PDA

View Full Version : ДНЕВНИК: Как се чувствате? vol. 28



Страници : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37

mayaaa
03-01-2015, 21:03
Welcome back in the movie.

hheh
03-01-2015, 22:19
https://www.youtube.com/watch?v=6dNryy5elc8 :cool:

Lilanda
03-01-2015, 22:34
Добре бе, разбирам да ми пише през половин-един час, проблеми нямам, ама да ми отговаря през 1 ден...

Моя и него хич го няма. Ако можех да съм до него сега, щеше да е страхотно...

Пия си фрешчето и лягам. Хич няма да чакам пак до 2 часа да ми се отговори и накрая да бъде сторено на другия ден в 00:10...

M****
03-01-2015, 22:37
Уморен съм, а утре трябва да приведа в ред "бърлогата", че само от мен си зависи дали ще има ред и чистота или хаос и мръсотия... :D

pac0line
03-01-2015, 23:33
Много съм танцувален нещо, бе, тва аз ли съм 8-)

https://www.youtube.com/watch?v=y2kEx5BLoC4

M****
03-01-2015, 23:36
02:30 - а аз още не съм си легнал...

май утре не ми мърда по обедно ставане... (rofl) (rofl) (rofl)

Ще помоля някой, от тук разписващите се, да ме събуди по навреме. :D

NomNomNom
03-02-2015, 03:04
Днес за първи път си признах определено нещо, дори не знаех, че съществува.

След това, опитах да си припомня защо спрях да го правя.

И резултатът е на лице, 6 е, а не мога да мигна все още.

Wednesday666
03-02-2015, 03:30
Ох, божке, обяснявам ср като 14 годишна девственица, егати ужаса. Още повече, че не ми вярват илии в случая, по- скоро не ме слушат.
А днес ще ми е особено трудно, имах нужда от него, но нъъъъцки.. Нищо де, дано поне така му е окей на него, аз ще се справя някак.

chupachups
03-02-2015, 05:30
Лягам и ставам с една и съща мисъл, от сума време. Будих се тази нощ около 3 пъти, за 6те часа сън които имах. Единственото което искам е, по дяволите... как да го обясня?! Имам 3 дни почивка, йеи. По хаотично не можах да го напиша. Хаоса ми е вроден.

102
03-02-2015, 06:31
най хаутично

Rafa7a
03-02-2015, 06:39
След няколко часов разговор с нея вечерта, днес се събудих с усмивка, макар, че вечерта станах към 5 пъти.. :)

102
03-02-2015, 06:40
що
сменяше боксерките ли

Rafa7a
03-02-2015, 06:50
Не, просто няколко пъти паднах от леглото. ;)

102
03-02-2015, 06:53
ех спомени
и на мен ми се е случвало

Rafa7a
03-02-2015, 06:56
А на мен продължава да ми се случва. :D

Dagichka
03-02-2015, 07:20
батее, сериозно ли мос деф са го поканили на 13ти, когато и дъб фх? как да се клонирам дотогава бе?? :дд
ох, не можах да спя особено добре, сънищата ми бяха... странни :д и съм напрегната за днес, дано се получи

ESV
03-02-2015, 07:56
Екстра :)

Blab
03-02-2015, 08:03
нова. събудих се със 100 идеи, които нямам търпение да задвижа.
днес ще оглеждаме и пространството, макар че не съм много сигурна, че ще ни свърши работа.
+малко мотивационни, малко боя и чанта със слонче, усещам, че денят ще е прекрасен!

слънчева седмица на всички!;

anonymous708973
03-02-2015, 08:33
Добре се чувствам. На заден план ми е притеснено за някои неща, но това ще е така още годинка-две.
Мина ми кривотията и настроението "в нищо не ме бива", вероятно се дължи на неописуемата ми мускулна треска, която съм получила в резултат на "нищонеправенето" във фитнеса :lol: Ама честно, брутална е, пък точно днес трябва да се разнасям по стълби из уни.
Поръчахме ДВЕ кила протеин (шоколадов) и захватки за щангите във фитнеса, много ми е доволно!
Една приятелка ме покани на обяд - мишмаш е сготвила <3
Трябва да си спретна плана за седмицата, че нещо ми се губят различни задачки, като го нямам черно на бяло.

DarkTemplar
03-02-2015, 08:50
Чувствам се страхотно. :)

Jaune
03-02-2015, 09:23
Това пък какво е? Не, че има значение всъщност.
Ще си чета и ще бъда креативна днес. Също ме сърби да пиша проза напоследък, мисля, че съм готова, обаче не знам... трябва да започна. Какъв е тоя непреодолим респект към прозата, наистина не разбирам. Все още не мога да преценя кое от двете ми върви повече. Може би и в двете съм еднакво зле. Но ми се пише. От доста време насам. И за първи път в живота ми наистина пиша редовно, почти ежедневно... нещо, което винаги съм искала да правя, и все не съм го постигала. От мързел или апатия предимно. Хубаво е.

M****
03-02-2015, 09:24
Колко е прекрасно да си в почивен ден... Събудих се преди 20-30 мин., след като си поспах към 10 часа - радвам се, щото това удоволствие рядко ми се получава. :D

DisappointedDreamer
03-02-2015, 09:47
http://reactiongifs.me/wp-content/uploads/2014/01/jimmy-fallon-elmo-happy-dance-saturday-night-live.gif

Щастлива.
и многомногомного влюбена.

Niakoitam
03-02-2015, 09:50
Понякога имам усещането,че се притеснява да ми споделя.Защо? Не знам.
Причини мога да намеря много.Едни по-нормални,а пък други по-неприятни.Все едно хем се стреми да е близо до мен,хем да спазва дистанция.По някога се обърквам...

Иначе брат ми все още си трае.Започнал е да казва нещата в последният момент напоследък.Може би просто иска да види дали ще се справят със задачата с колегата му до днес вечерта.И евентуално ако се справят поне според информацията от майка ми утре може и да ходим на Шипка по случай 3ти Март. :)

TheDevilInMe
03-02-2015, 10:58
Времето е страхотно и на мен също ми е такова ;д Днес той почива и чакам да стане ииии да си говорим, нямам търпение вече да му чуя гласа...хах...

Lilanda
03-02-2015, 11:27
Току-що ме поканиха на рожден ден чрез фейсбук събитие. Поласкана ли да се чувствам или обидена? Особено като не ме е търсил от 4-5 месеца...
Остана още малко до дългоочаквания ден. ;3

едит: Слушам стари песни на Бритни Спиърс и се развихрям в нас ахахахах. :Д

hheh
03-02-2015, 12:22
'поласкана' се чувствай :Д

Lilanda
03-02-2015, 13:16
А, щом е така: "Ауууу колко мило." :Д

Ivaaaaa
03-02-2015, 14:37
не знам защо не излизам по-честичко извън задължителното излизане. дори в дни, когато не се чувствам особено красива, курвенско червеното червило ми оправя настроението. ах, това настроение. скарахме се с майка ми вчера и снощи, разбира се, поредният кошмар. наистина, много ми писна. не е нормално. гледа ми се филм, чете ми се книга, но нищо не мога да си харесам. и световното свърши. а бях свикнала всеки ден да си го зяпам. нямам търпение да почне биатлона. НЯМАМ ТЪРПЕНИЕ. напоследък това са единствените неща, които ми носят истинска радост. ъх.

Dagichka
03-02-2015, 14:43
щастлива и доволна съм, всичко се получи почти както исках, той се зарадва, съответно и аз бях на седмото небе :д
да ми е жив и здрав 29 годишния прекрасник, пък другото времето ще покаже :д

Fisherman
03-02-2015, 15:07
тва млади момичета да ходят с чичовци е някакъв синдром,патология неква

dreamwalker
03-02-2015, 15:09
тва млади момичета да ходят с чичовци е някакъв синдром,патология неква

Не е.

bloodfrozen
03-02-2015, 15:16
Усмихнато ми е. И вдъхновено, което пък от своя страна ми носи удовлетворение. Натоварена седмица се очертава, ама ще я избутам някак. 8-)

Fisherman
03-02-2015, 15:31
Не е.

Е и се нарича липса на самочувствие

dreamwalker
03-02-2015, 15:32
Е и се нарича липса на самочувствие

https://c1.staticflickr.com/3/2472/3853228922_2ef7a1e62c.jpg

Wednesday666
03-02-2015, 15:37
Ооооооф, писна ми на гъза от тва летище.
Цял ден вися тука, вече ми омръзна от хорски лица, искам да си ходя, не да се занимавам със смотания турчин ПАК.
Отвисях си тука на тоя.. Да.
Както и да е.

M****
03-02-2015, 17:35
Тъпо ми е...
Идея си нямам защо реших през часовия диапазон от 18:30 до към 19:30 ч. да го посветя на форума, по-специално на един любовно-мелодраматичен сериал... Това днес се оказа "n"-ти епизод, ама както е при всички сапунени сериали - човек лесно вдява предисторията. :D
Сега се чувствам удовлетворен, че задоволих вътрешното си любопитство, което се разпали в началото на "епизода", но същевременно с това усещам как мозъчният ми потенциал и капацитет намаля, след като няколко неврона, недоволни от нещата, с които си запълвам свободното време, решиха да обявят гладна стачка... и взеха, че се споминаха преждевременно... :/

Dagichka
03-02-2015, 17:39
тва млади момичета да ходят с чичовци е някакъв синдром,патология неква

ахах :cool: амаа нашата разлика е 9 години, не е фрапантна :д

dreamwalker
03-02-2015, 17:41
ахах :cool: амаа нашата разлика е 9 години, не е фрапантна :д

Разликата ви е толкова малка, че мога да кажа, че я няма, спокойно.

http://static.tumblr.com/ccymq7g/hBmlm274r/finale_hug_gif.gif

heartshapedbox
03-02-2015, 17:47
Хубав ден беше днес. Разходка със звяра по тепето, кафенце и сокче на припек, докато цееелия град е пред очите ми..много зареждащо.
После пък заведох мама и татко на сладкарница, одавна не бяхме ходили някъде по семейно. Обичам така, много миличко ми става. :smt007
Оставила съм всякакви дилеми, ядове и прочие на заден план тези дни, просто си почивам и наблюдавам отстрани. Да видим дали нещата няма просто да се случат, търпелива съм и вярвам.

hheh
03-02-2015, 17:48
Усещам, че има някаква дълбока ирония в това което пишеш, dreamwalker-че
чак ми е трудно да я доловя,ххаха

YSMF
03-02-2015, 17:53
тва млади момичета да ходят с чичовци е някакъв синдром,патология неква
Аз като бях 8 клас ми обясняваха как трябвало да се хвана с 30+, защото имали коли и пари, щели да ме глезят и подобни глупости.

Напоследък започнаха от най - малкото нещо да ми се появяват синини - суркам си сака и само в областта на капачките имам 11. И нито са ме били, нито се връщам от война. Абсурдно е просто.
Стопли се вече, от сряда почвам да бягам.

dreamwalker
03-02-2015, 17:54
Усещам, че има някаква дълбока ирония в това което пишеш, dreamwalker-че
чак ми е трудно да я доловя,ххаха

Няма ирония.

Искам да видя Такламакан.

Lilanda
03-02-2015, 18:16
Имам най-чудесните приятели и още по-прекрасна половинка до себе си. Не съм очаквала подобна изненада в никакъв случай, а той не само я е организирал, пък и всичките ми близки събрал. Е, всички, които са били тук явно. :Д Не мога да повярвам. Дори и виртуално, никога не съм очаквала нещо подобно..

Wednesday666
03-02-2015, 18:33
Ох, имам си нови обожатели 8-)
Даже и подарък си имам 8-)..
Поне беше готин завършек :D..

Naive
03-02-2015, 18:41
Това беше.

fUcKsMiLe
03-02-2015, 19:18
Дабъл..

nexttt
03-02-2015, 19:18
Ей,писна ми.. Пуска мухата и си мълчи после с дни,ако това е сериозност,здраве му кажи.. Отвратителен е.
И на мен ми е отвратително.Може ли всичко да си е наред месеци и за 1 седмица всичко да се скапе..
Искам да си ходя вече вкъщи.

DisappointedDreamer
03-02-2015, 19:51
Е, денят свърши в спешното. :Д Трябва ми горещ душ и сън. И да си захващам отново ученето.

NomNomNom
03-02-2015, 20:50
Не знам дискова херния ли е, но не мога да ходя, не мога да сядам, да лягам, само мога да стоя свита в една позиция, пълзя на 4 крака , и пратих да ми купят фастум гел. Буквално съм неподвижна заради кръста и не разбирам защо :Д
Надявам се като преспя да мине малко.

jghgh
03-02-2015, 20:55
форумът леко ме раздразва, иначе съм добре 8-)

Bomber
03-02-2015, 20:55
Хубава успокояваща музика,малко пиано,чаша топло какао
уроците вървят добре

SHPAIdURmeN
03-02-2015, 20:58
Хубава успокояваща музика,малко пиано,чаша топло какао
уроците вървят добре

That's the bomb :P

M****
03-02-2015, 21:02
Планирам скоро да си лягам...
Тоя форум днес ме грабна повече от плануваното - срам ме хваща, като си помисля че съм виснал тук от 18:00 до полунощ...
Мисля, че ми е време да се изтегна на кревата, да си хвана врата отзад с двете си ръце и деликатно да изпукам гръбначния си стълб, както всяка вечер. (:

dreamwalker
03-02-2015, 21:04
Планирам скоро да си лягам...
Тоя форум днес ме грабна повече от плануваното - срам ме хваща, като си помисля че съм виснал тук от 18:00 до полунощ...
Мисля, че ми е време да се изтегна на кревата, да си хвана врата отзад с двете си ръце и деликатно да изпукам гръбначния си стълб, както всяка вечер. (:

Не е лесно да си (бивш) чирак на алхимик.

M****
03-02-2015, 21:29
Не е лесно да си (бивш) чирак на алхимик.
Ах, ти, форумна капийо - и в тази тема ли ме намери... :D

SHPAIdURmeN
03-02-2015, 21:39
Честит
Трети
Март !

Arctic
03-02-2015, 21:52
Супер веселото ми е, хехе. Миналото не било толкова лошо.

RosaCalvaria
03-02-2015, 22:10
Честит Трети Март! :)

Седмицата ми започна крайно носталгично и тъжно, а дни като този ме карат да изпитвам още по-голяма носталгия към България... На фона на всичко насъбрало се, чак ми се реве. Много. И имам нужда от сън, изолация от външния свят, изневерявящия лицемер, набелязаните ми книги, сериалчетата ми и много, много голямо количество горещ шоколад...

pac0line
03-02-2015, 23:52
След като счупи вазата в хола, Пешо на 12 години, осъзнавайки че така или иначе ще бъде наказан, продаде телевизора, надруса се и си поръча курви...

galaxy29
03-03-2015, 02:07
Не знам дискова херния ли е, но не мога да ходя, не мога да сядам, да лягам, само мога да стоя свита в една позиция, пълзя на 4 крака , и пратих да ми купят фастум гел. Буквално съм неподвижна заради кръста и не разбирам защо :Д
Надявам се като преспя да мине малко.
като можеш да се движиш, може да пробваш yoga for pain relief, а засега масажи с кремчета някакви :д

Dagichka
03-03-2015, 06:59
не се закачайте с мен :д

добре ми е, пак сънувах странни работи :д но защо навън е гадноо времето, исках да ходим в двореца, днес е вход безплатен :с

M****
03-03-2015, 08:28
Как да се чувствам - тъпо и гадно...

Днес е Трети Март - Национален празник достоен за уважение, а аз да проспя половината ден...

/ме чувства се много тъпо и гадно от постъпката си. :/

Niakoitam
03-03-2015, 08:43
Честит 3ти Март.

Дано майка ми да е разбрала грешно,защото ако не е, брат ми колкото и да съм го защитавал пред баща ни на тази тема все повече започва да ме поднадразва яко.Прекалено много май започва да се влияе от нечие чуждо мнение.
Май се е видяло,че на Шипка няма да ходим днес.Обаче пък ако реши и днес да не си дойде това ще е върхът на тъпотията от негова страна.След онзи случай дето малко ми падна в очите,но приемаме че е инцидентно дето дядо ми умираше,а неговата хич неможеща да се постави в положение и правеща му фасони,а той нашият радостен и щастлив от изненадата и готов да тръчка.Че даже и тук дойдоха и падеше ебати хилондренето снимчици ала бала. След като приятелката на гаджето му веднъж в чата го прекори че само през делничните дни стоял в София,а през почивните все се връщал и той реши да и се направи на мъж тогава и да и каже,че той си знае и следващите много пъти,в които я идваше за половин един ден колкото да отчете дейност я изобщо пропускаше и сега ако го направи...Седя си два дни тук,Понеделник хубаво един човек го викна да работят.Ще си му плати.Върнал се вчера в 21 часа в София обажда се на баща ми.Ама то да си поспя.Ееее ще тръгнеш в 21 часа пък до 22:30 в краен случай 23 часа ще си дойдеш и ще спиш.Днеска пък ново 20.Майка ми разбрала че нямало да се връща понеже така и така утре бил на работа.Пък ако щеш може да не се връщаш изобщо бе! Нищо че с гаджето ти може да се виждате всяка вечер през делниците евентуално,нищо,че сигурно и в Неделя вечерта не сте прпуснали да се видите,нищо и че не чакаш да си дойдеш за да седнеш на фейса да си пишете,а после да се скриеш в спалнята за да си телефонирате гукайки си или по-често карайки се като че ли след някой и друг час няма пак да се видите.Алоооу минаха вече няколко години,а ти не си вече на 15. Ма ако ще го кара така и занапред по-добре да се обявява за женен колкото и на баща ми да не му харесва това,да си заминава там да си живее за 7 дни в седмицата и да си учи жена му да му пере гащите или в краен случай сам да си ги пере,а не да си носи дрехите тук всяка седмица в торбичка колкото да отбие номера,че евентуално сме му видяли очичките.Ако реши и през топлите сезони,когато и Събота и Неделя евентуално ще има бая работа да го минава с тия номерации просто няма да го бъде...

AnarchyBoy
03-03-2015, 08:47
Как да се чувствам - тъпо и гадно...

Днес е Трети Март - Национален празник достоен за уважение, а аз да проспя половината ден...

/ме чувства се много тъпо и гадно от постъпката си. :/

Taka kolega kato visish po noshtite u forumite.. :lol:

Някойтам как не те мързи уааааааааааааааа.. /ПлаЧЕ/


А на мен ми се спи много, пием чайче, след малко, ЧЕ ЯДЕМ.. па после требе да 'Ода да тренирам.. ка ма мързи.
:razz:

Bomber
03-03-2015, 08:54
Ухилен до уши :D,изпих едно кафе и се чувствам добре,много скоро това може да се промени и много да ми се стъжни :(

Niakoitam
03-03-2015, 09:20
Някойтам как не те мързи уааааааааааааааа.. /ПлаЧЕ/


Ако беше девойка вече щях да съм си помислил,че усърдно ме сваляш. :D

AnarchyBoy
03-03-2015, 09:24
Ако беше девойка вече щях да съм си помислил,че усърдно ме сваляш. :D

Не бе сериозно като ти гледам постовете, чак мен ме мързи.. :D

Niakoitam
03-03-2015, 09:34
Не бе сериозно като ти гледам постовете, чак мен ме мързи.. :D

А на мен пък ми е ядосано. :)
Хем гледам да се дистанцирам от позицията на баща ми,хем брат дали от добродушие или и аз не знам какво все повече започва да ме дразни с тия изпълнения ала гаджето е по-важно от собственото ми семейство,а пък и тя колкото и да се опитвам да не я съдя понякога ме понадразва въпреки,че преките ни контакти са малко,хем искам да сме си в добри отношения с него,защото примерно понякога ми е в помощ за разни разходки,плащания и т.н. Хем евентуално може и да ми е в помощ някога за разни виждания,хем искам да му казвам всичко в лицето без да ми пука от всичко останало,хем пък обаче изобщо нямам желание да заставам на страната на баща ми,защото се опитвам да го разбирам и да се поставям на мястото му,което погледнато през призмата на моя живот хич не е чак толкова лошо,а и и дори някои хора, сред които може да се каже,че съм и аз биха си само мечтали за положението му...
А пък и изобщо не мечтая за позицията любимеца на тати...

AnarchyBoy
03-03-2015, 09:38
Като се отделиш от него, ще можеш да му казваш всичко в очите.
А гаджето малко в стил 'ала фифти шейдс ъф грей, земи ено въже и я обеси като те дразни.

Niakoitam
03-03-2015, 09:40
Като се отделиш от него, ще можеш да му казваш всичко в очите.
А гаджето малко в стил 'ала фифти шейдс ъф грей, земи ено въже и я обеси като те дразни.

Имах предвид,че искам да казвам всичко в очите на брат.Аз на баща ми особено като се скараме много повече неща му казвам в очите отколко на брат ми. :)

А гаджето на брат ми има кой да си го беси. Не съм аз човека пък и на мен не ми е правила фасони.Все пак засега си осъзнава ясно,че аз съм си друг индивид и не го кара по братски. :D

M****
03-03-2015, 10:13
(rofl) (rofl) (rofl)
Чувствам се много развеселен - преди малко май открих, че двама видни потребители на форонА май са - един и същ човек... :D Интересното е, че ако съм прав - човекът умело жонглира с мъжки и женски профил... :D

chupachups
03-03-2015, 10:14
(rofl) (rofl) (rofl)
Чувствам се много развеселен - преди малко май открих, че двама видни потребители на форонА май са - един и същ човек... :D Интересното е, че ако съм прав - човекът умело жонглира с мъжки и женски профил... :D

Шерлок ис дет ю?

AnarchyBoy
03-03-2015, 10:14
Ссподели де, са ни е интересно.. :D

NomNomNom
03-03-2015, 10:16
като можеш да се движиш, може да пробваш yoga for pain relief, а засега масажи с кремчета някакви :д

Взеха ми фастум гел и сега ще поръчам и някакви хапчета :д Иначе благодаря, пробвах някои пози от нета в леглото, и са комфортни //за съжаление йога пози :D

M****
03-03-2015, 10:16
Мне, засега всичко е само догадки, но пък са поставени под наблюдение (когато съм на линия във форума), с цел потвърждаване или оборване на предположението ми. :D

anonymous908491
03-03-2015, 10:18
Взеха ми фастум гел и сега ще поръчам и някакви хапчета :д Иначе благодаря, пробвах някои пози от нета в леглото, и са комфортни //за съжаление йога пози :D

Спри да тичаш и почни да ходиш на плуване, травмите там са невъзможни

DisappointedDreamer
03-03-2015, 10:18
А на мойто момче вързах мартеничка! ^^ Пия си антибиотиците и уча. Радвам се, че е слънчево. :)

Rafa7a
03-03-2015, 10:20
Започвам да пиша есе и да уча по История, край на четиридневния рай. :D

AnarchyBoy
03-03-2015, 10:20
Спри да тичаш и почни да ходиш на плуване, травмите там са невъзможни

hehhehahhahahhhaphpa продължавам да виждам само простотии от теб.

anonymous908491
03-03-2015, 10:21
hehhehahhahahhhaphpa продължавам да виждам само простотии от теб.

Някой с галеното име 'Грухчо' трудно би видял нещо различно от кочинката, в която живее.

chupachups
03-03-2015, 10:21
Спри да тичаш и почни да ходиш на плуване, травмите там са невъзможни

Точно в плуването няма, да знаеш.

anonymous908491
03-03-2015, 10:23
Точно в плуването няма, да знаеш.


Не ми се занимава с теб.

Спри да не се занимаваш с мен, че ако почнеш, ще е трудно да се отърва от теб

chupachups
03-03-2015, 10:25
Спри да не се занимаваш с мен, че ако почнеш, ще е трудно да се отърва от теб

Поправям те, защото говориш пълните глупости.

TheDevilInMe
03-03-2015, 10:25
спинка ми се и съм гладна ;д след малко ще елиминирам и двете хах...
навън е прекрасно и слънчево, дано само да спре и да духа силният вятър грррр и 'сичко ще е тип-топ : )
бих могла и едно филмче да си дръпна, нооо сложна работа, майна

AnarchyBoy
03-03-2015, 10:26
Папугайчо олигофрен такъв, като ученик бях състезателен плувец... Прекъснах заради травми.
Приятелката ми в момента е състезателен плувец.
Айде да разбирам повече от теб, а?

anonymous908491
03-03-2015, 10:27
Поправям те, защото говориш пълните глупости.

хихихихихи, аз плувец с травми не познавам, ти може и да имаш такива познати, сигурно са от отбора на анархито, който беше писал преди, че е тренирал плуване



Папугайчо олигофрен такъв, като ученик бях състезателен плувец... Прекъснах заради травми.
Приятелката ми в момента е състезателен плувец.
Айде да разбирам повече от теб, а?

хахахахха, обиколил съм Европа със състезания, но кво ли знам, ти си с визията на плувец - рамене по-тесни от ханша, травмиран си умствено, а не физически

Rafa7a
03-03-2015, 10:30
Щом викаш, че от тичането можеш да получиш много травми, значи ти цял живот си тичал, защото както гледам ти се е травмирал мозъка.

Fisherman
03-03-2015, 10:31
много хора от тоя форум получиха травми от седене пред компютъра

chupachups
03-03-2015, 10:31
хихихихихи, аз плувец с травми не познавам, ти може и да имаш такива познати, сигурно са от отбора на анархито, който беше писал преди, че е тренирал плуване

Не съм от неговия, но мога да кажа, че познавам повече плувци, от колкото ти ще познаваш някога :)

anonymous908491
03-03-2015, 10:33
Не съм от неговия, но мога да кажа, че познавам повече плувци, от колкото ти ще познаваш някога :)

хахахахахаха, не знам как да разговарям с толкова заблудено същество, сякаш са те били често по главата

AnarchyBoy
03-03-2015, 10:33
Прав си, разтеглени сухожилия, пукане на тъпанчета, чупене на носове (за по неопитните), секване на кръст, обръщане/вадене на рамо, протриване на стави и много още.


Прав си травми в плуването НЯМА!


ебати глупака.

AnarchyBoy
03-03-2015, 10:34
На тебе ти препоръчвам да тренираш шах, поне ще си сигурен, че травми няма да получиш...

anonymous908491
03-03-2015, 10:35
Прав си, разтеглени сухожилия, пукане на тъпанчета, чупене на носове (за по неопитните), секване на кръст, обръщане/вадене на рамо, протриване на стави и много още.


ясно, ти си плувал в празен басейн

Fisherman
03-03-2015, 10:35
утре ше кажеш,че като малък си тренирал и грънчарство

Rafa7a
03-03-2015, 10:36
На тебе ти препоръчвам да тренираш шах, поне ще си сигурен, че травми няма да получиш...

В този спорт има прекалено много мислене, но май това той не го умее..

Lilanda
03-03-2015, 10:37
Щом викаш, че от тичането можеш да получиш много травми, значи ти цял живот си тичал, защото както гледам ти се е травмирал мозъка.
Някой май не може да чете. :Д

М****, защо ли си мисля, че знам за кои потребители точно говориш?

ПТ: Утре по това време ще съм с нааааааай-противният човек на света и по някаква странна случайност онзи ден сънувах точно това. Дано да имам някакъв шанс да се отърва, че ще ми е много тъжно цял час иначе.
С любовта и утре няма да можем да се видим...Да се оправя по-бързо, че така ми липсва...
Гледам някакви видеа и съм потресена от това, което се случва по света. В близките няколко години най-вече. Това интернет е най-голямата чума, използвайки се по този начин.

anonymous908491
03-03-2015, 10:37
утре ше кажеш,че като малък си тренирал и грънчарство

И е бил прострелян по време на тренировки, защото е опасен спорт

Fisherman
03-03-2015, 10:39
И е бил прострелян по време на тренировки, защото е опасен спорт

поне за сватбата с 15 годишна ще си направи подарък сам

AnarchyBoy
03-03-2015, 10:39
ясно, ти си плувал в празен басейн

Щото при делфин или гръб не можеш да си извадиш рамото.
От постоянните енергични движения ти се протриват ставите.
Ако скочиш в по плитко можеш да си счупиш носа в дъното (виждал съм го.)
Разтеглените сухожилия са често срещани при повече напъване.
Пукане на тъпанче от налягането.
При скок/изход от водата или по-рязко завъртане във водата можеш да си секнеш кръста.

Йееп.. още ли глупости, ще говориш?

Няма състезателен плувец без травма. ;)

Fisherman
03-03-2015, 10:41
Щото при делфин или гръб не можеш да си извадиш рамото.
От постоянните енергични движения ти се протриват ставите.
Ако скочиш в по плитко можеш да си счупиш носа в дъното (виждал съм го.)
Разтеглените сухожилия са често срещани при повече напъване.
Пукане на тъпанче от налягането.
При скок/изход от водата или по-рязко завъртане във водата можеш да си секнеш кръста.

Йееп.. още ли глупости, ще говориш?

Няма състезателен плувец без травма. ;)

явно живота е прекалено сложен за теб,без резки движения да не се прекинеш

anonymous908491
03-03-2015, 10:41
Щото при делфин или гръб не можеш да си извадиш рамото.
От постоянните енергични движения ти се протриват ставите.
Ако скочиш в по плитко можеш да си счупиш носа в дъното (виждал съм го.)
Разтеглените сухожилия са често срещани при повече напъване.
Пукане на тъпанче от налягането.
При скок/изход от водата или по-рязко завъртане във водата можеш да си секнеш кръста.


Я кажи ти как си се травмирал, за да не оборвам всичките ти написани лъжи, а само твоите извинения.

M****
03-03-2015, 10:44
Някой май не може да чете. :Д

М****, защо ли си мисля, че знам за кои потребители точно говориш?

ПТ: Утре по това време ще съм с нааааааай-противният човек на света и по някаква странна случайност онзи ден сънувах точно това. Дано да имам някакъв шанс да се отърва, че ще ми е много тъжно цял час иначе.
С любовта и утре няма да можем да се видим...Да се оправя по-бързо, че така ми липсва...
Гледам някакви видеа и съм потресена от това, което се случва по света. В близките няколко години най-вече. Това интернет е най-голямата чума, използвайки се по този начин.
:)
Любопитно ми стана дали имаме едни и същи предположения - моля сподели тук или на ЛС, за това кои потребители подозираш. :)

dreamwalker
03-03-2015, 10:44
Papugai, снимали са те.

http://fc09.deviantart.net/fs71/i/2013/249/d/6/prison_cell_by_shunding-d6lb7rw.jpg

AnarchyBoy
03-03-2015, 10:45
Моита травма се породи от катастрофа. ;)
Преебах си краката, след което исках да продължа да тренирам и няколко месеца по-късно на състезание, едното ми коляно изпращя все едно някой с чук ме удря и до там бях, едва излязох от водата, камо ли да завърша състезанието.


И желая да обориш аргументите, които написах, защото ти друго освен безцелно и безаргументирано да се заяждаш не правиш. Спорим, давам ти аргументи, ти се насираш и почваш като ощипана госпожица да обиждаш.

Какво е чувството 20 години по-малък от теб да те насира и да си прави публична гаргара с теб.
"господина дето обиколил европа и ми обяснява, че в агресивен спорт като плуването нямало травми."

AnarchyBoy
03-03-2015, 10:46
явно живота е прекалено сложен за теб,без резки движения да не се прекинеш

Не напротив, просто тоа олигофрен каза, че в плуването нямало травми и му се подигравам колко е прост

dreamwalker
03-03-2015, 10:46
Моита травма се породи от катастрофа. ;)
Преебах си краката, след което исках да продължа да тренирам и няколко месеца по-късно на състезание, едното ми коляно изпращя все едно някой с чук ме удря и до там бях, едва излязох от водата, камо ли да завърша състезанието.


И желая да обориш аргументите, които написах, защото ти друго освен безцелно и безаргументирано да се заяждаш не правиш. Спорим, давам ти аргументи, ти се насираш и почваш като ощипана госпожица да обиждаш.

Какво е чувството 20 години по-малък от теб да те насира и да си прави публична гаргара с теб.
"господина дето обиколил европа и ми обяснява, че в агресивен спорт като плуването нямало травми."

Трудно е да си мерман.

anonymous908491
03-03-2015, 10:48
че в агресивен спорт като плуването

Приключвам темата, ще вземеш да се ядосаш на мен, да се изправиш рязко и да си счупиш гръбнака

dreamwalker
03-03-2015, 10:48
Приключвам темата, ще вземеш да се ядосаш на мен, да се изправиш рязко и да си счупиш гръбнака

Подводния затвор ли надзираваш?

AnarchyBoy
03-03-2015, 10:49
Айде както всеки път подвий опашка и напусни без нито един даден аргумент.
Не само, че си тъп, ма и си смотан.
Бати насрания.
Бягай при мама да плачеш, че 20 годишен те е насрал.
40 годишен девственик.

dreamwalker
03-03-2015, 10:51
Айде както всеки път подвий опашка и напусни без нито един даден аргумент.
Не само, че си тъп, ма и си смотан.
Бати насрания.
Бягай при мама да плачеш, че 20 годишен те е насрал.
40 годишен девственик.

Той няма как да напусне.

anonymous908491
03-03-2015, 10:53
Айде както всеки път подвий опашка и напусни без нито един даден аргумент.
Не само, че си тъп, ма и си смотан.
Бати насрания.


Какви аргументи искаше, бе, тъпунгер, ти едно вярно нещо не си написал, ще се контузиш при плуване, това само бавноразвиващ се би го изръсил.
Напълно наясно съм, че спорта за теб е гнусна работа, иначе нямаше да имаш прасешка визия, нямаше да твърдиш, че си тренирал плуване, когато фигурата ти е като матрьошка.

dreamwalker
03-03-2015, 10:57
Колко е хубаво тук!

http://miriadna.com/desctopwalls/images/max/Seeing-the-sun.jpg

AnarchyBoy
03-03-2015, 11:09
Какви аргументи искаше, бе, тъпунгер, ти едно вярно нещо не си написал, ще се контузиш при плуване, това само бавноразвиващ се би го изръсил.
Напълно наясно съм, че спорта за теб е гнусна работа, иначе нямаше да имаш прасешка визия, нямаше да твърдиш, че си тренирал плуване, когато фигурата ти е като матрьошка.

"Хаштаг: когато той не тренира.
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t34.0-12/11005693_909174239127863_1667565983_n.jpg?oh=f88d1 07b353fd500c4f19aff6520f28b&oe=54F81C68&__gda__=1425526584_bff3e5b24e652d8f547549a8cfa25fd 0
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t34.0-12/11026477_909174242461196_1586485246_n.jpg?oh=068d1 927f749a3894c5b28c2e4f55dfa&oe=54F804CA&__gda__=1425541722_64cf8af750793b26acc770c859371b1 f

Мухльо тренирам на лостове, на хранителен режим съм, зоба и се движа повече отколкото ти в жалкия ти живот.
Айде пак без аргументи напусни.. Ти друго не можеш.. смотаняк :D

anonymous908491
03-03-2015, 11:15
"Хаштаг: когато той не тренира.
http://prikachi.com/images/837/7957837I.jpg
http://prikachi.com/images/838/7957838Q.jpg

Мухльо тренирам на лостове, на хранителен режим съм, зоба

И доказваш всичко това с някъв чат, защото само фотоапарат с голям обектив може да обхване тлъстата ти фигура

AnarchyBoy
03-03-2015, 11:18
Колко си оригинален, продължаваш с липсата на какъвто и да е аргумент по темата, че в плуването "нямало" травми..

AnarchyBoy
03-03-2015, 11:19
Папугай позьорчето, направи си труда да сложи
Как е да избиваш комплекси в тийнфорум когато си 40 годишен чичак?

dreamwalker
03-03-2015, 11:21
Папугай позьорчето, направи си труда да сложи
Как е да избиваш комплекси в тийнфорум когато си 40 годишен чичак?

Откъде знаеш, че е на 40?

anonymous908491
03-03-2015, 11:22
Ти спокойно можеше да напишеш, че е възможно да получиш инфаркт, докато плуваш, кво въобще говоря, та ти написа директно, че плуването било агресивен спорт, не знам за теб кое не е, сигурно художествената гимнастика я слагаш до бейзбол, защото имат бухалки

tori
03-03-2015, 11:41
Четири нощи спах в ръцете му, как бих могла да спя сама още толкова? Времето с него беше прекрасно, макар да успя да ме натъжи единия път. Не исках да си тръгва от тук, а не можех да се върна пак там. Дано всичко мине по възможно най-добрия начин, дано успеем да се съберем да живеем, работим и учим заедно. Нямам търпение и наистина много мразя ЖП гарите като се изпращаме един-друг.

dreamwalker
03-03-2015, 11:46
Четири нощи спах в ръцете му, как бих могла да спя сама още толкова? Времето с него беше прекрасно, макар да успя да ме натъжи единия път. Не исках да си тръгва от тук, а не можех да се върна пак там. Дано всичко мине по възможно най-добрия начин, дано успеем да се съберем да живеем, работим и учим заедно. Нямам търпение и наистина много мразя ЖП гарите като се изпращаме един-друг.

http://www.wallpaperseries.com/file/10385/600x338/16:9/fantasy-lovely-couples-wallpaper_215702182.jpg

tori
03-03-2015, 11:56
Не си успяла да я качиш както трябва тая картинка. Все пак я отворих, де. И е хубава, определено.

Fisherman
03-03-2015, 14:32
Откъде знаеш, че е на 40?

https://www.youtube.com/watch?v=0WN79cA4Cds

dreamwalker
03-03-2015, 15:02
https://www.youtube.com/watch?v=0WN79cA4Cds

Това ли ти е представата за музика? Жалко.

Fisherman
03-03-2015, 16:00
Това ли ти е представата за музика? Жалко.

да това ми е представата за музика

dreamwalker
03-03-2015, 16:02
Когато си кръчмар в realm-а, свикваш с качеството и количеството на музиката, нали така?

paradosou
03-03-2015, 16:41
ООооооооофф, кой ме кара да го обличам това кошмарно горнище, това сбъркано подобие на дреха?! Няма да казвам колко ми отне да го сваля от себе си... Няма такъв упорит цип, заклевам се, заклееевам се :lol:. Чупките и стойките бяха на ниво, обикалянето из всички стаи - също. Въобще гледката трябва да е била уникална. Мега много се радвам, че бях сама в апартамента ;d.

M****
03-03-2015, 16:59
Леко ми е замаяно, ама съвсем леко. :)
Преди малко вечерях нещо, което скалъпих с подръчни средства и без особени усилия.
Пийнах и чаша винце - реших да си направя букет от половин чаша "Мавруд" и половин чаша "Мускат". Май зат'ва сега ми е съвсем леко замаяно. (: Но поне съм спокоен, че приех доза антиоксиданти и ще по-пречистя малко организма. :) Докторите са го казали - до една чаша вино, не повече - спазвам и изпълнявам. :)

galaxy29
03-03-2015, 17:13
Взеха ми фастум гел и сега ще поръчам и някакви хапчета :д Иначе благодаря, пробвах някои пози от нета в леглото, и са комфортни //за съжаление йога пози :D
ако имаш котка, помага като ти легне на кръста, като компрес е, ако ти тъпче с лапички става и за масажор :д
мойта понякога сама си усеща и ляга, друг път я намествам, даже ей сега си ми е легнала и ми мърка :д

M****
03-03-2015, 17:31
ако имаш котка, помага като ти легне на кръста, като компрес е, ако ти тъпче с лапички става и за масажор :д
мойта понякога сама си усеща и ляга, друг път я намествам, даже ей сега си ми е легнала и ми мърка :д
Трябва да си вземе горещ душ - ама като говоря за горещ - горещ да е. И не за минута-две, а за повечко. Аз като го правя тоя номер издържам по около 15 мин. - 20 мин., през което време нищо не правя - просто си седя мирно под душа, а топлата вода се лее по мен. Кожата ми става червеникава като на Рак, ама аз съм си такъв, така че тогава всичко си иде на мястото. След това почвам да се усуквам и да усещам как цялото ми тяло изпуква тук и там. После си продължавам с хладка вода - толкова вече съм напарен, че може и със студена вода да се доизкъпя. :D

Ivaaaaa
03-03-2015, 18:50
най-после си намерих интригуваща книга. снощи я започнах и четох... до сутринта. не можах да спя много след това. неспокойният ми сън този път беше примесен с неща от нея, което беше за предпочитане естествено. и досадната ми майка: 'очите ти са червени'. верно ли бе, айнщайн, не съм забелязала. тази жена много ме смущава ;д. дори, когато не казва нищо, усещам укора й, знам какво си мисли. иска от мен да съм .. това, което иска ;д. няколко дни с нея и сякаш духът ми започва да се пречупва. нейните правила, нейните рамки, нейният ограничен светоглед. прекалено различни сме. понякога се питам как е възможно да ми е майка. и не, не защото не ме обича, а защото е... тя. имам нужда от свободата си, от усамотението. имам нужда да чувствам ... себе си, хах. странно е.

dreamwalker
03-03-2015, 18:52
най-после си намерих интригуваща книга. снощи я започнах и четох... до сутринта. не можах да спя много след това. неспокойният ми сън този път беше примесен с неща от нея, което беше за предпочитане естествено. и досадната ми майка: 'очите ти са червени'. верно ли бе, айнщайн, не съм забелязала. тази жена много ме смущава ;д. дори, когато не казва нищо, усещам укора й, знам какво си мисли. иска от мен да съм .. това, което иска ;д. няколко дни с нея и сякаш духът ми започва да се пречупва. нейните правила, нейните рамки, нейният ограничен светоглед. прекалено различни сме. понякога се питам как е възможно да ми е майка. и не, не защото не ме обича, а защото е... тя. имам нужда от свободата си, от усамотението. имам нужда да чувствам ... себе си, хах. странно е.

Коя е книгата?
П.П. Знам една книга, която може и да ти хареса. Пиши ми съобщение, ако проявяваш интерес.

tireheb
03-03-2015, 18:55
earthly blood speaking in the stone
СЕ ТАА
си сипа ена

Bomber
03-03-2015, 19:05
Защо ми трябваше да го гледам този клип взех да дишам тежко.

Jaune
03-03-2015, 19:08
Айдееее, кой си има радио предаване, аввв, а страничката ни е толкова сладка, че ще я изям. :>

А пък днес си видях първата любов и така се шашнах... случиха се толкова неща оттогава и пак. Не знам. Може би никога не забравяме нищо. :Д

Dagichka
03-03-2015, 19:18
^оой, ще се похвалиш ли кое е, може и на лични, че мойто човече и той води предаване към фмкж-то май се води :дд

Jaune
03-03-2015, 19:24
^верно ли, светът е мега малък, а аз теб защо те нямам във фейсбук.. лично :Д

jghgh
03-03-2015, 19:29
имам некои вдъхновения, не е като да нямам.

чувствам се добре

TheDevilInMe
03-03-2015, 19:45
тази вечер си лягам ранo пък just me, my bed and I ^^ снощи легнах в 1 и после цял ден пълен парцал, няма нужда, не искам!
пожелавам си/ви сладки сънища и по-малко форумни дразги ;д

galaxy29
03-03-2015, 20:05
габи, искам и аз да знам
мел и за твоя



девилинми, лека и на теб ^^

tori
03-03-2015, 20:20
Ндааа, и аз отивам да го лягам. Стискайте ми палци да успея да заспя без гадта, че наистина ми звучи като нещо адски сложно. Лека ви нощ и да сънувате еднорози, от чиито задници излизат дъги. ^^

Blab
03-03-2015, 20:36
ох, ох, вятърът ПАК ме разболя, но пък съм и влюбена, така че всичко (ще бъд)е наред!)))
//о, о, а Рейгън Дери е подписала договор и аз съм)))))))))))
колко малко ми трябва, да)))

galaxy29
03-03-2015, 20:44
тори и на теб {p}

LoadRunner
03-03-2015, 21:26
Полу- ново скандинавско кино http://zamunda.net/details.php?id=435565&hit=1
Нападайте

heartshapedbox
03-03-2015, 21:44
Все повече хора и привичките/темите им за разговор/забавленията им/държанието и възприятията им ми се струват повърхностни, плоски и, хм, кифленски. Дразня се как влагат потенциала си (защото всеки има такъв) в някакви ненужни и маловажни неща.

pac0line
03-03-2015, 22:10
@Jaune още ли ходиш с Илья

пс убу мий, почива ми се още

Jaune
03-03-2015, 22:11
@пацо - не, защо?

jghgh
03-03-2015, 22:19
много обичам като почна да предъвквам стари истории.. not cool

an7raks
03-03-2015, 22:24
Нда, добре ни се отразиха последните няколко дни заедно... Доста добре бих казал... Иска ми се да е така за винаги... И ще бъде, ама след 3-4 месеца.
Още ми е гузно за меко казано отвратителното ми държание на моменти, но след последния ни разговор по темата смятам въпросът за решен и наистина вярвам в нея, въпреки че тя самата не може да си повярва. Все пак тя си е моето момиче и знам, че го може!

galaxy29
03-03-2015, 22:34
оф, тори и антракс, разчувствахте ме :д

Aeternal
03-03-2015, 22:37
Втори ден без сън.

https://www.youtube.com/watch?v=KfsABX3S5Ss

Human nature, eat a bag of dicks.

pac0line
03-03-2015, 22:42
@пацо - не, защо?

очаквах откъде знаеш
просто питам, не знам, curious съм относно такива взаимоотношения (на хора от форума или покрай хора, които познавам оттам)
а и бяхте cuties

HollyGolightly
03-03-2015, 23:43
Скучно ми е, ама не е като да няма какво да правя, просто ме и мързи. Искам да си намеря някакъв хубав филм, ама май няма, та ще се задоволя с Mockingjay за n-ти път вече, а може просто да взема да си прочета книгите, че са ми се натрупали 5-6 вече, които все си мисля да ги започвам и все нещо друго ми се появява и не мога.

granger
03-04-2015, 06:49
Бях крайно разочарована да чуя алармата си тази сутрин, така приятно си мислех,че ще си спя отново поне до 9-10...ама то било работен ден.
ИСКАМ СЪЪННН!
А съм приготвила и малко подаръче на мама, дано я зарадва :)

Кафе+кола преди да е минал 1 работен час,мда...тежко ми е, но пък ми плащат...so I got that going on for me :lol:

kalpazanka
03-04-2015, 07:01
Не помня кога последно спах нормално и спокойно...
Закуска- бирен фъстък. Да живее здравословното хранене.
Лягам и умирам.

heartshapedbox
03-04-2015, 08:02
Бях крайно разочарована да чуя алармата си тази сутрин, така приятно си мислех,че ще си спя отново поне до 9-10...ама то било работен ден.
ИСКАМ СЪЪННН!

Същото!! :д
Ще се утешавам с чай, бисквити и П.И.Ф. на работа.

Хубаво ми е иначе, но усещам, че това се случва, защото не го мисля толкова и съм се 'оставила по течението'. Имам си някакви вътрешни чуденки, но съвсем съзнателно бягам от тях в последните дни.

an7raks
03-04-2015, 08:42
оф, тори и антракс, разчувствахте ме :д

Извинявам се от името на двама ни! :D

Иначе, покемона ми продължава да ме радва дори и от разстояние.
Хубавото й на тая седмица е, че е само три дни и вдругиден пак отлитам. :)

Wednesday666
03-04-2015, 08:50
Надула съм си музиката и не ме греят съседите, кафето ми се разлюлява даже :D..
Единственото лошо е, че довечера съм на работа, пф.
Нооо отпуската вече чука на вратата, а коооолко неща имам планувани.
Започвайки с рожден ден в събота, тоя път ще се разбия, досега все не го правех, щот вечно бях на работа на другия ден :D..
А след това май се очертава пътуване, за което още не съм решила, но май ще го направя, пък каквото стане, поне ще си видя любимия град и любимото място :).
Ох, дано майка е добре, ще видим после..
То и аз де, ама моя лекар е далечко оставен във времето, не ща да ходя пак по кабинетите в тоя Пирогов, последния път беше ужасно преживяването, майка им мръсна..
Карай, днес ще ми е хубав деееен 8-)..

M****
03-04-2015, 09:23
За пореден път спах до 11:30... и днес е работен ден... Е, да, ама аз съм в отпуск и днес, и утре, и в Петък - мога да си позволя да бъда мързелив.
Влизам във форума - гледам - радвам се на специално отношение (: Бях сам сред тълпата, заедно безчинствахме всички, накрая само двама виновни (в т.ч. аз)... Поне днес научих нещо ново - този форум потъпква Конституцията на Република България, където черно на бяло е записано, че съдебната система в нашата страна е три инстанционна. Ам, тук властва диктат... Хубаво, ще се съобразявам с Диктатора, щото не искам да си имам проблеми. (:

AnarchyBoy
03-04-2015, 09:38
Събудих се накриво.. Всичко и всеки са ми криви.. Не ми се занимава с нищо..
Свалих си филмец, чудя се дали да го гледам..
Слушам музика, пия чай.. Днес е ден за почивка.. Душевен оргазъм..

https://www.youtube.com/watch?v=aD8IY7Q_n-U
И се заяждам очевадно.. И то без да се усетя.. Студен съм си, задник съм си.. Нормално е..
А и как няма да съм? С толкова неща на главата. Не знам за кое първо да мисля..
Искам да си подредя приоритетите, но е наистина много трудно.. Объркано ми е..
Поне тя е прекрасна, а и тренировките вървят добре, та не всичко е пълен шит.

tori
03-04-2015, 11:33
Аз успях да спя криво-ляво, даже ей сега пак се мятам в леглото. Изяла съм повече храна, отколкото ям обикновено, но не ми е чак много сложна цялата работа. Странното е, че ми се пуши в носа и не се раздразних особено, но виж като се прибрах в нас, малко сложно се удържах. Имам странното чувство, че тоя път ще го бъде и а дано вече, че тва ми е сигурно милионния път, в който пробвам да спра да пуша. Довечера ще се разходя самичка малко, ще ми се да мръдна нанякъде, че така ми е по-лесно да се удържа. Някак си съм свикнала да пуша като нямам кво да правя в нас.

Dagichka
03-04-2015, 14:38
ох, толкова мило ми стана като ми звънна в 12 точно, защото знае, че тогава съм почивка, а аз бях изперкала вече защо не е във фб като би трябвало да е на работа, а той си взел болничен ден за да боядисва новото място.. :д и започвам да си фантазирам някви неща мм :д

dreamwalker
03-04-2015, 14:40
За пореден път спах до 11:30... и днес е работен ден... Е, да, ама аз съм в отпуск и днес, и утре, и в Петък - мога да си позволя да бъда мързелив.
Влизам във форума - гледам - радвам се на специално отношение (: Бях сам сред тълпата, заедно безчинствахме всички, накрая само двама виновни (в т.ч. аз)... Поне днес научих нещо ново - този форум потъпква Конституцията на Република България, където черно на бяло е записано, че съдебната система в нашата страна е три инстанционна. Ам, тук властва диктат... Хубаво, ще се съобразявам с Диктатора, щото не искам да си имам проблеми. (:

:lol: You're funny, dude.

LadyDi
03-04-2015, 14:47
Влизам във форума - гледам - радвам се на специално отношение (: Бях сам сред тълпата, заедно безчинствахме всички, накрая само двама виновни (в т.ч. аз)... Поне днес научих нещо ново - този форум потъпква Конституцията на Република България, където черно на бяло е записано, че съдебната система в нашата страна е три инстанционна. Ам, тук властва диктат... Хубаво, ще се съобразявам с Диктатора, щото не искам да си имам проблеми. (:
http://d3dsacqprgcsqh.cloudfront.net/photo/aVQjwX8_460sa_v1.gif

Lilanda
03-04-2015, 14:54
Пострелях малко, доста съм доволна, макар и някои от изстрелите да не бяха особено успешни. 8-) Не бях стреляла от...миналата Нова година? Нещо от сорта. Харесва ми, че прекарвам известно време с баща ми така. ;3

kalpazanka
03-04-2015, 15:44
http://d3dsacqprgcsqh.cloudfront.net/photo/aVQjwX8_460sa_v1.gif

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ewok
03-04-2015, 16:21
Чувствам се... безцелна. И след разговор, се оказа, че възрастта не е предпоставка за решение, освен, ако не си лекар. Не искам да се лутам между всичко и да не мога да избера своето поприще. Не знам как успяват хората да се чувстват удовлетворени. Но е хубаво, че го проведохме този разговор, беше труден и за двете ни, но смятам че беше много полезен. И трябва да се замислям по-често какво правя и защо.

//И да си кажа, че съм очарована от masterchef. Съдиите са повече от прекрасни, обожавам ги всичките и надеждата ми Андрейчо да е там се оправда. Няма българщина засега, дано няма и занапред. Доближава се доста американското (всъщност даже прекалено на моменти, но пак е по-добре от българските продукции :Д).

SHPAIdURmeN
03-04-2015, 16:35
Втори ден без сън.
На 2ри level ли си е :lol: :lol:

M****
03-04-2015, 16:57
Цветна картина...
Ще използвам тези две думи: "цветна картина". С тях ще опиша наслаждението, което изпитаха очите ми, при вида на измитите зеленчуци, които чинно изчакваха своя ред да бъдат нарязани на малки парченца, за да станат част от нещо по-значимо... наречено "зеленчукова супа".
Дори след претърпяната механична обработка по надробяване те продължаваха да радват окото. Цветна картина от ярко наситена зелена чушка капия, оранжев морков, жълт картоф, бяло-сиво-кафеникави гъби печурки, червена чушка капия и лук - лук, който се научих да запръжвам предварително (без каквато и да е миризма) в микровълновата печка...
Сега тази ферия от цветове и витамини се вари... След час ще бъде готова. Да ми е сладко и приятно! (:
//който иска - да заповяда :D

бтв: брей, гледам радост съм донесъл на поне трима човека с моя предишен коментар ;)

heartshapedbox
03-04-2015, 17:18
So crucify the ego before it's far too late
To leave behind this place so negative and blind and cynical
And you will come to find that we are all one mind
Capable of all that"s imagined and all conceivable.
Just let the light touch you and let the words spill through
Just let them pass right through, bringing out our hope and reason.

Before we pine away..

Не мога да и се наслушам!
https://www.youtube.com/watch?v=vIm6yJGjgEM

Lilanda
03-04-2015, 17:43
//И да си кажа, че съм очарована от masterchef. Съдиите са повече от прекрасни, обожавам ги всичките и надеждата ми Андрейчо да е там се оправда. Няма българщина засега, дано няма и занапред. Доближава се доста американското (всъщност даже прекалено на моменти, но пак е по-добре от българските продукции :Д).
Я кажи, ще те видя ли тази вечер, или да не си правя труда да пускам телевизора? 8-)

anonymous708973
03-04-2015, 17:46
Мъж ти участва в предаването ли или аз съм спряла?

102
03-04-2015, 18:23
като цяло си си спряла

102
03-04-2015, 18:23
но да казва да пускаме ако има наши ора

weheartiit
03-04-2015, 18:32
Не виждам светлина в тунела,което доста ме натъжава и ме кара да се замисля...
Накъде отивам изобщо ?Сама ли ще продължа? :(

Ewok
03-04-2015, 18:35
Ох, хаха, никой от нас не участва :д Просто сме големи почитатели и се вълнуваме много.
А Андрейчо е Андре Токев, шеф-готвач на Хилтън. Доста известен в сферата си, само суперлативи бях чувала за него. Пък Петър Михалчев моят Андрейчо го познава и казва, че е бог в азиатската кухня.

Ewok
03-04-2015, 18:35
двоен пост.

Rafa7a
03-04-2015, 18:37
Научих си. Сега хубава музика, плодове и teenproblem, какво повече да иска човек?

Lilanda
03-04-2015, 18:37
Ох, хаха, никой от нас не участва :д Просто сме големи почитатели и се вълнуваме много.
А Андрейчо е Андре Токев, шеф-готвач на Хилтън. Доста известен в сферата си, само суперлативи бях чувала за него. Пък Петър Михалчев моят Андрейчо го познава и казва, че е бог в азиатската кухня.
Ееее, ти нали щеше да се записваш с някакво момиче? ;с

Ewok
03-04-2015, 18:42
а? :д
Не сък казвала такова нещо, хаха. Точно вчера обсъждахме, че, ако аз се явя, ще им направя някакъв десерт колкото да ме одобрят и да ми дадат престилка :д В другото готвене нещата са на кантар. Теорията ми е супер, но дотам :Д

jghgh
03-04-2015, 18:42
it's alright if you want to get useddd (get used)
take shelterrrrrr
hcashufEWHO8TU34




добре се чувствам:)

NomNomNom
03-04-2015, 18:53
Боря се с майка ми, която си оправя cv-то и мотивационно и са под всякаква критика.
Лошо ми е.

Lilanda
03-04-2015, 19:01
а? :д
Не сък казвала такова нещо, хаха. Точно вчера обсъждахме, че, ако аз се явя, ще им направя някакъв десерт колкото да ме одобрят и да ми дадат престилка :д В другото готвене нещата са на кантар. Теорията ми е супер, но дотам :Д
Оу, объркала съм се значи. ;с

TheDevilInMe
03-04-2015, 19:24
много ми е позитивно и хубаво днес, чувствам се особено удовлетворена от себе си и всичко постигнато, определено има лъч светлина в тунела^^
а сега мисля просто да си легна и да спинкам, беше дълъг и изморителен ден, но за сметка на това пък доста ползотворен и успях да се чуя с него и едно много близко приятелче, доволно ми е и се наливам с портокаловия фреш ;д

Jaune
03-04-2015, 19:29
Предаването мина фамозно... :Д
Липсва ми.

102
03-04-2015, 19:33
хахахахахха

galaxy29
03-04-2015, 19:49
габи, честито официално вече и успех занапред ^^
слушахме те с тоя горе и много се смяхме и ти се радвахме :д
не ме изкефиха темите и музиката, освен няколко недерящи се, ама заради теб го слушах и ще го пак :д
може ли да си поръчваме поздрави, аз щях да ти пиша смс, ама ме хвана срам :д

tori
03-04-2015, 20:00
Доволно ми е - наспах се, хапнах, разходих се, разчистих си старата колекция салфетки. Тя е добър спомен от детството, определено, но май е време да се разделя с нея. И все пак - тва са десетина-дванайсет години събиране на разни хартийки, едва ли бих ги продала/подарила с лека ръка.
Всъщност и тайно си харесах една нова салфетка, де... Хем ми се ще да я имам, хем не ми се ще кутията още за събира прах. Трябва да взема решение, за тва отивам да хапна нещо, че пак ми е гладно. :д

102
03-04-2015, 20:27
габи, честито официално вече и успех занапред ^^
слушахме те с тоя горе и много се смяхме и ти се радвахме :д
не ме изкефиха темите и музиката, освен няколко недерящи се, ама заради теб го слушах и ще го пак :д
може ли да си поръчваме поздрави, аз щях да ти пиша смс, ама ме хвана срам :д

да го има
да се смея и друг път

Jaune
03-04-2015, 20:29
габи, честито официално вече и успех занапред ^^
слушахме те с тоя горе и много се смяхме и ти се радвахме :д
не ме изкефиха темите и музиката, освен няколко недерящи се, ама заради теб го слушах и ще го пак :д
може ли да си поръчваме поздрави, аз щях да ти пиша смс, ама ме хвана срам :д

павлета, не си ми познала гласа дори :Д разочарована съм. не сте слушали квото трябва:Д:Д

galaxy29
03-04-2015, 20:33
ахахах, далматинчо тъкмо ми каза хД
еми аз му казах, че си ми казала и за някво момче в екипа ви и му викам сиг сме пуснали следващото, щото то беше доста след седем, ама едната каза, че се казва като теб и.. :Д

102
03-04-2015, 20:35
то момичето което взе за Габриела си говореше като момче така че аз това разбрах под 'има и момче в екипа'

galaxy29
03-04-2015, 20:41
ама габи, може ли да искаме поздрави :oops:

heartshapedbox
03-04-2015, 20:42
Къде да го слушаме туй нещо? :Д

Jaune
03-04-2015, 20:43
ще ви пусна запис, когато го получа :Д

102
03-04-2015, 20:44
и на ония другите че беха много яки

Jaune
03-04-2015, 20:47
беги бе, не ги знам кои са

102
03-04-2015, 20:49
звучаха много секси
взимай пример

Ivaaaaa
03-04-2015, 21:51
кисела съм. напоследък перманентно. знам защо поне ;д. и това в комбинация с предцикълните смущения. яко. трябва ми отдушник за тази жлъч. груб, животински, първичен, влажен отдушник ;д. искам да се прибера. ако може веднага. но няма как. обещах.
в главата ми е каша. всички тези насъбрани емоции ме товарят. мислите ми минават безброй пъти по един и същи начин. може би, ако ги кажа на глас/може би ако ги напиша, ще започна да ги виждам от друг ъгъл. второто е вариант. и винаги ми е помагало.
мога да давам. да. егоизмът ми е свързан с дълбоко вкоренената несигурност/комплексарщина. ако се отърва от това, ще се отърва и от другото. друг е въпросът, че това няма как да стане. милиони пъти съм си казвала 'от утре няма да си такава'. от утре... а вече мина полунощ. не усещам промяната.
пипалата на спомените, както винаги ме преследват. докосват ме едва осезаемо. това е достатъчно да ме накара да настръхна. какво ли прави сега, с кого ли е, добре ли е, усеща ли гласа ми в главата си така, както аз усещам неговия понякога?
затварям очи. наоколо е толкова тъмно, че ако ги отворя, ще се чувствам като сляпа. тихо е. дори не се чува повърхностното ми дишане. и тогава гласът му започва да ми говори. звучи така сякаш идва под земята...
minutamal4anie
лека нощ.
в 1.

LoadRunner
03-04-2015, 22:18
Чувствам се потресен. Все пак и аз имам чувства :/

Aeternal
03-04-2015, 22:26
Никога няма да разбера какъв е тоя култ към уискито в България. Няма толкова депресиращ алкохол, мразя да ме черпят с виски, още повече мразя тъпия поглед като си взема сода да го прекарам.

tireheb
03-04-2015, 22:42
napih sa grubo
utre iam da plashtam eni pari
SE TAA
are gg

Corb1225
03-04-2015, 22:51
В депресия съм от месеци, което е нормално състояние за мен. Но в teenproblem ми е забавно, нищо че сме попреминали тийн възрастта :D.

HollyGolightly
03-05-2015, 00:08
3 часа overtime днес, добре че майка ми се съгласи да ми напише есето за утре, че нямаше да се справя сама. Да не говорим, че имам и за тест да уча , а време никакво не ми остана. Поне е последен ден, не че една седмица ваканция ще направи голяма разлика, но все е нещо.

Wednesday666
03-05-2015, 07:22
Въобще не съм на кеф. И времето е съгласно с мен. Може ли да се събудя в 2 нощеска с ужасни болки. Хич не е готино.
И не ми се занимава с глупости днес. Ще съм доста доволна, ако не ми пише въобще.

jghgh
03-05-2015, 07:25
добро утро, форон.

аз станах в 7:50, но все пак.. да поздравя и тук :D

NomNomNom
03-05-2015, 07:27
home office, и ми се спи на куче

Jaune
03-05-2015, 08:35
за всички, които искаха да ме чуят на запис

https://www.mixcloud.com/f_a_r_s/%D0%B1%D1%80%D0%BE%D0%B9-1-%D0%BD%D0%B0-%D1%84%D0%B0%D1%80%D1%81-04022015%D0%B3/

аз говоря някъде към 20-тата минута, едно нещо, което се казва Културоливница... и в началото говоря де, и после. абе, ако ви е интересно, го слушайте цялото, ахахах, въпреки че има бая грешчици

heartshapedbox
03-05-2015, 08:35
Горе-долу така:
http://cdn.themetapicture.com/media/funny-girl-uterus-period-comic.jpg

Иначе ми е щастливо, макар и объркано. Денят ми започна хубаво, надявам се и да продължи така. Дано и времето да се пооправи, не ми харесва такова мрачно. Свикнах със слънчицето от предните дни, хах.
Много ме усмихва този човек, ей, дори и от такова разстояние. Някакъв необясним синхрон се случва, не знам и аз :д

TheDeath
03-05-2015, 08:52
От къде се взе тоя сняг сега? Вчера си простирах дрехите на балкона по тениска, а днес сняг вали!? Не ми харесва така, искам лято, искам да мога да излизам навън, да пускам малкото монстърче да търчи по тревата! Кога ще свърши тая зима.... Пффф
Иначе съм доволна, горе-долу всичко е наред. Малко се притеснявам за събота, предстои ми една среща с човек, който не желая особено много да виждам, но работата го изисква... Ще гледам да приключа максимално бързо, след това евентуално ще отскачаме до Джъмбо с любовта и един приятел, да видим с тоя сняг дали няма да ни пропаднат плановете....

Niakoitam
03-05-2015, 08:58
за всички, които искаха да ме чуят на запис

https://www.mixcloud.com/f_a_r_s/%D0%B1%D1%80%D0%BE%D0%B9-1-%D0%BD%D0%B0-%D1%84%D0%B0%D1%80%D1%81-04022015%D0%B3/

аз говоря някъде към 20-тата минута, едно нещо, което се казва Културоливница... и в началото говоря де, и после. абе, ако ви е интересно, го слушайте цялото, ахахах, въпреки че има бая грешчици

Мелодичен глас имаш.Представях си го по-различно.А и ако не знаех,че си ти щях да си помисля,че говори някоя някоя и друга година по-голяма от теб девойка. :)

AnarchyBoy
03-05-2015, 09:31
Какъв тоя сняг ве, т'ва време откачи ли ве, ейй чшшш алооооо...
Тренировките ще ги преживея, ама днес мислех да карам ве.. :mad:
Еби му майката и снега гнусен.. Да се маха по-бързо
Беше скучна вечер, епично глуповата сутрин..
Сега като си припомням к'ви неща говорех.. 8-)

chupachups
03-05-2015, 09:42
Оооо вали сняг ;3 много го обичам тоя сняг бе :cool:
Тц, мина едва 1/8 от всичко, чудно. Сега се прибирам и имам 3 часа почивка и пак се връщам да мачкам :D
Беше много сладка вечер и сутрин. Кофти ми стана малко, че не спа :/

hheh
03-05-2015, 09:45
С какво се занимаваш ако не е тайна?

Иначе, ще си почивам аз явно, довечера може да се измисли да се прави нещо но не се знае как ще се развият нещата

chupachups
03-05-2015, 09:49
С какво се занимаваш ако не е тайна?
Състезателка по плуване съм :)

TheDevilInMe
03-05-2015, 11:16
https://www.youtube.com/watch?v=-CmadmM5cOk
не мога да спра да я слушам, много е класи ;д
Он: Ето така се чувствам:
Listen, I am alone at a crossroads
I'm not at home, in my own home
And I've tried and tried
To say what's on my mind
You should have known

Dagichka
03-05-2015, 13:06
Габи, имаш прекрасен гласец и е точно като за радиото ^^ (не като на мойто човече примерно ахах :дд)

ох, не ми харесва времето навън, ненене. искам пролет, слънце, бири в парка и усмивки. колегите все още ме дразнят лекичко, не са виновни те милите, просто аз съм с изопанти нерви и те го отнасят :д сега ще се натъпча със спагети, а не трябва мухаха

HollyGolightly
03-05-2015, 13:29
Какво сте се размрънкали, по-хубаво ли щеше да е да вали дъжд, както тук и да не можеш да се покажеш навън?

Мина ми теста днес, страшно разочарована съм от себе си. Голям майтап ще е да си загубя стипендията точно преди последният си семестър и да ми се налага да дам едва ли не годишната си заплата, за да мога да завърша. Една седмица почивка и след това се стягам и повече пропуски няма да имам. За сметка на това си довърших есето и няма да ми отнема повече точки.
Направо вече не знам какво ми става, винаги съм била малко безотговорна и неорганизирана, но тази година е по-зле от всякога, може би защото и краят му се вижда вече.

Ivaaaaa
03-05-2015, 14:42
не мога да повярвам колко малко остава до началото на световното първенство по биатлон в контиолахти. черешката на тортата, така да се каже ;д. с гордост мога да обявя, че този сезон гледах повечето важни първенства /алпийските ски в бийвър крийк, шейните, младежките, универсиадата и разбира се, северните дисциплини (ски бягане, скокове, комбинация).
броя секундите.

ForzaFelipe
03-05-2015, 14:57
The moment when there is so much good things happend to you, but you are still feeling sad, because there is one more thing you want, but you can't...

Yep, в момента съм едновременно развълнуван, щастлив, самотен и тъжен. Май сега започвам да разбирам как се чувстват жените... :lol:

dreamwalker
03-05-2015, 16:57
Отвратително.

chupachups
03-05-2015, 17:10
Трябва да се радвам, но нещо не е точно така...

jghgh
03-05-2015, 17:41
Отвратително.

+

tori
03-05-2015, 18:25
Гладна, хахах. Друго не съм чувствала от... пфф, колко? Два-три дни. Нещо такова. Загубих им бройката вече. Отивам да си намеря нещо за ядене, че почнах да заслабвам нещо. :ддд

galaxy29
03-05-2015, 19:03
за всички, които искаха да ме чуят на запис

https://www.mixcloud.com/f_a_r_s/%D0%B1%D1%80%D0%BE%D0%B9-1-%D0%BD%D0%B0-%D1%84%D0%B0%D1%80%D1%81-04022015%D0%B3/

аз говоря някъде към 20-тата минута, едно нещо, което се казва Културоливница... и в началото говоря де, и после. абе, ако ви е интересно, го слушайте цялото, ахахах, въпреки че има бая грешчици
габи <3 тъкмо го изслушах, в началото почва с песента от avé, нали :д само зодиите превъртях :д а пък онез, дето ви взех за тях единствено забавляваха с неадекватността си, а вие сте си интересни и приятни като цяло

Jaune
03-05-2015, 19:10
мм, не беше с нея май :Д мързи ме да го чуя пак, но съм почти 100% сигурна
мерси :>

он:
Бясна съм, само се чудя кой ще го отнесе. Толкова ме изнервят всички с тъпите им простотии, що не тегля една майна, ще съм мила и добра аз, ооооо... никой не си направи труда дори да ме пита как е минало, всички знаят да плямпат само за себе си, но после аз съм егоистка.
_|_

DarkTemplar
03-05-2015, 19:12
Май имаш нужда от по-алтруистични приятели.

Jaune
03-05-2015, 19:15
Не ми се говори направо, май съм в тоя пост-гимназиален период, в който осъзнаваш, че с някои хора си бил приятел само защото сте били по цял ден заедно.

kalpazanka
03-05-2015, 19:15
Подозирам омега-3 и селена като виновници за подпухването.... Ш ги спирам май.

Lilanda
03-05-2015, 19:22
Мъникът днес има рожден ден и мама е купила торта хаха. Едвам изядох едно парче и то малко, а по принцип ям поне 2. ;с Изгубила съм тренинг! Вчера ме бъзикаха, че съм била като клечка и пак съм яла малко, пък аз просто нямам апетит. Пък и не съм като клечка, едвам се гледам и макар, че "тренирам", все още не съм доволна от резултатите. ;с

Питаха ме къде в България съм обикаляла и осъзнах, че списъка е толкова дълъг, че сигурно дори половината места съм ги пропуснала. :Д А искам на повечето да отида пак. ;с А нямам времето и компанията, с която да го направя. ;с Уф..

NomNomNom
03-05-2015, 19:34
Ще занеса подарък на приятеля ми утре:
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t35.0-12/11024498_10203592241587384_673378646_o.jpg?oh=5bff 731b2766500d40ed458bcf3b263f&oe=54FB8266&__gda__=1425763538_638b2033d2d2e0610ca02c77854a28c 5

:Д знам, че е дебилно, но и двамата обичаме пушиин :Д

ох и мартеници трябва да търся, пфу, дано има.

DarkTemplar
03-05-2015, 19:35
Не ми се говори направо, май съм в тоя пост-гимназиален период, в който осъзнаваш, че с някои хора си бил приятел само защото сте били по цял ден заедно.
Ще направиш необходимата пресявка, въпрос на време е.

Ewok
03-05-2015, 21:11
Ще занеса подарък на приятеля ми утре:
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t35.0-12/11024498_10203592241587384_673378646_o.jpg?oh=5bff 731b2766500d40ed458bcf3b263f&oe=54FB8266&__gda__=1425763538_638b2033d2d2e0610ca02c77854a28c 5

:Д знам, че е дебилно, но и двамата обичаме пушиин :Д

ох и мартеници трябва да търся, пфу, дано има.

ебати яката чаша
откъде е?

NomNomNom
03-05-2015, 21:16
ебати яката чаша
откъде е?

картинката си я извадих от на пушиин блога/гуугъл, едитнах си я малко на фотошоп и им я пратих, а мога да ти пратя сайта, 2 дни отне изработка + доставка ( от нова загора ) , и безумно евтино :Д

DarkTemplar
03-06-2015, 05:46
Да минава и днес и следват 2 дни почивка.

TheDeath
03-06-2015, 06:26
Абе тоя сняг се побърка бе! Пфффф!
Днес ми е студено, сънено, а трябва да ходя на инструктаж.... ОМГ... Утре мислех да ходим до Джъмбо, ама с тоя сняг, ако не се стопи май ще си останем вкъщи, мада фака....

Aeternal
03-06-2015, 07:14
Форума ми доскуча ;/
Педофила и латентния се изнесоха и нямам забавления.
Ебал съм го ученето, чудя се дали да не си нашия цялата заплата в нова видеокарта и да си сцепя гъза от новите фаркрай и деад айланд.

chupachups
03-06-2015, 07:42
Как може толкова жестоко да ме боли корема... пффф. Дано да се оправя до следобед.

Скорпионка
03-06-2015, 08:20
Какъв тоя сняг ве, т'ва време откачи ли ве, ейй чшшш алооооо...
Тренировките ще ги преживея, ама днес мислех да карам ве.. :mad:
Еби му майката и снега гнусен.. Да се маха по-бързо
Беше скучна вечер, епично глуповата сутрин..
Сега като си припомням к'ви неща говорех.. 8-)

Дават го включително и събота да вали. Уж беше направо пролетно време и вчера запука сняг, неска пак, утре пак ще има. Тамън мислех да прибирам зимното яке в гардероба.

П.П Неска дано ми е як ден, искам спокойствие не някой да ми дига нервите още от обяд със ставането. Да се маха тоя сняг че откачам, дано в Неделя се затопли и да няма повече сняг.

heartshapedbox
03-06-2015, 08:34
Май някакво главоболие се опитва да ме хване отново :/

tori
03-06-2015, 08:56
Нда, и тука запука гаден сняг. Ама все тая, в душичката ми е по-топло, отколкото можете да си представите. Довечера ще си го намачкам пак, защо да ми е криво?! Намерих си едни стари записки на разсъждения из телефона, когато не съм знаела какво ще последва и съм се чувствала самотна. Колко е хубаво, че той е до мен! От три месеца (без един ден!) се чувствам точно като детенце в сладкарница без продавачка - мога да си вземам от всички сладкиши, нищо не е забранено, а онова извън пределите на магазинчето, не ме интересува по никакъв начин.

Jaune
03-06-2015, 09:23
Спеше ми се, ама хапнах и малко живнах. Сега ще си направя едно кафенце и ще си намеря нещо приятно за гледане.

TheDevilInMe
03-06-2015, 10:10
вали дъжд, обичам дъжда, кара ме да потъна в мисли и да съм невидима ;д или да се радвам на някой филм в компанията на чай <3
Он: толкова е груб баща ми понякога, изобщо не се усеща колко много ме наранява, държи се като задник с извинение... Ноо аз съм над тези неща пък, напук ще се усмихвам, животът е инересно нещо...
П.П Искам и сняг, но знам, че в Пloveдив едва ли ще ме огрее ;/ ;д Защо го мразите толкова, на мен ми създава усещането за приказна обстановка :)

AnarchyBoy
03-06-2015, 10:28
вали дъжд, обичам дъжда, кара ме да потъна в мисли и да съм невидима ;д или да се радвам на някой филм в компанията на чай <3
Он: толкова е груб баща ми понякога, изобщо не се усеща колко много ме наранява, държи се като задник с извинение... Ноо аз съм над тези неща пък, напук ще се усмихвам, животът е инересно нещо...
П.П Искам и сняг, но знам, че в Пloveдив едва ли ще ме огрее ;/ ;д Защо го мразите толкова, на мен ми създава усещането за приказна обстановка :)

Защото вместо да съм виснал в нас и да пия чай, можех да карам мотора по улиците? Примерно.. :D
А и тренирам отвън и не е много комфортно като е мокро и студено.. ;д

TheDevilInMe
03-06-2015, 10:32
Цецо, няма да вали винаги, ще си подновиш тренировките, споко, винаги можеш за 2-3 дена да си намериш друго занимание, сещам се за едно, което определено подържа тялото във форма :cool:

NomNomNom
03-06-2015, 10:35
Не се бях гримирала от 20 дни. И то големият грим днес де, спирала и гланц.
Кихам нещо.
Останах home office и днес, без да предупредя, дано не ме хейтне шефката, ама е клинч навън, а кръстът още не ми е минал.
И късно писах, че ще си тръгна 3 часа по-рано ( да ми го вземат от overtime, който имам ) в последния момент, ама го правя, защото ми е неудобно да питам за подобни неща :( супер неудобно ми е и отпуска да взимам, а най-неудобно ми е с болничния - ако ще да ми е много зле, се чувства все едно бягам от отговорност, и ми се наложи 2 пъти да взимам май тези месеци и ми беше супер тъпо.
Но пък имам цяла събота и неделя, и после цяла седмица, да си правя разни работи, ще взема да направя и нещо по работа.

Иииииии летя, след няколко часа, и ако не се ударя някъде, ще гушкам прекрасника ми в 11:30pm CET :D

AnarchyBoy
03-06-2015, 10:45
Цецо, няма да вали винаги, ще си подновиш тренировките, споко, винаги можеш за 2-3 дена да си намериш друго занимание, сещам се за едно, което определено подържа тялото във форма :cool:

Идейно..

Ivaaaaa
03-06-2015, 10:45
да не съм чула нищо против снега! най-после зима, в която нямаше такъв отвратителен дефицит. може ли в контиолахти да бъде толкова топло, бе?! а е мисля най-близо до северния полюс от традиционните ски дестинации. неска нема нищо интересно освен скоковете и тренировката на алпийците, което зяпам сега, ма се пак... тренировка. тегавко. утре като почна в 12 със спускането на жените, чак в 9 ще се отделя от тв-то след ски джъмпинга ;д

heartshapedbox
03-06-2015, 10:51
П.П Искам и сняг, но знам, че в Пloveдив едва ли ще ме огрее ;/ ;д Защо го мразите толкова, на мен ми създава усещането за приказна обстановка :)

И аз, и аз искам приказен пловдивски сняг, ПЪК!

Зарадваха ме с чудесна новина, а бях започнала да се притеснявам вече. Ако всичко върви по план, следващата седмица ще е доста тежка, но пък ще си заслужава.

Събота и Неделя си ги заплювам за почивка от всичко и всички, ако може. : )

SHPAIdURmeN
03-06-2015, 10:56
Я, то боляло о.О.о