дебилстване). Сега чакам петъка, да си отпразнуваме подобаващо. Дразя се само, че се съобразява с хора, които не се съобразяват с нея.
М. е мил и ми харесва.
М. и тя е мила + тва ми е душевна близначка.

nepowtorima
10-27-2014, 17:15
Безсилно ми е. Имам нужда от гушлива почивка, в която някой да ме глези страшно много.
Емоционално разбита, физически изтощена. Изобщо.. идилия....
Мозъка ми не може да попие абсолютно никаква информация. Т.е. почти, но утре нищо няма да направя.
Гледат ми се филмчета, спи ми се.
Днес накратко беше непродуктивен ден. Не отидох на репетиции отново.. несериозна съм.
Не знам какво искам да се случи с ... Тъжно ми е.
Искам промяна, нещо интересно..

Ivaaaaa
10-27-2014, 17:43
минавам да .. произведа една виртуална въздишка
*ъх*

mayaaa
10-27-2014, 17:43
Грррр, не. Не, не, не... Просто не! Не може ли веднъж да ми се случи нещо нормално, като на нормалните хора, да тръгна с някой пич с нормални проблеми и нормален живот за човек на тая възраст, да ходим 5 месеца, да си правим милички жестове и после да скъсаме по най-нормалният начин с ред сълзи, ред сополи за една седмица и след това всичко да си е нормално?? Вече чак смях ме напушва.
Едно, че още съм потресена от всичко това и не мога да асимилирам, че на някой наистина може да се случва нещо такова (а само преди няколко месеца щях да се изсмея в лицето, ако ми го кажат, но уви, факт е) и друго, че ми е пълна каша, ама във всеки случай този път аз съм с по-слабите чувства от двамата. Такава съм лигла просто, като е близо не го искам, като е далеч ми липсва. А в началото когато разбрах какво всъщност му се случва, под влиянието на това казах толкова силни думи, а не трябваше. 'Баси, пак ли станах женско, бе? И дори и да реша какво искам, ако то е, че не го искам, как по-точно се прекратява връзка с някой, на когото ти си буквално единственият човек. Всичко стана толкова бързо, но съм напълно наясно колко много знача за този човек. Помогнах му много, поне за това което зависи от него, защото не мога да знам какво наистина ще се случи след време, което просто боли, знам че без мен никога нямаше да направи съответните неща и още много не би направил, а щеше да си стои примирен със случващото му се. А даже не мога да кажа, че драматизира както за повечето "проблеми" на хората, които съм срещала. Страшно много държа на него, НО изобщо не съм сигурна, че гледам на него, както той на мен. И съм сигурна, че ако не сега, то няма да издържа много преди да ми омръзне, но как, за Бога, се прекратява такава връзка, като знам как ще му повлияе това. Казала съм му, че каквото и да стане между нас ще остана до него и винаги ще може да разчита на мен, но ми е пределно ясно, че приятелско рамо е последното нещо, от което има нужда точно пък от мен.
Чувствам се като една голяма каша просто.

П.П. Реших, че няма да си пълня поста само с негативен bullshit, защото всъщност има и доста положителни неща, които ми се случват.
Първо искам да кажа, че Синдикат са невероятни хора, а модерно мислене е невероятна програма. Просто не знам как минава този час и половина. Изобщо не ми стига, мога да прекарам още много време там. Лекторките са прекрасни просто (и ми е страшно приятно, че искат да им говорим на "ти" и малки имена, въпреки че ми е много трудно да превключа на такова приятелско отношение към толкова по-възрастни от мен, ноооо е страхотно :d), хората се супер пичовете, мноооого ме радват и просто е невъзможно да ти е тъпо, че не познаваш никого, просто е невъзможно да не познаваш никого за повече от 10 минути, като се има в предвид каква приятелска среда се получи за няк'ви си мижави 2 занятия. Ааа, не, преливам от ентусиазъм. Много съм доволна от себе си, ама много! Исках разнообразие и да не се чувствам като в клетка - получих го (и не става дума само за Модерното мислене, но другите неща или още не съм ги пробвала, или не са толкова "интересни" за разказване, макар пак да са ми вълнуващи), исках да се запознавам с хора - получих го, исках да се чувствам развиваща се и обогатяваща се - получих го. Ееее, велика съм! :D
И в петък съм на Хелоуин партито на Синдикат, т.е. най-накрая съм на "истинско" Хелоуин парти, а не на някакво жалко събиране с приятели и най-накрая мога да си изпълня обещанието, че когато някога съм на такова ще бъда с костюм на Фреди Крюгер, хубав цял костюм, а не някаква жалка перучица или масчица, а цял, хубав, старателно измислен, избран, купен и поръчан костюм. На мен пък ми е важно! :cool:

Naive
10-27-2014, 20:37
имам толкова прекрасни идеи за сватбата ми/ни, започнах да си ги записвам, за да не ги забравя като му дойде времето
леко е налудничаво

galaxy29
10-27-2014, 20:40
и аз ви измислих подарък
остава ми да си избера рокля и да си намеря кавалер или може и там да си намеря, ако поканите някой свободен ;/

HollyGolightly
10-27-2014, 21:21
Под "Не обичам клюките" трябва да рабирам "Не обичам да се клюкарства по мой адрес, ама ако знам нещо за някой друг, няма проблем да си го кажа" Как може да има такива хора :?

SMALLVILLE
10-27-2014, 23:07
Писна ми да кисна в тази Германия, искам да се прибера вкъщи и да си видя семейството и приятелите най-накрая.Нямам търпение да си дойда в България след 3 седмици. Иначе ми е някакво рандъм такова, уча си тука езиците и гледам един куп сериали и филми, защото в момента имам колкото си време искаш свободно и се чудя какво да правя цял ден...

galaxy29
10-28-2014, 02:54
не мога да заспя, прекалено стресиранио ми е, ебати
а уж си бях съставила за цел да го давам по-спокойно... глупости на търкалета

Colouring
10-28-2014, 08:39
Ох, тази аеробика ме изтощи тотално. Сега ще помързелувам малко, после ще си спретна нещо за обяд и на лекции до пет и половина. Вечерта ще се видя с него и после ще кисна в нас да правя курсова. Мда, така се очертава. Започнах да мисля в дългосрочен план за някои работи, много ми е интересно как ще се развият нещата.

Ewok
10-28-2014, 09:56
От много отдавна не съм писал в тази тема.Дори ако трябва да съм честен от тази не съм прочел дори и едно мнение.

Но все пак сега реших да напиша едно мнение.

Чудя се защо хората или по специално девойките с който установявам в началото впоследствие по трайни отношения,защото поради някаква причина съм им допаднал като характер или мислене не искат в началото да ми повярват че съм далеч от перфектността,а си мислят че просто преувеличавам ситуацията и другите преди тях просто са били слаби,неблагодарни или не знам какви,но те едвали не на мига ще успеят.Е,оказва се съвсем различно след време.Хубавото е че през по-голямата част от времето винаги има някоя,с която си общувам по активно решила че съм перфектният пич,а даже и да не съм то перфектни хора няма.Мога да си прескачам от 2006та насам от първа,на втора,на трета,на четвърта и т.н.И точно,когато вече е изминало един куб време,имам пълно доверие на някоя и съм се привързал стабилно вече...тя постепенно се отдалечава и в повечето случаи изчезва.А не е като аз да нямам огромна вина за това с проблема да се справя с многото си страхове и притеснения.След това се появява следваща дето при разказ е убедена, че едвали не за ситуацията е виновна предишната,а не аз колкото и да обяснявам,че не е баш така и е готова едвали не люти скандали да води с мен,че ситуацията няма да се повтори.Но тя се повтаря и повтаря и повтаря,а аз нямам никакво право да се сърдя за това.Все пак всеки си търси щастието.И къде на бъзик къде на сериозно всички с които съм си общувал над година и половина са успяли да установят дълготрайни връзки при положение че до запознанствата ни изобщо не е било така.Сякаш любовта просто обикаля около мен за да ме дразни,но до мен дали аз и преча или има и други причини изобщо неще да се докосне като хората...

В доста точен момент го прочетох...

TheDevilInMe
10-28-2014, 10:09
имам толкова прекрасни идеи за сватбата ми/ни, започнах да си ги записвам, за да не ги забравя като му дойде времето
леко е налудничаво
Наистина ли се омъжваш, поздравления! :)

До толкова съм изнервена, че дори себе си не мога да понасям... Имам ужаасна нужда от сън! Ии от една биричка :cool:

anonymous708973
10-28-2014, 11:07
имам толкова прекрасни идеи за сватбата ми/ни, започнах да си ги записвам, за да не ги забравя като му дойде времето
леко е налудничаво

Въх :д Официално ли е :P

Добре се чувствам. Готино е да прекарваме вечерите през седмицата заедно <3

Niakoitam
10-28-2014, 11:52
В доста точен момент го прочетох...

В какъв смисъл? :)

Ewok
10-28-2014, 11:56
Наистина ли се омъжваш, поздравления! :)




Въх :д Официално ли е :P



:Д моля ви се...

просто си прави планове за сватбата след няколко години, хаха

както и аз :/



В какъв смисъл? :)

Мои си неща :)

SpiritInBlack
10-28-2014, 12:03
Хмммм, късметът, казваш, не ти изневерява чак толкова, колкото изглежда на пръв поглед. :smt043 :smt043



Тихо, тихо ! Ако бяхме минали през Троянския проход, и твоето бързо чистене на стъклата и натискане на правилните бутони на климатика нямаше да ни спаси. Щеще да има ни напред, ни назад :D. Ще трябваше да викаме НСА и Близнаки да бутат. Кога ще повторим ?

Измръзваммм навън. Трябваше да си се прибера още миналата седмица. Напоследък ежедневието ми е все едно и също - работа, фитнес, университет и измръзване при излизанията навън. В тая последователност.
Тая шматка ме учуди днес с оплакването си, че добавяла само хора, които познава и колко много и досаждали разни навлеци. Що ли не и напомних как се бяхме запознали. Ей тва е иронията на фб - ставаш "приятел" с някого, когото никога не си виждал на повече от снимка и наричаш този някого "приятел". Колко странно.

DisappointedDreamer
10-28-2014, 12:28
Това есе по Международни Отношения ми изпива мозъка. Фактът, че съм на антибиотици и едвам дишам и ходя, също.

Добре че са съквартирантите, приятелите и потенциалните половинки да ми оправят настроението. :Д

Ewok
10-28-2014, 12:47
"потенциални половинки" ахаха, колко сладко звучи :Д

Naive
10-28-2014, 13:36
:Д моля ви се...

просто си прави планове за сватбата след няколко години, хаха

както и аз :/


Мдам, точно това е. :Д
Рано ми е все още. Но обичам да планирам някакви събития, да събирам идеи и т.н., като дойде моментът е много по-лесно. А и като цяло съм си лудичка, де, и вече с нетърпение очаквам да се оженя, хаха, заради яките ми идеи (и не само). :Д

Ewok
10-28-2014, 13:37
омъжа*

Не ме карай да мисля че Драго е с женски полови органи :/

Naive
10-28-2014, 13:39
Правилно е и оженя, от жених. :)

shmatarok
10-28-2014, 13:51
Доста ми е тъжно, нещо нищо не върви като хората и не виждам смисъл в нищо, честно казано. Чувствам се като парцал.
Даже нямам желание да се прибирам в Бг за празниците, нито някой ми е залипсвал, нито аз на тях.

girlwithblueeyes
10-28-2014, 14:08
Днес цял ден си почивaм и хaпвaм мъфинки,събрaх си идеи зa стaятa нa бебоците
Сегa смятaм дa поучa зaщото утре имaм изпит и трябвa дa ходя.Пък той ми е толковa прекрaсен обиколил е 5 мaгaзинa зa дa ми нaмери любимaтa тортa.

baby_baby
10-28-2014, 16:41
Изнервено ми е но поне днес бях почивка че много работа ми се натрупа тези дни

отивам на партиии :д

Dagichka
10-28-2014, 17:16
синеочке, близнаци ли ще имаш? колко прекрасно, честито!! :3

уф, аз съм най-големият мързел, ще върша всичко друго възможно, но не и да уча по тъпата статистика, а утре имам контролно.. не ми пука особено в момента, ама ще се освестя като ми стане първата двойка за семестъра.. :д
супер интересното ми е да наблюдавам жестовете на тялото на разни хора, най-често на оназ конкретната хаха към него :д странно как за 3те секунди, в които започнаха разговор тя както беше с яке, изведнъж остана по жилетка и отдолу небрежно подаващ се сутиен, с вирнати цици към главата му точно и леко разтворени крака хаха беше много забавно да я наблюдавам ;д

Ivaaaaa
10-28-2014, 17:32
чувствам се прекрасно. изморена, да, но това няма значение. мисля, че най-после започвам да 'живея'. да се наслаждавам на слънцето, снега, студа, топлото. на това, че съм здрава, че хората, които обичам са здрави. че нямам(е) никакви проблеми. как не съм го осъзнавала досега?! чувствам се сексии, мдаа. по време на малкото пъти, в които се сещам, че искам гадженце, осъзнавам, че и не съм способна да поддържам каквито и да е /романтични или не/ отношения. непостоянна съм, искам и не искам, а ако /евентуално/ размисля над нещо алтернативно, се сещам, че съм една комплексарка. ((( :

sl1nceetoo
10-28-2014, 18:19
Мнооого ми е миличко. Всички са много добрички, а аз съм идиот :Д
Имам обаче да обмисля някои неща, а ме мързи...
И сега въобще не ми се учи тоя текст по руски.
Мда, няма да го уча, утре ще съжалявам за което.

102
10-28-2014, 18:51
синеочке, близнаци ли ще имаш? колко прекрасно, честито!! :3

уф, аз съм най-големият мързел, ще върша всичко друго възможно, но не и да уча по тъпата статистика, а утре имам контролно.. не ми пука особено в момента, ама ще се освестя като ми стане първата двойка за семестъра.. :д
супер интересното ми е да наблюдавам жестовете на тялото на разни хора, най-често на оназ конкретната хаха към него :д странно как за 3те секунди, в които започнаха разговор тя както беше с яке, изведнъж остана по жилетка и отдолу небрежно подаващ се сутиен, с вирнати цици към главата му точно и леко разтворени крака хаха беше много забавно да я наблюдавам ;д

кое е тва пиче
дай телефонче

mayaaa
10-28-2014, 20:39
Чувствам се като водопад... Нда. Nevermind.
Вече почна да ми омръзва от това нелогично мислене. Добре, дори не успях да се притесня, просто се издразних. Възможно ли е човек наистина да обмисля нещо толкова рисковано?! Не е малко дете, пък чувството за съхранение му е сведено до минимум. Естествено, минава ми през ума и варианта просто да иска да предизвика някакви чувства в мен, да се заинтересувам, да се притесня, ама нещо не уцели. А ако просто не може да си използва мозъчните клетки, то бързо ще трябва да се научи, защото ми се изпарява търпението да му ходя зад задника, за да му обяснявам неща, които майките казват на 8 годишното си дете преди да го пуснат да излезе само на улицата.
И не мога да разбера какъв му е проблема на учителя ми по физическо. Защо аджеба трябва да се преобличам, когато не мога да играя, една логична причина искам. И почти ми писа отсъствие за това. Ама ок, щам талкова държи да си седя на пейката с екип. И няк'ва пикла, която щеше да бъде изгонена заради неизвинени отсъствия и опит за фалшифициране на дневника, ако не беше станал гаф с процедурата, да стои от страни и да ми препява за изрядност... Да се чудя да се смея ли, да плача ли.
Опитвам се да измисля нещо по-положително за финал, ама в момента ми е прекалено... Не знам точно. Онова чувство, при което неща, които са ти влияели много по някакъв начин преди, изведнъж ти омръзват и спират да пораждат каквито и да е чувства в теб.

TheDevilInMe
10-29-2014, 07:47
http://i.imgur.com/7BbO4S8.gif
ету така :(

Wednesday666
10-29-2014, 08:28
Май съм добре.
Седмицата ми започна доста добре, графикът ми за другия месец не е толкова плачевен.
Ще видим днес какво ще стане и заминавам да видя майка, страшно много ми липсва, от около 2 месеца не съм я виждала и вече ми липсва.
Личният ми живот обаче се развива динамично, което не знам дали е за кеф.
Да, малко по-организирана съм вече, някак си свикнах да ми е стегнат графика, но сега, на пълен работен ден и с доста повече отговорности, намирам повече време за всичко, отколкото преди на 4 часа, което е странно малко.
Обмислям някои промени, които ще афектират доста хора, но смятам, че аз съм по-важна в случая, искам да съм щастлива с избора си и да знам, че си заслужава.

DisappointedDreamer
10-29-2014, 09:27
Оздравявам! Ужким. Хах. Есето най-накрая върви гладко, топля си крачетата на парното и зяпам залъгващото слънчице отвън. Стискам палци за двете най-важни същества, на този свят, за мен. Позамислих се как животът ми е разпределен (вече) в три различни държави и се зачудих как изобщо успях тъй да се оплета. Но ми харесва.

Ще видим следобяда дали ще го изнудя да гледаме някой филм. Може и съквартирантите да се включат. Макар че, така както дивяха вчера, скоро няма да се събудят. :Д

Blab
10-29-2014, 10:31
ох, имах нужда някой да оцени поезията ми. не се бе случвало от твърде дълго време.
не мога да кажа, че се радвам, но ми е интересно дали това ще доведе до някакви (нови) перспективи за бъдещето ми.

инак, трябва ми консултация с някой по-вещ в брандирането. винаги съм имала проблем със заглавието, а съзнавам колко важно е името на една прохождаща компания. пх

galaxy29
10-29-2014, 11:51
имах еротичен сън с юлиан вергов хахах

Andjyy
10-29-2014, 11:52
Знаех,че един ден ще се случи. Ама кой да предположи,че ще е толкова скоро?!? Не е сега времето! Не го пускам! Първо ще ме види успяла!!! Как да се изправя пред него и да се правя,че всичко е наред?!? Бих искала да съм с него,а това няма как да стане...

sl1nceetoo
10-29-2014, 12:46
имах еротичен сън с юлиан вергов хахах
гледала си много Тя и Той


Такаа, яко ми е. Днес съм на театро с майка ми. Сладко е. С нея не сме ходили на подобни мероприятия от доста време.
Искам да става утре вече. Концертът трябва да е перфектен! А като се сетя колко вестници и брошури имам да раздавам във фоайето...
А след това с лейдитата ще се лигавим с вино.
А по другия ден пък... ами ще го пиша по-късно, че сега ме мързи :д

galaxy29
10-29-2014, 12:48
да и снощи гледах някакви негови интервюта и послания :д

коя постановка и какъв концерт? ^^

girlwithblueeyes
10-29-2014, 13:51
Взех си изпитa перфектно.Днес се чувствaм стрaхотно бебоците нямaхa претенции .Възнемерявaм дa отидa нa йогa a после мaлко с момичетaтa нa по шоколaдов шейк.

galaxy29
10-29-2014, 14:08
как не понасям да му е зле на някой близък, сълзи ми тръгват
но никакви слабости не мога да си позволя, не и видно, тряба да съм силна опора

Fisherman
10-29-2014, 16:38
Позамислих се как животът ми е разпределен (вече) в три различни държави и се зачудих как изобщо успях тъй да се оплета.


твойта работа е да правиш всички международни баджанаци

Dagichka
10-29-2014, 17:07
кое е тва пиче
дай телефонче
:cool: хаха не си струва според мен

объркано ми е яко, не знам какви ги върша.. уф.

shmatarok
10-29-2014, 17:14
Сама съм си виновна за всичко.
Ама така е - не знам как да се държа с хората, после се чудя що все се оказвам самичка.
И тя пак ми зашлеви такъв шамар с тоталното си безразличие...
Знам, че трябва да се променя, ама не знам от къде да започна. Смяната на средата очевидно не е отговора.

lisi4ety
10-29-2014, 17:48
Еми бясна съм. Никога повече няма нищо да организирам. И ми писна да съм такава мекушава и да ми се качват на главата, и да се възползват от това, и все аз да съм виновна, и все на мен да си го изкарват лиглите..
Ебати претенциите.. да не съм на трето легло, защото съм капризна и спя само на копринени чаршафи; да не съм с някой извън компанията; ама защо пък да не ти взема твойто място, ти защо няма да си с приятеля си....................
Личи си, че някои са единствени дечица на мама и тати и не са били строявани когато е трябвало!

Ама ми е гузно, майка му стара, няма защо, а ми е гузно! Аз не съм виновна, че така става и знам, че трябва да помогна някак, ама ако трябва да й търпя мрънкането три дни няма да издържа.......

Andjyy
10-29-2014, 18:14
някои неща ги разбирам, ама други... ужас, хаха.
ще се чете, а в петък ми е изпитът. тежко.


ще стискам/е/ палци
а иначе как е там

draid
10-29-2014, 18:19
Нещо ме е налегнала скука таз вечер.