PDA

View Full Version : ДНЕВНИК: Как се чувствате? vol. 28



Страници : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37

heartshapedbox
02-23-2015, 15:47
Искам посока.

Именно.

Как човек да е добър към всички, когато в дадени ситуации при всеки възможен ход нараняваш някого? И как да се науча да поставям себе си и собствените си чувства пред другите поне от време на време? Все въпроси, на които нямам отговор.

tori
02-23-2015, 16:07
О, най-накрая се отървах от досадниците! Аз щастливу! Сега ако успея да закърпя и работата за петък, всичко ще е повече от прекрасно. Днес в даскало некво такоа мега забавничкото - що да не със съученичките цял ден да си лафим за връзките и да си се хвалим и оплакваме от настоящите момчета?! :ддд Наспах се, също така.

ChaoSiLUsION
02-23-2015, 16:21
1000 евро наем ти си за газовата камера

Spored men se pravi na vajen i izbiwa compleksi

Jaune
02-23-2015, 16:34
Бавно, но сигурно започвам да стигам до гениалния извод, че да бъдеш добър с хората не ти носи абсолютно нищо. Нито уважение, нито благодарност, нито взаимност, нито привързаност, нищо. Все ще превия гръб, все ще направя невъзможното, все ще ходя там, където ми е неудобно, все ще давам повече пари, отколкото имам, все ще говоря за неща, които не ме вълнуват, докато тихо премълчавам онова, което е важно за мен, за да не изглеждам егоистка... все ще направя компромис със себе си, за да им върви на другите животът по план, а аз да духам супата, да се оправям. И ако не дай си боже си позволя да измрънкам, изведнъж съм лоша, агресивна, не се интересувам от никого и нищо, освен от себе си и прочие благини, касаещи характера ми... и да нося вина за отношения между трима души, някак си е несериозно. Нито пък ми е сериозно да ми правят демонстрации или да ми говорят в съюз, а аз да съм сама.
Оня може да го духа също.
Кат' цяло.

Blab
02-23-2015, 16:48
^обич, бе!))

реално си направих прекрасните крутони, поръсихги с любими подправчици, малко сол, etc, etc.
мушкам ги във фурната, врътвам ключето и разбирам, че е спряла да функционира.
любимият ми момент от деня. усещането е като за несподелена любов. красиви работи все. да.

Ivaaaaa
02-23-2015, 16:51
все пак останах и си свърших ралтата. такова слънчице имаше в софето днес, а когато дойдох тук...- мъгла. пролетно ми е. мразя пролетта. слага край на стартовете, ъх ) : остана световното в контиолахти и после купа в ханти и твай, ако не се лъжа. и в ски бягането да са още две-три купи.

GuardianAngel
02-23-2015, 17:04
Бавно, но сигурно започвам да стигам до гениалния извод, че да бъдеш добър с хората не ти носи абсолютно нищо. Нито уважение, нито благодарност, нито взаимност, нито привързаност, нищо. Все ще превия гръб, все ще направя невъзможното, все ще ходя там, където ми е неудобно, все ще давам повече пари, отколкото имам, все ще говоря за неща, които не ме вълнуват, докато тихо премълчавам онова, което е важно за мен, за да не изглеждам егоистка... все ще направя компромис със себе си, за да им върви на другите животът по план, а аз да духам супата, да се оправям. И ако не дай си боже си позволя да измрънкам, изведнъж съм лоша, агресивна, не се интересувам от никого и нищо, освен от себе си и прочие благини, касаещи характера ми... и да нося вина за отношения между трима души, някак си е несериозно. Нито пък ми е сериозно да ми правят демонстрации или да ми говорят в съюз, а аз да съм сама.
Оня може да го духа също.
Кат' цяло.

I feel you. При мен е същото всеки ден,всички са недоволни.Не им даваш-не са доволни.Даваш им пак не са доводолни.Угодия няма.

Dagichka
02-23-2015, 17:08
^затова просто се научете да давате без да очаквате нищо в замяна. не че аз съм го постигнала на сто процента, но вече рядко се разочаровам от хората :д и все пак помагам и правя всичко добро за всички, защото.. без това животът е кратък : ))

SpiritInBlack
02-23-2015, 17:08
1000 евро наем ти си за газовата камера

Сравни квартирите там и тук и ми кажи после къде смяташ, че се живее в по-приятни апартаменти.

https://www.nestpick.com/room/0c8888fc-c78f-4817-9c9c-1223740ac472/?s=23022015&e=23062015&t=1

Дали бих дал 600 евро и да я има възможността да деля кухня и санитарен възел с четири черни мамби от дълбоката джунгла или бих си разцъквал сам? Свикнал съм в София четири години да живея самостоятелно и не смятам да го променям. Поне докато не намеря някоя симпатична българка.

mayaaa
02-23-2015, 17:22
Добре, ве, честно ли от такива боклуци съм заобиколена. Неговият клас сяк'ви може да са, ама са толкова милите същества. Няма да си се самоубеждавам, че са яки и че ме кефят, само защото искам "един неразделен клас". Една трета са боклуци и нищо повече, а останалите или не са хора, за които ще се сещам след години, или не са хора които биха се сещали за мен след години, или са хора с които преди сме си мислили, че ще се сещаме едни за други след години. Еми, шанс. Ама искам да се махна от тук и да се скрия в миша дупка.

Fisherman
02-23-2015, 18:01
Сравни квартирите там и тук и ми кажи после къде смяташ, че се живее в по-приятни апартаменти.

https://www.nestpick.com/room/0c8888fc-c78f-4817-9c9c-1223740ac472/?s=23022015&e=23062015&t=1



това ли е квартирата за хиляда евра?

chupachups
02-23-2015, 18:04
Малкото ми фентъм асасин-че... вместо да ми пише, мачка ги по цял ден :/ Про такова :D
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t34.0-12/11004952_905126572865963_1075511867_n.jpg?oh=f276d ea37cbd45f631ff162dcc0bf3cb&oe=54EE02BD&__gda__=1424893869_32d96f33d749b703001e46c7e039105 a

SpiritInBlack
02-23-2015, 18:13
Не, тва е алтернативата с китайския народ. Не си се интересувал от магистратура в чужбина ти май, а? Истински родолюбец! Този ми беше първият избор:

http://www.pararius.com/apartment-for-rent/rotterdam/PR0001186281/buizenwerf/photos

Винаго е кофти да си на страната на Анаррррррррррррррррррхи. Съгласявай се с мен - където са 30000 лв. за цялата магистратура, там са и няколко отгоре. В Холандия няма общежития или поне за магистри. Друг е въпросът дали щяха да са по-евтини и на ква дупха щяха да мязат те.

ChaoSiLUsION
02-23-2015, 18:17
Хубаво е, че харчиш парите на мама и тате, да.

BloodY_MerY
02-23-2015, 18:39
Поносимо!

tireheb
02-23-2015, 18:44
Малкото ми фентъм асасин-че... вместо да ми пише, мачка ги по цял ден :/ Про такова :D
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t34.0-12/11004952_905126572865963_1075511867_n.jpg?oh=f276d ea37cbd45f631ff162dcc0bf3cb&oe=54EE02BD&__gda__=1424893869_32d96f33d749b703001e46c7e039105 a

възбуди ли те скрийншота :С

jghgh
02-23-2015, 18:52
Именно.

Как човек да е добър към всички, когато в дадени ситуации при всеки възможен ход нараняваш някого? И как да се науча да поставям себе си и собствените си чувства пред другите поне от време на време? Все въпроси, на които нямам отговор.

Мм. Имам същите настроения...
Каквото и да правиш, все ще нараниш някого.


Мислех да споделя една тролска песен, но ще е по-късно.

Fisherman
02-23-2015, 19:20
Не, тва е алтернативата с китайския народ. Не си се интересувал от магистратура в чужбина ти май, а? Истински родолюбец! Този ми беше първият избор:

http://www.pararius.com/apartment-for-rent/rotterdam/PR0001186281/buizenwerf/photos

Винаго е кофти да си на страната на Анаррррррррррррррррррхи. Съгласявай се с мен - където са 30000 лв. за цялата магистратура, там са и няколко отгоре. В Холандия няма общежития или поне за магистри. Друг е въпросът дали щяха да са по-евтини и на ква дупха щяха да мязат те.

или просто човек може да учи в България вместо да се гърчи в чужбина,примерно

dreamwalker
02-23-2015, 19:27
или просто човек може да учи в България вместо да се гърчи в чужбина,примерно

Може да ти се иска да опознаеш различна култура и да разшириш светогледа си, примерно.

Fisherman
02-23-2015, 19:28
Може да ти се иска да опознаеш различна култура и да разшириш светогледа си, примерно.

нарича се екскурзия в чужбина,не магистратура

dreamwalker
02-23-2015, 20:00
нарича се екскурзия в чужбина,не магистратура

Не мисля, че имат голяма база за сравнение.

fUcKsMiLe
02-23-2015, 20:41
"But I'm not a piece of meat, stimulate my brain.
Night is young, so are we.
Lets get to know each other better, slow & easily.
Take my hand, lets hit the floor.
Shake our bodies to the music.
Maybe then you'll score."

Мега добрата песен.

Някакво тъжно и меланхолично ми е. Леко носталгично също. Усещам липсата на човек до себе си в голяма степен. Имам нужда от емоционално привързване към някой от мъжки род. Романтични филми, чипс, бира, вино, горещ шоколад, гушкане, караници и целувки. Нежност и искреност, грубост... Изкривена представа за любов, с много криви и прави. Мотивация? Странно, рядко се чувствам така. След снощи се поради този страх, че един от тези хора от миналото ми, няма да ме оставят да продължа напред с живота си. Не съм му длъжна. Страх ме е, някой бъдещ близък човек да не се превърне, в това, което видях снощи. Егоистично, мръсно, долно, агресивно... момче. Човек нямащ ценности и морал. Искам нещо различно. Искам.. просто човек, който ще бъде далеч от тия качества, които той прояви в изблик на ревност, жалност и желание за внимание. Да видим какво ще стане за напред. А сега следва горещ шоколад и цигара. Имам нужда от самота няколко часа(?), разговори със себе си. Тъжна музика и сълзи, deep текстове и много размишляване. Всичко ще се нареди, въпроса е да не усетя кога ще стане. (:

Толкова да ми е приятно вкъщи, просто нямам думи! Отдавна не съм се чувствала така.

Naive
02-23-2015, 20:50
И при двата ми опита да стана от леглото днес, припаднах. Много коварно ме тръшна този грип и нито мога да спя, нито мога да върша нещо смислено, полудявам направо.

VinDiesel
02-23-2015, 20:54
И при двата ми опита да стана от леглото днес, припаднах. Много коварно ме тръшна този грип и нито мога да спя, нито мога да върша нещо смислено, полудявам направо.

8 ракии и си готова.

jghgh
02-23-2015, 20:57
чувствам се отвратително и споделянето не помага
I will fake it tomorrow



странно как само 1 човек може да има толкова голямо въздействие върху теб, а сигурно дори не го предполага.
просто е смешно.
чудя се дали за някого някога и аз съм имала такова въздействие,
и с какво толкова съм прегрешила...

сещам се за всички грешки, които някога съм допускала и се чудя дали не ме наказва Бог за нещо, ако има Бог.
опитвам се да намирам смисъла във всичко, но е трудно да си задържиш вярата, че от всяко зло излизало нещо добро.
понякога имам чувството, че злото ти се стоварва просто така - да има акано, даже няма никакъв смисъл, никакъв кой знае какъв урок, просто предателство, чисто предателство, изсиране отгоре на личността ти, на чувствата ти, и на твоите очаквания.

и не, не ми пука, че никой не е длъжен да живее според очакванията ми или да им отговаря. факт.
просто ми омръзна от предателства, реални, фиктивни, символични или от какъвто и да е друг род. омръзна ми да се ЛЪЖА,
явно трябва да очаквам НАЙ-ЛОШОТО от хората и никога да не им вярвам, иначе се получават ситуации като тази.

fuck this shit, really

DarkTemplar
02-23-2015, 21:27
Бог ли ме наказааа

Naive
02-23-2015, 21:28
8 ракии и си готова.

Не съм готова да умирам още.

anonymous708973
02-23-2015, 21:29
нарича се екскурзия в чужбина,не магистратура

щото с една двуседмична екскурзия (в най-добрия случай) ще опознаеш (!) чужда култура :lol:

pac0line
02-23-2015, 21:29
И при двата ми опита да стана от леглото днес, припаднах. Много коварно ме тръшна този грип и нито мога да спя, нито мога да върша нещо смислено, полудявам направо.

Ще ти се изсипем на бала тази година, решено е! :д
И да оздравяваш

HollyGolightly
02-23-2015, 21:34
Най-после си купих новият албум на Damien Rice, понеже си заслужава парите. Сега седя, слушам си и си мечтая, искам да вали сняг и да натрупа и да не съм на лекции утре и всичко пак да затвори и да мога да си почина, този път без гости и ангажименти, както стана миналата седмица

Naive
02-23-2015, 21:34
Пацко, откъде се присети за моя бал. :Д

Auriss
02-23-2015, 22:08
щото с една двуседмична екскурзия (в най-добрия случай) ще опознаеш (!) чужда култура :lol:
ти какво разбра(!) за германия, което не можеше да ПРОЧЕТЕШ*(!*(!) някъде ? :lol: ::))

Auriss
02-24-2015, 05:58
Дигнах се с намерението да гледам едно туториълче, което бях изпиратствал преди близо година (https://vimeo.com/65339466 който се интересува) --

Изключително приятно изненадан останах ;
http://i.imgur.com/YRKdhwk.jpg

Тъй, де ... просто си мрънкам ;/

10 часа .......

TheDevilInMe
02-24-2015, 06:06
днес надявам се ще бъде един по-добър ден, защото вчерашният беше меко казано ужасен. От толкова много стрес и нерви ме забоя коремчето и цяла нощ ме държа. Пожелавам си и на вас един усмихнат и спокоен ден! :**

mayaaa
02-24-2015, 06:57
'Начи, няма да се минава без лекари и глупости, усещам. Ебаси тия лимфни възли какво им стана тази година... Не мога да ям без да ме боли. Гррр. Последното, с което ми се занимава сега. Ще го карам още няколко дни така, пък ако не мине май нямам избор.
И да, официално аз съм най-несериозният и безотговорен човек... Поне в момента. Еми, шанс.

hheh
02-24-2015, 07:10
Спи ми сееее
Напихме се снощи в квартирата,а сега съм на упрж
Свърши ваканцията,хахах

tori
02-24-2015, 07:14
Събудих се в хубаво, сладко, прекрасно настроение. Усмихнато и позитивно ми е. Влюбено, бих казала. Надявам се силно в даскало никой да не ми го развали тва якото настроение, че ще има счупени кости.

anonymous708973
02-24-2015, 08:00
ти какво разбра(!) за германия, което не можеше да ПРОЧЕТЕШ*(!*(!) някъде ? :lol: ::))

Е, сериозен ли си? Била съм в Германия два пъти преди това, единия път живеех при немско семейство, баща ми му е като второто вкъщи, постоянно ми е разказвал и въпреки това е една прашинка на фона на сегашния ми опит :)
Ако е било иронично, сори, никаква ме няма :д

За какво е тоя туториъл, че е 10 часа? о.О

Пак застудя бе, пфу! Вчера сняг валя даже, сега слънце пече :д Лежерен ден се очертава, отсега се моля за концентрацията в лекцията по етика. И една тренировка днес ще ми дойде невероятно. Забавно е обаче. Преди година едвам се карах да направя някаква форма на спорт, в момента се чувствам виновна, че миналата седмица успях само три тренировки да вместя в графика.
Може и да си внушавам, обаче тоя супермаркетски магнезий май ще се окаже трепач - никакви мускулни крампи нямам днес, а очаквах да не мога да стана. Дано, дано!

Едит: Боря се с желанието да закусвам филия с лютеница и суджук. Смешно е, докато си бях в България, ме избиваше на лютеница веднъж месечно сигурно, една филия и ми минаваше меракът. Ся ми дай лютеница и гледай сеир!

Ivaaaaa
02-24-2015, 08:04
ех, тори, като спомена даскало... как ми липсва. липсват ми даскалите, класът, последният ми чин до прозореца... всичко ми липсва. искам отново да съм втора смяна, 12кл. никога няма да е същото. никога повече, никога отново. тАжно ) :

ква съм си шматчица ;д, разбира се, че ще се отзова да върша нечия чужда работа, понеже съм била разбирала от това. как може да има толко мързеливи хора, беее! обаче чувството след това, че съм помогнала, че съм спасила зайците от евентуален провал и благодарността им.. <3
колко съм различна. хората ме познават по един начин /мило, добро, наивно дете/, а всъщност съм... както и да е. обичам се <3
нямам търпение да гледам интервалния старт ^^

Auriss
02-24-2015, 08:48
Е, сериозен ли си?

Не. Ама толкова високомерно ти изглеждат постовете понякога, че дори да съм съгласен ми идва да се заям >.>

102
02-24-2015, 08:53
няма нищо високомерно в това да учиш в германията и приятела ти да е страхоооооотен

an7raks
02-24-2015, 08:55
Не. Ама толкова високомерно ти изглеждат постовете понякога, че дори да съм съгласен ми идва да се заям >.>

++
:D

Niakoitam
02-24-2015, 09:08
чувствам се отвратително и споделянето не помага
I will fake it tomorrow



странно как само 1 човек може да има толкова голямо въздействие върху теб, а сигурно дори не го предполага.
просто е смешно.
чудя се дали за някого някога и аз съм имала такова въздействие,
и с какво толкова съм прегрешила...

сещам се за всички грешки, които някога съм допускала и се чудя дали не ме наказва Бог за нещо, ако има Бог.
опитвам се да намирам смисъла във всичко, но е трудно да си задържиш вярата, че от всяко зло излизало нещо добро.
понякога имам чувството, че злото ти се стоварва просто така - да има акано, даже няма никакъв смисъл, никакъв кой знае какъв урок, просто предателство, чисто предателство, изсиране отгоре на личността ти, на чувствата ти, и на твоите очаквания.

и не, не ми пука, че никой не е длъжен да живее според очакванията ми или да им отговаря. факт.
просто ми омръзна от предателства, реални, фиктивни, символични или от какъвто и да е друг род. омръзна ми да се ЛЪЖА,
явно трябва да очаквам НАЙ-ЛОШОТО от хората и никога да не им вярвам, иначе се получават ситуации като тази.

fuck this shit, really

Май като цяло Раците все си ни мъчат някакви подобни дилеми. :)
Аз пък не само се чудя дали някога съм имал такова въздействие върху някого,а дали и някога ще имам.Над мен определено са имали и имат въздействие...


А иначе по темата. Нещо ми се върти в главата идеята да взема да си направя регистрация поне в един от сайтовете за запознанства.Не че се надявам на кой знае какво де.Просто ми е някак любопитно колко девойки ще проявяат интерес най-малкото за общуване с мен виждайки ми някоя и друга снимка и евентуално при добро стечение на обстоятелствата да попадна на някоя,с която да си общувам,когато ми е скучно.На друго не се надявам кой знае колко.

anonymous708973
02-24-2015, 09:08
Не. Ама толкова високомерно ти изглеждат постовете понякога, че дори да съм съгласен ми идва да се заям >.>

8-) Симпатяга! :д

Сори, пристрастна съм, омръзнало ми е да слушам хора, които раздават епитети на други националности без да са я помирисвали, а по-скоро на база на "Ама знам аз, той братчедът работи с един такъв, еееей, мааа му стара, големи лайна са!"

102
02-24-2015, 09:09
АХАХАХАХХАХАХ А ПАК ГО НАПРАВИ АХАХХАЬХАЬХ

jghgh
02-24-2015, 09:12
еее, не ми вдигайте така постовете де : D
вчера си беше за вчера.



днес се чувствам добре, няк'во леко апатично, мисля си как не ми се ходи до университета, ама нали съм серЬозна студентка, ще отида, какво ще правя.
мисля да се почерпя с тортичка, въпреки че сладкото вече не работи за мен по начина, по който работеше преди.
и кога ще си правя детокс, не знам.

chupachups
02-24-2015, 09:57
Йеи йеи йеи йеи йеи йеи :333 аааа такова щастие няма ; 3 толкова съм доволна... утре е денят :)

Blab
02-24-2015, 10:04
сивото навън идеално кореспондира с чувството в съществото ми:Д
но се радвам, защото най-сетне ще мога да седна, да се фокусирам и да си допиша до точка.
облекчение някакво. много обичам като се оказвам права))

ползотворен ден на всички!)

LadyDi
02-24-2015, 10:50
ползотворен ден на всички!)

и на теб

имаш да смяташ ;)

Kukumqvka
02-24-2015, 11:18
Току що се сетих за този сайт и реших да вляза.
Чудя се защо ми е такова потребителското име :D

102
02-24-2015, 11:25
шот си спрел

LadyDi
02-24-2015, 11:49
Току що се сетих за този сайт и реших да вляза.
Чудя се защо ми е такова потребителското име :D

Не ми пиши. Не мога да ти го сменя.
И подпис не мога да ти сложа.

HollyGolightly
02-24-2015, 13:06
Сняг се сипе на парцали, а аз съм на лекции... ами не е честно пък, как ще се прибера в това време, да не живея на съседната улица все пак и трафикът ще е ужасен :? Трябваше да си остана у нас, нищо съществено нямаше да пропусна

Dagichka
02-24-2015, 13:18
ако не ми дойде скоро ще се гръмна, честно.
лиглите от курса ми не знам колко ще ги търпя, то разбирам да е моментно само, ама тва тяхното е нон стоп и то по супер малоумен начин. искам си 20те момчета от стария клаас, липсват ми ;с
и защо съдбата все ме събира с него, нарочно не пътувам с автобуса и въпреки това го засичам, не че имам против де, ама сигурно мисли, че го следя или нещо такова ахах

dreamwalker
02-24-2015, 13:23
Не. Ама толкова високомерно ти изглеждат постовете понякога, че дори да съм съгласен ми идва да се заям >.>

Понякога ли?
По темата: Искам да прочета "Закуска в Тифани".

Naive
02-24-2015, 14:49
Мрънмрън. Наистина не мога да спра да мрънкам, че ми е зле и че не мога да мръдна от леглото без да ми се завие свят.
Толкова ми е зле, че даже и за секс не мисля.
И ми се учи мега много! Точно когато не мога да си седя на задника. :Д

И искам крем супа. :(

dreamwalker
02-24-2015, 14:55
Мрънмрън. Наистина не мога да спра да мрънкам, че ми е зле и че не мога да мръдна от леглото без да ми се завие свят.
Толкова ми е зле, че даже и за секс не мисля.
И ми се учи мега много! Точно когато не мога да си седя на задника. :Д

И искам крем супа. :(

Мислех, че аз съм единствената с такъв проблем.

Naive
02-24-2015, 14:58
Приветствам този "проблем". :Д

Andjyy
02-24-2015, 16:21
напълно /не/нормална
още мъничко :)

Ivaaaaa
02-24-2015, 16:27
свободна съм, симпатична, реално нямам никакви проблеми. животът е хубав, когато не съм в сесия.
разговорът ни ми дойде малко по-сериозничък отколкото ми се искаше. напоследък съм по-позитивна, ведра, енергична, неадекватна дори. не искам да се затормозявам. не искам това, което и той. поне не сега.
ех.
и интервалният беше ФАНТАСТИКА!

mayaaa
02-24-2015, 16:49
Мега уморено ми е и съм гладна, ама ми е доволно. Беше ( и ще бъде, надявам се, след едно кратко презареждане) ползотворен ден. Можех да съм още малко по-доволна от себе си, но и така става. Надявам се да не съм оставила прекалено много работа на нея само, но се постарах да ни е наравно. А Т. ми стопли сърцето с тази благодарност, а и си се изкефих, че успях да го направя. Yes, ве!
Вкъщи ме чака кутията. ^^ Също храна и горещ душ, нямам търпение. Как да не ми е яко!
Само лимфните възли, дето се инатят и не минават. Ще го карам още няколко дни така, като ще добавя и повече чайве за компания (въпреки че не знам дали биха помогнали за такова нещо) и ако не стане съм при личния. Хич не ми се иска, пък и за такава глупост без нищо друго чак ме е яд. :cool:

Jaune
02-24-2015, 18:42
История на българската журналистика: 6.00
Мачкааааааай:д
В работата се фрустрирах яко, ама 'бала съм го.
Ии така... мисля, че порастването е... отговорността/вярата, че взимаш правилното решение.. понеже няма кой да стои над главата ти и да казва кое как. Малко ми е трудно в този смисъл, но... да се надяваме, че правя това, което трябва.

102
02-24-2015, 19:33
История на българската журналистика: 6.00
Мачкааааааай:д

велико

Jaune
02-24-2015, 19:42
не се подигравай

Blab
02-24-2015, 19:49
и 102 ли е завършил фжмк?
пр-че ли е, мога ли да му се смея:Д

Блаб твори усилено. баси пчеличката е. посивяла и сипваща:Д:Д:Д

Ewok
02-24-2015, 20:06
Хубаво е в скоро време да разбера, че не мога да нося всичките дини и да са еднакви и да успявам. Трябва да започна да си избирам по една да стои най-отгоре за известно време (месец, два), после друга и т.н. Така хем няма да паднат, хем по-продуктивно ще съм ги поносила.
Определено трябва да се науча да си разпределям и времето, и ангажираността на съзнанието си правилно.

Прекарах си прекрасно, обичам си приятелите, обичам 2014 и ще обичам 2015 повече. Утре/вдругиден ще си накупя хиляди нещица за вкъщи с паричките от рд-то (те затова са подарени) и ще ми бъде прекрасничко. Преди малко ме заболя сърцето като видях, че за едно нещо можех да дам 12 лв. вместо 28, но пък поне си го взех от магазина, от който искаха :/
И си имам супер яка престилка пък.

102
02-24-2015, 20:08
И си имам супер яка престилка пък.

честит рожден ден на патерица. пожелавам ти да ти дойде акъла. (имаш го)

Ewok
02-24-2015, 20:12
миси, мн сладко
аз си се харесвам отвеяна обаче :/

galaxy29
02-24-2015, 20:21
офф, забравих.. чак се засрамих -.- боряна, честит рожден ден със закъснение, пожелавам ти да си здрава и щастлива, да си все такава дейна усмихната пчеличка, както и да спреш да overthink-ваш толкова, защото съм останала с впечатление, че го правиш (извинявам се, ако не е така) и е вредно, с андрейчо да остареете заедно (защото, доколкото знам го искате) и да не загасвате и все така да мачкате препятствията (: и ти пращам ГОЛЯМА виртуална прегръдка

SHPAIdURmeN
02-24-2015, 20:31
#сипваща:Д:Д:Д
.:D !!!!

jghgh
02-24-2015, 21:27
освен че подредих апартамента, не свърших кой знае колко днес.

Fisherman
02-24-2015, 21:30
Мислех, че аз съм единствената с такъв проблем.

в даскало материала не се брои за учене

pac0line
02-24-2015, 21:42
Претъркулих още една, хехе.
Пожелавам си да ценя хората, които са в живота ми, не че не е нещо банално, но точно това ми трябва, да пазя тези, които правят деня ми по-добър.
Пожелавам си също и много пътувания, вече съм в правилната посока и всичко зависи от мен.
Е, и малко любов не бих отказал вече, но ... 8-)
нау ай брейс майселф фор фейсбук известия, смс-и, картични, шоколади, прегръдки и всичката еуфория.
Ще празнувам няколко дни по малко 8-)

galaxy29
02-24-2015, 21:45
честит рожден ден и на теб, пожелавам ти всичко, дето си пожела плюс здраве :д и като цяло да ти се наредят нещата ^^

bonfire
02-24-2015, 22:09
Оф вече сериозно ми идва малко в повече всичко... все върху мен се трупа всичко..айде не.

https://www.youtube.com/watch?v=-VMFdpdDYYA мда

paradosou
02-24-2015, 22:16
Обичам го това момиче! Обикновено за рождени дни се активизирам в последния момент, мацето има чак юли, обаче тоя път се запалих рано и си прехвърлям алтернативи, странно е :).
Иначееее утре трябва да уча мега много, да се занимавам с административни глупости, да подреждам основно... планирам все пак да оцелея.

jghgh
02-24-2015, 22:23
https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

така се чувствам 8-)

NomNomNom
02-25-2015, 06:07
Калпазанке, ЧРД на патерици ! :Д Жива и здрава, щастлива, и любов, че да сме по темата в раздела :Д

mayaaa
02-25-2015, 07:32
Много ми е крив света в момента. И той ме дразни. Ама 'баси лигавенето, честно. И в сънищата ми съм курва/кучка. Не, че има значение. По-лошото е, че в момента искам да съм в тях. А днескашният ден ще е пълен shit. Поне да бях видяла презентацията. Грр. И ме боли, ве. Искам да убия някой. И да избягам някъде без да кажа на никой (той също е в товя число). Даже прогнозата за времето беше гадна. Явно днес е от онези дни където всичко е криво и никакво.

Jaune
02-25-2015, 07:45
май съм болна. тъкмо извинение да си стоя вкъщи и да чета, вместо да ходя на лекции... иии поствам я тук, защото не мога да спра да я слушам

https://www.youtube.com/watch?v=as5FZJI6xJU

Blab
02-25-2015, 08:03
^по бързата процедура, да не се караме!

он: като преродена съм. понякога си се радвам какво съм шизофрениче, не е лесно, но поне не ми е скучно:Д

Jaune
02-25-2015, 08:14
е, за довечера остава, но нека не се изсилвам И с лекции :Д

Blab
02-25-2015, 08:21
(въздиша с облекчение))
ето ти песен:
https://www.youtube.com/watch?v=M1qkirGpUn4

jghgh
02-25-2015, 08:42
искам да пия кафе, хубаво еспресо. в нас има само нес, а несът винаги е кофти изживяване. кога ли ще си купя кафеварка :Д от цял живот се наканвам.


и да разбера какво искам от живота и от хората от мен, защото се чувствам като пълен asshole

heartshapedbox
02-25-2015, 08:47
Хехе, колко добре си прекарахме вчера. Толкова ми беше миличко и носталгично да сме се събрали заедно както преди, сякаш се бях върнала няколко години назад. Пък и доста се забавлявахме с билярда, джагите и всичко останало ;д Понякога много обичам да излизам 'по мъжки' с тях, душиците ми те <3
Същевременно ми е и малко тъжно как сума ти време няма да се видим отново, най-вероятно чак есента :/ Колкото и да сме близки, животът ни е заплел в задължения и неизбежно се виждаме по-рядко, всеки е поел по някакъв път и няма време или е на хиляди километри, мрън.

Jaune
02-25-2015, 08:48
Мила, виж това :Д https://www.facebook.com/video.php?v=539776602800113

jghgh
02-25-2015, 08:54
THIS IS SO YUMMM *_*

Ivaaaaa
02-25-2015, 08:56
не се наспах -,- първо ми звънна проклетия тел, после и баща ми. легнах си късно и сега съм труп. обаче събудят ли ме веднъж, никъв шанс пак да се унеса. и главата ме боли мега мно. криво ми е. кога успях да се пристрастя към кафето?! още със ставането първата ми работа е тва. а дори не ми харесва вкуса. пф.
нямам търпение да гледам интервалният при мъжете. вчера жените направиха вълшебен старт, кой знае какво ще ни покажат прекрасните пичове <3

mru
02-25-2015, 09:39
спи ми сееее....
трябва да започна да пиша бакаларска работа накрая, но само седя и харча време в интернета ...

hheh
02-25-2015, 11:25
Чак сега ставааамм ... ;ь
мн пияни дни се получиха

pandabear
02-25-2015, 12:45
Возя се за първи път на влак. Срещу мен седи един симпатяга и чете "Революция на пеперудите". Сетих за онзи филм "Before Sunset", където Ethan Hawke и Julie Delpy се запознават във влака, и се усмихнах дебилно. Той май ме видя и също се усмихна, ама ме хвана срам и не успях да започна разговор. Явно губя awesomeness-a си. Ужасно. Имам оче 1 час и 10 минути да поправя грешката :Д дано не слезе преди мен.

Jaune
02-25-2015, 12:51
ДАВАЙ :Д

TheDevilInMe
02-25-2015, 12:57
бясна, за всичко и на всички, толкова да ме е яд, много, много се дразня и накрая ще експлоадирам :(

TheDeath
02-25-2015, 12:58
Супер ми е напрегнат деня днес, голямо търчане, голямо чудо... Надявам се поне след като приключа работа да се успокоят нещата. От тия хапчета сега не знам дали ми е дошло или просто си кърви следствие на хаповете... баси колко е тъпо да си жена, ще взема да си сложа една пи*ка и край на тоя ад :) Дано поне като почна втората опаковка анти-чаве хапчета да се нормализират нещата, че да си цял месец неразположен е меко казано извращение!

NomNomNom
02-25-2015, 13:01
Ще ми се спи цял ден, 'ма поне нещо дълго отлагано мина.

dreamwalker
02-25-2015, 13:04
в даскало материала не се брои за учене

Думата "даскало" не е спомената в коментара ми, Ръдърфорд.

M****
02-25-2015, 13:13
... баси колко е тъпо да си жена, ще взема да си сложа една пи*ка и край на тоя ад :)
...
Е, нееее - малко след като прочетох твоето съобщение, докато се ровех в измислените новини на blitz, прочетох това:
http://www.blitz.bg/news/article/321795

И си помислих - сигурно таз' Московчанка се е решила също на подобна стъпка и съответно си е набавила необходимите неща... :D

//статията не се препоръчва за хора със слаби сърца! :D

chupachups
02-25-2015, 13:13
Не мога да повярвам колко бях притеснена, а той толкова спокоен... Мястото беше най-нестандартното ever :D Беше прекрасно... не исках да свършва. Чувствах се в безопасност (изключваме камерите за които гледах през 1 мин :D ) някак като ме прегърнеше и ... просто не се описва с думи :) Не исках да свършва :/

102
02-25-2015, 13:27
Возя се за първи път на влак.

уоу отдавна изгубената внучка на тодор живков

Blab
02-25-2015, 13:31
Возя се за първи път на влак. Срещу мен седи един симпатяга и чете "Революция на пеперудите". Сетих за онзи филм "Before Sunset", където Ethan Hawke и Julie Delpy се запознават във влака, и се усмихнах дебилно. Той май ме видя и също се усмихна, ама ме хвана срам и не успях да започна разговор. Явно губя awesomeness-a си. Ужасно. Имам оче 1 час и 10 минути да поправя грешката :Д дано не слезе преди мен.
о, да! действай!))
//и двете гледайте Boyhood също така;

Before Sunrise*

102
02-25-2015, 13:32
сънсет е

102
02-25-2015, 13:34
не е

LadyDi
02-25-2015, 13:35
хахахах

провери ли го? :)
сънсет е продължението

Dagichka
02-25-2015, 13:37
за първи път той млъкна (!!) и стояхме гушнати в мълчание поне 5 минути.. филмира се и той май хаха ама е ясно, че ако е станало нещо той е виновен. чак щял да си вземе отпуска за да дойде с мен на преглед хаха
на мен пък ми е весело, мисля си, че това е само един филм и всичко ще е наред, обнадеждено ми е

Blab
02-25-2015, 13:37
не съм забравила!
да: sunrise > sunset > midnight

102
02-25-2015, 13:38
ебати агресорите
я по-спокойно уеее

102
02-25-2015, 13:40
ако е станало нещо той е виновен. чак щял да си вземе отпуска за да дойде с мен на преглед хаха

капут не е само обида

LadyDi
02-25-2015, 13:52
не съм забравила!
аз говорех на 102
иначе - :)

tori
02-25-2015, 13:52
Возя се за първи път на влак. Срещу мен седи един симпатяга и чете "Революция на пеперудите". Сетих за онзи филм "Before Sunset", където Ethan Hawke и Julie Delpy се запознават във влака, и се усмихнах дебилно. Той май ме видя и също се усмихна, ама ме хвана срам и не успях да започна разговор. Явно губя awesomeness-a си. Ужасно. Имам оче 1 час и 10 минути да поправя грешката :Д дано не слезе преди мен.
Защо не си била във влак досега, Адаш?

Niakoitam
02-25-2015, 13:54
Бааах тия сайтове за запознаства.Много били вървежни бре.:D Не съм и предполагал чак. :)
Днес си направих ей така на бъзик регистрация в един,защото без да си регистриран в него не можеш дори търсачката да отвориш, а ми беше просто любопитно има ли някоя от моя град регистрирана в него.Е, имаше една дето се омъжи в един съседен град и има дете,ама едно време и бях тайно голям навитак де :D
Та както казах направих си аз една регистрацийка, в която си написах само името и рожденната дата,съответно и години ми излязоха разбира и града ми.Сега сайта само ме врънка да съм си сложел снимка,че нямало как да ме виждат другите потребители.Ще сложа ама ако реша,че е необходимо засега се въздържам.Влизам след няколко часа с настройката,че профила ми не е интересен,защото все пак няма снимка и няма кой да го отрази и....ооо изненада, с почуда забелязвам,че затова кратко време вече е разгледан от 14 момичета около моята възраст,от 3 от които имам съобщения. Две намигвания и едно Здрасти. :D Намигванията са си намигвания,а на Здрастито ще отговарям ако ми стане мноооого скучно тъй като въпросната девойка според сайта е на повече от 300км,а предпочитам ако ще си общувам с някоя да е колкото се може по близичко. :) В същото време не мога да се начудя как има девойки,които скачат на няколко букви.Ами да речем,че опознаването идва с времето.Няма как да ги кефи характера ми.Не е форум и не са видяли мисленето ми.Ами ако се окаже,че не ми се кефят и визуално? Това неизбежно ме подсеща малко и за темата на онази девойка тук в този форум дето си писала с някакво 14 годишно лесбийче мислейки си че всъщност си пише с някакъв татуиран здравеняк. :)

102
02-25-2015, 14:09
то добре че не е форум и не са видели мисленето ти <3 {}

Niakoitam
02-25-2015, 14:19
то добре че не е форум и не са видели мисленето ти <3 {}

Нещо искаш да ми кажеш ли? Е, може и така да е де :D

Макар че като се замисля и този форум ме е запознавал с различни хора,които са виждали мисленето ми (отчасти) за по кратко или пък по дълго време някой от които са оставили трайни следи в съзнанието и живота ми. Особено две девойки.Една с която вече официално не общувам и една с която все още официално уж общувам... :)

jghgh
02-25-2015, 14:58
чувствам се като пълен хейтър, днес абсолютно всички ме дразнят, но поне забелязвам някакъв Pattern как през няколко години ми идва идеята да си "преустановявам" приятелствата, да гоня стари хора и да привличам нови и т.н.;

все тая.
адски ме дразнят някои хора. съквартирантката ми особено, ама и аз съм тъпичко дете, че не се застъпвам за себе си повече.
но тва момиче просто адски ме дразни, нон стоп слуша някакви депресии и се оплаква в соматични болки. е тва е да живееш с хистерик. наистина жалка и тъжна хартинка как хората не се осъзнават, че 99% от проблемите им са причинени от самите тях.
нямам търпение, нямам толерантност. ще се наложи да отида сега в др стая и да й кажа да си намали тъпотиите, независимо колко нетолерантно и докачливо е от моя страна.

Naive
02-25-2015, 15:09
Калпазанке, ЧРД на патерици ! :Д Жива и здрава, щастлива, и любов, че да сме по темата в раздела :Д
Ох, тя имала рожден ден. :))
Честит рожден ден, Калпазанке! Да си все толкова всеотдайна и прекрасна, да си жива и здрава, наистина много щастлива, много влюбена, годеж:Д:)) И на себе си пожелавам да се върнеш в Бг. :Д





Ууу, то имало и Before Midnight :Д



за първи път той млъкна (!!) и стояхме гушнати в мълчание поне 5 минути.. филмира се и той май хаха ама е ясно, че ако е станало нещо той е виновен. чак щял да си вземе отпуска за да дойде с мен на преглед хаха
на мен пък ми е весело, мисля си, че това е само един филм и всичко ще е наред, обнадеждено ми е

бебе? :Д

granger
02-25-2015, 15:13
За пореден път сънувах същият сън, само че този път и Той беше с мен и не беше чак толкова плашещо! Въпреки това се събудих с неприятно чувство.
Утре сутрин трябва да стана рано-рано, за да се прибера в София навреме за лекциите. Дано не си изгубя деня, защото иначе ще пребивам някого.

tori
02-25-2015, 15:39
Честито на рождениците, че не мога да им хвана спатиите вече. :д

ОН: Ного ми е добре, натиснах малко и всичко се получи. Нямам търпение, наистина. Няколко дни с него, това сън ли е?! Мечта?! Много ми е доволно и щастливо, обичливо, миличко и прекрасно. Нищо не може да ми развали настроението.

galaxy29
02-25-2015, 16:21
честит рожден ден на каплазанка със закъснение и от мен, пожеланието на Naive ми хареса, затова ти пожелавам същото (:

kamelia35
02-25-2015, 17:43
Возя се за първи път на влак. Срещу мен седи един симпатяга и чете "Революция на пеперудите". Сетих за онзи филм "Before Sunset", където Ethan Hawke и Julie Delpy се запознават във влака, и се усмихнах дебилно. Той май ме видя и също се усмихна, ама ме хвана срам и не успях да започна разговор. Явно губя awesomeness-a си. Ужасно. Имам оче 1 час и 10 минути да поправя грешката :Д дано не слезе преди мен.

Сподели, какъв е края.

kamelia35
02-25-2015, 17:46
Аз се прибрах вкъщи, тръгнах си, а той не ме спря, дори ми помогна да си стегна багажа. Вече ни разделят 1000 км. Какъв е смисъла сега да ми пише, след като казах, че всичко приключи?!

ChaoSiLUsION
02-25-2015, 18:04
Беше пълен хаос днес, а тя е толкова soft'n'hot :D
"Стига сте... вземайте... и започвайте..." :lol: от приятелка на майка ми, направо ме умори... 8-)
Имаше всичко.. осмифки, пипируди, бибитки, свирки... Настроението ни беше перфектно макар лошото време и ситуацията около нас, а и как няма да е? Мисля, че се влюбих в таа раница или т'ва под неа де... После бяха ред ебавки ред смях... Захапали сме плувката сериозно...
Определено искам да повторим в деня на състезанието, само дано има пара... че лошо.. Мисли позитивно, ще има пара..
Ако нема, ще измисля нещо, както винаги ;О
Дупе чуи, дупе гъз, задник, секси, дупе, чуба.. чуи чуби... ебати телетъбиса.. Като таласъм ама едно такоа по-перверзно. ;О

Wednesday666
02-25-2015, 18:05
Мисля, че съм добре.
Почивам малко, което си е чисто постижение, направо не мога да повярвам колко почивка ми предстой..
Свикнала съм да ми бръмчи главата и сега ми е чак.. не знам, ненормално се чувствам, щот дишам с нормален ритъм, а не тичам из летището..

Сега ще видим какво ще става, интересно ми е, доста време май ще е така..

jghgh
02-25-2015, 20:11
ходих на таебо днес, почервенях като домат и утре чакам треска :д

tireheb
02-25-2015, 20:12
таебете ли се там :S

Ewok
02-25-2015, 20:13
Днес беше добър ден.
Апък в понеделник пропуснах танци и чак сега ги почерпих и явно си имат "традиция" който има рожден ден или е имал да застава с центъра на кръга (обикновено се нареждаме в кръг) и го "крадат" хаха :Д Беше мн яко и ме танцуваха на таз' песничка https://www.youtube.com/watch?v=mUh68f9wEOQ, а аз винаги на нея се радвам най-много като я пуснат и не знам как я уцели, но ми хареса много
И този път се поизтощих от танцуване, за първи път.

chupachups
02-25-2015, 20:48
Да се похваля, че мъжо, анти мейдж.. ;д ги мачка яко на дота, трябва да прави нещо детето докато ме няма все пак :D :*
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t34.0-12/11015376_906203616091592_2018182797_n.jpg?oh=3fa95 c8079ff37f16f26cf3f32f38bf1&oe=54EFC320&__gda__=1425071984_87cbf0dfdccdc4e86fdcd252fe448a4 c
//още 15 пъти да се поправя... :D

tori
02-25-2015, 20:50
Чупа, нещо ти е бъгнат линка.

chupachups
02-25-2015, 20:51
Чупа, нещо ти е бъгнат линка.

От теУефона не става... :/

HollyGolightly
02-25-2015, 21:02
Изнервена съм до краен предел днес. Такъв важен тест ми предстои утре, каза ни да се подготвяме и да отговорим на въпросите от страница 275... учебникът започва от 364 :-x и на мейлите не си отговаря, просто не мога повече така, най-много просто да не ида

102
02-25-2015, 21:08
спри да пускаш малоумни снимчици бе
само запълваш мястото
СЛАБАЦИ

shmatarok
02-25-2015, 21:32
Беше пълен хаос днес, а тя е толкова soft'n'hot :D
"Стига сте... вземайте... и започвайте..." :lol: от приятелка на майка ми, направо ме умори... 8-)
Имаше всичко.. осмифки, пипируди, бибитки, свирки... Настроението ни беше перфектно макар лошото време и ситуацията около нас, а и как няма да е? Мисля, че се влюбих в таа раница или т'ва под неа де... После бяха ред ебавки ред смях... Захапали сме плувката сериозно...
Определено искам да повторим в деня на състезанието, само дано има пара... че лошо.. Мисли позитивно, ще има пара..
Ако нема, ще измисля нещо, както винаги ;О
Дупе чуи, дупе гъз, задник, секси, дупе, чуба.. чуи чуби... ебати телетъбиса.. Като таласъм ама едно такоа по-перверзно. ;О

ставате досадни :/

//
Яде ми се чипс, играе ми се нещо, прави ми се секс, общо взето всичко, което не включва учене и решаване на задачи.
Ще ми се.
8-)
Първият дял от лекциите го минах поне.

chupachups
02-26-2015, 04:00
спри да пускаш малоумни снимчици бе
само запълваш мястото
СЛАБАЦИ

ИзФинете

galaxy29
02-26-2015, 04:59
таебете ли се там :S
хахах :Д

jghgh
02-26-2015, 06:35
добро утро, форон!


заслужавам най-доброто :д

Aeternal
02-26-2015, 06:37
спри да пускаш малоумни снимчици бе
само запълваш мястото
СЛАБАЦИ

да бе, баси глупостите
ясно е че фъджа е изкарал играта.

TheDeath
02-26-2015, 06:47
Ох, и днес е ад на работа... Пффф, нямам търпение да дойдат четирите почивни дни, че да се наспя и аз , като човек! Снищи тъпите съседи решиха да пускат заря до прозореца ми в 2 часа нощес.... Направо полудях!
Днес ще сменям цвета на косата - отново - бек ин блек, бейби! Кажете някой трик как да не си намажа отново физиономията, че много трудно се трие после, крем ли слагате, какво правите да не си боядисате челото заедно с косата???

Blab
02-26-2015, 07:20
друго си е със слънце, признавам))
мхм...)

TheDevilInMe
02-26-2015, 07:45
https://www.youtube.com/watch?v=lp-EO5I60KA : )))))))

Jaune
02-26-2015, 08:15
ох, кой с кого ходи в тоя форум пак, какво изпуснах :Д

в настроение съм тип... не ми се поема никаква отговорност, не ми се занимава с нещата, които трябва да свърша, уф, много е гадно. от друга страна искам да ги свърша, за да знам, че съм ги свършила. фейспалм.
и пак ям като бременна, ебаси, сигурно изпитвам емоционален глад... а как ми опротивяха всички тия напудрени изказвания, имам нужда от нещо крайно не-арт и просто. нещо прямо, но без излишен цинизъм... нещо като Хемингуей.

LadyDi
02-26-2015, 08:19
ох, кой с кого ходи в тоя форум пак, какво изпуснах :Д
не се мъчи
аз изисках списък, но още чакам

TheDevilInMe
02-26-2015, 08:21
не се мъчи
аз изисках списък, но още чакам
че и любовни триъгълници и многоъгълници даже ;д

Aeternal
02-26-2015, 08:37
не се мъчи
аз изисках списък, но още чакам

Нотариално заверен? :Д

chupachups
02-26-2015, 08:37
и пак ям като бременна, ебаси, сигурно изпитвам емоционален глад...

И аз съм така..

LadyDi
02-26-2015, 08:40
Нотариално заверен? :Д

Не е необходимо.

ChaoSiLUsION
02-26-2015, 08:49
:p

TheDeath
02-26-2015, 10:01
Ах, много съм доволна, това прекрасно слънце, обядвах си с мъжлето, пихме по едно кафе навън и сега пак да поработя още няколко часа :) После малко "разкрасяване" и пак при него. Вечерята ще е навън, евентуално утре може да забъркаме нещо вкъщи, но се съмнявам :) Събота сме у голЕмото село, да видим този път ще успея ли да си харесам нещо от МОЛ-а. Изключително трудно се намират дънки за слаби хора, а качването на кила е доста трудна работа за мен...

Naive
02-26-2015, 10:17
Ох, толкова е потискащо. В момента се депресирам за неща, които не са под мой контрол в момента и на които така или иначе скоро ще им дойде края.
Тези съмнения, които ги имам обаче... не знам, не знам.

Иначе вчера попаднах на една съфорумничка в бг мама и я столкнах. И се замислих как все попадам на някаква тегава информация без дори целенасочено да я търся. :д

anonymous708973
02-26-2015, 10:24
Ох, толкова е потискащо. В момента се депресирам за неща, които не са под мой контрол в момента и на които така или иначе скоро ще им дойде края.
Тези съмнения, които ги имам обаче... не знам, не знам.

Иначе вчера попаднах на една съфорумничка в бг мама и я столкнах. И се замислих как все попадам на някаква тегава информация без дори целенасочено да я търся. :д

Сподели във фб, ако желаеш :)

pandabear
02-26-2015, 10:33
ДАВАЙ :Д

о, да! действай!))

Благодаря за моралната подкрепа, момичета! ;д


Защо не си била във влак досега, Адаш?
Просто никога не ми се беше налагало, обаче при следващата ми по-голяма почивка реших да си направя train trip =))

Сподели, какъв е края.
Ами аз по принцип говоря много. Уви, този път нещо не успях да се отпусна. Не научих много за него. Освен името му, че е от София и е главен асистент по Археология в Пловдивския университет. Другото бяха някакви общи приказки. Когато го питах на колко години е каза „не помня“ Не изглеждаше като някой чичко, де :Д Не знам защо не пожела да сподели... Но пък на гарата като слезнахме ми написа номера си, на едно от онези късметчета на lavazza, което каза, че му се е паднало днес- „запознанство“. Беше готино, признавам. Не знам дали ще се свържа с него, но като се прибера ще се опитам да го столкна по лицекнигата някак, ако въобще има, хахах.

102
02-26-2015, 10:49
да бе, баси глупостите
ясно е че фъджа е изкарал играта.

батеее
Skill Bracket
Normal Skill
и ми пуска некви такива снимчици половин форумна страница ;д

Rafa7a
02-26-2015, 10:57
Странно, как може една усмивка да ти вдигне настроението! :)

102
02-26-2015, 10:58
представи си гърдите какво правят

tori
02-26-2015, 11:08
заслужавам най-доброто :д
Тоооочнооооо! Е, и съм най-доброто, де... :дд

Извън ебавката: МНОГО ми е щастливо, приповдигнато и някак си летя. Деня е хубав, топличко, слънчево, прекрасно. :3 Скоро ще си видя човека, но преди това да стане, имам работа за вършене, съответно се залавям след малко. Първо мисля да хапна обаче, че нещо ми стърже. Като цяло - ползотворен ден, усмихнат, прекрасен. Нетърпелив.

Жун/Джун/Джинстоник, много форонни двойки сме в последно време, нда.

102
02-26-2015, 11:13
имам нужда от нещо крайно не-арт и просто. нещо прямо, но без излишен цинизъм...

здрасти кукло
искаш ли да пометаш салфетки

AnarchyBoy
02-26-2015, 11:17
Жун/Джун/Джинстоник, много форонни двойки сме в последно време, нда.

Не сте чак толкова много..

tori
02-26-2015, 11:20
:д И така да е - сравнително новите сме двечки май за сега. Пак си е много.

shmatarok
02-26-2015, 11:20
Не сте чак толкова много..

Ти какво се правиш, отдавна сте разкрити и вие :smt117

AnarchyBoy
02-26-2015, 11:21
:д И така да е - сравнително новите сме двечки май за сега. Пак си е много.

Ти си стара новина.. ;О

AnarchyBoy
02-26-2015, 11:21
Ти какво се правиш, отдавна сте разкрити и вие ;)

Нямам идея за какво говориш...

shmatarok
02-26-2015, 11:22
Нямам идея за какво говориш...

:lol:
Щом си казал.

102
02-26-2015, 11:23
анар4и и неговия харем първолаци

tori
02-26-2015, 11:25
Ти си стара новина.. ;О
Стара, стара - нямаме три месеца служба. :д

AnarchyBoy
02-26-2015, 11:30
Стара, стара - нямаме три месеца служба. :д

Три месеца за тоо форон се брои за старо..

Jaune
02-26-2015, 11:52
здрасти кукло
искаш ли да пометаш салфетки

без цинизъм, ле!

chupachups
02-26-2015, 12:29
Главата ме боли ужасяващо много... пих аналгинче, пък да видим :/ трябва да се стягам, състезание ме чака :)

Naive
02-26-2015, 12:30
тъп ПМС :/

Challenger
02-26-2015, 12:31
Утре пак контролно, стига вече. Почти всеки ден контролно, оляха се тия хора. :(

anonymous708973
02-26-2015, 12:41
:lol:
Щом си казал.

искам да знам и аз пък.

глупава и некадърна се чувствам. ама буквално - не разсеяна, мързелива и нз си кво, глупава баш в смисъла на "липсващо сиво вещество". разкатават ми фамилията, а аз не мога да си повярвам, че мога да се справя. давя се направо, лутам се между дива амбиция и панически страх на удавник без пояс (виждащ акула - да е съвсем драматично така...).

Lilanda
02-26-2015, 12:56
Завърнах се, видях си личните и се усмихнах до уши. :Д
Извън форумната еуфория /утф, Лино о.о/ съм болна...отново. Втори антибиотик пия вече, а странното е, че след всичките лекарства, пак след всеки изминал ден ставам все по-зле. На 4-ти очаквам и посрещането хаха. Май ще са ми две за този месец. Чакам го да се прибере, да се чуем малко и започвам с изучването. :Д

Vanchhh
02-26-2015, 13:32
Писна ми. Стихотворения, тестове, подготовка за матури..

DisappointedDreamer
02-26-2015, 13:35
Едно по едно си приключвам задълженията и ми е много доволно. Навън грее слънчице, хвърлих дебелото яке, само да не ме мъчеше тази кашлица... А утре се омитаме с него за уикенда и ще се запозная с част от родителското тяло. :Д Нямам търпение да си отдъхна за няколко дни, преди лудницата от курсови отново да ме връхлети.

Влюбено ми е. Мхмм. И ползотворно в университета.

AnarchyBoy
02-26-2015, 13:56
Седя и си мисля.
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-9/10995406_906205939424693_5172109707468886695_n.jpg ?oh=defea7a3d6a3a1aec09dbe2cbd4d1cb1&oe=554A30F5&__gda__=1431346812_d492f8a15e2dec0d906de7df24eaf4d f
И естествено слушам

https://www.youtube.com/watch?v=vouAtmE13vs
Малко ми е лошо, но ме глези.

Пълна нирвана на душата.

Challenger
02-26-2015, 13:59
Писна ми. Стихотворения, тестове, подготовка за матури..

Горкичкото! След няколко години и аз така. :D

HollyGolightly
02-26-2015, 14:26
50 мили денс, само за да го слушам как говори за "горката Прешъс" Не мога да го разбера този негов интерес към социалното класово разпределение и представянето на финансовото равенство като нещо позитивно и крайно наложително. Ами не ми е жал за Прешъс, нито за Мили от докумнталният филм, който гледахме. Трябвало да и се помогне, горката тя живеела във форгон с 4те си 16+ годишни, безработни сина, чийто бащИ сигурно дори тя не ги знае къде/кои са и работела в Бъргър Кинг на минимална заплата. Да е мислила. А в есето си не можело да пиша, че циганите са "необразовани" понеже не било правилно да се пише така за хората...много интересно. Писна ми от това постоянно мислене да не обидя някого, да не нараня нечий чувства и т.н. А после да ми говорят за свобода на словото :?
Дали пък да не взема да не ида?

DarkTemplar
02-26-2015, 15:59
Ползотворна седмица, дано и краят ѝ да е хубав.

tori
02-26-2015, 16:20
Взех я най-накрая! Сега съм спокойна, уморена и гладна като идиот. Дори нямам сили за нетърпение за утре... :д И най-важния човек, който трябваше да ме хареса, ме хареса! Много ми е щастливо просто.

Blab
02-26-2015, 16:34
за кой ли път пия тайлотхотче аз и за какво, се питам.

102
02-26-2015, 16:37
тайлол е

M****
02-26-2015, 16:41
Ей така се чувствам след края на работния ден: http://www.emofaces.com/en/emoticons/d/dead-emoticon.gif

А утре също е работен ден...

SHPAIdURmeN
02-26-2015, 17:34
пердето
:lol: :razz: :lol:

102
02-26-2015, 18:03
без цинизъм, ле!

къде видя цинизъм
къде го виде

Arctic
02-26-2015, 18:44
Майка ми как можа (отново) да ми развали и малкото останало настроение? Много добре знае, че мразя да ходя там. Роднини искам да виждам само два пъти годишно, нито едните, нито другите търпя, с едно изключение. Още повече че се бяхме разбрали с него от супер много време да излезем, един път ни се провалиха плановете, сега пак ли?
Защо все трябва да ми се развалят съботите, за да ходя специално при хора, които изобщо не ги интересувам? Обичали ме били, дрън-дрън. Никога нищо не са правили за мен, никога с нищо не са ми помогнали, никога не са се заинтересували какво правя аз, не са ме заговаряли. Не разбирам защо се правят така.
Оф направо ми се насълзяват очите от яд. Като се изнеса изобщо не искам да ги гледам. И изобщо не смятам да ги посещавам. Ми да дойдат те като искат толкова да ме видят, защо все моите дни да се развалят и все моите планове да отпадат? Направо ми писна.
Ама трябвало да се съобразявам, ама такова. Изобщо не ми пука за тях, не може по-малко да ме интересува какво ще стане с тях. Каквото искат да си правят.

NomNomNom
02-26-2015, 18:53
Да се оплакваш,че те дискриминират за хоби, което имаш .. и човек да се заинтересува от него, да чете менюъл и да е готов даже да практикувате и да му кажеш - 'ми не обичам онлайн, дълги години съм упражнявал хобито онлайн.

'Ми упражнявай си го с другите хора там офлайн, и хич не се оправдавай за дискриминация, не стига че безкрайно внимание съм отделила, хем не се интересувам от такива неща, хем подкрепям, хем постоянно питам как е минало и т.н.

А едно чисто и просто "благодаря, оценявам", щеше да свърши работа, заради което , междувпрочем, или по-скоро заради липсата му, съм напускала работа. Колко е лесно, често дори не трябва заплатата да ти вдигат, ако го има това.
Да, да, ясно ми е, но благодаря винаги, когато някой ме изслуша, или се извинявам ( че дори ми се карат, че съм твърде вежлива ).

Та, всичко е като интернета - като го има, никой нищо не казва, спре ли за момент - всички започват да мрънкат.
Ами хайде да го спра малко този интернет, защото този месец не са си" плащали" таксата май май.

Wednesday666
02-26-2015, 18:53
Хората ме изумяват напоследък. Ама буквално.
Супер безсмислено съществуване водят и ми претендират, че всичко е тип топ.
А тя .. тя ме поставя в стресова ситуация всеки път.
Не мога вечно да й помагам.. Не се получава просто.

NomNomNom
02-26-2015, 19:02
На всичкото отгоре, правя графика, и имам най-преебаните смени на света, защото всеки друг е с приоритет и както само двама човека искахме да караме следобедни смени ( та беше едно безумно мрънкане - неее, как следобедни, къде ни отиде личния живот ) , сега всички искат само такива, и се оказва, че аз цял март имам само сутрешни, 'ми мноо яко.

Добре, че е пмс-то, да си кажем истината.

DarkTemplar
02-26-2015, 19:03
Хората ме изумяват напоследък. Ама буквално.
Супер безсмислено съществуване водят и ми претендират, че всичко е тип топ.
А тя .. тя ме поставя в стресова ситуация всеки път.
Не мога вечно да й помагам.. Не се получава просто.
Родата трябва да се подкрепя.

Wednesday666
02-26-2015, 19:04
Родата трябва да се подкрепя.

Когато го заслужава, да.

DarkTemplar
02-26-2015, 19:08
И да не го заслужава, едва ли ще спре да го иска.

TheDevilInMe
02-26-2015, 19:19
Празнично и приповдигнато едно такова, малко хапливо също ;д

an7raks
02-26-2015, 19:28
Броя си минутки... 1440... 1439... 1438... де да минаваха толкова бързо, колкото ги написах...

Deadlock
02-26-2015, 19:59
трябва да съм дисциплинирана.
не трябва да се случи това, от което се страхувам.
не трябва да се предавам.

чувствам се на косъм, на ръба.. и от доброто, и лошото. в бездна ли ще скачам, или ще летя?
на тръни да разбера...

HollyGolightly
02-26-2015, 20:01
Така и не стигнах до университета днес, да не говорим, че и от дивана не съм ставала. Никаква мотивация нямам, човек ще реши, че съм депресирана, а не съм.

mayaaa
02-26-2015, 20:28
Е, ок, ще избухна, честно. Даже и да си изливам тук нямам желание, ама айде, да има.
От последните 24 часа (или малко повече) минах през съчувствие или по-скоро чак съжаление, щок, безсилие и крайният ефект е тотално объркване. Добре, сериозно ли? Нужно ли беше? Това вече е в повиче, много, много в повече.
Хипер изморена съм. Един душ и лягам.

lisi4ety
02-26-2015, 21:42
Много мразя да имам пари, да искам да си купя нещо, да съм готова да ги дам и да не си харесвам нищичкоо :( от толкова време не съм си купувала парцалки, защо не успявам сега...

shmatarok
02-26-2015, 23:21
Тъпо ми е, тъжно ми е, определено ми писна от глупости.
И ми омръзна другите да ме занимават с проблемите си, сякаш аз си нямам свои собствени, за които да мисля. Да им имам големите драми и на двете. Бахти.

skatew
02-27-2015, 03:07
Успех, Вичак
мерси

Andjyy
02-27-2015, 04:07
пътят към разочарованието е кратък

Dagichka
02-27-2015, 04:33
Успех, Вичак
мерси

:lol: успех

аз съм спокойна вече хаха този месец правих доста нови за мен неща, приемам го като experience :д
тъпо ми е, че нещата с колежките тръгват в тая посока, но.. и аз си имам граници, а тяхното лиготене и мързелуване "шот вчера препихме в студентски в стаята" вече ми лазят по нервите.. и ми се играят джаги, трябва да се събера с момчетата в някоя почивка и да ги смажа ;д

Blab
02-27-2015, 05:38
сутрешно. харесва ми))


http://youtu.be/xYGNgTOGhwk?t=1m44s

'айде, прекрасен петък на всички!)

TheDeath
02-27-2015, 06:37
Днес най-накрая е петък! Шибания петък дойде! Йееее! Най-прекрасното е, че утре нито аз, нито ТОЙ ще ходим на работа, което значи, че за първи път от месеци насам ще спим до колкото часа си искаме! Малкото е при майка ми тази вечер, което значи, че има шанс дори да спим спокойно :) И утре на пазарче в София, на казино, и после бегом у дома! Ще бъде един прекрасен ден, обещала съм си да се забавляваме много, никакви оплаквания, никакво мрънкане, просто ще направя деня незабравим!

DarkTemplar
02-27-2015, 06:54
Нещата вървят по план и съм доволен. За почивните дни ще сменя обстановката, което е позитивно.

Работата също върви. Още ми е малко трудно да свикна с администрацията и някои от настройките и трябва да правя нещата в по-бързо темпо, но с времето ще свикна.

an7raks
02-27-2015, 07:24
722... 721... 720... 719...

heartshapedbox
02-27-2015, 07:56
В пъти по-объркана от преди "изясняването"... Това чувствата са странно нещо, никога не можеш да ги разбереш напълно, а и не можеш да ги подчиниш на логика или 'здрав разум'.
Шантаво се чувствам, неизвестно.

AnarchyBoy
02-27-2015, 08:29
Чакам я да се събуди принцесата и не мога да спра да слушам nightwish, бях я позабравил тая група, а ми е толкова спокойно като ги слушам.. Пълен релакс.. Пих чай, кафе... ся ще закуся/обядвам а следобед марш на тренировка..
Нямаме късмет, ама въобще... Надявам се това да се промени...
Искам да се промени.
Едвам станах сутринта...
I'm to old for this shit...
Радвам се, че всичкo се разви така.. 8-)
https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/11016783_798181210260944_3268477187884647625_n.jpg ?oh=eb19591e61e4159b7eb2230e23709908&oe=558F47C3
Yep this kind.. Totally us.

anonymous708973
02-27-2015, 08:45
Верно си поизчистил, браво, браво.

Петъчно ми е такова. Седмицата не беше особено натоварена, ама все пак се радвам за уикенда. Дано днес да ни се получи с мацката упражнението по микро и правните случаи. Леле, защо не се сетих по-рано да си намеря study buddy. Мотивацията е далеч по-голяма, не се блъскаш като грешен дявол да разбереш нещо и накрая да се окаже, че не си видял някаква дреболия и т.н. И после съм like a boss, като разбирам за какво се говори. :д

Ще се разхождам с червени нокти по повод Баба Марта и мисля да просветя хората за какво става въпрос.
Чакам да видим как му е минало интервюто... Трябва да се захвана и аз да разпращам кандидатури, толкова да не ми се иска :S

NomNomNom
02-27-2015, 08:53
Ще се разхождам с червени нокти по повод Баба Марта и мисля да просветя хората за какво става въпрос.
Чакам да видим как му е минало интервюто... Трябва да се захвана и аз да разпращам кандидатури, толкова да не ми се иска :S
Не ти се работи ? :D
Иначе, аз ще замъкна торба с мартеници даже, нямат избор, ще бъдат брейнуошнати !

Ivaaaaa
02-27-2015, 09:00
Ако сънищата са отражение на подсъзнанието ни, то тогава моето е много изкривено. Беше толкова реалистично. Какво си мислех, че правя?! А безпомощността… знам, че спя, че сънувам, но съм ЗАКЛЮЧЕНА в този кошмар и не мога да се разбудя. Както, когато много ми се пие вода, но съм заспала. Знам, че чашата стои точно до главата ми, но ръцете ми са сякаш от олово и не мога да упражня волята си върху тях. Параграф 22. Цялa сутрин ми се е загнездило в главата. Кофти тръпка.
Самотата май започна да си казва думата. Мислех, че съм темерутче, че не ми пука /и наистина съм такава до известна степен/, но ми писна компанията ми, колкото и прекрасна да е, хах.

Blab
02-27-2015, 09:04
^и аз се оплаквах от същото с кошмарите. казаха ми да медитирам:Д

Блаб преглежда програмата на СФФ и вече си спретна доволно файлче с филми, сега остава да задели и бюджет и да си изпроси покани и ще има културен живот и през март, да))
//а имам да пиша още и не го правя, а само мисля и премислям глупости. искам да срещна човек, с когото няма да има нужда постоянно да мисля, а ще мога да бъда спокойна. мхм.

3oPuTy
02-27-2015, 09:11
Леле, от кога не бях влизала тук ... :D
Явно днес просто имам нужда да се почувствам тийн ... Толкова по-лесно ми беше всичко преди 10 години :D
Чувствам се тъпо от случващото се в любовен план ама ще се оправя.
По-важното сега е да ми дойде музата и да изпълня поръчките ама как да стане като с тези мъжки броеници и мъжки гривни направо ми се гади вече :? Сякаш мъжете са започнали да носят повече бижута от жените ... Не е нормално 3/4 от поръчките ми да са за мъжки бижута, де'а :?

chupachups
02-27-2015, 09:51
Прекрасното чувство да спиш 12 часа, не го бях изпитвала от 6 месеца насам. Състезанието започва днес, трябва да се мотивирам, с по-големите съм. Нервно ми е, доста, но той ми вдъхва кураж. 6 месеца подготовка за тези 3 състезателни дни, трябва да се справя.
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t34.0-12/11012319_906950776016876_40429750_n.jpg?oh=54d7887 11f2bf7dae798bfb4b0964e3c&oe=54F2E370&__gda__=1425190573_bd54166c1b1e6fe5e7ed802c0190d25 b
//специално за 102, реших да те зарадвам малко със сларк (про мъжА), приятелю. Видях, че вчера му се радва ;)

Lilanda
02-27-2015, 09:58
Успех, Вичак
мерси
Олеее, много ще да съм изпуснала. Щом и ти си развил шизофрения. :Д Успех!

ПТ: Няма такова животно просто. Не знам от мен ли го прихваща, лигави ли се, но въобще не му приляга това. Чак ме изненада. А специално той трудно може да ме изненада. Така де, всеки си има такива периоди, ще го преодолее. Започвам да се оправям и съм много щастлива!

skatew
02-27-2015, 10:24
Ние отдавна сме я развили шизофренията ахахуах
айде най-накрая свърши безкрайната сесия 4 ДНИ ЗАСЛУЖЕНА ПОЧИВКА :Д:Д:

TheDeath
02-27-2015, 11:00
Бясна съм! Ей така за 5 минути може да ти се смаже не само настроението, ами и целия ти мироглед да се извърти на 180 градуса! Днес ще седна и много, много сериозно ще си помисля за нещата от живота и всичко, което искам, мога и трябва да постигна! Всичко, което има значение и си струва човек да се бори за него... Определено имам нуждата да си пренаредя приоритетите, да си отворя очите за някои неща, определено трябва да спра да съм такава тъпачка и да се раздавам на 100% за другите, да спра да гледам все да угодя на някой друг, да спра да посипвам собствената си глава с пепел, дори когато не съм виновна! Защо все аз за всичко трябва да отстъпвам, да се извинявам, да търся разговори и решения!? Започна да ми писва да плача, да се нервирам, да страдам... Днес смятам да се разделя с това свое АЗ и да дам път на това АЗ, което ще мисли първо за себе си!

Niakoitam
02-27-2015, 11:03
Ако сънищата са отражение на подсъзнанието ни, то тогава моето е много изкривено. Беше толкова реалистично. Какво си мислех, че правя?! А безпомощността… знам, че спя, че сънувам, но съм ЗАКЛЮЧЕНА в този кошмар и не мога да се разбудя. Както, когато много ми се пие вода, но съм заспала. Знам, че чашата стои точно до главата ми, но ръцете ми са сякаш от олово и не мога да упражня волята си върху тях. Параграф 22. Цялa сутрин ми се е загнездило в главата. Кофти тръпка.
Самотата май започна да си казва думата. Мислех, че съм темерутче, че не ми пука /и наистина съм такава до известна степен/, но ми писна компанията ми, колкото и прекрасна да е, хах.

Ако наистина си осъзнавала,че сънуваш,а не си сънувала просто че е така може да си попаднала в така нареченото осъзнато сънуване.Според теориите на някои учени и изказванията на някои хора дето уж са го преживяли това е осъзнаването че сънуваш,след което можеш да си даваш на съня каквато си насока искаш.Проблема на това осъзнато сънуване е че в първият момент не трябва да изпитваш силни емоции,защото ще се събудиш.Една от защитите на съзнанието при такова осъзнаване е моментално да те изхвърли от съня и да се събудиш.Друга е да те прехвърли в съвсем различен сън убеждавайки те че вече си се събудил.Аз лично мога да твърдя,че за 28те си години веднъж съм се усещал,че съм в сън,а не съм буден.Тогава си казах знаейки и в съня за този феномен нещо от рода на: "Егати готиното! Сега ще мога да си правя каквото си поискам." В резултат на което все едно нещо взе да ме дърпа за да ме изкара от този сън.Аз започнах да се боря и да се хващам за всичко,което ми попадне за да не се събудя.Обаче се събудих.Впоследствие обаче след като наистина се събудих разбрах,че всъщност първото ми събуждане не е било реално,а съм успял да се задържа в съня.Не съм успял обаче да преодолея заблудата,че преминаването ми във вторият сън е преминаване в реалността.Това стана преди 1-2 години.
Наскоро пък ми се случи нещо,което никога не ми се беше случвало досега.В периода на около 2-3 часа се събуждах 4-5 пъти поглеждайки часовника си за момент и още недоразбуден както трябва заспивах мислейки си че искам да видя как продължава този сън.И действително новият сън продължаваше горе долу от мястото,където е свършил старият ми.

Иначе ако сънищата действително са отражение на подсъзнанието ни,моето подсъзнание на моменти твърде творчески го кара.Не съм пък чак такава творческа личност в реалността. :D

Днес се возих с някакви хора в някакъв реис пък отидохме в някаква кула ли беше,замък ли.Пък започнахме да намираме и специално аз някакви тайни стълби и тайни проходи излизайки от прозореца на горе и надолу.Пък аз намерих някакво куфарче с инструменти и някаква карта ли,схема ли дето бяха важни.После слизахме по едната стълба май аз и баща.Попаднахме на някаква много готина зелена полянка с разни дървета и палми на нея дето въобще не се предполагаше че са там.Доста дървета бяха завързани под напрежение с въжета.Ние ги режехме обаче отпускането на някои дървета отключваше капани и все пак ние режехме всички въжета.При рязането на едно от въжетата от баща ми в последният момент видях едно огромно струпване от торби на другият му край,които изглеждаха толкова нежки,че можеха да ме залепят някъде ако ме ударят.В последният момент се наведох и те извистяха със страшна сила минавайки над мен.Отрязването на някои други от въжетата пък разкриваше разни тайни зелени пътеки.И това през ноща,защото от любопитство не можехме да устискаме до следващият ден пък и май да не ни види някой от замъка/кулата.После пък бях с една съученичка дето е дъщеря на шефовете на майка ми.Нещо си говорехме и се прегръщахме приятелски.Сякаш нещо ме успокояваше.Иначе в действително веднъж ме е прегръщала приятелски и никога не бих си помислял за нея като за нещо повече от приятелка.Най-малкото никога не бих и се опитал да направя мръсно на мъжа и,който е голям пич,приятели сме с него макар и да не се виждаме често напоследък,поздравява ме винаги,където ме види и дори в миналото минимум веднъж е скачал в бой заради мен. :)

AnarchyBoy
02-27-2015, 11:06
^Брат как не те мързи не знам

AnarchyBoy
02-27-2015, 11:07
#ban #slark #4e #lo6o

Niakoitam
02-27-2015, 11:11
^Брат как не те мързи не знам

Е,аз попринцип не съм мързелив човек.Просто често съм демотивиран и/или депресиран та затова понякога създавам такова впечатление на някои хора.Като например да речем на баща ми. :)

А иначе не че и твоите постове често са от най-късичките. :)

Blab
02-27-2015, 11:17
Бясна съм! Ей така за 5 минути може да ти се смаже не само настроението, ами и целия ти мироглед да се извърти на 180 градуса! Днес ще седна и много, много сериозно ще си помисля за нещата от живота и всичко, което искам, мога и трябва да постигна! Всичко, което има значение и си струва човек да се бори за него... Определено имам нуждата да си пренаредя приоритетите, да си отворя очите за някои неща, определено трябва да спра да съм такава тъпачка и да се раздавам на 100% за другите, да спра да гледам все да угодя на някой друг, да спра да посипвам собствената си глава с пепел, дори когато не съм виновна! Защо все аз за всичко трябва да отстъпвам, да се извинявам, да търся разговори и решения!? Започна да ми писва да плача, да се нервирам, да страдам... Днес смятам да се разделя с това свое АЗ и да дам път на това АЗ, което ще мисли първо за себе си!
това.
жалко, че не съм способна да бъда друга, иначе щях.
в друг живот искам да съм като другите. един човек-маса, глупав, нисък и телесен.
гнус ме е.
разочарована съм.
и тъпите ми илюзии, и тъпия Нептун...
баси падането по дупе беше т'ва, нищо, че бях подготвена.
твърде съм зряла за този форум, за този живот, фък.

anonymous708973
02-27-2015, 11:21
Зряла?

По темата: Ох, сега да не се разболея, никак не ми харесва накъде отиват нещата с тази отпадналост.

Номи, за практика кандидатури. Никак не се чувствам подготвена за идеята.

Jaune
02-27-2015, 11:25
Габриела пак си пийна водчица.. и тръгна да пише няк'ви тъпотии, но се спря овреме.
и не беше толкова забавно, колкото очаквах, 'баси, умът ми е навсякъде, но не и в настоящия момент, толкова съм глупава, че вече ще ме избие на агресия към самата мен, защо правя едни и същи грешки постоянно, мамка му, аз съм мазохист.
дори не ми се споделя с никого вече, всички само ми се карат за решенията, които взимам...
снощи видях 3-ма рандъм човека, които не бях виждала от месеци, години даже, и те ми казаха, че ме четат, което е толкова мило... но аз, разбира се, няма да се интересувам от това, а само от глупости... оф... отивам да пия кафе някъде на слънчице.

TheDeath
02-27-2015, 11:25
Много е гадно да осъзнаеш, че на отсрещния никак не му пука за всичко, което си направил за него... Много е гадно, особено когато става дума за близък човек, вижда само елементарните грешки-твоите, не неговите собствени! Не се замисля за нещата, които си жертвал, а прави проблем за някакви дреболии, които с две прости думи могат да бъдат избегнати.

tori
02-27-2015, 11:34
АДСКИ нетърпелива съм и имам още само мъничко работа. В 16:25 сцепвам вятъра нататък! НЯМАМ ТЪРПЕНИЕ, ВЕЕЕЕЕЕЕ! Имам си книжката от предния път, багажчето ми е наполовина, взела съм му мартеница за първи, кафето е уредено, само трябва да се заредя със сладко, вода и цигари и всичко е шест. Батерията на телефона ми само да се позареди, обаче, че ще е та*ак. Още мъничко, само няколко часа. <3

Blab
02-27-2015, 11:46
Зряла?
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D1%80%D1%8F%D0%BB%D0%BE%D1%81%D1%82
))

//пасивната ти агресия е пример за обратното;

anonymous708973
02-27-2015, 11:50
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D1%80%D1%8F%D0%BB%D0%BE%D1%81%D1%82
))

//пасивната ти агресия е пример за обратното;

Не мисля, че "искам да съм като другите (получовеци), на тях им е толкова по-лесно" е признак за зрялост. По-скоро на точно обратното плюс доза високомерие. Мисля, че имах подобна фаза на 16-17.
Не знам дали е от зодията, впрочем, майка ми е козирог (с асцендент дева) и е много здраво стъпила на земята. По-скоро се държи на арт природата ти, забелязвам, че повечето сте си надутички.

Дефиницията в уики изключва понятие като "твърде" зрял; оставам с впечатлението, че е state of mind - или си го достигнал, или не. Няма степенуване. Субективността няма да я засягам.

Aeternal
02-27-2015, 11:53
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D1%80%D1%8F%D0%BB%D0%BE%D1%81%D1%82
))

//пасивната ти агресия е пример за обратното;

Факта, че ника ти го свързвам единствено със зодии също.

Чудя се далинда не заеба всичко(най-вече изпита) и да замина на пътешествие през почивните дни. Все още ме е яд за допуснатите грешки повече, отколкото за недопуснатите.

an7raks
02-27-2015, 11:56
По-скоро на точно обратното плюс доза високомерие. Мисля, че имах подобна фаза на 16-17.

По-скоро се държи на арт природата ти, забелязвам, че повечето сте си надутички.

:lol:

Auriss
02-27-2015, 11:57
авввв дигате левъл щом и блаби налазихте, 'дето никога не съм я виждал да ръфа хора из темите ;д

Lilanda
02-27-2015, 11:57
далинда

https://www.youtube.com/watch?v=A6dP2vMxRHs :lol:

Aeternal
02-27-2015, 11:58
Телефона е със зверски скапан спейс. :/

Blab
02-27-2015, 11:59
Пантера, говориш си, колкото да не заспиш:Д
по-чил го дай, все пак темата е някакъв аутлет, не ти е място за себедоказване;

//пък ми свързвайте ника с каквото поискате, не се идентифицирам с форумната си личност:Д

Aeternal
02-27-2015, 11:59
авввв дигате левъл щом и блаби налазихте, 'дето никога не съм я виждал да ръфа хора из темите ;д

Папагала откакто се предаде си загубих смисъла на живота.

Lilanda
02-27-2015, 11:59
Аз първо си помислих, че за мен говориш и като видях, че не съм права, се отчаях. :cry:

anonymous708973
02-27-2015, 12:02
Пантера, говориш си, колкото да не заспиш:Д
по-чил го дай, все пак темата е някакъв аутлет, не ти е място за себедоказване;

//пък ми свързвайте ника с каквото поискате, не се идентифицирам с форумната си личност:Д

Не, изказвам впечатления от постовете ти напоследък, откакто спря да си мистериозна.


в друг живот искам да съм като другите. един човек-маса, глупав, нисък и телесен.
.

Сори, на мен ми прозвуча много далеч от зряло. Лично мнение е, не се връзвай, ако не си съгласна.

Aeternal
02-27-2015, 12:06
Зряло. Kudos.
И на мен ми се искаше да съм се родил титулуван безделник в Монако, ама на - селско момче.

Blab
02-27-2015, 12:08
ще пораснеш и ти някой ден))

DisappointedDreamer
02-27-2015, 12:09
Чувствам, че все повече обръщам внимание на всевъзможни, дребни черти от характера на хората около мен. Избягвам да си правя изводи, обаче, въпреки че някои неща ме нараняват и разочароват, и натъжават. Свърших си задачките за днес; хапнахме sesame bagels с cream cheese и smoked salmon; натъпах се с лекарства. Мхм. Взимам си душ, а автобусът тръгва в 7 довечера. Трябва да стягам багаж и тей.

anonymous708973
02-27-2015, 12:13
Абе, хора, я ми кажете - какъв цвят е тая рокля? https://40.media.tumblr.com/a391a1b4b46dd6b498d379e50f96ecbc/tumblr_nkcjuq8Tdr1tnacy1o1_500.jpg

Начи, явно е някаква масова истерия по света в момента, щом сестра ми ми писа сутринта, че били спорили в училище и се стигна до там приятелят ми да ме пита по уоцапп :D :D

Lilanda
02-27-2015, 12:17
Оооох и ти ли, Инке...

DisappointedDreamer
02-27-2015, 12:18
Абе, хора, я ми кажете - какъв цвят е тая рокля? https://40.media.tumblr.com/a391a1b4b46dd6b498d379e50f96ecbc/tumblr_nkcjuq8Tdr1tnacy1o1_500.jpg

Начи, явно е някаква масова истерия по света в момента, щом сестра ми ми писа сутринта, че били спорили в училище и се стигна до там приятелят ми да ме пита по уоцапп :D :D

И ние спорихме със съквартирантите преди малко. Видях първо бяло и златно; след това черно и синьо. Истината е, доколкото бях чела, че роклята е синя и черна. Бтв, в тази връзка, не беше особено уместно да коментираш във фб "бедните хора, как различават светофара", при положение, че всички масово виждат различно и очевидно не е хубаво да си толкова жестоко убедена. :с

heartshapedbox
02-27-2015, 12:21
Аз виждам бяло и златно.
Каква е уловката?:д

Secrettt
02-27-2015, 12:22
Здравейте!Новичка съм в този форум

Secrettt
02-27-2015, 12:24
Здравейте!Новичка съм в този форумМоже би не е това темата в която трябва да пиша,но все пак Така искам съвет от вас!от доста време излизаме в една компания с най-добрата ми приятелка и едно момче,та и двете харесваме това момче.Вчера незнам какво ми стана,но след като се прибрахме от една всекидневна разходка с него и приятелката ми,незнам какво ми стана но просто чувствата ми напираха и му признах всичко.Казах си ако наистина имам добра приятелка ще и споделя това и тя няма да ми се разсърди,да ама не!Не исках заради едно момче да се скараме и за това излъгах и двама им,че съм се пошегувала за да видя как ще реагират,но вътрешно сърцето ми се късаше,
го обичаммоля ви кажете ми правилна ли е била постъпката ми

TheDeath
02-27-2015, 12:32
Здравейте!Новичка съм в този форум������Може би не е това темата в която трябва да пиша,но все пак Така искам съвет от вас!от доста време излизаме в една компания с най-добрата ми приятелка и едно момче,та и двете харесваме това момче.Вчера незнам какво ми стана,но след като се прибрахме от една всекидневна разходка с него и приятелката ми,незнам какво ми стана но просто чувствата ми напираха и му признах всичко.Казах си ако наистина имам добра приятелка ще и споделя това и тя няма да ми се разсърди,да ама не!Не исках заради едно момче да се скараме и за това излъгах и двама им,че съм се пошегувала за да видя как ще реагират,но вътрешно сърцето ми се късаше,
го обичам������моля ви кажете ми правилна ли е била постъпката ми

На кое държиш повече? На момичето или на евентуална връзка с момчето? Тя как реагира, а той? Тя беше ли ти споделила вече, че си пада по това момче? Ти защо не й сподели още в началото, ако си знаела, че и тя има симпатии към него?

Wednesday666
02-27-2015, 12:35
Secrettt - ти сериозно ли очакваш Ние да ти кажем дали ти е правилна постъпката?
Ако ти смяташ, че е правилна, значи е такава.

По темата - чувствам се.. и аз не знам, празна може би е най-точната дума.
По това време на годината винаги се чувствам така, но досега причина не съм намерила.
Февруари и март са ми .. най-неприятните месеци от годината.
Единият поне мина, време е и за другия.
Поне ще съм отпуска и планирам на тегля майната на всички и да си дам почивка от света.

Secrettt
02-27-2015, 12:39
Рзбира се,че на приятелството си!Тя ми каза,че незнае дали го харесва,тоест има симпатии.Ами преди с него си бяхме говорили за това как ако едно момиче го харесва,той се опитва да я опознае,вчера аз му казах че може да ме опознае,а той каза,че ще се опита и ако не се получи пак ще си останем приятели. :)А като и споделих това тя ми каз:"офф прави квот искаш"при което ми стана ясно че ми е ядосана и за това измислих това,че съм се пошегувала ;)

anonymous708973
02-27-2015, 12:43
И ние спорихме със съквартирантите преди малко. Видях първо бяло и златно; след това черно и синьо. Истината е, доколкото бях чела, че роклята е синя и черна. Бтв, в тази връзка, не беше особено уместно да коментираш във фб "бедните хора, как различават светофара", при положение, че всички масово виждат различно и очевидно не е хубаво да си толкова жестоко убедена. :с

О, господи, беше шега. Не си дочела.
Неслучайно никой не бърка цветовете на светофара :д

Хартшейптбокс, уловката е, че различните хора виждат роклята в различни цветове. Аз виждам синьо с капка лилаво и черна дантела, една приятелка вижда бежово-жълто о.О. Виждането й в светли цветове се дължало на свръхкомпенсация на кофтито светлина.

Едит: Баща ми и той я виждал в бяло и златно, на майка й се променяла пък, тя от най-важните :ДД

Niakoitam
02-27-2015, 12:47
Абе, хора, я ми кажете - какъв цвят е тая рокля? https://40.media.tumblr.com/a391a1b4b46dd6b498d379e50f96ecbc/tumblr_nkcjuq8Tdr1tnacy1o1_500.jpg

Начи, явно е някаква масова истерия по света в момента, щом сестра ми ми писа сутринта, че били спорили в училище и се стигна до там приятелят ми да ме пита по уоцапп :D :D

Ето го и отговора:
http://www.vesti.bg/razvlechenia/lyubopitno/kakyv-cviat-e-rokliata-i-zashto-horata-ia-vizhdat-razlichno-6032360

Роклята е сина на черни ленти.Действително и на мен в началото ми изглеждаше,че е бяла на златисти ленти,но като се загледах по съсредточено ми заприлича на синя на черни ленти каквато казват в статията че е.Друг е въпроса че ако трябва да сме по точни на тази снимка ми изглежда и като лилава с кафяви ленти. :)

Auriss
02-27-2015, 12:53
Аз виждам бяло и златно.
Каква е уловката?:д

wtf o0 черно и синьо

mayaaa
02-27-2015, 13:16
Оф, к. Квот' такова. Няма да се боря със света. Не мога да помогна, не мога да измисля нищо сеа, на 99,99% е сигурно и че няма какво да се измисли, този път вече наистина, нито пък той става различен човек като го знам това. Като цяло, едно голямо fuck it за момента. Няма пълно щастие все пак и аз не мога да го създам явно. Ако има да се направи нещо, ще го открия, всичко бих направила за да го открия, НО първо, че сълзите и нервите няма да ми помогнат особено и второ, няма да пресилвам събитията, нито да се опитвам да си представям света през чужди очи, нито да го приемам за различен човек едва ли не, заради едно шибано число. Я се стегни, лигла! Каквото ще стане, няма да стане с нерви, а ако не стане изобщо - ок, не съм всесилна, безсилна съм, но в крайна сметка до сега е живял така и за в бъдеще пак ще може. Няма да е този happy end, който толкова искам, ама я си помисли колко по-зле беше преди и колко по-добре ще е за в бъдеще. Я си помисли как преди 6 месеца освен това колко много неща е имало още.
Уморих се и аз да се боря. За малко ще оставя събитията да се случват, пък каквото ще да става. Ще си почина малко.

Ivaaaaa
02-27-2015, 13:58
аз виждам синьо-черна рокля о.О

някой там, аз знам, че сънувам /ппц си спя много...повърхностно/ обаче едновременно с това съм в много реални условия. моралното ми аз отхвърля това, което върша, а сънуващото ми аз се впуска без да се замисля. през цялото време си казвам 'какво, мамицата му, става, събуди се, моля те събуди се'. получава се един шибан парадокс и когато се събудя се чувствам.. ами, зле се чувствам. и най-гадното е, че това чувство ме преследва през целия ден. като горчив вкус в устата.
искам да ми е нормално, мамка му. все по-често започнах да сънувам такива неща. май нещо не е наред. ъх.

Dagichka
02-27-2015, 14:09
аз пък виждам златно синя рокля хаха

уф, не можахме да се видим с него, но поне вече официално се премести и ще мога наистина да ходя да се веселя с колегите и после да преспивам у него, ааа :3