PDA

View Full Version : ДНЕВНИК: Как се чувствате? vol. 28



Страници : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37

LadyDi
12-08-2014, 17:54
Снимка! Снимка! Снимка! Искаме снимка!

http://www.giannibg.com/gallery/zoom-6930177.png
http://www.giannibg.com/gallery/zoom-5115506.JPG

galaxy29
12-08-2014, 17:59
секси са

tori
12-08-2014, 18:03
Аве, хем ми липсва и ми е кофти такоа едно, хем не ми. Опитвам се да си занимавам ума с разни работи и май ми се получава. Очаквах да закривея далеч по-рано ама не. Ей ся отивам да хапна нещо, че ми е гладно вече, правя си домашното и се излягам да гледам неква анимацийка, че те поне са ненатоврващи такиа и не се изисква много мислене та са перфектни за моменти, когато ума ти е съвсем другаде. :д

IWannaBeSedated
12-08-2014, 18:26
MK - C1
Готино ми е 8-)

kalpazanka
12-08-2014, 18:37
http://www.giannibg.com/gallery/zoom-6930177.png
http://www.giannibg.com/gallery/zoom-5115506.JPG

Арни са :)

Andjyy
12-08-2014, 19:55
http://www.youtube.com/watch?v=ZmcRemMwb0g : ))

paradosou
12-08-2014, 20:30
Усещам как тегленето на сериала ще се окаже безрезултатно и ще си легна МЕГА /хм, кой ли говори така 8-)/ сад. И мега щастлива същевременно, по друга причина, разбира се.
Пх. Хората пишат дълги емоционални постове тук, на мен ми е ок и без онлайн отпускане)).

Amateur
12-08-2014, 20:59
Нещо съм паднал духом.Днес малко по доктори и сега чета разни неща в нета и се филмирам яко. :D и обмислям как ще си изкарам рождения ден и посрещането на новата година а и музика слушам :D

RiB
12-08-2014, 22:50
Последният ми 8-ми приключи дотук. Не разбрах отново, а този път осъзнах колко различен съм от другите, от масата хора по-скоро и реших да приема това мое различие и да си се грижа за него :D Опитвах се през тези 5 години да "вляза" в масата хората... да се забавлявам като тях, да бъда като тях, но явно не ми е природата това. Забавлявам се с убийства, изнасилвания.... шегувам се >:) Така де... твърде еднотипни са ми масата от хората... чалга... пийенйе и пушйенйе... като им кажеш да правят нещо странично ти вкарват бичия поглед, но... в крайна сметка това съм аз и най-сетне смятам, че това е наистина голям плюс. :P :]

an7raks
12-09-2014, 02:27
Липсва ми, трябва да пиша курсова за утре и мааалко започна да ми се доспива... В този ред на важност...
Да живеят създателите на енергийните напитки!

SonataArctica
12-09-2014, 02:40
^ Пий една ампула женшен, ще се почувстваш много по-добре от колкото от енергийните напитки. По какво пишеш курсова?

Разби ме днес. Как си спи, изобщо не съм и нужен, когато е топло в стаята. Да взема да отворя прозореца и веднага ще почне да ме търси. 8-) А аз седя и си бъхтя математиката...
Въпреки всичко аз знам, че всичко ще е наред.
Изпита мина прилично, притеснен съм най-много за този, който е утре (уоу, вече е вторник...). След него всичко ще мине по-спокойно. Програмирането трябва да се прегледа за 2 дена, а почти цялата физика си я знам. Бързо да идва 22ри и да се прибирам вкъщи. Ще си цъкам игри, ще чета, ще свиря, ще карам и ще пия. Така ще си прекарам почивката, хах.

Бръм. https://www.youtube.com/watch?v=OktB-qEOiXA
https://www.youtube.com/watch?v=ykrB0YbvglA

an7raks
12-09-2014, 03:53
Къв женшен, ве, братче?! Мен ми идва цианид една ампула да си взема... :cool:
Основи на инженерното проектиране.

tori
12-09-2014, 06:30
Кой пак се успа, тоя път за класно по БЕЛ? :ддд Аплодисменти за мен, намерих точния момент за успиване. Отново. Ама сутринта се събудих ухилена и щастлива, мега свежарка и честно-казано ми е много хилнато. Както казах - очаквах да закривея далеч по-рано, но явно няма да успея. То това същество не ме оставя дори за миг да ми минат кофти мислите, голяяяяяяям ми е сладкиш. :3 И бтв все пак ще пия бира, хаха. Дейба, тоя шматарок шматкав, няма да ми бяга по тъча, ще пия бира. :д Първата от него, втората - от мен. Май? Хахах, абе, бира ще се пие и толко.

Lilanda
12-09-2014, 07:35
Песен на деня: Guns & roses - Sweet child o' mine (https://www.youtube.com/watch?v=1w7OgIMMRc4)

Супер щастлива съм тази сутрин, след около 15 минути потеглям и това ме радва още повече. :Д

Още не съм си подготвила материали за проекта, но ще го преживея. :Д

Dagichka
12-09-2014, 08:14
наспах си се, навън вали сняг, майка ми като по чудо е много мила, сготвила ми е постни сърмички, купила ми е курабийки и шоколад, хмм :д довърших си едната курсова, абе общо взето добре ми е :)) ако ми дойде музата ще поспортувам днес, ще сложа малко коледна украса, пък дано магията на коледа дойде самичка.. имам нужда

102
12-09-2014, 09:24
наспах си се, навън вали сняг, майка ми като по чудо е много мила, сготвила ми е постни сърмички, купила ми е курабийки и шоколад, хмм :д довърших си едната курсова, абе общо взето добре ми е :)) ако ми дойде музата ще поспортувам днес, ще сложа малко коледна украса, пък дано магията на коледа дойде самичка.. имам нужда

честит осемнадесети снег, сармичке

shmatarok
12-09-2014, 14:07
Хич не съм очарована.
Ако си мислят, че ще приема този feedback с тази оценка... Как пък не. Ще изчакам да чуя второ мнение, но за нещата, които ми отбелязват като грешни изобщо не съм съгласна. Особено на толкова некоретно зададен въпрос. И като си гледах есето, почеркът на проверяващия супер много ми прилича на този на тюторката ми, ако е тя, смятам да се оплача. Не може човек, който не може да върже едно правилно изречение на английски да бъде толкова критичен. Не може!
Ако утре си взема изпита, ще е цяло чудо.
Супер крива съм общо взето. Дали защото не се наспах или се разболявам или вече всичко ми идва в повече, не знам. Искам почивка, искам да лежа, да ям пица и сладолед, да си играя игрите и да си гледам сериалите, парното ми да работи до степен, до която температурата в стаята ми надхвърля 25 градуса, а не както сега - навлечена с три ката дрехи и завита с одеало. И пак ми е студено!
Направо... трагична работа. С нищо не ми се занимава и с никой не ми се говори, а трябва да се мъча да си решавам задачите.
Положително нещо: стигнахме най-накрая до ядрото на единия от големите проблеми. Ох, как се оправя такова нещо... :/

DisappointedDreamer
12-09-2014, 14:14
Адския студ. Навън дори не мога да дишам като задуха вятър. Извадих си розовия hot watter bottle-a да ме топли. :Д Сутринта изобщо не ми се ставаше, а той така сладко спеше. Брр! И все пак, първият изпит мина добре, да видим останалите. :)

skatew
12-09-2014, 14:30
mn dobre

granger
12-09-2014, 14:33
Потроших една стабииилна сума,но поне си купих нови ботуши,сако и панталон, в който краката ми изглеждат 2но по кльощави и дълги FTW!
Плюс козметика и аксесоари, весела пред-коледа на мен!
И сега го чакам да се прибере,хубаво е да не си на работа...хаха .
Коледно ми е.

tori
12-09-2014, 18:10
По едно време бях крива нещо, мързелива и сънена, но сега си поспах и ми е окей. Мисля си разни неща, които не ми харесват, но са си живата истина все пак. Като познавам и двама ни, най-много да заебем всичко недовършено. И все пак не ми е чак толкова кофти, колкото се предполага, дори не знам защо. Липсва ми, де. При това много. Викам да идва 15ти, да пия и да друсам уши на чалга с класа и хич да не мисля за тва. Съботната бира май се отлага, клетницата го е зарязала още днес, хах. Знам коя е и определено е красива, биха си отивали. И щеше да е яко да ни запознае лично, определено.
С бащата днес успяхме да се видим, като да не повярваш. Направо горкия светеше от щастие, все едно не ме беше виждал две години, а не два дни. Сладкиш. :3

Dagichka
12-09-2014, 18:21
честит осемнадесети снег, сармичке

благодаря ти, пън ;*

и да вметна, че вкъщи пак имаше виканици и не ми повлия добре и онзи ме изнерви с начина по който го каза тва за виждането, да го духа, не съм го виждала от 2 месеца, ще издържа още :д

RiB
12-09-2014, 18:24
^ пръц

Който няма коледно настроение - https://www.youtube.com/watch?v=mN7LW0Y00kE любимата ми коледна песничка :P

SHPAIdURmeN
12-09-2014, 18:40
МАЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЕЕЕЕЕЕ
ЛЕЛ
о.О.о

Lilanda
12-09-2014, 19:00
АЛЕ АЛЕ ЛУДОГООООООООРЕЦ, АЛЕ АЛЕ KLETA MAIKA BALGARIA! 8-)

Цял ден ми е адски тъжно, знам и защо, просто този път дойде няколко месеца по-рано, беше доста неочаквано и малко ме срина. Най-вероятно не трябва да го тая така в себе си, но не ми се иска да съм слаба, особено пред тях...

SHPAIdURmeN
12-09-2014, 19:08
Oткачих тотално. :lol:

Arctic
12-09-2014, 19:12
Чувствам се сякаш съм супер безполезна и тъпа.
Ох, направо искам да се заровя някъде и да си седя под земята. Нямам никакво желание за живот в момента. Имам чувството, че нищо няма да се оправи никога.
Направо ми писна да се преструвам, че съм в някакво супер добро настроение постоянно, или поне добре, като изобщо ми е някакво супер мрачно и сиво от поне месец.
Искам просто да си вися в центъра цяла вечер и да гледам украсата. Колкото и тъпо да звучи, това е единственото нещо, което предизвиква някаква положителна емоция в мен в последно време.
Изморена съм.

XTREMEFREERIDE
12-09-2014, 20:48
Обрати колкото щеш в тоя живот. Нищо, де, живи и здрави.

illie.
12-09-2014, 21:06
вдъхновено.

RiB
12-10-2014, 01:13
Южният вятър в косата ти духа
И след няколко дни ще стигнеш отвъд
Знае ли някой какво има оттатък,
Но и никой не знае, че идваш от път.

Облива те глад от водата солена
И ти с тъга поглеждаш назад,
Нищо не виждаш, но нали си сирена
В калната локва до прашния път.

Не чета писмата ти,
защото не ги разбирам.
Не ми трявбва никого,
Стаята ми само мен побира.

tori
12-10-2014, 05:00
Добро утро, уж е добро пък да видим. Пийнах кафе с майка ми, нахрани ме, че не съм я събудила и ме натири да ходя да ѝ пазарувам след даскало. Мноооооого яко. Той ми липсва, а аз се събудих с мисълта за глупава романтична песен, дейба. Ебавам го, че е слабак, а слабака съм аз. :д Честитка. Очаквам деня да се развие добре, после кафенца с аверките и евентуално ако не съм мързел - у бабини. Не знам кво е тъпото време навън, но определено ми се ще да не вали дъЖ пак, писна ми от тая вода. Като толко му се вали на тва небе, ми да вземе сняг да пусне. Не че много искам де, искам си пролет/лято, но поне деазнам, да е красиво некво. Да пълня очички.

shmatarok
12-10-2014, 06:17
Толкова съм притеснена, че няма накъде повече.
Имам ужасно чувство, точно като онова преди контролните по математика навремето в даскало. Като си спомня какви бяха обичайните оценки от същите тези контролни и ми призлява.
И това време определено не помага да се почувствам по-добре.

SonataArctica
12-10-2014, 07:17
^ Успех! :)


Да минава и да не го мисля повече (надявам се). Оф, само да не е като миналата година, че ще ми се стъжни положенето, бр.... Чувствам се все едно ще се изправя с/у Балрог и трябва да го победя само за 3 часа.

weheartiit
12-10-2014, 07:46
Притеснена,дано се справя.
Осъзнавам все повече как стоят нещата,но някой дни се връщам много
назад сякаш нищо не съм научила.Ще ми мине. :)

Lilanda
12-10-2014, 08:49
Снощи едвам заспах. Не спрях да мисля за нея. Не я познавам, само съм слушала за нея и все пак не мога да разбера как може да ѝ минат такива мисли през главата. По-скоро не мога да разбера как се е опитала да ги направи реалност. И като видях "Преди го исках, вече не го искам, но шансът е много малък"...Не мога да спра да мисля за това, а фактът, че вече няма как да ѝ се помогне, освен да се намери някой добър човечец за трансплантацията, е още по-отвратителен. Това, плюс вчерашните мисли, ме разкъсва адски много. Охх, дано всичко да се оправи, дано, дано, дано...

Niakoitam
12-10-2014, 09:11
Нещо тия дни ми се е активизирал фейсбука.Попринцип не е като постоянно да ми пращат покани там,а от вчера двама и то дето или не ги познавам или грам не мога да се сетя кои са,а не е като да нямаме бая общи познати..Единият е някакъв малък дето не мога да се сетя откъде,но сестра му ми изглежда страшно позната като физиономия.Не съм обаче кой знае какъв физиономист и трябва поне няколко пъти да видя даден човек че да го запомня.Друг е въпроса,че помня повече по-глас отколкото по физиономия.Другата е пак някаква непозната видимо харна девойка от едната снимка дето е качила.Ама и нея сякаш не я познавам.Като видях че е приятелка с една съученичка на брат ми и името в мен изплуваха спомени дали пък не беше една продавачка и и нейна колежка в един магазин дето бях отишъл веднъж да напазарувам храна за котарака в магазина и се държахме много културно,видя ми се готина,че даже се загледах в баджа и да и науча името.Малко ми е мъгла,но нещо ме кара да си мисля,че беше същото.
Иначе пък брат ми е станал много щедър към мен напоследък.Дали просто,защото го гризе съвестта,че напоследък много често излиза по София на купончета пък аз си седя предимно в нас обикаляйки около баща ни (и на него отвреме навреме му се налага та знае какво е) или поради друга причина незнам.На моменти обаче се чувства леко като някакво паразитче обаче май ще трябва да свиквам щом не мога да намеря начин да се преборя със страховете и притеснения си.Пък и батерията на телефона му се прецака и сега си я смени и си купи нов телефон.Тества си старият и ако работи качествено е казал,че може да ми го подари.Та току виж и аз съм се сдобил с първият си смартфон.Е,вярно че пак ще си карам на ваучер,но пък доколкото съм запознат май през рутери ще мога да си се свързвам безплатно.
А да,и вече се чудя имали смисъл изобщо да си разкривам вътрешният свят пред някой точно определен човек,без значение кой ще е и да се привързвам към него като верятността той да е поредният който си тръгва в даден момент да е огромно вместо просто да си се забавлявам и докогато дотогава.Все пак хораха са казали че само глупакът повтаря нещата много пъти по един и същ начин надявайки се всеки път на по различен резултат.Явно аз съм просто един добронамерен глупак...:)

tori
12-10-2014, 11:19
Схеми, глупости... Забавно ни е, определено. Дано се получи каквото мислим, че са минали едва три дни, а вече ми липсва като не знам кво. Баси, имам чувството, че цял живот съм била около него и се познаваме мега добре, а толкова бях сигурна, че няма да се доверя на никого отново. И ето - пак ми се обясняват разни хора как съм супер ухилена от няколко дни, как не вървя, а левитирам на три сантиметра над земята и как не съм на себе си въобще. Слабачката съм аз, не той, но странно - не ми е зле като съм слабачка, хич даже. Кеф ми прави.

sl1nceetoo
12-10-2014, 12:21
Започва да боли, но кво пък. Сама си го направих, сега ще си бездействам и ще чакаммм
Но пък ми е и щастливо. Много обичам като се събираме с момичетата в някоя къща и всяка си прави нейни си неща, без да й пука от другите. Много си свихнахме заедно. Плюс това ми дойде, най-после, коледният дух. Пихме какао, а аз бях с пуловера-мечка и правихме снежинки с пистолет за силикон. :)
Сега имам много за учене по руски :/ а днес на класното по математика май доста се изложих. И много странно как не мога да реша лесните задачи, а тези с повишена трудност си ги правя без проблем :ооо
Трябва да звънна на баща ми, да не кажи после, че съм хладна...
И съм горда от реферата, който представих.

Dagichka
12-10-2014, 16:00
не мога да дишам нормално, по-скоро не мога да си поема въздух дълбоко :с много мразя да ми става така, а не е като за първи път..
днес ми дойде малко шок да му видя името изписано на тела, отдавна не ми беше звънял :д и ако се стегна и си впрегна малкото мозъче може би ще завърша семестъра подобаващо като за първи.. и все още не разбирам как може да има толкова готини, но тесногръди хора, жалко, много жалко, щото си го уважаваХ тва човече.. :с

galaxy29
12-10-2014, 16:06
искаш ли да ти направя изкуствено дишане? :oops:
и минаха ли изследванията?

Ewok
12-10-2014, 16:18
парипарипари, омръзна ми вече -.-
не искам само това да ми е в главата, а се налага


и за пантерата, може да го е виждала, но за нея се сетих като го видях http://www.businessinsider.com/books-that-will-change-your-life-and-career-2014-12?utm_content=buffer20be6&utm_medium=social&utm_source=facebook.com&utm_campaign=buffer

anonymous708973
12-10-2014, 16:32
парипарипари, омръзна ми вече -.-
не искам само това да ми е в главата, а се налага


и за пантерата, може да го е виждала, но за нея се сетих като го видях http://www.businessinsider.com/books-that-will-change-your-life-and-career-2014-12?utm_content=buffer20be6&utm_medium=social&utm_source=facebook.com&utm_campaign=buffer

Ооо, милата, благодаря ти, много съм трогната.
Иска ми се да си ги намеря, чудя се откъде обаче, че като гледам кога са писани...

Ох, толкова да е интересно това право, ама толкова много информация и подробности да са...

SpiritInBlack
12-10-2014, 18:27
Ей, къде са всички тея книги, които могат да ти променят живота ? Аз как все намирам такива, които само ти загатват за посоката и ти помагат да намериш точния начин, не знам. Половината заглавия от списъка не съм ги чел, другата половина не са ме впечатлили особено много. Всеки път като чуя името Шумпетер се сещам за различно нещо :D.

Писнаха ми тея етюди на тема "Пиянството на един народ. Айде, тоя път ни е за последно". Предпочитам да консумирам промишлеми количества алкохол сам, отколкото да гледам как други го правят пред мен.

Отдавна бе време да си задам въпроса дали трябваше да се случат всички онези неща, за да се осъзная за нелепостта на ситуацията, но отговорът е ясен. Очевидно трябва.

anonymous708973
12-10-2014, 19:07
Ооо, ще споделиш ли откъде намери книжките?

Е, аз на книга, дето "ще ми промени живота" няма да повярвам. Един път почти захапах въдицата на нещо такова, още ме е срам от наивността ми.

Идеалната почивка от учене - https://www.youtube.com/watch?v=IVI-LqEDua0. ВЕЛИК Е! Просто... няма такова грухтене/кискане/цвилене от смях. Силно препоръчвам It's bad for ya, Getting old, Euphemism. Просто... н-е м-о-г-а!
Намерих някакъв торент с 4+ ГБ подобни "речи" :D

an7raks
12-10-2014, 19:17
Обичам го тва лапе... Нямам идея как всичко премина толкова бързо от ебавка в нещо истинско, но ми харесва, въпреки пречките...
Искам да идва съботата по-бърже!

tori
12-10-2014, 19:27
.

SHPAIdURmeN
12-10-2014, 19:32
Искам да идва съботата по-бърже!
Аз па не, ама зарад теб ше напраим компромис :D

an7raks
12-10-2014, 19:39
Благодарим ти! :)

Lilanda
12-10-2014, 20:19
Обичам го тва лапе... Нямам идея как всичко премина толкова бързо от ебавка в нещо истинско, но ми харесва, въпреки пречките...
Искам да идва съботата по-бърже!
Олеееее, това ми напомня на нещо. :Д

Денят както започна, така и приключи. Помолих го да се опитам да поговоря с нея, но той няма интернет, а ми е неудобно да си говоря с нея сама, така че ще го оставим за утре. Отделно от това ми е мноооооого напрегнато. ;с

galaxy29
12-10-2014, 23:13
http://youtu.be/lgT1AidzRWM

TheDevilInMe
12-11-2014, 06:14
an7raks и tori, да не би да сте се взели? :cool:

an7raks
12-11-2014, 07:36
Тя е фейк, няма как да стане.

RiB
12-11-2014, 07:58
няя кво да се оправяш няя кво да се оправяш и да се оправяш ... същата си оставаш недей да го забравяш... няя кво да се оправяш боклук си оставаш ляля няя кво да се оправяш да ставаш и да се махаш

tori
12-11-2014, 08:05
От двама ни по-големия фейк си ти, гаден жабок такъв. Иначе ние сме взети от преди 41 години, нищо че той отрича да са „чак толкова много“, аз знам истината.

ОН: Обичам го, ве! Нямам търпение да го видя тия дни. :3 Кара ме да се чувствам по един особен начин, дори нямам дар-словото да обясня как. Иначе ми е такова едно яко, лекичко... Точно се прибирам и мисля след малко да доспя, че в следващите 4-5 дни се очертава максимално пълна седмица и нулев сън. Явно тряа да мина на амфети вече, че да издържа, баси. :д Кафето така или иначе никога не ми е действало. :д Пък по всичките тия излизания и глупости къф кинтаж тряа наглася, чак не ми се мисли. :ддд И все пак не е много смешно, нали, щото... да. :д Понеделник се очертава най-тежък - кофти физиономии, много пиене, затваряне на кръчми и дискотеки, после - даскало на некви нормални работни обороти...

Dagichka
12-11-2014, 08:05
искаш ли да ти направя изкуствено дишане? :oops:
и минаха ли изследванията?

искам разбира се :* и дам, смисъл ходих на лекар тогава за болките, видяха ме на ехограф и имам новичко нещичко там да му се невиди :д но не се знае, след три месеца пак на преглед и тъй

днес видях едно прекрасно оранжево насекомо на терасата, навън изгря слънце в същия момент и се почувствах вълшебно :д цяла сутрин уча по икономикса, сега отивам за математиката на лекцийки и после пак обратно да доуча ии утре е денят на страшния съд :д

bloodyF
12-11-2014, 08:21
Охххх, пак ме болят ребрата. Тъпа невралгия. Не искам да пия лекарства, ама май ще се наложи. И гърба ме боли.
Но вчера станах част от Holiday Heroes и ми е хубаво. И получих първият си коледен подарък. И си купих и прекрасен пуловер ,и лак за нокти, и коледни чорапки, и гащички и купих малко подаръче на мойто мъж и съм доволна.
Вчера цяла вечер си лазихме по нервите и накрая пак заспахме набързо. Оправихме ми лаптопа, което е добре, днеска оня ме събуди рано-рано, та не можах да се наспя. След малко пуша и влизам да си взема вана, че и без това гърба ме боли ужасно. После съм на работа от 4, но му е счупена колата и няма да го видя лялялялял
И утре пак сме в мола за благотворителност...между другото:




ДО 14, В THE MALL НА ЦАРИГРАДСКО, НА ВТОРИЯТ ЕТАЖ ДО СТАРБЪКС, ДО ГОЛЯМОТО МЕЧЕ, МОЖЕ ДА ОСТАВИТЕ СТАРИ И НЕНУЖНИ ИГРАЧКИ ЗА ДЕЦА ОТ СЕМЕЙСТВА В НУЖДА. ПО ПРАЗНИЦИТЕ ЩЕ БЪДАТ РАЗДАДЕНИ ИЗ ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ! МОЖЕ ДА ИЗПРАТИТЕ СМС НА НОМЕР 17777 С ТЕКСТ DMS GEROI ОТНОВО ЗА ТЕЗИ СЕМЕЙСТВА! БЛАГОДАРЯ ВИ!

an7raks
12-11-2014, 09:00
От двама ни по-големия фейк си ти, гаден жабок такъв. Иначе ние сме взети от преди 41 години, нищо че той отрича да са „чак толкова много“, аз знам истината.

Виж на кого му казват хората, че е фейк! На мен никой не ми е казвал. :p

ТИ СИ ФЕЙК НА МИТКО! :D

DisappointedDreamer
12-11-2014, 09:06
Толкова да ми е топло и уютно леглото, а аз да трябва да ставам. Пф! Ще видим изпита днес как ще е, и неговия как ще мине. А довечера се събираме цялата компания да празнуваме рожден ден, нямам търпение. 8-)

tori
12-11-2014, 09:10
Виж на кого му казват хората, че е фейк! На мен никой не ми е казвал. :p

ТИ СИ ФЕЙК НА МИТКО! :D
Да, бе, да. Вярвай си, тва е най-важно.

Niakoitam
12-11-2014, 09:23
an7raks и tori, да не би да сте се взели? :cool:
И аз това со го помислих,ама ти си ми взела буквите от клавиатурата. :)


От двама ни по-големия фейк си ти, гаден жабок такъв. Иначе ние сме взети от преди 41 години, нищо че той отрича да са „чак толкова много“, аз знам истината.


Не се срамувай де и не ни оставяй така да се чудим и гадаем. Вярно ли сте се сгаджили с антракса :D (всъщност ако е така действително не e нещо,което ще ме изненада чак толкова много като нещо напълно неочаквано от мен :) )

tori
12-11-2014, 09:29
Е, нали ви казахме - женени сме от сумати години и сме най-големия производител на панди в света.

Niakoitam
12-11-2014, 09:42
Е, нали ви казахме - женени сме от сумати години и сме най-големия производител на панди в света.

Ей ама каква си лисица обаче.Не потвърждаваш,но пък и не отричаш. :D
А за пандите, pandabear може да ви подпука,че и крадете бизнеса. :D

tori
12-11-2014, 09:47
Пандамечка е наше производство.
Иначе не съм лисица, жаба съм.

an7raks
12-11-2014, 09:50
Митко, стига си обърквал хората!

Niakoitam
12-11-2014, 10:16
Пандамечка е наше производство.
Иначе не съм лисица, жаба съм.

Ще има май тука съд за права :D
Иначе не е възможно да си жаба пък макар и усмихната жаба.Жабите не са толкова хитри.Ти си лисица под прикритие. :D

tori
12-11-2014, 10:19
Аве, не съм нито Митко, нито лисица, нито фейк. Аз съм си обикновена жабка съм си...

an7raks
12-11-2014, 10:22
Оправдавай се ти... Те хората виждат, не са слепи...

tori
12-11-2014, 10:34
Ндам, сигурно.

RiB
12-11-2014, 10:47
и не очаквай да ти звънна втори път... за радост не е толкова малък градът... (sun)

granger
12-11-2014, 14:42
Отмързелувах си днес. Ще е забавно и натоварено идната седмица, но нищо. Ще се справя.
Мога да нищоправя и още...залавям се с това.
Имам храна като за целия китайски народ,филми и youtube. :lol:
Прекрасен мързелив ден!

galaxy29
12-11-2014, 14:59
искам разбира се :* и дам, смисъл ходих на лекар тогава за болките, видяха ме на ехограф и имам новичко нещичко там да му се невиди :д но не се знае, след три месеца пак на преглед и тъй
милата ми, ще го смачкам т'ва нещичко и успех, искренен успех, от все сърце

Ivaaaaa
12-11-2014, 15:05
и тва контролно мина, хм... повече от добре като се има предвид, че не съм пипнала да чета по тоя предмет :Д /предимството да си редовен на лекции/. накрая ше зема да си повярвам, че може би тва е за мен. или може би се справям с всичко, с което се захвана, ахахаха :Д. другата седмица имам още две. може и да са повече, тези съм запомнила. спокойно ми е. не разбирам що ги правим след като така или иначе ше имаме изпит накрая, ма се тая. имам срещичка с единия през уикенда, другият се прибира другата седмица, хихи.
обещавам си да не гледам новини! протести, загинала жена, изчезналият шеф на данс. драйфа ми се.
допивам си бирата и отивам при баба да гледаме сериали. хубаво е, когато е тук. хубаво е да има някой покрай мен.

Ewok
12-11-2014, 17:36
Вече е финално. Имаме си нов дом ^^

an7raks
12-11-2014, 17:39
По-малко от 48 часа... :)

galaxy29
12-11-2014, 18:00
Вече е финално. Имаме си нов дом ^^
честит ви (: да ви е жив и здрав и да се носи аромат на любов от прозореца ви во веки веков :д

anonymous908491
12-11-2014, 18:02
честит ви

хехехехе, ще имат след 20 години къртовски труд, или децата им след 30 години, ако не ядат само марули

tori
12-11-2014, 18:12
Вече е финално. Имаме си нов дом ^^
Честито и от мен.

Аз се наспах и натъпках с пица и съм доволно. :3 Работите за днешното излизане се провалиха, но аз си имах едно на ум и им казах, те несъгласни. Ама бях права, а?! Хуахаха! Утре може и да ходим натам ма като се знам колко съм тежка на излизане в студа, едва ли. Тъй или иначе събота съм пак там, не ми се занимава с тия, хаха.
Тия дни ще го видяяяяя. :3333 Бебето то. <3333 Нямам търпение, не ме свърта на едно място просто. Да минава тва време по-бързо, че ще го набия вече. И времето, и него.

Dagichka
12-11-2014, 18:17
просто искам да съм окей и да не трябва да се справям с шитни през 2-3 дни, ама нее.. явно съм толкова самоотровна, че се разболявам и ми има какво ли не..
Пав, благодаря ти :))

kalpazanka
12-11-2014, 18:18
Бива ли да съм тоооолкова уморена...


Вече е финално. Имаме си нов дом ^^

Ехааа, новодомци :) Честито! :)

granger
12-11-2014, 19:41
Моето рошаво и сънено същество утре ще бъде смачкано от гуш!
Сутрин ми е такъв покемон! Как да не го обича човек.

bloodfrozen
12-11-2014, 20:06
Изкъртих един контакт случайно и сега се чудя как да оправя положението. Баси, бива ли да съм толкова нескопосана.. с моите технически умения ще я докарам доникъде. 8-)

sl1nceetoo
12-11-2014, 20:16
Чувствам се напълно заредена емоционално(положително). Усетих се как докато си прибирах тая вечер, в дъжда, с качулката и слушалките, се усмихвах. Сигурно съм изглеждала като луда. Не че някой ме е видял в тъмното, но все пак
Заобиколена съм от мега яките хора. Радват ме. Правят ме силна.
:)))
И си свърших задачите по вестника, нямам повече работа до следващия брой.

Lilanda
12-11-2014, 20:24
Чувствам се напълно заредена емоционално(положително). Усетих се как докато си прибирах тая вечер, в дъжда, с качулката и слушалките, се усмихвах. Сигурно съм изглеждала като луда.
Хаха това. :Д

Ако искам да успея да стана утре, трябва да си лягам, но изобщо не ми се спи. ;с

едит: Никога не е говорил с такава любов за този човек. Знам, че винаги го е обичал, просто никога не е изричал името му с такава пламенност в гласа. Още на обяд като ми каза "Не го е правил от 2 седмици", ми стопли сърчицето. ;3 Много ми е приятно, че това му се случва. ;3

an7raks
12-11-2014, 20:49
https://www.youtube.com/watch?v=gxTfvzQFeJA&feature=youtu.be

shmatarok
12-11-2014, 21:19
Вече е финално. Имаме си нов дом ^^

Честито :)


//
Ох, леле. 8-) Разказва ми играта. 8-)
Нещо съм много социална тези дни, сульо и пульо ми се обади. Идва Коледа, предполагам това е причината, винаги по това време за мен се сещат разни не чак толкова близки познати и винаги това ме е дразнило безкрайно много. Ако си мислят, че ще нося подаръци, хаахаххаа. Не.
Другата седмица се очертава шопинг с гостуване в Глазгоу, нямам търпение.
Само да ми мине и последният изпит охх.

RiB
12-12-2014, 07:01
Иии така! Стига толкова хабене на емоции по стари простотии. 8-)

Dagichka
12-12-2014, 08:52
голяма смотанячка съм
зле се чувствам, искам да си извадя душата и да я стъпча, ама не става

skatew
12-12-2014, 08:58
екстра всички се връщат от чужбината и да, мн яко

tori
12-12-2014, 11:06
Утре ще докосна пролетта.
Утре ще съм нова и разлистена.
В топлата утроба на нощта
утре ще съм приказна и чиста.
Утре ще съм цялата живот.
Ще ме вдишват, ще ме вкусват хората.
Утре ще съм слънчев небосвод,
бликнал над лъщящите тополи.
Утре ще съм пламнала ръка,
рукнала в нощта да те докосне,
блеснала във тебе светлина,
лъч живот във вените ти, в костите...
Утре ще огрея вечерта ти,
дишаща, измита от пороя,
лумнала като пожар в дланта ти...
Усмихни се! Утре ще съм твоя.

Нямам търпение просто, хаха. В последната една седмица живота ми е скучен - живея на някакви малки промъждутъци от единия момент, в който сме се видели, до следващия. Останалото е летаргия и нямане на търпение.
Гладна съм, дано е останала неква храна от снощи, че не ми се обикаля по магазини, не ми се готви и още повече не ми се набиват мазни, гадни закуски. На тоя няма да му простя къде ме натика, баси дупката е станало тва заведение след ремонта. И некви тотални откачалници се събират, а менюто им е скучновато и обикновено и нямат интернет, обслужването е под всякаква критика. Повече от една година не бях сядала вътре и май по-добре. Разочарована съм.
Пристигнаха ми моливите за очи, аз щастливу. :3 След малко ще пробвам и дано ми хареса как седят.

galaxy29
12-12-2014, 14:57
голяма смотанячка съм
зле се чувствам, искам да си извадя душата и да я стъпча, ама не става
какво има, мелчо

Dagichka
12-12-2014, 15:41
той ми писа, вика ела в обедната да се видим, ако искаш.. и аз бях в добро настроение и викам що не.. ем отидох и той беше там с една мега яката мацка, която му е една от 893489 бивши и стояхме тримцата на две пейки един час (ние двете на едната и той на другата помежду ни хах) ебати цирка, аз през цялото време мълчах и си гледах тела общо взето, стисках зъби за да не ревна и да не си тръгна на мига.. ама аз съм си виновна, набий ме моля те!!

galaxy29
12-12-2014, 16:04
-.- пак си направила тъпотия, стига си се самонаранявала, осъзнаваш, че тоя е безмозъчен боклук на 28 или там на колкото е и че те разиграва и въпреки това му ходиш по акъла, ако не го осъзнаваш, разбери, че е така и освен това не искате едно и също, стягай се или аз ще дойда да те стегна с белезници
и дай шанс на онова другото момченце, ако пък не, с далматинчото не харесваме смотаната приятелка на един симпатяга, може да я изместиш, а и ние сме ти навити
измислила съм и как да му отмъстим на тоя, ще съжалява, че те е взел за играчка и ще иска да те има, ама няма да стане, тъпакмръсендолен

an7raks
12-12-2014, 17:53
Около 18 часа още... :)

Lilanda
12-12-2014, 18:11
Днес установих, че колкото и да мрънкам за разни дреболийки, търпя много на болка. Ходилата ми са целите в рани и имам чувството, че ако направя още 2 крачки, няма да мога да вървя никога повече, но цял ден се тътрих в неговото темпо и бях бая горда от себе си. 8-) Е, вярно, че си помрънках малко на края де, ама това са подробности. 8-)

Той пък не спря да се притеснява. На всеки 10 минути ме питаше как съм, искам ли да поседнем, добре ли са ми краката. Дори когато стигнахме до кафето и седнахме, въпросите не спряха. :Д Много ми е миличък. ;3

Плюс това днес намерих още нещо, което обожавам в него днес. Супер сладък е като го направи. ;3

sl1nceetoo
12-12-2014, 18:21
Объркана на 1000%.
Той е емоционален темерут като мен. Не би го казал, ако не го мислеше, знам, че му е трудно. Защо си позволява да ме вдига в облаците, да ме тръшка брутално в земята и сега пак да ме издига и то по този начин?! Не знам какво да мисля. Хубаво ми стана да го чуя това, в трезво състояние, ама... И аз го мисля от толкова време, преди той да каже. И сега, когато ми го каза, аз си замълчах...

tori
12-12-2014, 19:19
Той е емоционален темерут като мен.
Ние и двамата бяхме емоционални темерути ама... :д Отиде то, даже си говорихме, че поотделно сме баси задниците, а заедно сме най-ухилените на света. :3
Нетърпелива съм, бе! Да идва вече утре и да си видя говедото!

Sirona
12-12-2014, 20:11
Добре бе мама му стара не стига, че вече се бяхме разбрали за нещо, а той реши да отиде при приятелчетата си (и то трябваше да разбера това от един от тях, не от него) ами и сега ми се прави на интересен...пък после не бил правел на пук....пф, да бе

bloodyF
12-12-2014, 21:38
голяма смотанячка съм
зле се чувствам, искам да си извадя душата и да я стъпча, ама не става
,

SonataArctica
12-12-2014, 22:07
Малеее! Толкова съм доволен! Филма е страхотен, харесах го. Точно така си го представях и беше само за 2 паунда и то 3D! Обичам приятелите си! Цяла вечер не спряхме да си бъбрим за филма и книгите с Мари, хахаха. И не е виждала extended edition-a на LOTR, голям пропуск! Обещах, че ще се джойна за маратона на Толкин след изпитите, все пак трябва да им покажа магията на пайрът бей. Прекарах си супер. ^^ Tака искам да гледам филма с някого, който е "фен" и не е чел книгата. Просто трябва да им видя израженията накрая.

http://media0.giphy.com/media/LGxJTlqFjPH7G/200_s.gif

draid
12-12-2014, 22:10
Магията на PirateBay, сиреч сървърите им в момента са изнесени от полицията. Ще мине време докато те омагьосат пак, ако изобщо го направят. Последно се опитваха да пуснат домейн в Перу.

SonataArctica
12-12-2014, 22:16
Знам, знам. Но това не означава, че вече нямам изпиратствани филмите, които ми трябват. Пък и съм сигурен, че ще пуснат тракера отново. :)

NambyPamby
12-12-2014, 22:38
Все се сещам да пиша тук, когато съм в емоционална дупка, все пиша скомърцани постове, пък хубавите неща все не ми остава време да седна и да ги отбележа.8-)

Нещастна съм. Не знам какво искам, кого искам, искам ли въобще някого/нещо около себе си. Живея на кафета и тук-там някоя цигара в пристъп на нервен пристъп, спя по малко или изобщо не мога да спя, в някакъв делириум съм 24/7. Поне се активизирах да чета. Периодично давя мъката в бутилки вино(и цигари, разбира се).
Имам чувството, че животът ми си отива между пръстите. Не мога да създам стабилни приятелства тук, стабилна връзка, чувствам се съвсем сама и адски асоциална. И ми тежи. И ми се плаче, толкова много ми се иска да поплача на някое рамо, а не все да разчитам на себе си.
Разочарованието ми вече дори не е разочарование. Тотално безразличие е. Знаех, че ще дойде този момент. Провокирах го по всякакви начини. Но все пак не очаквах, че когато напирам да си отида, ще ме пуснат да си отида толкова лесно...
Всичко е едно и също. Сиво и монотонно. Затова толкова съм забила в учебниците - да убия време и да го направя по най-добрия възможен начин. Само дето един ден оценките ми няма да ме гушкат, нито учебниците ще ми викат "мамо"... С това ви'ШУ просто запълвам тоталната празнина, която се е образувала в последно време и която нараства прогресивно. Вече дори не се радвам. А преди мечтаех, бленувах, желаех да уча точно това, да работя баш в тази сфера един ден. А сега го приемам като някакво досадно задължение. Плащам си - ходя в университета - прибирам се и уча до откат. И после отначало.
Просто ми липсва искрицата, хъса, емоцията за живот от известно време. И вината не е в околните. В мен е. Пропаднала съм в някаква дупка и не знам как да се измъкна. Вината дори не е в него. Ако с мен се държаха така както аз с него, да съм си тръгнала доста по-отдавна. Просто... Свикнах да ме успокоява, да се бори за мен, да прави обратното на това,което казвам. И очаквах и този път да ми каже "ей, всичко ще е наред, обичам те, почини си, утре ще говорим". Обаче не го каза. Този път се съгласи.
Може би така е по-добре. Имам първо да реша доооста проблеми със себе си, сетне чак с другите. :)

shmatarok
12-12-2014, 23:47
Много ми е добре, ама ученето премина от програмиране в чистене на стаята, караоке парти и развитие на танцувалните ми умения. Добре, че е петък и никой няма да ми се кара за нарушаване на вечерния час. :D
Other than that, всичко ми е наред, задоволена съм от всякъде и във всеки възможен аспект, като изключим академичния за момента. 8-)

tori
12-13-2014, 07:24
Само след три часа и половина ща е тук! Сега отивам да пия едно бързо кафе и са захваащам да си върша работата. Нямам търпение вече, пфу! Обичам го. <3

weheartiit
12-13-2014, 07:56
Ревност,завист ,пфу!
Главата ми ще гръмне цяла седмица,нервите ми няма да издържат дълго.

NomNomNom
12-13-2014, 09:07
Може би така е по-добре. Имам първо да реша доооста проблеми със себе си, сетне чак с другите. :)
За съжаление или за щастие е така.
Стискам палци скоро да ти отмине тази гадост, да се появи нещо ново за правене и да ти върне поне малко ентусиазъм.

RiB
12-13-2014, 09:26
На това му викам аз сън и почивка :P

TheDevilInMe
12-13-2014, 09:47
Колко малко ми трябва - добро отношение от околните и хубаво време, два поредни слънчеви дни да не повярва човек ^_^
Хубаво ми е и топло на душичката, ама наистина... Свърших и доста полезна работа днес, починах си, изгледах си сериалчето, ползотворна съм, бе! Тараторче <333 Също така ми е влюбено, обичам го точно както и в самото начало, със същия трепет, сърчицето ми е изпълнено с любов, искам винаги да си остане така...

blue-baby
12-13-2014, 12:06
Аз днеска се чувствам униклно. След малко имам среща с мои приятели, което ме кара да се чувствам супер.

Lilanda
12-13-2014, 12:19
Ако не ме беше събудил оня русенския преди половин час, сигурно щях да спя да 18. 8-) Толкова умора не ми се е насъбирала никога, камо ли пък 2-ра смяна.

В момента трябваше да сме заедно и да "празнуваме", но му обясних, че искам днес да съм си вкъщи и че ако му се занимава, може да дойде насам. Надявам се, че ме разбра...

mayaaa
12-13-2014, 12:50
Не мога да съм напълно щастлива, докато знам на него какво му е. Човек който е на дъното, въпреки че старателно се опитва да го прикрие, макар и да не може от мен. И каквото и да правя, и както и да се опитвам да му помогна, нещата не могат да се върнат назад, а и да можеха, какво би могъл да направи? А сега, колкото и да се опитвам да не губя надежда и да му вдъхвам и на него, изобщо не съм наистина сигурна, че нещата могат да се оправят. Много, много се надявам всичко да свърши добре и всичко да му е цветя и рози, но все повече усещам колко точно малък е шансът наистина нещата да станат така... Поне ще съм до него и ще го подкрепям доколкото мога!

Dagichka
12-13-2014, 14:03
уморена съм. и душевно, и физически

anonymous908491
12-13-2014, 14:13
Знам, знам. Но това не означава, че вече нямам изпиратствани филмите, които ми трябват. Пък и съм сигурен, че ще пуснат тракера отново. :)

кви глупости пишеш, пиратите от години имат десетки проксита, освен това след като ги спираха отстъпиха първото място на kickass.to , освен това има хиляди тракери.
Филми му трябвали, не филми, а от акъл имаш спешна нужда.

DarkTemplar
12-13-2014, 14:26
Имам първо да реша доооста проблеми със себе си, сетне чак с другите. :)
Май на всички това ни е основният проблем.

kalpazanka
12-13-2014, 14:45
Толкова размазана от умора отдавна не съм се чувствала...

NomNomNom
12-13-2014, 17:04
Изморена. Намразила съм вечерните излизания, дето минаваш през 2-3-4 бара, и се прибираш смърдяща на цигари, заглъхнали уши. Уж имат добра вентилация на повечето места.. Още по-неприятни са ми когато са петък/събота, после си проспивам цялата почивка. Доволна съм, че не употребявам алкохол и цигари, не завиждам на хората, дето и това ги мъчи допълнително.
Иии караокето поне беше готино.

NomNomNom
12-13-2014, 17:27
И, разговор с майка ми. Отдавна ми писна.

Тя
Fefe, kak si?
Аз
19:55
Аз
ok sym
vie kak ste
Тя
19:55
Тя
ami dobre
реши ли как во ще правиш за празниците или си в почивка
Аз
19:59
Аз
да
на 24 съм си вкъщи
на 25ти пътувам
на 22 и 23 работя
значи на 23ти се прибирам вечерта при вас
Тя
20:00
Тя
ами на 24 ще си сама у дома
на 25 ще почивам и ще имаме обяд на дб
така, че няма да мога да те карам до сф
на 25 е коледа
Аз
20:05
Аз
защо сама у дома?
Тя
20:05
Тя
на работа съм
Аз
20:05
Аз
нали вечерта сте си вкъщи
е любе си е в нас
Тя
20:06
Тя
да, сори, Любе си е у дома
Аз
20:06
Аз
ок
Тя
20:06
Тя
да, вечерта и аз ще се прибера
сега в момента ти се зъбя
ако не усещаш
криво ми е,ч е на коледа няма да си у дома
като не ходиш при рамон поне с нас да беше останала, а ти бягаш от нас като дявол от тамян
Аз
20:07
Аз
усещам, ама си се зъби колкото искаш, това не е правилен подход
именно защото се зъбиш
Тя
20:07
Тя
изобщо не искам да знам далио е правилен или не
няма значение
Аз
20:07
Аз
има значение, защото много се пениш и палиш
и предпочитам като не съм спокойна да не си общуваме
Тя
20:08
Тя
да, дори твърде много
чао
Аз
20:09
Аз
иначе, на 24ти щяхме да пътуваме, ама заради вас исках да се прибера
ако на 24ти не се прибера, като някой пита защо, не забравяй да споменеш, че си се изпенила пак
а на мен не ми е до драма
Тя
20:11
Тя
някой ден ще искаш да се прибереш но няма да има при кого
не го забравяй
Аз
20:11
Аз
ти също
Тя
20:11
Тя
а иначе ти решаваш
Аз
20:11
Аз
не виждам разликата между 24ти и 25ти
Тя
20:11
Тя
аз много добре го знам, за разлика от теб
Аз
20:12
Аз
и аз го знам, само че и съм приела живота, и не изпадам в нервна криза като стане дума за смърт
за разлика от теб.
ако обичаш.
не ми е нито до драми, нито до разправии
ти само гледаш да се заядеш
Тя
20:12
Тя
щом не разбираш за какво става въпрос, аз нямам какво повече да кажа освен,ч е ми се иска поне веднъж в годината да се събереме като семейство
Аз
20:12
Аз
съвсем спокойно ти обясних кога се прибирам, и ти започна да се зъбиш
ами ще се съберем на 24ти
ако искаш може и на 19 и 20 и 21
Тя
20:12
Тя
обаче ти все предпочиташ нечия друга компания,
Аз
20:13
Аз
замисли се защо
Тя
20:13
Тя
ок, така да бъде, направи го какво на теб ти изнася, няма проблеми
не мога да мислв,
Аз
20:13
Аз
само създаваш напрежение
Тя
20:13
Тя
аз съм дала всичко от себе си, повече няма какво да дам
Аз
20:13
Аз
оправдавай се.
Тя
20:13
Тя
не, ти провокираш напрежение
аз не, объркала си се
Аз
20:13
Аз
защото ти казах , че се прибирам за 24ти
и те започна - "не усещаш ли, че ти се зъбя"
Тя
20:14
Тя
няма нерви
Аз
20:14
Аз
Престани.
Тя
20:14
Тя
сладки сънища от мен
Аз
20:14
Аз
Ако не престанеш да се зъбиш, сама ще си останеш.
Писнало ми е и затова не искам да си говорим
защото само злословиш
и все някой друг ти е крив
и има страшно много жлъч в теб
и ти отказваш да го приемеш това и да го видиш, но е така
и се оправдаваш в момента, че аз съм виновна.
не, аз ще се прибера на 23ти и 24ти и не виждам какъв е проблема и защо отвори кавга
и понеже при теб е на живот и смърт да си права, сега трябва да изложиш куп невалидни аргументи, не по темата и да провокираш емоция с
" няма да имаш при кого да се прибереш " и т.н.
хапеш като настъпена змия
обърни се и погледни вътре в себе си
разреши конфликтите си
и тогава ще си общуваме
дано някой ден разбереш, че сама водиш някакви битки срещу вятърни мелници
вместо да си помислиш за собствените си недостатъци
а ако си мислиш че ми дреме, не ми дреме ако се изяждаш от злоба в момента или ако се чудиш как да направиш драма и да се изкараш - оооо мойто дете така да ми говори
ама някой ден, като те изостави някоя от приятелките ти тип лили
ще разбереш какво съм имала предвид
и също не очаквам да се промениш, защото при теб става дума за сериозна патология
и се опитвам да те възприемам така и да не те съжалявам много
та, просто като се укротиш, пиши да се разберем

draid
12-13-2014, 18:53
Хората са го казали. Всичко се връща. Един ден и твоите деца могат да се държат така с теб. Успех в живота и не се "пени" много, че си приела живота, ще съжаляваш след време много ама няма кой да върне нещата.

IWannaBeSedated
12-13-2014, 18:56
Не мога да повярвам, че пак ме връхлетя онова чувство, когато го видя. Не се ли научих за 5 години, че за него сме просто приятели, само се залъгвам с глупости...

kalpazanka
12-13-2014, 19:02
Номном-че, я резюмирай кой кога е свободен и кой е на работа на 25ти, че нещо станах разногледа и не разбрах отде тръгна спора.

anonymous708973
12-13-2014, 19:33
Номче, вие с майка ти от нищото се забърквате в някакъв много стабилен филм и даване на житейски уроци, бе 8-)

Lilanda
12-13-2014, 20:11
Номче, вие с майка ти от нищото се забърквате в някакъв много стабилен филм и даване на житейски уроци, бе 8-)
Охх, недей, че и ние с моята сме така. 8-)

Е сега преди малко се скарахме за това, че кучето няма храна и понеже нямах възможност веднага да стана да му дам, ѝ казах, че след 10 минути ще отида и се стигна до това как ѝ идвало времето и съм нямала право да ѝ противореча, защото скоро нямало да има на кого да го правя. :Д Същият случай сме ние. :Д

ПТ: Още няколко пъти ще се сдърпаме ли днес за глупост? :Д Като куче и котка сме в последно време и най-интересното е, че не аз съм кучето. :Д Имам чувството, че единствено той ме разбира и в момента, в който си го помисля, той ми доказва, че понякога дори и той не може да схване какво е намислила тъпата ми главица. А понякога е и обратното. :Д

Ivaaaaa
12-13-2014, 20:51
((( :
прекрасно се чувствам и това ме кара да съм гузничка. наистина не знам какво искам. не, знам, амааааа.. сложно е. понякога чувствата не могат да се преведат на езика на .. хм, всъщност на никакъв език. просто съществуват някъде там и създават безброй противоречия. приятелството ≠ нашето приятелство. не може така. като знам в какъв водовъртеж от емоции ще попадна пък другата седмица.. ) :
толкова ми липсваше това да се смее, когато и колкото аз се смея. влажният поглед, характерен за .. уф, дори не искам да споменавам. гали ми егото, нали, нема се лъжем. приятно е, но да не можеш да отвърнеш /или може би съзнателно или не, да изключваш тази възможност/ е болезнено. и за двете страни. случиха се толкова много неща днес, че имам материал за размисъл за месеци напред.

се тая

tireheb
12-13-2014, 21:02
перманентно тъпо се чувствувам последно време
добре че бащака има рикиа
ма оня дет кат ходих да наливам у мъзътъ открих, че свършва
тъйче не ми е ясно кво че правим ся вече
явно треа са маам от тука

draid
12-13-2014, 22:16
Почувствах се зле по един много определен начин по който не бях се чувствал от много дълго времё

Aeternal
12-14-2014, 02:00
Твърде пиян за да спя, твърде изморен за да седя буден. Ще почета Екзюпери докато тавана спре да се върти.

kalpazanka
12-14-2014, 07:21
Някво депресарско, средно между сънено, мързеливо, самотно, сънливо.

Lilanda
12-14-2014, 09:03
Добре, поне замислят ли се какво значи дадена мисъл, преди да я сложат на стената си? 15 минути седях и гледах тъпо в екрана, опитах се да вкарам някакъв смисъл в написаното и в крайна сметка просто се отказах. 2 минути по-късно попаднах на нещо още по-тъпо и реших, че ми стига фейсбука за днес.

Поредният провален уикенд...Започвам да си търся квартира, а дали ще е с него или с някой друг, все още не знам.

RiB
12-14-2014, 09:11
Пак спанйе до 12 часа :D

NomNomNom
12-14-2014, 09:21
Легнах си около 12 и се събудих сама в 7:40 ... Къде останаха дните, дето преди 12 ни моа да се отместя.

GuardianAngel
12-14-2014, 09:31
Чувствам се щастлив ,но много отегчен от живота ,всичко е толкова сиво.И хората са едни такива предвидими,следват тенденциите и норми за общуване,които са наложени в обществото,малко са останали тези,които са себе си и могат да са интелигентен събеседник.

Colouring
12-14-2014, 09:37
Айде да идва четвъртък вече! И да минава тая гадна, ужасна и страшна сряда. И после вкъщи! Мамчето да ме храни - ох, рай. И да си видя чумчетата! Душиците, аз ще си ги посрещам една по една, първа ще съм.
Днеска иначе правя супа и уча, нищо интересно. Вчера изненадващо бързо ми доставиха подаръка, дано да му се зарадва.

schwarz
12-14-2014, 10:04
Утре чакам резултати от един изпит и доста се притеснявам.

Dagichka
12-14-2014, 10:04
изпразнено от съдържание ми е.. опитвам се да не мисля за всичко, но когато стане не мога да спра, корема ми се свива и сякаш душата ме боли

Venkata ot D.K.
12-14-2014, 10:10
iskam da pitam nqkoi znae li dali v sofiq ima uchili6e sled 7 klas za himiq i biologiq

DarkTemplar
12-14-2014, 10:29
Днес трябва да одерем пилетата от Мърсисайд и всичко ще е окей.

NomNomNom
12-14-2014, 10:35
iskam da pitam nqkoi znae li dali v sofiq ima uchili6e sled 7 klas za himiq i biologiq
нпмг

RiB
12-14-2014, 12:41
Чувствам се щастлив ,но много отегчен от живота ,всичко е толкова сиво.И хората са едни такива предвидими,следват тенденциите и норми за общуване,които са наложени в обществото,малко са останали тези,които са себе си и могат да са интелигентен събеседник.

true, true

Постоянно се прозявам... скучно ми е... бахти сивите дни, особено в моя град сивотата се засилва от самото индустриално устройство на града . блях. СКУКААААА

paradosou
12-14-2014, 13:29
15-ти е близо, а аз все едно не се интересувам. Много искам да си прекарам няколкото дни след Коледа страхотно, да усетя пак силната вълна на ентусиазма, да ми пука 200%, да спра да се изнервям заради дребни неща... обаче май като си тръгна след 2 месеца няма да ми липсва почти нищо от тук. Снощи щях да гледам падащите звезди, даже си бях навила специално алармата за часа, в който прочетох, че ще е пикът... накрая усетих неочаквано безразличие, изключих я и пак си легнах.
Не движа в постоянна компания и ми е куцо. Хората, с които излизам, са уникални, ама напоследък с всички се виждам рядко. Отношенията ни се оказват някак непълни и идеално схващам, че не е заради сравнително скромната честота на контакта. Чудя се дали при преместването ще си занеса дървения характер 8-) в непознатата среда, или въпреки моментния сив период имам прогрес и най-после ще се почувствам на по-подходящо място. Може пък истината да е между двете, колкото и странно да звучи 8-). Скоро гледах доста слаб филм - 'Lucy', тоя, в който Скарлет играе супер жена, оползотворяваща 100% от мозъчния си потенциал, та да... колкото и постно да беше изпълнението един момент ми грабна мисълта. Как да не се замислиш като ти поднесат схващането, че времето е най-ценният ресурс? Да, супер банално, в смисъл много пъти съм го чувала, ама сякаш съм забравяла след секунди, а във филма дават пример с кола. Щом като при супер ускорено движение преставаш да виждаш и евентуално усещаш колата, то следва, че единствената мярка за случване е времето. Пх. Шматка съм , ама 'Продължаваме напред', както казва Пулев 8-) 8-) 8-). Един ден ще създам желаните връзки. И ще си ги задържа. Завинаги и напук на малоумната тенденция като напреднеш във възрастта да се откъснеш почти напълно от някогашните съзаклятници.

enabl3
12-14-2014, 13:50
По около 1572 начина.И всичките гадни.Предполагам знаете какво е чувството да ви обещават някакви неща месеци наред и накрая БУМ - аз си тръгвам, а ти в някакво полуприпаднало състояние въпреки всичката болка да се опитваш да се бориш...

paradosou
12-14-2014, 13:51
Всъщност сдухването продължава.

tori
12-14-2014, 14:21
Прекрасен е и го обожавам, направо не мога да си намеря място от щастие. Мисля да си перна един душ и да припадам, че последните дни бяха твърде къси, но ужасно изцеждащи ме. Страшно мил е и го обичам, обичам, обичам! Иска ми се да имах повече време с него, наистина много силно го искам това. Заеби разранената кожа на брадичката от брадата му, умората или разранените устни, искам пак. <3 Не исках да го пускам да си отива, но игнорирах гласа в главата си, който ми каза, че трябва да застана на купчина в краката му и да викам „Остани!“...

Ewok
12-14-2014, 14:27
Намерих си мн яко джаз радио - слушалките в ушите и започвам да разработвам теми...
или поне така планувах преди 10 минути :Д
Нещо хич не върви, мн ми се спи, мн се разсейвам, напомня ми на училище малко.

Но трябва да се стегна. Ваканцията трябва да разработя поне 5 теми + доклад и евентуааааално курсова за академично, но това е твърде оптимистично :Д

//Благодаря на всички, много сте мили (за квартирата) :*
Надявам се след някоя друга година да се похваля и като собственик...

SpiritInBlack
12-14-2014, 14:55
Ква Нова година в Русия, кви 5 лв.? За една 10 минутна разходка до топлите и вкусни банички измръзнах здраво (трябва да измисля начин те да идват при мен). Вчера обаче беше готино, макар и не толкова запомнящо се, колкото очаквах. Гадната мъгла не успя да ни попречи да гледаме звездите. Добре, че не бях пил по-рано, че все на мен ми върви да пътувам в такова време.

Сънувам осцилатори, колко прецакано е това ?! А искам да сънувам нея, колко време мина ... Или просто не си спомням, че съм я сънувал. Тая ваканция ще бъде един от редките случаи да се прибирам в Пловдив с нежелание. С това мое пушене, доста мръзнене на терасата вкъщи ми се очертава. А ситуацията с мен, брат ми и баща ни ще бъде като бомба със закъснител. Която бомба стои до още няколко бомби.

Ewok
12-14-2014, 15:21
Иначе, да си кажа и другите болежки - супер беден декември се очертава, както и следващите месеци, но поне сме заедно и знаем за какво го правим

shmatarok
12-14-2014, 16:36
Умирам за баничка с боза.
От всичките неща, за които трябва да мисля, само това ми е в главата в последните 20 минути. :Д Побърквам се явно.
Не мога да повярвам, че точно след седмица по това време ще летя към Бг. Дано поне да се сетят да направят храна, че ако пак караме на обичайните постни ястия и т.н., ще си умра от глад. Леле, само храна ми е в главата. 8-)
Притеснявам се за утре. Искам да успея да си направя нещата както трябва, простичко, пригледно и добре подредено, не пак да тръгна да мисля сложни конспирации и теории, които да ми объркат целия изпит.

Lilanda
12-14-2014, 19:06
^Ти къде живееше, че ви бъркам вече? :Д

А иначе разбрах, че тя си се прибира в България тези дни и ще я видим най-после. ^^ Като разбра, че се прибира и видя реакцията ми, ме попита "Ти откога не ревнуваш от нея?". :Д И да ревнувам, и да не ревнувам, няма как да не се видим! Така ми е залипсвала, че не е истина...

Fisherman
12-14-2014, 19:37
^Ти къде живееше, че ви бъркам вече? :Д

А иначе разбрах, че тя си се прибира в България тези дни и ще я видим най-после. ^^ Като разбра, че се прибира и видя реакцията ми, ме попита "Ти откога не ревнуваш от нея?". :Д И да ревнувам, и да не ревнувам, няма как да не се видим! Така ми е залипсвала, че не е истина...

толкова си изкуствена

shmatarok
12-14-2014, 21:49
^Ти къде живееше, че ви бъркам вече? :Д


Единбург. :)

Стабилно се изнервям. Тоя Хаскел ще ми разкаже играта утре. Не мога да мисля по толкова простичък начин и да пиша толкова елементарни кодове, просто все трябва да си усложня живота с петдесет излишни реда. Блаааа!!! И тея условия как ми ги написали, изобщо не става ясно какво трябва да се прави, а в същото време самата задача излиза елементарна после като я поразгледам повече. Оф!

DisappointedDreamer
12-15-2014, 07:14
Последен изпит днес.

//да става 11 вече и да се прибирам обратно под завивките при него.

skatew
12-15-2014, 07:42
Малко ме боли глава
Много беше странно да си на ветеринарно парти с всичките си колеги и професори:Д и да се напиеш с тех хаха интересно е да ги видиш в друга светлина
след 2 часа на упражнение

an7raks
12-15-2014, 07:50
Идеално се чувствам... Все още не е започнала да ми липсва много, наспах се, успях отново да осмисля всичко, случило се последните дни и вече съм сигурен, че я обичам, въпреки малкото време, от което сме заедно. :)

tori
12-15-2014, 08:53
Хах, бащата беше прав - ще се успя ако не стана докато ми звъни телефона и ми ритат вратата. И все пак тва не е толкова лошо - ще си почина, ще си доспя и ще се глася за довечера, като цяло ще имам малко време за всичко и няма да си начупя краката да бързам. Да видим тая кво има да разправя, че явно е нещо важно. И до бабини трябва да се смъкна. :3 И също така ми е леко гладно вече, но идея нямам кво ми се яде, тъжно е.

borianka
12-15-2014, 11:27
На мен ми се спи и ме боли главата, а трябва да излезна. Имам толкова много работи да направя, че направо .....

Andjyy
12-15-2014, 12:32
Иначе, да си кажа и другите болежки - супер беден декември се очертава, както и следващите месеци, но поне сме заедно и знаем за какво го правим

оооо : )))
честито

shmatarok
12-15-2014, 12:42
Тая сесия беше кошмарна. Един изпит не мина без проблеми. На първия не видях едната задача, на вторият изпаднах в пълно умопомрачение, нещо крайно нетипично за мен, днес в последните две минути ми се изтри цялата програма и без малко да предам празен файл. Баси късмета, честно.
Тъчпада на лаптопа ми се прецака, току що си разпрах пижамата и крака заедно с нея, нямаше ябълков сок в ресторанта (8-)) и като се обадих на родителката да изразя оплакване получих в отговор "Така ти се пада, като се държиш зле". 'Ми... какво да кажа просто?! 8-)
Въпреки всичко това съм в добро настроение. Приключих с важните неща поне до края на януари, сега ми остават само някакви си полети и толкова.

RiB
12-15-2014, 13:02
Пффф... ква усмивка, кво дупенце... ей такава да си хвана, друго няма да искам (мм)

Niakoitam
12-15-2014, 13:03
Да,в тоя разговор малко или много откривам и баща ми,който даже и сега се е вкарал във филма.Постоянно се бори с някакви вятърни мелници,постоянно търси вината в другите често,все него го лъжат и т.н.И той често използва приомите на майка ти за съжаляване и гризене на съвестта и други разни методи.Само дето нашите понякога доста люти скандали не се водят в чата,а баш на живо.Винаги другите са виновни и той е перфектен и няма вина за нищо.Перфектно разбирам Ева, а който не е попадал в подобна ситуация по-добре просто да не се изказва неподготвен. :).

А на нея искам да и помогна доколкото мога,но не знам как,а и незнам какво и тежи.Първо трябва да пожелае да ми сподели. А засега мога единствено да гадая...

tori
12-15-2014, 13:51
Ей, значи, много ми е щестливо от това, което тайничко ми прошепнаха! Направо не знам що за душевен оргазъм получих. Нямам търпение вече, защото ми липсва изключително много. Странното е, обаче, че хич не съм крива, а напротив - много съм ухилена, сладка и прекрасна. Абе, все едно всеки ден е рождения ми ден от две седмици насам. Баси, как лесно минавах от постоянно крива до панда на наркотици... Не мога да повярвам кво прави малко любов от хората. Твърде е странно, определено. А най-сладкото е, че и двамата съвсем си забравихме разбиранията след онази вечер. Явно съм доста по-склонна на компромиси, отколкото очаквах. Обичам себе си с него.

NambyPamby
12-15-2014, 14:34
Омномномном, животът е прекрасен! Едната гадория е взета вече, остана още една и ще съм пей сърце. Пей сърце в сесия в опити да моря останалите изпити. 8-) Другото хубаво е, че и с него се сдобрихме, направо камък ми падна от сърцето, толкова криво ми беше тия дни... Много е мило и добричко това момченце бе, искам да го щипя за бузките и да го целувам денонощнооо. <3
Взела съм си вкусни неща, имам як сериал за гледане, така че мисля да се отдам на хапване и няколко епизода, докато си отпочина. И после пак подхващам бумагите, че следващия изпит чака.

sl1nceetoo
12-15-2014, 15:55
Майка ми се прибра с рози и не ми казва от кого са :/ Ама до утре ще изплюе камъчетооо...

Щастливо ми е. Днес всичко е окей. Напълно. ^^

Dagichka
12-15-2014, 16:10
времето навън ме описва тотално
поне университета върви добре, уте ако си направя както трябва последното контролно по математика може и да имам 6 и ще е кеф

Blab
12-15-2014, 17:25
На мен ми се спи и ме боли главата...
.

sometimes_
12-15-2014, 18:01
Ух, не остава време за форума... Ама то така е по-добре. Да нямам време за мисли и разсъждения.
В общи линии...доста натоварени месеци. Повишението ми се отразява добре донякъде. Толкова съм заета, че през деня не мога и да мисля за...него.
Ами липсва ми, да. Много ми липсва. Не знам колко време мина откакто не сме заедно, не искам и да броя. Събуждам се всеки ден с мисълта колко искам да се събуждам до него. Колко ми липсват разговорите, прегръдките и времето, прекарано заедно. Знам, че не е любов, знам, че просто ужасно съм свикнала да е около мен... Чудя се кога ще спра да се сещам, да го искам, да ми липсва... От мисълта, че може да е с друга, направо ме побиват тръпки. А в същото време аз си лягам с друг, разговарям с друг, замествам го по някакъв начин, в противен случай ще се съсипя от самосъжаление. Понякога толкова искам само да го чуя, но...не мога да си позволя такава слабост. Нали...все пак това съм аз. Тая, дето никога не бива да изглежда жалка. И така, в общи линии, животът ми напоследък се състои в ужасно много работа, която не знам дали съм способна да върша; в безцелно излизане с хора, които използвам просто, за да не бъда сама, във виждане с някой, който ме кара да се чувствам желана и НЕсамотна, но нищо повече.
Най-тъпото е, че съм наясно, че и двамата искаме да сме заедно, но егото и инатът не го позволяват. А и смятам, че достатъчно се измъчихме взаимно... Така че засега мисля да се отдам на работа, спокойствие и никакви връзки. Вече не ми останаха сили да се въвличам в такива драми. Разбрах, че не съм толкова силна, за колкото се мисля. Всъщност изобщо не съм силна, но поне умея добре да се преструвам на такава. Кеф ми е как всички ме мислят за непукист и се чудят на това колко добре приемам нещата... Хах, само ако знаеха...

mayaaa
12-15-2014, 20:15
Е, поне ме поуспокои малко, като чух от него, че нищо няма да му се случи. Доста се замислих.
И да, емоционален товар си е, голям при това, но бях напълно наясно, че ще е така. По-добре от това да го носи само той във всеки случай. И добре, че си отложих тренировката, нищо нямаше да направя така. Много ми е сдухано... Човек да живее с всичко това, не знам просто. Въобще не мога да превключа така от едно състояние на друго, той не знам как го прави. Е, поне има и една малка светлинка в тунела от целия разказ...
Тогава и една сълза не можеше да ми текне, ама след цялото обмисляне и всичко, просто ми се иска да си заключа, да си легна и да се нарева. Поне хубаво, че макар и кофти начин, доста ме оправя.
Ох, никога преди не ми е било толкова гадно за чужди проблеми. Ама след като аз така го изживявам, какво остава за него... Не искам и да си помислям.
Като ще е филм, чакам си happy end-а...

draid
12-15-2014, 20:36
Утре трябва да ставам в 5:00 и от сега ми е криво. Представям си утре...

Lilanda
12-15-2014, 21:16
Намерих с кого да си говоря за история. 8-) Щастлива съм и мога да заспивам. ^^

tori
12-15-2014, 22:30
За пореден път се убеждавам, че алкохол дори в минимални количества не действа никак добре на хора с проблеми с вестибуларния апарат. Изпила съм 100 грама уиски, разредено с кола и лед, а се чувствам така, сякаш съм пила цяла нощ. Равновесието ми липсва напълно. Дейба, как си мразя мотащата се глава...

102
12-15-2014, 22:48
разредено с кола хохо

tori
12-15-2014, 22:51
Ем да, не го пия чисто, а с лед, кола и храна преди тва.

anonymous708973
12-15-2014, 22:56
Тая сесия беше кошмарна.

Абсолютно, все едно цял семестър съм си клатила краката, оф!
По всяка вероятност ще пиша два тежки изпита още, което значи цял януари плътно учене; ще се наложи да отложа два изпита и следващия семестър почва с тая микроикономика, с която вече ме наплашиха, оф, ооооф.

Изпита в сряда трябва да го изкъртя. Просто т-р-я-б-в-а. Суперстегнато учих днес, доволна съм.
Притеснено ми е малко и за неговия изпит утре, не му е типичното настроение това... И една вечер не съм при него и не може да заспи, знам го точно как се върти сега като гламав и как би заспал веднага щом се залепи за мен.^^
Какавидата ми той. ;3

bloodyF
12-15-2014, 23:07
Купи ми коледни подаръци, аз не успях, ама тия дни ще е. Хапнахме, оправихме новите мебели, разместихме, украсихме елхата и решихме, че спираме да пушим от 1.1. Доволно ми е. Изясних се със себе си, което ме радва още повече. Починах си, щастливо-влюбено ми е. Чакам го да дойде да се гушкаме, а пък утре пак съм на работа, ама и това ме радва. Току виж съм взела първите си парички от фирмата.


Едит:Получих стрес, когато видях колко е часа. Лягам го.

Edit 2: преди малко, не се бях логнала, и четох една тема за отворените връзки от потребителката Мимсссссссссссс. Някой може ли да даде линк, че не мога да я открия вече?

Andjyy
12-16-2014, 06:36
Очи-светофари. Стабилно си поплаках. Ама като съм глупачка! Не издържам. Не знам на кого да се ядосам по-напред.
Не искам повече да ги наранявам. В началото беше забавно, но отдавна не е.
Бива ли и техните празници да проваля?!? Че аз не съм изкарала една читава Коледа, не са ми виновни те. "Липсваш ми", "Обичам те", а аз гледам като ударена с мокър парцал, защото не знам как да реагирам. Не искам на никого да липсвам, не искам и да ме обичат, не искам да се сещат за мен. Не го и заслужавам. Мислих, че с времето всичко ще отшуми. Какво по дяволите се случва тези дни...
Не искам да ги натъжавам. Искам да забравя за всичко и да започна отначало. Без страх, без угризения, без притеснения...
Да минава шитавата зима! Мразя я!

mayaaa
12-16-2014, 08:00
Да минава шитавата зима! Мразя я!
Това!

Иии не, не се наревах. Може би, по-добре. Ама се наспах и ми е що-годе доволно. ^^ Да избутам тая седмица, че се усещам как просто си съществувам в момента. Meh.
И трябва да видя какво ще правя с подаръците, защото до никъде съм го докарала. Сложно-сложно... :D

Lilanda
12-16-2014, 08:27
До края на седмицата остава още малко, а имам чувството, че като дойде, няма да имам сили да стана от леглото, а камо ли да изляза от нас. Питах я къде мисли да отседне, питах я и дали иска да спи у нас, отказа ми. Както иска де, стана ми малко кофти, че ще си наема квартира, но пък знае, че винаги е добре дошла...

Auriss
12-16-2014, 08:55
https://www.google.com/trends/topcharts


Most Searched
Kъде е..

1 къде е Минди
2 къде е Дубай
3 къде е любовта

https://www.youtube.com/watch?v=C5scMvrDWY4



http://i.imgur.com/BM5CldF.gif

Arctic
12-16-2014, 09:08
Иии, връщаме се към това да не ми обръща внимание с месеци. Зависи той колко се задържи вкъщи. Ама поне две седмици без да съществувам (като единственото внимание, което ми бива обръщано ще бъде агресивно) ще се минат. Нищо против него нямам, имам против отношението й, когато е тук. Изобщо не очаквам супер много внимание, ама да не си ебаваш децата изобщо и отношението ти към тях да е отвратително, и после ''Ама вие ме мразите, защо се държите така, само пари искате, егоистки сте вие само, какви ужасни деца съм възпитала''
Не разбирам какво очаква да кажа. Аз си знам просто, че хем съм ужасна, хем съм ненужна, хем нищо не правя, ама трябва ли само да ми се натяква това? И ако очаква като ми говори така да се занимавам с нея...даже и да пробвам пак ще каже че съм я излагала, не знам си к'во си. Ама другите не правели така, аз не съм се била държала както трябва. Ама да бе, нали тя нищо не е направила никога, ми все аз. Все аз. Ама миличкия Г. и отвратителната, ужасна аз. Тцтц, колко съм гадна и лоша.
И после що не съм искала да съм при нея и него на Коледа. Ми поне на другото място ще се наям, ако не за друго.

Иначе съм доволна. Купила съм подаръци на всички (даже и някои не заслужават, ама айде) опаковах ги, всичко е 6. Само дано той да си хареса подаръка, че от един месец се чудя вече дали да не го отложа в последния момент и да купя нещо друго.

shmatarok
12-16-2014, 10:24
Толкова много ми липсва старата ми квартира, където винаги беше супер топло и плащах четири пъти по-малко. Липсва ми и единият ми съквартирант, ама само като си помисля за другия и си мисля пък колко е хубаво, че съм толкова далеч от него.
Крива съм, не се наспах, студено ми беше и си ударих крака, докато спях, чак от болка се събудих, уж нищо и никаква драскотина, а при най-малкия допир с нещо ми изтръпва цялото бедро направо. Много неприятно. Два часа и половина не мигнах, мислих си разни неща, толкова ми е разочаровано, болно и не знам и аз още какво, а само като си помисля, че три седмици трябва да се съобразявам с глупави прищевки и ми се гади направо. Снощи може и да не обърнах внимание, ама толкова ме боли всъщност, толкова ми е гадно, че дори в думи не мога да го събера. Имам нужда да плача, и да плача, и да плача, докато нямам сили за абсолютно нищо вече, ама и това не може, нали бях неемоционално говедо толкова години, та сега просто си седя объркана и незнаеща как да ги пусна тези емоции навън.
Все преди психоложката ме избива на такива мисли. Направим крачка напред и аз после отстъпвам три назад.
След няколко часа ще съм при нея, ама най-вероятно дотогава стената ще е вдигната и пак ще си оставя нещата несподелени, да си ме мъчат само мен.


Яко сдух, м? :Д

YSMF
12-16-2014, 13:56
Утре с тая математика.... гадно ми е, че една част от плановете ми се провалиха, но нямам нерви и време да се ядосвам. И разбира се, че ще имам за учене точно когато е слънчево, топло и Алисия ще е в Премиум :lol:

SpiritInBlack
12-16-2014, 15:30
Много добре се чувствам. Още на обяд беше свършено всичко, което бях поисках. Ето затова обичам да работя с професионалисти. Днес на същата тая работа идва едно много готино секретарче идва и вика "Г-н, Мав......, ще може ли да взема едно подписче от Вас?" И и отговарям "Зависи какъв подпис искаш", хахаха. Още ми е смешно, горката не разбра откъде и дойде.

След толкова години, вещицата се прибира в Пловдив в петък и иска да се видим. Не изгарям от желание да се срещнем предвид това, което вероятно ще стане, но да видим. Месец след втората издънка на Моника, още не сме се чували. Знам, че не е добре (за другите), но съм спокоен и колкото и да е странно, просто не ми пука. Поне в момента. Бутилката Буш ме вика, но не ми се пие. Явно няма да започна новата година "на чисто".

an7raks
12-16-2014, 17:47
Пак взе да ми липсва... И пак чакам съботата с нетърпение...
Да идва лятото по-бързо само, че да си досаждаме всеки ден!

TIFOSO
12-16-2014, 17:58
Тя е красива, забавна, интересна и не е тъпа.Трябва да има повече такива игри.

Dagichka
12-16-2014, 18:09
http://40.media.tumblr.com/7add6cd4415790004967c727e231c1a0/tumblr_nggewk5F3o1tct53io1_r1_1280.png
тъй.

Jaune
12-16-2014, 18:24
http://40.media.tumblr.com/7add6cd4415790004967c727e231c1a0/tumblr_nggewk5F3o1tct53io1_r1_1280.png
тъй.

Мхм:)

tori
12-16-2014, 19:03
Макар че ми липсва мега много, съм адски щастлива. Ама адски! Нямам търпение вече. Само да можех да му измисля перфектния подарък... Никоя идея не ми е достатъчно добра, най-накрая ще си вържа панделка на врата и ще му се подаря. :д Говедо такова, аз умирам тук, разкъсвам се, а то се ебава, че иска накладки и зимни гуми за колата. :д
Снощи е завършило с много пияни, хубаво че не останах до края. Ама началото на вечерта беше хубаво. :3

sl1nceetoo
12-16-2014, 19:11
Се тая ми е. Спи ми се. Мързи ме да преговарям по руски. И съм ужасен, гаден и несломим инат :/

RiB
12-16-2014, 19:42
Леле... как може да е толкова пропаднала... направо се отвратих! Доста страдах по нея, но явно онзи горе си знае работата :)

Andjyy
12-16-2014, 19:43
Ама като съм глупачка!
Окей съм, ама това си важи :))

http://www.youtube.com/watch?v=Twix375Me4Q

XTREMEFREERIDE
12-16-2014, 20:59
Всичко ще се нареди точно така, както го искам. И да има изненади, знам, ще са добри. Или за добро.
Имам някакво страхотно предчувствие за идната година.

anonymous708973
12-16-2014, 21:48
Отивам и го пръскам тоя изпит утре, просто го изнасилвам, да е ясно. Стигнах до момента, в който знам толкова, че се съмнявам дали знам нещо изобщо. Това трябва да е съмнението на Знаещия, нали? Уф, дано.
Само да не сънувам амортизационни методи и да не стана с гъза нагоре. Ставам, един свеж душ, денят ще е прекраааасен и аз ще си чета още 2-3 часа да ми се систематизира всичко и заминавам да го пиша.

NambyPamby
12-16-2014, 22:01
Утре трябва да ставам в 5:00 и от сега ми е криво. Представям си утре...

6*. Много яко, ще се пръсна от кеф. 8-) Предвид, че искам да си изглеждам един епизод от супермегагигаякия сериал и после да си погледна материалите за изпита от лаптопа... Може и изобщо да не ми остане време за сън, което значи, че утре ще съм по-зла от обичайното. 8-)

Иначе денят беше много хубав, времето беше прекрасно и си направих суупер яката разходка, ходих и по задачи, успях дори кафе да пия навън, което не ми се беше случвало от седмици.
Утре цял ден съм закотвена да уча от хиляда места за изпита, разногледа ставам вече, ала няма как. Най-хубавото е, че дойде ли времето за изпита, после идва времето и да се прибирам вкъщи. <3 И да го нагушкам, намачкам, нащипя и най-сетне за първи път от месец да усещам сърцебиенето му, докато заспивам и да се събудя в прегръдките му. Нямам търпение вече! :)

Jaune
12-17-2014, 05:47
Болна съъъъъм! Така и така ми е тръгнало, тая седмица явно лекции няма да посетя. :Д Днеска ще си стоя на топло и ще се опитам да назубкам още малко за т'ва безумно контролно, въпреки че съм сигурна, че няма голям смисъл да уча...

kalpazanka
12-17-2014, 09:31
Толкова смазана/уморена/отегчена от всичко и всички се чувствам, че ако някой от форума реши да ме отстреля доброволно, ще му се зарадвам. Дори не ми е празнично, баси.

an7raks
12-17-2014, 10:04
ако някой от форума реши да ме отстреля доброволно, ще му се зарадвам
За теб винаги! :cool:

LadyDi
12-17-2014, 10:18
За теб винаги! :cool:

Да живее кавалерството!

SHPAIdURmeN
12-17-2014, 11:25
http://hugelolcdn.com/i/311081.gif

skatew
12-17-2014, 12:01
Вие сте бахти депресарите, сериозно :Д
много мий айляк, всички приятели си идват от чужбината и се наблъсках на свиня и си гледам хаус и малко трябва да поуча ся, че утре да си пръсна и колоквиума и утре като свърши петък лекцийки и после зимна ваканция перфектния баланс между учене и излизане и трениране и чиллллллин

Ewok
12-17-2014, 12:25
Вчера проведох първата си работилница съвсем сама! :)
Правихме сладки с четвъртокласници и маймай добре мина. Г/д съм доволна, в петък ми предстои още една, този път с големи хора

tori
12-17-2014, 12:28
Щастливо ми е - измислих му подарък, споделих кво съм измислила, съгласен е. Нещата и при него вървят окей, имаме някакъв план уж и тка. Аве, заформя се поредния МЕГА уийкенд, нямам търпение да го видя и нагушкам пак.

Dagichka
12-17-2014, 13:57
ако можех постоянно да се занимавам с нещо, както сега с всички дреболии за унито може би нямаше да премислям до такава степен всичко, че да се отчайвам и да стоя в дупки изкопани от мен самата :д
пак ми се сви душицата като видях, че ми звъни де, ама.. не мога да му вдигна, не искам като знам, че най-вероятно пак ще чуя неадекватния смях и оферта да се видим за малко в обедната му

anonymous708973
12-17-2014, 14:12
Отивам и го пръскам тоя изпит утре, просто го изнасилвам, да е ясно. Стигнах до момента, в който знам толкова, че се съмнявам дали знам нещо изобщо. Това трябва да е съмнението на Знаещия, нали? Уф, дано.
Само да не сънувам амортизационни методи и да не стана с гъза нагоре. Ставам, един свеж душ, денят ще е прекраааасен и аз ще си чета още 2-3 часа да ми се систематизира всичко и заминавам да го пиша.

Да отбележа: DONE. ТОВА БЕШЕ!
Оживях!

Лесен изпит, подготвена аз, разкатах го бееее! 10 минути ми трябваха за 1.0 още, егати малкото време дават за изпитите! И ся като си видя оценката, ще ме е яд, че не е по-висока, пък първоначалната идея беше само да го взема тоя изпит.
МУХАХАХА! Отивам да ям, да пия, да гледам сериал и да се правя хубавааа!! ;3

granger
12-17-2014, 15:28
Тра-ге-ди-я е днешния ден. Разказаха ми играта, толкова подаръци и карти на клиенти не съм пращала за 5 месеца, какво остава за 2 дни...
Поне спях 2 часа след обед. Медец. Бях забравила какво е. Утре имам презентация за НАТО и проблемите , което се очертава кратко и безинтересно.

Ewok
12-17-2014, 16:24
Всъщност ще споделя и с вас тази прекрасност <3
http://www.jazzradio.com/

Lilanda
12-17-2014, 18:30
Просто ми писна все аз да съм ѝ виновна. Ако ще и да правя всичко както трябва, пак ще се намери причина да ме обвини в нещо. Главата ми ще гръмне...

per-dead
12-17-2014, 18:44
Баси как Ewok ми направи "публично достояние" фейсбук профила.
Иначе съм извънредно хепи същество днес. ^^^^^^^^^^^^

nepowtorima
12-17-2014, 19:31
Не мога да повярвам, че днес станаха 5 години откакто се познавам с него. За толкова време, толкова неща преживяни, толкова безкрайна болка и страдание. И нищо променено. Дали някога ще бъда толкова важна за него, колкото той е за мен от тогава.. може би не. Знам ли, може някой ден щастието да ми кацне на рамото, но уви..

Днес беше АДСКИ тежък ден. От 8 часа до 22:30 вечерта съм учила. Това са едни 14 часа мъчение .. + всичките тези ^ факти.. + че бившия ми някак си днес реши, че ще забележи, че съществувам.. + всичките драми, които ми се случиха вчера. Ох, не знам.. искам да свърши тоя малък ад. Тежко ми е .. Вече започнах да получавам съжаление от приятелите ми, а това най го мразя..
Съжалението е последното нещо, което би ми помогнало.

Утре .. брекети. Ох мале.. дано да не убия някой от болка. Надявам се да го преживея и тва.. Как ще си изкарам концертите и всички останали предстоящи хубави изкарвания... не знам :D

Arctic
12-17-2014, 19:40
Оф, така ми е замаял главата, че направо...
Да се свършва вече, не ми се занимава повече.

weheartiit
12-17-2014, 20:38
Пълен простак.Дано и занапред мнението ми за него остане такова.
Не се нуждая от такива хора в живота си.
Искам нови интересни запознанства и изживявания!

WickedSick
12-17-2014, 21:26
ебал съм му майката на всичко вече и аз :)

leadyflame
12-17-2014, 21:35
Сериозно започвам да се замислям, че страдам от депресия... известно време се чувствах добре, после бум, пак същата история, въртя се в кръг, залъгвам се и накрая ето излиза така,че състоянието ми е непроменино.Страдам си, всичко отминало ми носи тъга, новото.. ами трудно го смилам. Усещам нещата как се променят с всяка секунда, болно ми е от този факт.... Искам стабилност, стабилност във всичко.... Надявам се новата година ми донесе усещането, за което така бленувам.

Jaune
12-17-2014, 21:57
О, стига. :) Стягам се вече, достатъчно депресии за тая година, достатъчно безполезни сълзи, достатъчно любовни стихотворения.
Не съм подготвена за скапаното контролно, няма нищо да направя, ама не ми пука. След като мине то, КРАЙ, настройвам се на празнична вълна, искам да си прекарам добре всичките дни, да съм обградена от приятни, весели хора, да се усъвършенствам, да дишам и живея сама и да си спомня, че съм (си) достатъчна и че колкото и да се опитвам да си втълпя, че няма да се справя, ще, защото винаги го правя.
Точка.

kate_rima
12-18-2014, 10:27
О, стига. :) Стягам се вече, достатъчно депресии за тая година, достатъчно безполезни сълзи, достатъчно любовни стихотворения.
Не съм подготвена за скапаното контролно, няма нищо да направя, ама не ми пука. След като мине то, КРАЙ, настройвам се на празнична вълна, искам да си прекарам добре всичките дни, да съм обградена от приятни, весели хора, да се усъвършенствам, да дишам и живея сама и да си спомня, че съм (си) достатъчна и че колкото и да се опитвам да си втълпя, че няма да се справя, ще, защото винаги го правя.
Точка.

Браво, само така. Главата горе и напред с усмивка.

И аз съм настроена празнично, харесва ми всичко и съм усмихната и щастлива.

Dagichka
12-18-2014, 12:23
The sun is on my side
Take me for a ride
I smile up to the sky
I know I'll be alright

tori
12-18-2014, 13:56
Ох, тоооолкова е мил, прекрасен и невероятееееен. <333333 Обичам го, бе! Вероятно е най-сладкото същество, което съществува на света. Казвал ми е, че като е влюбен, става мееега досаден и не можеш да се отървеш от него, но аз нямам абсолютно нищо против. В събота ще видя част от хората, които са му най-важни в живота и ми е притеснено дали ще ме харесат, толкова се надявам всичко да мине прекрасно... И също така толкова нямам търпение вече, че не знам. Ще го видя и ще си го нагушкам и нацелувам. :3

RiB
12-18-2014, 16:02
Сбогом, приятелко! Надявам се да се видим някой ден отново.. в друго време, в друг свят.........

DarkTemplar
12-18-2014, 16:04
Честито, жабке. :)

Бивам, нещата малко по малко се нареждат.

tori
12-18-2014, 16:05
Мерси, мерси.

kalpazanka
12-18-2014, 16:23
Сбогом, приятелко! Надявам се да се видим някой ден отново.. в друго време, в друг свят.........

Съболезнования....

draid
12-18-2014, 16:46
Как е да те викат в IBM, а ти да отказваш хаха. Как само си знаех че така ще стане.

Lilanda
12-18-2014, 18:11
Разбрах, че ми се сърди заради вчерашната простотия. :Д Обитчивото то. 8-) Да се надяваме, че ще ми приеме извинението. ;с

От 23-ти започвам да уча немски! Най-после се навих, най-вероятно ще ми е супер трудно, но ще се справя! Да не говорим, че в момента около мен има трима човека, които могат да ми помогнат по всяко време и един от тях е тати. 8-) Много се радвам, че ще си намерим още една обща тема, макар и тя да е език.

Направих си класната по БЕЛ и малко след като приключих, госпожата ми върна старото есе /което дори не знаех, че трябва да правя, защото бях болна предната седмица/ и започна да ми се кара, че не съм се справила добре и като видях, че все пак ми е написала висока оценка, онемях. :Д За днес бях подготвена, част от есето дори си я преписах и след часа ми каза, че ме е видяла, но е сигурна, че есето, от което преписвам, също е мое, така че няма проблем. :Д Много е готина, просто съм на седмото небе, че се паднахме с нея.

shmatarok
12-18-2014, 18:38
Ох, имах страхотни два дни. :Д
Добре си прекарах при тях, малко съм обидена на едната, много тъпо се държа и се надявам да е моментно състояние. Естествено в комбинация с двечките се разболях, всичко ме боли в момента и ми е доста гадно, нито горещият душ, нито масажчето ме облекчиха особено, след малко ще си направя и чай, дано поне това помогне. Има парти тази вечер, не съм решила дали да ходя, доста ми е убито и имам чувството, че ще заспя на някой диван. Може и да отида, ако ми е по-добре след час. Хммм.
Леле, как ми беше залипсвал. Не знам 3 седмици как ще ги издържа, за него не знам. 8-)

Усещам в момента как вдигам яко температура, май май ще си седя вкъщи и ще спя.

Arctic
12-18-2014, 19:03
Супер силен ден имах, с много хора комуникирах и не си чувствам ръцете :Д. А с него пък толкова много и непринудено не бях говорила. Суперсуперсупер доволна съм. И като тръгна по едно време ей така от нищото да ми обяснява как се прави, направо щях да припадна. Много симпатично ми стана някакво, направо се усещам как почервенявам, като се сещам.
Майка ми направи силен опит да ми развали деня и в крайна сметка мъничко ми го. Не разбирам защо само ми вика. Пробвала била с добро. Да бе.
Хубав ден, но..защо ми е толкова сиво?

AnarchyBoy
12-18-2014, 19:25
Купувам си една кутия цигари днес, паля една и кутията изчезва... купувам втора не я отворих даже.. и просто изчезна.. Откачих.. купувам трета.. но този път плътно с мен.. Изпуших 3-4 цигари отивам до тоалетна и ми изпадна от ризата в тоалетната.. Е УТФ? Откачих.. Тя ми е прекрасна обаче.. Дойде в обедната да ядем и да пушим... Обсъдихме празниците.. на които аз ще работя.. Та тя ще събере нашите и техните и евентуално аз след работа ще се присъединявам.. След работа поспах малко, събуждам се от нейното "Задник мой, сготвила съм искаш ли да хапнеш", при което аз доволно потрих ръчички и си представих некоа вкусна гозбица.. а тя ми купила дюнер като се прибирала.. :lol: :D
Креативност струи от нея... Нещо ми угажда обаче, чудя се к'во ли е направила та е такава ;д
Сигурно ще разбера до няколко дни.. 8-) Пак е намислила нещо ;д или е сбъркала нещо ;д

LoadRunner
12-18-2014, 19:48
мъжете като изневерят купуват цветя, жените дюнери, ама неможе да си сигурен докато не ти подари хот-дог

AnarchyBoy
12-18-2014, 19:50
Не не е това :D Но съм сигурен, че или ми готви нек'ва изненада или нещо е счупила/преебала/направила и иска да се подмаже.. :D Предполагам, че с времето ще разбера.. ;д
Последния път при подобно подмазване... Слушалките ми (рейзър) бяха наседнати и счупени, а после грижливо прибрани в бюрото и не разбрах към 2 седмици, к'во е направила, но тя си въртеше очичките.. ;д

marilyn
12-18-2014, 20:29
Оф, днес такова хубаво настроение цял ден и да ми го скапят. Много е тъпо да се опитваш да направиш нещо и никой да не го оцени. Няма да се занимавам вече, преля ми чашата. Който каквото иска да прави, не ме интересува, аз пръста няма да си мръдна. Щото не заслужават.

RiB
12-18-2014, 21:10
Съболезнования....

Искрено ти благодаря!

Lilanda
12-19-2014, 06:01
^Съболезнования и от мен. ;с

След половин час трябва да тръгвам, а ми се спи като за световно и ме мързи да стана от леглото, а камо ли пък да се оправя и да изляза...Заслужава си обаче де.

AnarchyBoy
12-19-2014, 08:24
Скъпо дневниче, да го духаш... на работа съм и днес..
Наистина много странен сън. Натъжи ме.. Паля цигара.. Палих цигари.. много.. кашлям като дядо ми след лют запой, шибани цигари..
Тя беше там, не съм я сънувал отдавна? И някой друг беше, но не помня.. И мястото в което отседнахме беше едновременно същото, но не точно.. Видяхме се на улицата... тя беше с нейна приятелка с която тъкмо се разделяха н усмихнахме се и разтворихме широко ръце.. прегърнахме се, с думите: - "Охоо, как си" и едни големи и красиви усмивки, а като се отпускахме, някак забавихме... Погледнахме се и просто се целунахме? Сериозно? Ебати женските сънища имам...
После отидохме при мястото, което беше същото, но не.. сякаш действието се развива на две места едновременно...
Помотахме се, правихме секс, скарахме се, пак се целувахме, пак се скарахме и така докато не се събудих.. Сякаш всеки искаше другия толкова много, че го нервираше до безкрай, а после като го получи се отегчава за момент, след което отново си влуден. Което е странно.
Никоя жена от миналото ми не ме интересува на ниво повече от познати.. Споделяли сме нещо, свършило е, това е...
Хората си придаваме твърде голяма важност понякога... А всъщност е толкова просто и обяснимо.. Било к'вото било (не цитирам Криско, плийс) и това е, оставате със спомените и натъжаващите сънища.. явно.. Нищо не е вечно, всичко е способно да се разпадне, дори и най-прекрасното..
Припалвам още една и ш пия кафенце, дейба и цигарите, треа ги спра, пречат ми на тренировките.. И на всичко..

Ewok
12-19-2014, 08:30
"Обичам да съм първи за всичко ; )"

някой ден, може и да стане

Вчера контролното мина г/д. Беше изключително лесно, стига да бях понаучила нещата, за които не бях на лекции -.-
Най-вероятно няма да добутам до 5-ца, което е много тъжно. Но пък, ако изпитът е такъв това, ще прекрасно. Материалът е много, но е супер интересен въобще не е трудно да го запомня.

Не толкова добре стоят нещата с другите изпити обаче... Не знам какво ще правя по основни понятия и по история на дръндрън, там не съм стъпвала от два месеца. По академично също не съм ходила, но там, ако имам добро портфолио, мисля ще изкарам изпита. Доколкото си спомням беше някакъв текст за редактиране и нещо подобно лесно.

DisappointedDreamer
12-19-2014, 09:23
Смесени чувства.

tireheb
12-19-2014, 09:25
правиха ми най-култ изследването, пускаха ми некъв ТОК
и крайниците ми полудеха
лел

anonymous708973
12-19-2014, 10:21
Тия сега, ако верно ми искат тест по руски, ще е голям майтап :д Ще трябва да се мислят варианти.
Днес ще ме глезят, мухах - гледам си сериалчето, чакам си блините, после цял ден ще се въргаляме из леглото, една тренировка и заминаваме да пием^^
Подправките за греяното вино пак се оказаха слаби, аман.
Биг дийл... обичам си го^^

Dagichka
12-19-2014, 11:03
накупих си книгите, които исках <3 порадвах се на слънчицето, разходих се едно хубаво по графа, обичам да се смесвам с тълпата и да изучавам хората, лицата им, дрехите, начина по който говорят, се движат и общуват :д
малко ми е гузно, че днес съвсем тактично и незабелязано от господина си смених групата и писах за темата, по която знаех най-добре хах ноо какво да се прави, искам шестица и там, толкова бъхтене и накрая да не се получи ще е гадно :д

TheDevilInMe
12-19-2014, 11:18
Не мога да повярвам, че остават само някакви си 4 дена докато си го видя, минаха цели 6 месеца откакто се целунахме последно... За Коледа пък сме решили да се съберем всички, дано си изкараме хубаво като голямо задружно семейство и не вземем да се изпокараме ;д

Отдала съм се на разкрасителни процедури, даже и маникюр ще си направя в негова чест, а много не си падам по него, право го за да се радва човечето, коледен подарък, хаха :cool: И ми е едно нервно, напрегнато, приготовленческо и нетърпеливо и коледно, като никога ме е обвзел коледен дух : )

tori
12-19-2014, 11:31
Утреееее. <333 Остават по-малко от 24 часа, нямам търпение.

girlwithblueeyes
12-19-2014, 12:46
Тези вече ме дразнят ще отида и ще ги разстрелям .На всичкото отгоре палачинката която ядах беше пълна отврет и ми идеше да я хвърля по малоумната сервитъорка .

anonymous708973
12-19-2014, 15:33
Тези вече ме дразнят ще отида и ще ги разстрелям .На всичкото отгоре палачинката която ядах беше пълна отврет и ми идеше да я хвърля по малоумната сервитъорка .

E, не с лошо де! Хвърля я по готвача, сервитьорката какво е виновна? :д
Дишай дълбоко, всичко е само хормони^^

102
12-19-2014, 16:03
разходих се едно хубаво по графа

селски туризъм

Auriss
12-19-2014, 16:05
:cool:

18 часа съм спал--доста неприятно. Чувствам се като парцал, а няма и да мога да заспя тая вечер ;/

Arctic
12-19-2014, 16:58
Е, толкова голямо щастие не бях виждала. И то заради мен. И официално ми казаха, че съм най-готиния човек на света, хаха :D Знам си аз, че имам набито око и добро чувство за такива неща.
Малко ми стана кофти към края на деня, ама от толкова благодарене, кефене, щастие, как да не ми се оправи настроението. Много се радвам, че успях да предизвикам такава реакция.
Пъкпък с него си говорихме пак стабилно. И говорих с човек, с който не бях говорила преди, йей. И с двамата си говорих доста днес, а той пък и много се впечатли от мен явно. Хехе. Добър ден.
Естествено, тя пак е незаинтересована, ама т'ва пък е друга тема, за която не ми се пише, че ще ми се развали настроението.

Dagichka
12-19-2014, 17:24
селски туризъм

подигравай се ти :д шеста година вече половината ми ден минава там, знам графа наизуст и пак всеки път, като се разхождам намирам нов детайл, нещо ново и прекрасничко, което краси градската среда :д

shmatarok
12-19-2014, 17:33
Обичам laundry day, стаята ми мирише страхотно, въпреки че навсякъде има метнати влажни дрехи :Д
Хормоните ми яко си играят, не знам изобщо какво искам и какво не и ми е объркано емоционално. Всички подаръци иначе пристигнаха, остава да взема хартия и да ги опаковам, да се надяваме да бъдат харесани поне до някаква степен. Утре остана да взема още някои неща, после стягам багажа и ... мда.
Оф, мързи ме.

Edit: Абее... да му се не види.

Fisherman
12-19-2014, 17:42
паля цигара,палих цигари

Fisherman
12-19-2014, 17:43
деба тия цигари треа да ги спра

per-dead
12-19-2014, 17:54
Уморено ми е.
Но се радвам.
Хареса подаръка!!!
Купих си някви нови гащи.
Не са зле.
Студено ми е.
Отивам да взема душа.

an7raks
12-19-2014, 17:58
Готино ми е такова.. още 11 часа и половина... Надявам се поне 6 от тях да проспя... :)

Lilanda
12-19-2014, 18:29
Интересен ден беше днес. 3 часа с него ми дойдоха идеално преди училище. Мрънкаше ми, че не съм учила и че няма да мина с "Аз си знам нещата, не се притеснявай" и няколко часа по-късно ме изпитаха по история и ми писаха 6. Като му споделих, усетих как хем се радва, хем му е кофти, че изкарвам 6-ици без да уча въобще, а той не може. :Д Госпожата по испански ме изнерви, но не ѝ е за пръв път. Не бива да е толкова ехидна просто...

А иначе ми сподели, че някои хора са му звънели и са му разказали някои работи. Така се смях като чух. :Д Разказах и на мама и още като чу за кого става въпрос, я такъв смях удари, че не е истина. :Д

tori
12-19-2014, 18:43
Още малко и ще си го гушкам и целувам. :3 Нетърпелива съм, направо място не мога да си намеря вече. Ако някой преди година и няколко месеца ми бе казал, че ще се влюбя толкова лудо и по детски в него, нямаше да повярвам въобще.
Приготвила съм си списание за по пътя, утре ще си взема вода и нещо сладко за гризане, след малко ще си събера важните работи в раницата и ще чакам да стане време за полет. Не мисля да спя тая нощ, така или иначе ще ме събудят престъпно рано, защо да не гледам филмчета пък?! Ей сега ще се изкъпя, ще метна малко музика в телефона, ще му приглася подаръка и да. Обичам го.

YSMF
12-19-2014, 21:10
Оф, майната му.