PDA

View Full Version : ДНЕВНИК: Как се чувствате? vol. 28



Страници : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37

ForzaFelipe
03-12-2015, 23:12
Бях забравил какво е приятно усещането първите дни след като си направиш татус. Мускулна треска имам вече да внимавам да не се подпирам на масата и бюрото :lol:

TheDeath
03-13-2015, 05:34
Чувствам се страхотно днес! Снощи ме огря два пъти, хехех, въпреки, че бях супер уморена и мислех, че щом се приберем след вечеря ще умрем на леглото :) Беше страхотно, да си го гушкам цяла нощ, излезе за работа в 6 и се оказа, че няма да бачкат днес, изчака ме да пием по кафе преди аз да ида на работа, толкова мило ми стана :)
Разбрахме се да обядваме заедно с двамата му колеги, ще е весело, пичове са. Може би след като приключа работа ще го водя да ме бие на билярд, после вечеря, "любоф" и за съжаление ще трябва да го изпращам да си ходи за една седмица :( Ще е дълга, тъпа и самотна седмица, но ще го изненадам с промените , които смятам да нанеса вкъщи през това време.

Ииииии, събирам предложения за подарък за годишнина, какво да му взема или да измисля, за да го зарадвам? Трябва да е нещо УАААУ! Помагайте!

an7raks
03-13-2015, 06:02
Ииииии, събирам предложения за подарък за годишнина, какво да му взема или да измисля, за да го зарадвам? Трябва да е нещо УАААУ! Помагайте!

Голяма кола с пълен двигателен отсег или турбо комплект за неговата. :)

Dagichka
03-13-2015, 06:11
Бях забравил какво е приятно усещането първите дни след като си направиш татус.
охх, и аз искам пак да си правя, а няма и месец от първата :cool:
пфф, тая мацка даскалка вчера ни изтощи с тренировката, в момента едвам ходя и не ми се мисли как ще катеря стълбите :д
не мога да спра да мисля за него и държанието му.. да, вярно, че се сети да ми звънне на втория ден, но все пак.. още преди да си станем толкова близки като беше пак на фест можеше да ми пише неадекватни смси през нощта, че съм му липсвала, а сега не нали.. както и да е, оф трябва да се науча да не overthink-вам всичко!!

granger
03-13-2015, 07:13
500 мл Редбул за събуждане- така се чувствам.
До обяд съм на работа, а после тичам на най-гадния курс лекции този семестър. Повръща ми се само при мисълта.

skatew
03-13-2015, 07:40
много чил и само си припявам сеенд ми а посткард даарлинг ям си мюслито и след 2 часа чак тръгвам за Враждебна, където имам само 1 упражнение; достатъчно време да си заредя айпода, а довечера съм на дедли хънта и да ного яко като циауо

TheDeath
03-13-2015, 07:41
Голяма кола с пълен двигателен отсег или турбо комплект за неговата. :)

ааааа, шъ мъ прощаваш, неговата кола и така ми докарва бели коси по главата, като знам с какво разполага под капака и как той понякога се отпуска да настъпи педала повече от необходимото...

heartshapedbox
03-13-2015, 08:10
Сърби ме кожата за татус направо и мен, ще видим дали няма да реша да си профукам парите и да се похваля с някоя нова придобивка :д
Сънувах много тази вечер, но за жалост някакви неща, които ме карат да се чувствам кофти. Дано всичко да е наред.
Иначе се влюбих в тази мацка 8-)

https://www.youtube.com/watch?v=rQu-LM2jS-4

Jaune
03-13-2015, 08:15
Не очаквах нищо и пак съм разочарована...

Ewok
03-13-2015, 09:28
This website is dedicated to this struggle of the Macedonian nation and its documented 25 centuries of history. We are Macedonians, not Greeks, not Serbs, not Bulgarians, not Slavs. We are Macedonians just like our Macedonian forefathers who more then 100 years ago fought for free and independent Macedonia, and struggled against the Greek, Serbian, andBulgarian propaganda, and we are Macedonians just like our ancestors who conquered the Persian Empire and ruled the known world for centuries before Rome was even a power. We proudly present you, the reader, with our rich history beginning with its roots in Ancient Macedonia. The Macedonians are the oldest European nation who had continuously existed for more the 2,500 years, and "Macedonia was the first large territorial state with an effective centralized political, military and administrative structure to come into being on the continent of Europe". We hope that you will find this website informative and enjoyable. Thank you for visiting.

бътхърт ту мъч?

http://www.historyofmacedonia.org/Whoarewe.html

Целият сайт е вълшебен.

pandabear
03-13-2015, 10:03
https://38.media.tumblr.com/38495308d41eb5095faf83f85e258ca6/tumblr_mqikd9xipr1sp9fcho1_500.gif

;p

хубаво ми е. отивам да се подстригвам след малко, данo не съжалявам много :D

SonataArctica
03-13-2015, 11:07
http://i.imgur.com/OOfNmv1.gif?1

Ще съм RA догодина, хихи. Доволно. Не очаквах да са ме харесали толкова на интервюто. Можех да кажа доста повече неща, но това вече е от без значение. Сега да видим какво става с работата само и всичко ще се нареди.

tori
03-13-2015, 11:11
Ей така много обичам - да се хвана, да си събера нещата за норматив и да бързам като муле пред майка си. Ама тепърва ще си правя за ядене нещо в нас, ще пазарувам и ще се обличам. Пет минути отдих и отивам пак по задачи. Само да не е станал някакъв фал със практиката, че не ми се занимава с училищните глупости. Иначе цял ден съм слънчева, енергична и прекрасна.
Обичам си го, пък!!! :lol:

an7raks
03-13-2015, 11:12
ааааа, шъ мъ прощаваш, неговата кола и така ми докарва бели коси по главата, като знам с какво разполага под капака и как той понякога се отпуска да настъпи педала повече от необходимото...

Тогава едни гуми и 100-тина лв на пазача на летището в Габровница. :)

NomNomNom
03-13-2015, 11:29
Щастие е да храниш приятеля си с кекс със ром, какао и дебел слой нутела, докато ти гризкаш авокадо с царевица и лимон :Д

TheDevilInMe
03-13-2015, 12:08
Щастие е да храниш приятеля си с кекс със ром, какао и дебел слой нутела, докато ти гризкаш авокадо с царевица и лимон :Д

my point exactly <333

NomNomNom
03-13-2015, 12:45
<3

Опитвам се да набутам голямо количество текст в стринг, след това да набутам стринга в масив, като елементите да са разделени с точка ( и в последствие да броя думите в новополучилите се стрингове и буквите. ).

Получава се това :д

"Добре замислено като идея имайки предвид колко са издръжливи хлебарките,но
колко са издръжливи хлебарките,но
� хлебарките,но
�те,но"

Всяко изречение ми се цепи по този начин :Д

( ако някой си познае писанията, то използвам текст от форума, защото всекидневно се изписва много така или иначе :Д )

dreamwalker
03-13-2015, 12:54
Не очаквах нищо и пак съм разочарована...

Sums up my feelings...

dreamwalker
03-13-2015, 12:56
This website is dedicated to this struggle of the Macedonian nation and its documented 25 centuries of history. We are Macedonians, not Greeks, not Serbs, not Bulgarians, not Slavs. We are Macedonians just like our Macedonian forefathers who more then 100 years ago fought for free and independent Macedonia, and struggled against the Greek, Serbian, andBulgarian propaganda, and we are Macedonians just like our ancestors who conquered the Persian Empire and ruled the known world for centuries before Rome was even a power. We proudly present you, the reader, with our rich history beginning with its roots in Ancient Macedonia. The Macedonians are the oldest European nation who had continuously existed for more the 2,500 years, and "Macedonia was the first large territorial state with an effective centralized political, military and administrative structure to come into being on the continent of Europe". We hope that you will find this website informative and enjoyable. Thank you for visiting.

бътхърт ту мъч?

http://www.historyofmacedonia.org/Whoarewe.html

Целият сайт е вълшебен.

Нищо не си видяла още: http://973-eht-namuh-973.com/

RosaCalvaria
03-13-2015, 13:02
И на мен ми е хубаво пък! ^^
За разлика от предният петък 13-ти, този е dkajdsad. :lol: Отдавам се на заслужена почивка, с много (нездравословна) храна, музика и приятна компания... Има нещо правилно в твърдението, че животът си е такъв, какъвто си го направиш. Или поне така го чувствам в момента. Хубаво ми е. Липсваше ми това чувство :)
Днес официално сложих край на токсичните ми осеммесечни отношения с човека, който пет пари не даваше за мен. Гордея се със себе си, честно! Няма такова чувство да се откъснеш от нещо, което ти е коствало само и единствено болка и да започнеш наново, много по-мотивиран и амбициран от преди!

sl1nceetoo
03-13-2015, 13:19
Той тайно ми четял туитъра, сега ме хвана срам :D

bubaduc
03-13-2015, 13:50
прекрасеееен ден , купих си фъстъчено масло и просто бях забравила колко влюбена съм в него и сега си хапвам с ябълка и кисело мляко, по-хубаво, плс

Niakoitam
03-13-2015, 14:57
<3

Опитвам се да набутам голямо количество текст в стринг, след това да набутам стринга в масив, като елементите да са разделени с точка ( и в последствие да броя думите в новополучилите се стрингове и буквите. ).

Получава се това :д

"Добре замислено като идея имайки предвид колко са издръжливи хлебарките,но
колко са издръжливи хлебарките,но
� хлебарките,но
�те,но"

Всяко изречение ми се цепи по този начин :Д

( ако някой си познае писанията, то използвам текст от форума, защото всекидневно се изписва много така или иначе :Д )

Даааам,Някой си позна писанията. :D

jghgh
03-13-2015, 15:32
да си четеш стари мнения и теми - безценно.


а просто трябва да обичаме себе си:)))<3

Flawless*
03-13-2015, 15:37
Чувствам се отпочинала.

NomNomNom
03-13-2015, 15:38
Даааам,Някой си позна писанията. :D

Дааааа , Някойтам ! йейеййее, много удобно пишеш, надявам се да не се сърдиш :D

Ivaaaaa
03-13-2015, 16:02
'ти си социопат'
хъхъхъх
слънце, явно не си достатъчно емпатично интелигентен, за да усетиш, че това е само поза, а може би и защитнически щит.
напротив, същността ми е изтъкана от нежни нишки с вплетени в тях обич и любов.
всичкото това... разочарование ги потиска и замаскира. искам да обичам, да обичам, да обичам.
него.
сад.
при наличието, че не съм спала ИЗОБЩО, се чувствам съвсем нормално с изключение на паренето в очите. повече никакво силно кафе вечер. НИКОГА.

Dagichka
03-13-2015, 16:45
^не се ли казва защитен щит? :д

акйхйсйкйхк спечелих си билет за ооникс!! и лорин хил ще идва ии ах, щастливо ми е!!

Lilanda
03-13-2015, 16:48
Както си и знаех, денят беше невероятен. Доволна съм и от страна на оценки, и от страна на прекарване в училище. За след училище няма смисъл да споменавам, то си е ясно. Днес съм една малка топка от емоции, поради факта че имам 2 повода да празнувам, но и преди 3 години на този ден почина близък за мен човек. Дори си позволих да го притесня с едно 15-минутно мълчание, бърсане на сълзи и прекалено силни прегръдки. Понякога и аз сама не се усещам какви работи върша и дали наранявам околните.
Но нека не позволявам на негативизма да надделее. Подаръкът му хареса много и му стана кофти, че той нищо не ми е взел. А не е като да беше нещо супер голямо, просто нещо символично /което най-вероятно ще изяде и ще забрави, че го е имало, но все тая :Д/. След около 1 час прегръдки и лигавщини, си помислих "Мда, знаех си, че филм няма да се гледа" и той ми каза "Чакай само да прехвърля филма на флашката и пак се връщам при теб". 8-) Слочаеност?!?!??! :Д Е, разбира се филмът беше пуснат след още час, но не е нещо необичайно за нас това. А реакцията му беше незаменима, никога няма да я забравя. :Х
Един съученик също ми направи много приятна изненада, като ми даде назаем книга, за чието съществуване дори не знаех, с откровения на любимия ми изпълнител. После като разбра за "годишнината", ми каза, че без да иска ми е направил и подарък по повода. 8-) Нямах си и на идея, че помни, че съм му фен.

Jaune
03-13-2015, 20:46
аман от жалкари, ей :Д
обаче съм толкова надъхана за всичко в живота си и съм толкова уверена, че нещата рано или късно ще ми се получат, че все по-философски гледам на тия бели кахъри
както и трябва

pac0line
03-13-2015, 21:50
ооооф всички са в Терминала, а аз си избрах утре да излизам :Д
това пътуване явно не го приемам като нещо особено, и въпреки всичко съм сигурен, че неделя вечерта няма да мигна в леглото до полета :D

hheh
03-14-2015, 00:38
ходи ми се на дискотека, ама се прибрах щот тряя ставам след малко

hheh
03-14-2015, 00:39
и все пак ме е яд деа, май тряяше да отскоча за час

jghgh
03-14-2015, 00:50
аман от жалкари, ей :Д
обаче съм толкова надъхана за всичко в живота си и съм толкова уверена, че нещата рано или късно ще ми се получат, че все по-философски гледам на тия бели кахъри
както и трябва

предай ми малко силица и на мен, че се предавам вече 8-)



лека нощ, дрогари

HollyGolightly
03-14-2015, 01:53
Петък е, хубаво ми е, въпреки че съм наясно колко кратко е времето до Понеделник

bubaduc
03-14-2015, 04:27
сега се прибирам и мнооого ми се спи, но си изкарахме прекрасно :D

chupachups
03-14-2015, 05:05
Лол 6 часа спах тая нощ, има напредък, не е като да са 2-3.
Отивам на тренировка, йеи :cool: закъснявам естествено....
Трябва да си намеря маркера, че съм го забутала нЕкъде си.
Прекрасен ми е бе... утре няма да му сляза от врата просто :D много беше сладък снощи, чакам си утреее ; 3

kalpazanka
03-14-2015, 06:38
Бисквити Мираж с боровинки за Добро утро. И новината, че Валери и Николета Лозанова се развеждат. Как съм спала спокойно нощес, не знам....

DarkTemplar
03-14-2015, 07:12
Твърде много нерви с твърде взискателни и глупави хора.

102
03-14-2015, 07:18
да се прибираш от красна поляна до центъра пеша в два три
#hashtag
защо ? не знам
глупост ? да
защо ?? глупост

pac0line
03-14-2015, 08:49
не съм виждал слънце от 27ми февруари :С
slo4ainos
както и да е, време е да отворя първата за днес

Niakoitam
03-14-2015, 08:50
Дааааа , Някойтам ! йейеййее, много удобно пишеш, надявам се да не се сърдиш :D

Йееее Йееее клааааас клаааас! :D Няма да ти се карам...много.:D

Иначе нещо днес ме боли гърлото от сутринта.
И също имам усещането,че трябва да сваля някой и друг килограм,че напоследък нещо не се чувствам особено комфортно в тялото си.В миналото все си бях около 62-63 кила като изключим периода около бала ми,когато бях стигнал 55 заради счупването на челюста ми.Напоследък съм ги покачил малко,но съм забелязал,че до към 68 не ги усещам.Мина ли тая заветна граница и нещо ми става некомфортно и започвам да усещам като някаква тежест от мазнина около бъбреците сякаш някой ми е сложил някакви възглавници там и са ми по-трудни сгъвателните движения.Абе не ме кефи особено това усещане.Веднъж съм минавал тази граница достигайки до 69 и нещо,но впоследствие спрях бисквитите за обедна закуска,спаднах под 68 кила и вече забравих за тази тежест.Сега обаче,не съм споделял пред нашите как се чувствам,защото нямам нужда от професиране и теории,но преди малко се премерих и според кантара съм 74 кила.Тоя рекорд никога не съм го достигал само дето както казах хич не ми е комфортно,защото освен тежеста около бъбреците при 69те килограма сега усещам и тежест около корема,прости движения като обуване на обувките например са ми малко по-зорни и дори усещам,че дишането ми е малко по-трудно.А не е да каже човек,че съм станал слон.Дори на някой части от тялото като например на ръцете не ми се личи изобщо.Гадното е че мазнините ми се лепят основно около бъбреците,по корема,и евентуално по-малко по гърдите и дупето.Както и да е.Хубавото е че тази тежест до известна степен ми убива вълчият апетит дето ми се ще всичко да изям и даже и да ми се яде още това усещане ме отблъсква от храната.Тия дни почти несъзнателно намалих отново филиите хляб от 3 на 2 и съответно и храната около тях.Ако е нужно ще се лиша и от двете вафли дето ги ям почти всяка вечер,защото особено шоколада най-много се лепи на мъжете.Но пък всъщност засега не съм особено притеснен осъзнавайки,че идва лятото,а тогава дори и да нямам никакво желание по всяка вероятност известно количество от килограмите ми ще отидат в небитието... :)

anonymous708973
03-14-2015, 09:00
Защо го гледаш само от гледна точна на външността?
Както го описваш с този хляб, вафли и шоколад, най-малкият ти проблем е, че качваш. Лошото е, че мазнината, дето ти се натрупва около органите, не я виждаш. Бъди добър с тялото си, само едничко ти е :)


И новината, че Валери и Николета Лозанова се развеждат. Как съм спала спокойно нощес, не знам....

:lol:

По темата: Вчера си ги изядох обаче - един път в носа, един път в слънчевия сплит.
Че и недоволен, че съм дискутирала, еми... то не може спаринг един път на месец и да ми е приятно/да съм свикнала да ме млатят. Честно, тия крайници все едно не са мои.
Сдобрихме се де, пълен сладурчо ми е, като се събуди посред нощ и тръгне да ме целува. Миличкото ми.

Трябва да налазя мениджмънта, дано да успея да вмъкна тренировка днес в плана, а вечерта сме на рожден ден. Съботно такова :)

M****
03-14-2015, 09:09
Днес ще бъда повече от многословен:


Тъпо ми е...

Jaune
03-14-2015, 09:14
предай ми малко силица и на мен, че се предавам вече 8-)



лека нощ, дрогари

:Д аз съм на периоди, ама в момента съм се разбесняла яко


on: мисля да уча!! :Д после ще излизам
и така.
все още съм на "Заебин" вълна и смятам да е така мнооооого дълго време

102
03-14-2015, 09:32
значи до довечера или до утре ;д

Niakoitam
03-14-2015, 09:34
Защо го гледаш само от гледна точна на външността?
Както го описваш с този хляб, вафли и шоколад, най-малкият ти проблем е, че качваш. Лошото е, че мазнината, дето ти се натрупва около органите, не я виждаш. Бъди добър с тялото си, само едничко ти е :)


Шоколадови вафли Боровец не вафли и шоколад.Шоколад ям най-много веднъж,два пъти седмично и то само напоследък.Иначе не го гледам от гледна точка на външността,а по-скоро от гледна точка,на комфорта или по-скоро некомфорта ми.Като изключим коремчето ми, не съм от най-дебелите.Бая бая по-дебели мъже пък и жени има от мен.Ако ще говорим за външност дебелите мъже са доста по котирани от дебелите жени например. :D Аз смятам,че имам още бая лимит имайки предвид,че съм около 172см,но тази тежест по-скоро идва от нещо друго.Според личната ми лекарка съм бил така нареченият грацилен тип.Или иначе казано по нежни и гъвкави стави и съединения,по-нежни свръзки,кожа,органи и т.н. Дори и сърдечните клапи са ми по финни.Та най-вероятно заради това усещам тази тежест повече отколкото други хора.

Но попринцип аз изобщо и не съм на принципа на баща ми ала "Паси трАва за да живееш 1000 години". Кога реши да ми отказва организма,тогава.Само да е възможно по-бързо и безболезнено. Всъщност дори вчера се замислих за един филм,който гледах наскоро Дилъри на време,дето вместо с валута хората си плащаха с години от живота и си прехвърляха едни на други години.Та се замислих,че поне на тоя етап аз не съм изобщо от хората жадуващи да живеят 1000 години например.Дори бих бил навит да дам примерно около 20-30 години от оставащият ми живот за да живея поне толкова така както на мен ми се ще и да се получават моментално нещата така както ми се ще.Но не би...това е невъзможно...:)

102
03-14-2015, 09:36
трябва да избягваш такива фиуми

Jaune
03-14-2015, 09:44
значи до довечера или до утре ;д

млъквай

102
03-14-2015, 09:46

Niakoitam
03-14-2015, 09:52
трябва да избягваш такива фиуми

Защо? Кое според теб е по-добре?
Да живееш до 80-90 години примерно гърбастейки се цял живот за да изкараш насъщният с кръв и пот на челото и живота все да е срещу теб трябвайки да полагаш за съществуването си постоянно неимоверни усилия и някрая да те сполети някоя тежка болест,която ще те мъчи с години и може и да се наложи роднините ти да те хранят,препбличат изпикават,да те поят с хапчета и да ти бършат посраното дупе или
да живеш около 50-60 години в щастие,живота ти да тече така както на теб ти се иска,съдбата да излълнява всяка твоя прищявка правейки така,че от теб да се изисква ако не никакви то съвсем минимални усилия и накрая в най-лошият случай да загинеш от куршум в главата.

Не знам за теб,но аз лично ако ме пита някой от който зависи как да протече живота ми предпочитам по втория описан начин.:)

102
03-14-2015, 09:55
обещал съм си да не те обиждам така че няма да ти отговоря

Niakoitam
03-14-2015, 09:58
обещал съм си да не те обиждам така че няма да ти отговоря

И на какво дължа честта? :D

Dagichka
03-14-2015, 10:02
решавам задачите на един колега, в замяна той ще ми купи 2 шоколада нях нях :д почвам пак да въртя бизнесите, защото съм безпарична и без това, а билета за лорин хил няма сам да се купи.. поне този за мос дефчо си е при мен, а понеделник ще си взема от офиса им и спечелиния билет за оникссс :33
той тоолкова ме дразни. хем се опитвам да не го мисля и премислям, нито да го съдя, нали такъв си е, такъв съм си го харесала явно, не искам да го променям, ама поне да се усеща братче. и да осъзнава какво правя за него, щото ако не.. скоро ще усети истината на поговорката "осъзнаваш какво имаш чак след като го загубиш".

DisappointedDreamer
03-14-2015, 10:09
Влюбенко.

102
03-14-2015, 10:26
И на какво дължа честта? :D

не ебаваш кво ти се говори
а е за хубаво

jghgh
03-14-2015, 10:27
^е тва да се чува 8-)




аз си ям "сутрешното" киви, сънувах прекрасен сън, довечера съм на рд и май ще имам хубав ден:)

Ivaaaaa
03-14-2015, 10:27
най-после се наспах. 14 часа <3. а мога и повече. опитах този път да не е по корем, защото не искам да си направя бръчки и да си изкривя гръбначния стълб, който и без това е леко прегърбен, но се събудих точно в тази поза.
имам да уча. усещам как ще го оставя за неделя вечерта. трябва да запомня ено нещо, което да направя в понеделник. усещам, че и това ще забравя. малко започна да ми става досадно да ме използват. достатъчно съм мързелива за себе си, но стане ли въпрос за друг, не мога да откажа и... и е тъжно, че всеки път осъзнавам, че хората усещат тази моя слабост и стават все по нагли в молбите си. иска ми се да изкарам на бял свят лошото човече в мен. нямам нищо против да помагам. дори това ми носи удовлетворение. НО да помагам, а не да бърша задниците им само, щото знаят, че наивната глупачка е винаги насреща.

Niakoitam
03-14-2015, 10:33
не ебаваш кво ти се говори
а е за хубаво

Ааа за това ли?
Ами нали казах,че съм го забелязал и се опитвам да правя нещо по въпроса и то така да се каже без ама никакъв грам стимул.Представяш ли си пък да имах и стимул по различен например от "пази си тялото,защото ти е едно" :)

102
03-14-2015, 10:41
ти пък ако слушаш пинкпан7хер значи пулужението никък не е дубро

NomNomNom
03-14-2015, 10:42
Много романтична вечер. Разходихме се до супера, купихме си храна, направиХ вечеря, хапнахме, гушкахме се на дивана, напълних ваната и той винаги много миличко и грижливо ме гали/търка с гъбата му ( а тя е някаква стара и си е точно сякаш с нещо негово те гали, и ти дава част от себе си ).
Обожавам го. Последен ден тук/там. Утре летя и ... хич не ми е нян.

102
03-14-2015, 10:43
а тя е някаква стара и си е точно сякаш с нещо негово те гали

ахахахахаххахахахаха

Niakoitam
03-14-2015, 10:45
ти пък ако слушаш пинкпан7хер значи пулужението никък не е дубро

Ами аз реших,че ме скастри,че нея не съм я бил слушал какво ми говори.:)

102
03-14-2015, 10:45
ахахахахах ;д

NomNomNom
03-14-2015, 10:47
ахахахахаххахахахаха

Знам, че и смешно, ама на мен ми е романтично и прекрасно :д

Niakoitam
03-14-2015, 10:47
а тя е някаква стара и си е точно сякаш с нещо негово те гали, и ти дава част от себе си.

Не така с лошо де.Това е teen форум. :D

102
03-14-2015, 10:49
и аз мога да ти дам част от себе си
/зависи как галиш

Lilanda
03-14-2015, 10:51
Не така с лошо де.Това е teen форум. :D

Копирвач. :?

Niakoitam
03-14-2015, 10:52
Копирвач. :?

??? :)

102
03-14-2015, 10:52
ХАХ

anonymous708973
03-14-2015, 10:53
Ами аз реших,че ме скастри,че нея не съм я бил слушал какво ми говори.:)

То наистина така прозвуча.

Lilanda
03-14-2015, 10:55
То наистина така прозвуча.

Е, айде сега, само ти си водила спорове с него в тоя форум и само ти си му наливала акъл в главата. :Д

102
03-14-2015, 10:56
то трябва да имаш за да наливаш

102
03-14-2015, 10:56
хах

Юлиян
03-14-2015, 11:03
Малко нетърпелив - нямам тарпение да изляза :)

102
03-14-2015, 11:05
до книжарницъта за книга ли ште ходиш

anonymous708973
03-14-2015, 11:10
Е, айде сега, само ти си водила спорове с него в тоя форум и само ти си му наливала акъл в главата. :Д

Е, не, ама в случая аз написах нещо и 102 написа "за хубаво ти се говори" :)

Lilanda
03-14-2015, 11:18
Е, не, ама в случая аз написах нещо и 102 написа "за хубаво ти се говори" :)
Той Миро понякога и сам не може да се разбере какво има предвид. :Д Като вложиш малко мисъл, става ясно.

ПТ, че много спамя днес: Ще си дочета книжлето за половин час и после няма какво да правя до 18, а нещо и филми/сериали не ми се гледат...

SpiritInBlack
03-14-2015, 12:07
Хората като се напият се обаждат на бившите си, аз се обаждам да пея на бъдещите :D Хаха, и за мен има надежда.

RosaCalvaria
03-14-2015, 12:33
Хората като се напият се обаждат на бившите си, аз се обаждам да пея на бъдещите :D

Това е супееер сладко! Евала :D

А по темата... Чувствам се прекрасно! ^^
Днес осъзнах колко богата съм действително със семейство като моето и колко много си ги обичам всички до един :) И осъзнах, че съм взела най-доброто решение в живота си досега и се надявам, че всичко ще тече по мед и масло близките месеци/години.

Отделно стана ясно, че след петнадесетина дена официално ме чака двуседмичен престой в България и нямам търпение да гушна брата и приятелите <3 Чака ме най-най-бруталната пролетна ваканция, която се очертава с многоо, много смях, „глупостарски“ работи, събирания и банкети с приятели и роднини :D

Щастливо ми е.
Отивам да си подредя гардероба и да си поизчистя стаята и се мятам да празнуваме рождения ден на чичо *о*

Хубава и ползотворна събота на всички! :)

102
03-14-2015, 15:39
Той Миро понякога и сам не може да се разбере какво има предвид. :Д Като вложиш малко мисъл, става ясно.

за моите рими требват речници

NomNomNom
03-14-2015, 17:41
Отварям вратата на колата и се удрям под окото :д щото се бях качила на тротоар и ми дойде малко неточно :д

mcpurpledenni
03-14-2015, 17:42
Много добре се чувствам, имайки предвид факта, че една седмица нямахме ток :???: заради проклетото време, понеже нито имах контакт с важни за мен хора, които не са от моя град, нито можех да излизам навън с приятели от моя град, защото, както казах, времето беше шибано, сняг 1 метър, валежи, студено и няма къде да се отиде, заради липсата на електрозахранване... >,< но пък хубавото беше, че се опознах с комшиите :lol: :lol: :lol: сега всичко е добре, карам го айляк :-D :smt001

Lilanda
03-14-2015, 17:43
за моите рими требват речници

И аз това казах. :Д

pac0line
03-15-2015, 03:31
който пил, пил, който танцувал, танцувал 8-)

Ivaaaaa
03-15-2015, 06:29
отново кошмар. много, много гнусен. щом станах в неделя в осем - смятаааай. този път ми се драйфаше буквално ) :
ъъъх, какво ми става ))) :

kalpazanka
03-15-2015, 06:33
Свежа кат краставица.

an7raks
03-15-2015, 06:42
Хората като се напият се обаждат на бившите си, аз се обаждам да пея на бъдещите :D Хаха, и за мен има надежда.
Ахахахаха, говори ми, говори ми.

pandabear
03-15-2015, 09:08
хич не успях да спя тази нощ, но пак съм си свежичка. хапнахме гофретки и обиколихме езерото. и малката е много сладка. радвам се, че я взе. хубаво е да чуваш детски смях и да гледаш усмихнато детско личице. не знам защо се критикува така. не бил добър баща не знам си к'во си...глупости. чудесен е. половината му приятели и колеги все още не знаят какво значи тази отговорност. млад е и въпреки това се справя перфектно с отглеждането на детето си и грижите за болната си съпруга. писна ми да слушам от неговата уста, че това не било достатъчно. не познавам по-добър човек от него. да се стяга малко, че ме нервира. очертава се дъъъълга седмица, а мен ме мързи още от сега. май ще отида до клиниката следобед, за да си направя графика за този семестър. седя си сега сама в апартамента и ми хрумват чуднички неща за освежаващ ремонт. кофти ми е, че седи така празен. пък и малко самостоятелност няма да е излишна. дам, ще трябва да споделя идеята.

also
https://31.media.tumblr.com/18aea3dd5d67df525c1b6dc8baec0fbf/tumblr_n8k3j1zB011td2bp8o1_500.gif
https://33.media.tumblr.com/163bc07b0d6997c12268281aeb3171d6/tumblr_nb1n0s9rtj1tyz282o1_500.gif

:}}

jghgh
03-15-2015, 09:18
тряя спра да си лягам в 3 и да ставам все по 1 и също време, ама.. на.
добре иСкарах на рдто

днес мисля да почистя малко и ако остане време да поуча, остане,ако не - не 8-)

jghgh
03-15-2015, 09:44
http://40.media.tumblr.com/c48d0af502f8dd06f628ff5f26de8e52/tumblr_nkhk85r2ji1rnlkvmo1_500.jpg



искам!

Dagichka
03-15-2015, 14:03
нещо не съм в най-добрите си периоди ;д намусена съм, мълчалива и инатлива, а той не прави особени опити да го промени, ами просто не ме отразява.. ем хуу.
утре поне ще се видя с тия пичове, ще пийнем по една бира в офиса им сигурно ;3 после отивам на лекцийки и стискам зъби за да издържа до 6ч., тва е положението :д

kalpazanka
03-15-2015, 14:57
днес мисля да почистя малко и ако остане време да поуча, остане,ако не - не 8-)

При мен не остана :D /ни време, ни желание/ :D

Б@си, колко бързо се изниза неделята...

sl1nceetoo
03-15-2015, 15:22
Момичетата ще ме убият като им кажа :/
Чувствам обаче, че всичко е правилно. Вътрешният ми глас не ме е лъгал, защо да го прави точно сега. Точно, когато желая нещо толкова силно. Искам всичко да е ОК.

Corb1225
03-15-2015, 16:25
Днес, за пръв от месеци, се чувствам с изцяло оптимистична нагласа. Може да звучи тъпо и несериозно, но активното ми участие тук във форума, ми помага изключително много да се боря с депресията, която ме мори от месеци. Искам да благодаря на хора като dreamwalker, galaxy29, skate, Vin Diesel, CupcakeKitty, сигурно забравям някой. Страхотни сте. Навсякъде се говори, че в нета има само хейтъри, но това далеч не е така. Също искам да се извиня, ако някой се е почувствал обиден от мен. Единствените хора, на които няма да се извиня, защото си го заслужават, или по-скоро един човек с два профила, са papugai и LoadRunner. И не, това не е сбогуване, мисля да остана още дълго :D.

Bomber
03-15-2015, 16:29
Не е зле,избръснах се.
Не спря да се опитва да ми Хапе устната,малко ме боли главата,но като цяло засега ми е весело,дано и така си остане.

Lilanda
03-15-2015, 17:09
Много ме дразниииии. :mad: Не може просто така да прищпорва нещата. Имам чувството, че никакво доверие ми няма в подобни моменти.

HollyGolightly
03-15-2015, 17:14
Само 3 часа сън снощи, защо си го причинявам това всяка Неделя съм като пребита, ама той е виновен 8-)
Сега имам доброто намерение да си прекарам денят в леглото и да изгледам цял сезон на The Challenge, само да си избера кой

DarkTemplar
03-15-2015, 17:23
Хммм, май ми е необходим draid или някой друг потребител със задълбочени познания по технически английски.

LoadRunner
03-15-2015, 17:34
Днес, за пръв от месеци, се чувствам с изцяло оптимистична нагласа. Може да звучи тъпо и несериозно, но активното ми участие тук във форума, ми помага изключително много да се боря с депресията, която ме мори от месеци. Искам да благодаря на хора като dreamwalker, galaxy29, skate, Vin Diesel, CupcakeKitty, сигурно забравям някой. Страхотни сте. Навсякъде се говори, че в нета има само хейтъри, но това далеч не е така. Също искам да се извиня, ако някой се е почувствал обиден от мен. Единствените хора, на които няма да се извиня, защото си го заслужават, или по-скоро един човек с два профила, са papugai и LoadRunner. И не, това не е сбогуване, мисля да остана още дълго :D.

Ах подмазвач.
Що ми споменяаваш ника без разрешение ве? Кво ми се правиш на много чувствителен ;? натрапник, мазник, нахалник, смърф.
Като го няма папугай ще се завъдят само рабалки като теб.
Оставай
лабилен ром.

Corb1225
03-15-2015, 17:38
Ах подмазвач.
Що ми споменяаваш ника без разрешение ве? Кво ми се правиш на много чувствителен ;? натрапник, мазник, нахалник, смърф.
Като го няма папугай ще се завъдят само рабалки като теб.
Оставай
лабилен ром.
Почваш да ме кефиш. Човек може много лесно да изпъкне пред теб.

LoadRunner
03-15-2015, 17:43
Роми като теб изпъкват навсякъде
Те ако не изпъкваха, Европа нямаше да знае къде е България.
Чувствай се полезен

tori
03-15-2015, 20:04
Уморена. Тва дългото пътуване ми е*а майката отвсякъде. Ей сега си тегля душ и лягам да спя, че не знам къде се намирам. Снощи беше хубава вечер, имат с кво да ме ебават вече. Щеше да е хубаво и да я повторим във вторник ама нейсе. Целия уийкенд с гадта беше прекрасен и не ми стигна, как може да е толкова невероятен, мил и прекрасен?! И да - не ми стигна, искам още! Да, де - и целите ми устни са херпенясали пак... Дейммммм, много ги мразя.

dreamwalker
03-15-2015, 20:53
Роми като теб изпъкват навсякъде
Те ако не изпъкваха, Европа нямаше да знае къде е България.
Чувствай се полезен

LoadRunner запали.


Днес, за пръв от месеци, се чувствам с изцяло оптимистична нагласа. Може да звучи тъпо и несериозно, но активното ми участие тук във форума, ми помага изключително много да се боря с депресията, която ме мори от месеци. Искам да благодаря на хора като dreamwalker, galaxy29, skate, Vin Diesel, CupcakeKitty, сигурно забравям някой. Страхотни сте. Навсякъде се говори, че в нета има само хейтъри, но това далеч не е така. Също искам да се извиня, ако някой се е почувствал обиден от мен. Единствените хора, на които няма да се извиня, защото си го заслужават, или по-скоро един човек с два профила, са papugai и LoadRunner. И не, това не е сбогуване, мисля да остана още дълго :D.

И ние те обичаме.

http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20140114000112/ididntdoit/images/4/43/Aww_zps3509580d.gif

ADD TO REDUCE REDUCE TO DEDUCE.

ForzaFelipe
03-15-2015, 20:58
Намерих момичето мечта за мен! Но ме отряза много бързо :lol:

HollyGolightly
03-15-2015, 22:05
Fool me once, shame on me
Fool me twice....
http://media.tumblr.com/ce7bd78173fb20b21685b640fdc87487/tumblr_inline_njo0v1wSBN1s0u9u5.gif

SHPAIdURmeN
03-15-2015, 22:11
хмм... Чудя се, какво ли стана със dreamwalker

dreamwalker
03-15-2015, 22:12
хмм... Чудя се, какво ли стана със dreamwalker

С dreamwalker не стана нищо.

Corb1225
03-15-2015, 22:14
Черен гологан не се губи :lol:.

dreamwalker
03-15-2015, 22:19
Черен гологан не се губи :lol:.

Черното не е моят цвят.

SHPAIdURmeN
03-15-2015, 22:20
С dreamwalker не стана нищо.


стана
стана то

dreamwalker
03-15-2015, 22:26
стана
стана то

Какво?

jghgh
03-16-2015, 07:23
Life's good 8-)


Знаете ли, чеее човек се чувства много по-добре, когато си е хапнал и пийнал добре 8-)

jghgh
03-16-2015, 07:46
ооо не, настроението ми не се помрачи, но определено осъзнавам, че не е много добре да задаваш високо очакванията си. 8-)

NomNomNom
03-16-2015, 08:39
Вчера не успяхме да кацнем от първи път :Д А да стъпим на пистата и самолета рязко нагоре :Д Оказа се, че някакъв друг самолет не успял да излети на време, и се получи някаква шашавина, защото ние си бяхме почти на пистата, кой знае кога е станало ясно .. Ениуей, кръжахме си, имах си обхват, чатех си :Д

На работа .. за една седмица нищо не се е променило, освен графика, шефката каза, че чакала мен :Д иии успях да си уредя също смените които исках за две седмици напред :Д Иии, навивам майка ми за пазар в Букурещ, защото за 1ви май всички полети тук са скъпи + нямам директен, пък от Букурещ имам директен ( и тя ме усети, нахрани ме, че съм използвачка, ама ще си помисли :Д )

+ имам овъртайм, достатъчен за 2-3 дни почивка, та малко отпуска ще пусна :Д

TheDeath
03-16-2015, 08:56
Седмицата започва ужасно! Яко проблеми на работа, ще видим ще оставам ли или ще си търся нова работа, лошото е, че не е най-подходящия момент точно сега... С оглед на планираните и непланираните разходи ще е много трудно да се справя, ако остана без работа... Но, няма да падам духом, не съм саката, ще намеря нещо, а пък кой знае, може и по-добро да се окаже от настоящото.
Любовта няма да го има цяла седмица, много ми липсва, искам си го при мен... На всичкото отгоре явно се опитвам и да се разболея, безценното и то нещо кашляше твърде много тази сутрин...
Тази седмица съботата е работна, нали? Много яко, няма що, много ги мразя тия отработвания, предпочитам да нямам 4 почивни дни, вместо да работя в събота, много ме дразни тая "политика" да струпват почивни дни и после да се отработват! Имам чувството, че това е измислено само, заради пришълците-софиянци, да могат да си ходят по селата за повечко време, дразня се, не ме кефи...

tori
03-16-2015, 09:12
Останах си дъждовна, но не спах. А трябваше. Ей сега се връщам в леглото. Той си ми липсва, кривея си. Искам да си се сгушим и да си заспим заедно, не да се гушкам с плюшка. Ного размазващо яко ми е като каже „С мойта еди-кво си.“, почвам да тека от кеф чак.

TheDevilInMe
03-16-2015, 09:18
Нещо ми е доста шитово, ного ми развалят настроението тези хора, пффф, даже снощи си легнах в 9 30 :О и то само защото майка ми не съумя да спази най-лесното, просто обещание, искам да ги нахраня мега много, но за сега няма, прекалено ще изгрубея, викам просто да хапна нещо и да игнорирам всички и всичко освен милото ми съкровище :)

an7raks
03-16-2015, 09:46
Отдавна не бях имал такова непреодолимо желание да запаля колата и да тръгна на някъде сам без конкретна цел. Това ще направя този уикенд. Някак, носи едно различно от всичко друго удоволствие... Спираш да мислиш за всичко и всички и се наслаждаваш на музиката и пътя. Поне един ден и едни 100-тина лв. ще си заделя само за това.
Ех... носталгия по миналото лято ме е налегнала нещо...
едит: И, зарекъл съм се повече никога да не се повтори тая събота вечер. Асоциалното ми "Аз" се оказа по-силно дори от уискито и така и не успях да проявя търпимост към простотиите им. Сякаш ми е по-кеф сам да си попийвам биричка в компанията на AC/DC вместо това.

paradosou
03-16-2015, 11:45
Спираш да мислиш за всичко и всички и се наслаждаваш на музиката и пътя. Поне един ден и едни 100-тина лв. ще си заделя само за това.
Добре звучи ;р.
Аз се чудя къде се набутах с тоя немски. Взимам разни думи от типа на чекрък в момента :lol:. Оо, и днес трябва да се пазарува, при това в солидни количества, а желанието ми, както винаги, е на 0. Гот.

SHPAIdURmeN
03-16-2015, 12:39
Отдавна не бях имал такова непреодолимо желание да запаля колата и да тръгна на някъде сам без конкретна цел. Това ще направя този уикенд. Някак, носи едно различно от всичко друго удоволствие... Спираш да мислиш за всичко и всички и се наслаждаваш на музиката и пътя. Поне един ден и едни 100-тина лв. ще си заделя само за това.

Oпределено няма да съжаляваш. Едни от найоползотворително изхарчените 100-тина лв.

Lilanda
03-16-2015, 13:30
Теста по физика мина идеално, както и всички останали часове. Видях се и с милото за малко, както и с някои други хора, които ми се направиха на интересни. Бива ли да дойдеш "да се видим" и да забиеш в телефона?!?!?! Просто не е истина...
Имам да уча, а хич не ми се учи. Малко е късно и да легна да спя, та ще се опитам да пренебрегна умората и просто да лежа.

bloodfrozen
03-16-2015, 13:40
Абе, тия тъпанарски реклами може ли да не са толкова централно натресени.. Дори и целия екран да ми заемат, пак няма да ги цъкна. 8-)

Изпитвам сериозен глад, ама ме мързи да си приготвя нещо. Ще изчакам да ми мине, в краен случай ще съм принудена да забъркам някое кулинарно творение. Тоя мързел ще ме довърши.. 8-)

paradosou
03-16-2015, 13:42
Абе, тия тъпанарски реклами може ли да не са толкова централно натресени.. Дори и целия екран да ми заемат, пак няма да ги цъкна. 8-)
Нали?! 8)

M****
03-16-2015, 13:44
Абе, тия тъпанарски реклами може ли да не са толкова централно натресени.. Дори и целия екран да ми заемат, пак няма да ги цъкна. 8-)
...
Firefox -> Adblock Plus... (:

//me сори за офф-топика


он топик: Спи ми се, та две не виждам... А съм на работа...

skate
03-16-2015, 13:45
poludqvai ei agresiram sa ..pisnami vs sedmica edni i su6ti kuponi v edni i su6ti ku6ti....ai da idva tupoto lqto

d-r.Zob
03-16-2015, 15:14
Един месец работих денонощно като роб и сега свиквам с друг режим. Затова ми е някак скапано.

Dagichka
03-16-2015, 15:15
и нещата вървят все по-надолу към мизерните състояния и чувства.. не знам на какво се дължи, сдухано и ядосано ми е много, не знам и аз какво очаквам всъщност, оставям се на автопилот. и си изяждам всички чувства буквално хах ще кача сигурно 2-3 кила, но не ми дреме в момента

NomNomNom
03-16-2015, 15:42
Имам чувството, че това е измислено само, заради пришълците-софиянци, да могат да си ходят по селата за повечко време, дразня се, не ме кефи...

:lol: леко, леко

an7raks
03-16-2015, 15:53
Oпределено няма да съжаляваш. Едни от найоползотворително изхарчените 100-тина лв.

И аз така смятам. Точно това е, от което имам нужда в момента. :)

tori
03-16-2015, 17:48
Маааалко се поразсеях като я видях, не се бяхме виждали бая време. Тъй де, седмица и отгоре си е бая време за нас. Май ни трябва медал? И че сме се изтърпяли повече от година и половина, и че не сме се виждали десетина дни. :ддд Определено е по-забавно като има кво да говорим, мда. То трябва да се събира, за да има кво да обсъждаме и кого да храним, иначе доскучава. И си изпросих книгата от нея, май ще има кво да правя в следващите два-три часа. :ддд И кво да храним утре. Пък мойте книги, които съм подхванала или си чакат подхващането, може да почакат малко. Нали?

heartshapedbox
03-16-2015, 17:53
https://www.youtube.com/watch?v=UNxfec14zQI
Meet me in outer space..

Иначе зле се чувствам, лошичко ми е цял ден и лежа. Надявам се да ми минава, че уж съм на работа утре. Нищо не успях да свърша днес, а бях намислила доста неща. Карай.


и нещата вървят все по-надолу към мизерните състояния и чувства.. не знам на какво се дължи, сдухано и ядосано ми е много, не знам и аз какво очаквам всъщност, оставям се на автопилот. и си изяждам всички чувства буквално хах ще кача сигурно 2-3 кила, но не ми дреме в момента
Иначе да, горе-долу същото.

LoadRunner
03-16-2015, 18:02
тая червена реклама е много дразнеща

sl1nceetoo
03-16-2015, 19:32
:)

GuardianAngel
03-16-2015, 19:33
10 000 нюанса сиво горе долу има в мен...толкова да ми е смотан денят направо....дано утрешният е по-смислен...не че в живота става нещо смислено ...

M****
03-16-2015, 19:58
Мдааа...
Както веднъж Ivaaaaa писа - центърът на София през вечерта се променя по коренно различен начин... Денем щъкат забързани хора, търсещи най-прекия път да стигнат до работа, а нощем - чужденци + някакви закъсали създания...
Прибирам се от нашите (ходих да ги видя) и в трамвая се качи едно момиче. Може би към 16-17 г. Нисичко и много слабо. Ама като пиша много слабо - верно си бе така - да е тежала най-много 35 кг. Нямам досег с наркомани, ама тя май си бе такава. Постоянно си проверяваше джобовете, току зацикляше за кратко, след това повтаряше действията си. Чоплеше си пръстите, верижката на китката на едната ръка. Аве, стори ми се жалка история... Зачудих се - ако наистина е наркоманка, то колко ли ще издържи на този свят... (think)

Та, Ivaaaaa, права си - нощем София се променя и нощни създания излизат и пъплят по улиците, "търсещи" своята цел в живота...

NomNomNom
03-16-2015, 20:04
^ :(


---

Вече не съм руса ! :д
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-9/10432493_10203657152930127_4251772286844355693_n.j pg?oh=bfc2229a7b9e5bfb46f54fdd2b9fadce&oe=557EBC25&__gda__=1438064704_14d7d1cc964f1cd8c7e7641f10bc005 b

Омръзна ми да се боядисвам, ще си пускам естествена, да видя цвят от 8г. насам..

M****
03-16-2015, 20:06
^ like (за косата)


//сори за офф-топика

LoadRunner
03-16-2015, 20:12
^ В допълнение на картината ти ако се опиташ да се прибереш сам, пеша след 10ч през нощта и живееш в квартали като Разсадника, Красна поляна, Овча купел и други има голяма вероятност или да се прибереш останал без дъх от нощната гонка с кучетата, царете на нощта които са на всеки кош на всяка тъмна пряка или въобще да не се прибереш.
Така е, но за сметка на това събота и неделя си е чист рай и може да ходиш в средата на улицата и да си чоплиш безгрижно семки или да опознаваш райските местенца на необятния град в една спокойна неделна разходка.

LoadRunner
03-16-2015, 20:13
^^
хаха стига бе, послуша ли ни ;?
резултата си е на лице

hheh
03-16-2015, 20:47
чувствам, че тая реклама ме драсни супер мн

tori
03-16-2015, 20:50
^ adblock +

hheh
03-16-2015, 20:59
знаеш ли, каня се от маса време да си я изтегля най накрая
сега е момента, да спра да се ядосвам с всякакви реклами и глупости

MonnyMonsterr
03-16-2015, 22:32
Мозъка ми работи и размишлява защото си чета нещица във форума и размишлявам на разни въпроси. (Като стана дума, тая тема не е ли на грешно място?) Но едновременно с това се чувствам малко уморена защото е 1:30 ч., но дори и да легна няма да заспя. Но все пак очите ми се затварят и почти всяка вечер гогато съм в това състояние минава половин-един час докато размишлявам дали да легна или да остана още малко и винаги оставам още малко защото намирам нещо ново и интересно да поразгледам/прочета.

HollyGolightly
03-16-2015, 22:33
http://tea.empresschic.com/wp-content/uploads/2013/07/garfield.mondays.jpg

hheh
03-16-2015, 23:12
хахахах :Д

AnarchyBoy
03-17-2015, 00:06
Мамка му и глупав сън.. Много ме разтревожи.. Притесних се и всичко ми се сви,
хич не ми се спи.
Дойде ми в повече с тая драма, която се завъртя.. явно.
Ще пиша сутринта още,
ся излизам да се разтъпча.

galaxy29
03-17-2015, 00:11
има ли приятни будни ;/

Corb1225
03-17-2015, 00:18
Чак приятни не. Както обикновено вече втори час се каня да лягам :D.

galaxy29
03-17-2015, 00:19
;/

Corb1225
03-17-2015, 00:28
А ти що не лягаш пак? Хич не е полезно тва, да знаеш :D. Тва ли ще е новата спам тема?

tori
03-17-2015, 05:38
Събудих се, вече не толкова бясна. Хубаво е, че ми минава бързо. Добре, на моменти е хубав, че ми минава бързо.

TheDeath
03-17-2015, 07:03
Доволна съм за момента. Вчера нямаше много ексцесии на работа, само малко мъмрене и предупреждение да се концентрирам върху работата малко повече....
Уредих подаръка за годишнината на 07.04. - поръчах специално гравирана запалка с логото на любимия му ФК. Доста се чудих дали да не гравирам нещо по-романтично, нещо все пак свързано с годишнината, но това по-скоро би се харесало на момиче, а и не искам като си извади запалката всички да го питат каква е тая дата, пък какво символизира и тем подобни лигни :) Запалката е хубава, доста скъпичка за моите разбирания, но все пак се надявам да е наистина качествена. Ще измисля да комбинирам с още нещо, например да му я подаря по бельо - хаххахаха :)

heartshapedbox
03-17-2015, 07:46
Добре съм. Навън грее слънце и на мен ми е слънчево. Започвам утрото със закуска, чай, хубава музика и усмивка, а пък звяра ми се галюшка в краката. Сладко ми е.
Пътува ми се, много искам да се видя с един човек. Дано да успея скоро. Но и по принцип много ми се пътува, искам природа и полянки вече, не ме свърта. Пък и море <3 Още малко и идва топлото време. :))

NomNomNom
03-17-2015, 07:47
Сънувах толкова много неща, отвратителни, в последния сън поне убих всички дразнители със земетресение, просто ..
41 days left and counting.
Писаха ми за някакъв проект, почасов йей :Д дано не е само някаква шибания, че съм изгубила трейнинг за по-пипкави работи.
И .. то се е видяло, вече ще търся римоут работа, макар, че хем нямам време да работя и почасово, хем ако искам да мина напълно почасово на няколко места, трябва да напусна. Вече ми писва.

jghgh
03-17-2015, 07:56
https://www.youtube.com/watch?v=qN7gSMPQFss

не мога да спра да си я въртя

иначе сърцето ми се къса мъничко, честно казано
пречи ми на кефа 8-)

което всъщност е поетично, де.. много обичам красиви слънчеви дни, които ми разтварят усмивката, и после сърчицето си напомня за себе си 8-)

но днес поне ще има ивенти и ще има какво да разказвам по женски, хе хе хе хе еххе

M****
03-17-2015, 08:23
:/
На работа съм... Тъпо ми е... :/

От скука - активирах преди малко ЛС отново (само за днес, довечера по някое време отново ще ги деактивирам) - та, ако някой желае да ми драсне нещо или пък да ме напсува на личен - давайте, сега е моментът! (((:

skate
03-17-2015, 08:43
^зн ли как мога да си направя някой като ми пише лс да ми излиза нещо или пък горе да ми светва ,където ми е иконата,защото когато някой ми пише няма как да разбера,освен ако не си проверявам пощата
а и търся една стара потребителка LeDa някой ако знае нещо да казва :Д

M****
03-17-2015, 08:48
^ Потребителски панел -> Редактирай опциите (My Account) -> New Private Message Notification Pop-up: //избери "Показвай уведомяващ Pop-up прозорец при ново лично съобщение"//

Важно е да знаеш, че ако си забранил в настройките ти на browser-а да ти изскачат pop-up ще имаш проблеми. Аз решавам проблема, като цъкам "cancel" веднага след като сайтът ме уведоми, че съм получил ЛС. След което по нормалния ред отивам до папка "входящи" и си го чета.


//сори за офф-топика

skate
03-17-2015, 08:54
Аха мерси много.
Я ми прати някво съобщение,ако нямаш работа,за да видя дали става
Стана 10x

Lilanda
03-17-2015, 10:55
Главата не ме е боляла така от мноооооого отдавна. Щом след близо 15 часа сън, продължава да ме боли...Да не говорим, че и 15 часа сън не съм имала от много отдавна.

HollyGolightly
03-17-2015, 13:05
Мрънках, че Понеделник е гаден ден, а то Вторник се оказа в пъти по-ужасен. Майка ми успя още със ставането да ме вбеси, а след това за малко и да ме блъсне с колата. Поне скоро се прибирам и си лягам да спя, че това лягане в 1 и ставане в 6 не е за мен

Bomber
03-17-2015, 13:09
Яко се прекарах

tori
03-17-2015, 13:18
Ного ми се е дигнало настроението. Май? Ударила съм го на бясна чалгия и простотия, тъпках шоколад и уж псувах с надеждата да ми мине беса напълно. Ама не, още ми е бясно. Не ми идва и да се разрева от бяс тоя път, деба! Искам да го изкарам тва от себе си, да спра да мисля за глупости... Искам да не ми иде да му откъсна някоя ръка и да го набия с нея.
Да - не е като снощи, когато го навиквах по телефона - поотмина ми мъничко. Обаче пак съм си ядосана.

Dagichka
03-17-2015, 13:29
шитаво ми е много. поне нощеска се пречупих, тоя гняв или квото е там, натрупан в мен си го изкарах и си се наревах хубавичко, после заспах и се събудих спокойна и за момент даже не помнех какво толкова съм се тормозела :д
но след неговите отговори набързо си припомних хах не знам, хем нямам желание да общувам с него, хем искам да си го видя.. но той мълчи, така че и аз мълча, да видим докъде ще я докараме накрая ;д

Jaune
03-17-2015, 14:08
Днеска е страшна лудница. Станала съм в 6.30, преди малко се прибрах точно за 20 минути, колкото да изям една СУПА и да си заредя телефона, който беше с 4% батерия, и изхвърчам на работа. А довечера ме чакат още задачи. Рева. Поне навън е пролет. И нямам време да мисля за глупости.

sl1nceetoo
03-17-2015, 14:11
Ядох козунак и пих сок, щастлива съм.
Днес сбърках всичко по математика, май.
Трябва да се подстрижа.
Трябва да звънна на баща ми.
Хубаво ще е и ако спра да съм темерут.
:д открих, че от инициалите ни се получава Т. Е. А. М.
Вчера като ме остави пред вкъщи, го видях, че се насълзи. Много тъпо ми стана. Ама и миличко, де. Искам по- скоро да се прибере пак. Вече ми липсва. Май.

Ins0mnia_
03-17-2015, 14:28
Има дни в които не ми върви и такива, в които никак не ми върви.
Сутринта успях да си навехна глезена,докато бързах към спирката,където, така или иначе чаках 20 минути.
До обяд изпих 3 кафета, които ме хванаха чак сега и вероятно, няма да се спи довечера.
Успях да сготвя...
Странно, как винаги си намирам занимания, когато изобщо не ми се учи?
Сега се сещам, че освен всичко останало, имам изпит в събота...

Като цяло се чувствам ужасно - изморена,недоспала,тъжна, объркана и О.о от кафето.
Яде ми се мелба :(

jghgh
03-17-2015, 14:33
чувствам се като психолог 8-)

an7raks
03-17-2015, 15:25
Чувствам, че трябва да сложа боксов чувал в стаята, ама не знам къде, че да не пречи.

Arctic
03-17-2015, 16:30
Изобщо не искам да го гледам. Не искам и не мога. Не смятам да ходя, жал ми е, че не съм го виждала, но заради този прошляк не мога да го видя, пак. Просто нервите ми няма да го понесат, ако отида. Ако не отида пак ще ми звъни, пак заплахи..но поне мога да го игнорирам. Докато, ако отида ми е навряно това в лицето. Айде не, направо.
Иначе ми е някакво супер объркано. Аз ли твърде много ги премислям нещата, или е така всъщност?
Откъм училище я да взема да се стягам, че няма точно 3 месеца преди края да се проваля, както е тръгнало. Изведнъж ми се стовариха много неща, но вече сериозно трябва да се стегна.

DarkTemplar
03-17-2015, 17:27
Повечко работа и ангажименти, но има динамика и интересни моменти.

Jaune
03-17-2015, 18:23
Свърши ми безкрайният ден, но това не значи, че изпитвам облекчение. Супер съм раздразнена, знам, че ще ми идва, но ми писна да се оправдавам с ПМС... и с други работи. Изобщо не искам да си търся извинения, че съм невротична. Оф. Оф. Голяма съм идиотка. Кога ще спра да съм такава идиотка?

DarkTemplar
03-17-2015, 18:38
^заложи на редовния секс, много помага.

tori
03-17-2015, 19:05
Определено разходката ми подейства по-добре, отколкото очаквах и определено по-добре, отколкото ако просто си стоях в нас да чета книжка. Обичам ги и двамцата, бе! Най-яката мама и най-якия син на света. :ддд

102
03-17-2015, 19:16
свири ми четириног

chupachups
03-17-2015, 19:20
Тъп, смотан, гаден цикъл... освен, че съм нетърпима по отношение на емоции и ми се яде нон стоп, ако в 1 часа изям 5 пържоли, в 1:30 ще мога да изям още толкова, имам чувството, че мога да изям слон, ама от шоколад или от нещо сладко. Не ми е толкова за мен, аз си се понасям, някак. Обаче на него му е кофти като сдухвам през 10 мин за всичко, а не искам да се притеснява.
Иначе изобщо не ми се учи, нищо не ми се прави. Голямо съм мрънкало.

102
03-17-2015, 19:21
отсякох дърво

102
03-17-2015, 19:28
^заложи на редовния секс, много помага.

предписвам тази рецепта на манчестър
имат нужда от помощ

Lilanda
03-17-2015, 19:30
свири ми четириног
А клип засне ли?

ПТ: Ще се побъркаааааааааам. Какви са тея глупости? Наистина ли си мисли, че ми прави впечатление това? Писна ми от нагли същества...

102
03-17-2015, 19:31
А клип засне ли?

ПТ: Ще се побъркаааааааааам. Какви са тея глупости? Наистина ли си мисли, че ми прави впечатление това? Писна ми от нагли същества...

а ти оправи ли легло

DarkTemplar
03-17-2015, 19:34
предписвам тази рецепта на манчестър
имат нужда от помощ
не ги мисли

Lilanda
03-17-2015, 19:40
а ти оправи ли легло
Не, след малко.

102
03-17-2015, 19:43
не ги мисли

дейвид мойс към вестник труд 'измъкнах се'

paradosou
03-17-2015, 21:29
Явно нямам идея къде съм и аз. Една и съща тъпотия за 3-ти път, а уж ме напрягаха излишните повторения. Пх.

102
03-17-2015, 21:32
къде е дарктемплар да ти каже че повторенията не са нещо лошо

paradosou
03-17-2015, 21:33
Защо не ме наливаш? Приятелски-неприятелски, практика ти е xD.

102
03-17-2015, 21:34
аз ли

DarkTemplar
03-17-2015, 21:35
къде е дарктемплар да ти каже че повторенията не са нещо лошо
гледа Шампионската лига

102
03-17-2015, 21:36
повторението ли ? асхдхдхах ;д

DarkTemplar
03-17-2015, 21:39
сразяващ хумор, ще пия още една бира по тоя повод

paradosou
03-17-2015, 21:48
аз ли
да бе
айде, ще разваля закачката като вмъкна обяснение - всичко е с любов ;d

102
03-17-2015, 21:50
всичко е любов*

paradosou
03-17-2015, 21:52
чак пък... остави идеализма на мен ;d

102
03-17-2015, 21:53
не е честно
просто не е честно
няма справедливост
покрусена съм
тези практики са отвратителни

paradosou
03-17-2015, 21:54
имитация?
ако да - повече подхожда на блаб
пак - всичко е С любов 8)

102
03-17-2015, 21:55
всичко е жени

tori
03-17-2015, 22:00
Не, всичко е бой и йебанйе.

jghgh
03-17-2015, 22:04
ехо, айде не намесвайте блаб
да се измъкваш от някаква потенциална ирония, намесвайки друг не е от най-красивите неща.....





иначе, добре се чувствам, изкарах си приятно днес, гледах невероятен филм, и повече не смятам да споделям 8-)

paradosou
03-17-2015, 22:05
ехо, айде не намесвайте блаб
да се измъкваш от някаква потенциална ирония, намесвайки друг не е от най-красивите неща.....
сериозно ли така изглежда? извинявам се тогава. наистина.

102
03-17-2015, 22:07
ма кво се извиняваш
да го духа

paradosou
03-17-2015, 22:09
неадекватна ми е вечерта и конкретно в тоя случай съм много склонна да приема, че говоря излишно\зле

102
03-17-2015, 22:10
ще си пишеш каквото искаш
а културно ли е да си забележковка както тя прави

leadyflame
03-17-2015, 23:04
добрее ми е, айляшка работа ахахаха

ForzaFelipe
03-17-2015, 23:29
Just realised it...

Всъщност в онзи момент в който изгарях от несподелена любов, си казах, че ще спра да изпитвам любов...аз успях. Аз не изпитвам любов, просто се нагаждам от случая...Това всъщност ме плаши, по някакъв начин ми се иска да вярвам, че има момиче което би ме накарало да мисля само за нея и която да ми е достатъчна, но вътрешно знам, че няма да се случи...

hheh
03-18-2015, 01:17
понапих се

надявам се да успея да стана в 6;30 да се изкъпя и да ходя на упрж

Dagichka
03-18-2015, 03:50
"I’m so fucking sick of saying I’m sorry when I’m the one collapsed on the ground."

"добро утро", хах. поне днес момчетата ще ми донесат шоколади и имам среща с улето да му обяснявам задачите, дано се разсея малко :д

hheh
03-18-2015, 03:54
Станааах
Не ми е яко :д

bubaduc
03-18-2015, 04:33
и аз се събудих, сега мисля да ям :oops:

hheh
03-18-2015, 04:43
Ам ам аммм, и аз искааам, ама закъснявах и нямаше как :д

TheDeath
03-18-2015, 05:46
Абе тоя Фейсбук е много смотан! Опитвам се да си направя нов профил, обаче стигам до стъпката с кода, дето уж ще ми го пращат на СМС и край... Въвеждам си номера и никой нищо не ми праща! Смотаняци, колко време да ги чакам!?

TheDevilInMe
03-18-2015, 05:49
хах, добро утро и от мен ;д
Циклично ми е и спешно се нуждая от нещо сладко и прегръдка, но ще получа само първото... нъц

DarkTemplar
03-18-2015, 05:59
Трябва да си лягам по-рано, че напоследък сънят хич не ми достига.

Jaune
03-18-2015, 06:04
https://www.youtube.com/watch?v=S71_vIMQ0YY
идеално си кореспондира с времето навън
и с времето в мен някак.

M****
03-18-2015, 06:48
Добро утро и от мен! (:
Денят започна със... снежинки. Сега поне вече е някаква разкъсана облачност.
И вече съм... на работа, та чак до 18:00 ч. ... Ем, трябва си - де парите да растяха по клоните на дърветата - а дано, но надали... :D


Абе тоя Фейсбук е много смотан! Опитвам се да си направя нов профил, обаче стигам до стъпката с кода, дето уж ще ми го пращат на СМС и край... Въвеждам си номера и никой нищо не ми праща! Смотаняци, колко време да ги чакам!?
Може ли да полюбопитствам какво се е случило със стария? (:
/може и на личен - все още не съм деактивирал ЛС-те отново... :D


Едит: шалтерът на ЛС-ите вече е дръпнат (((:

TheDeath
03-18-2015, 06:56
Отказвам се, или ще си връщам стария фейсбук, или тотално го зарязвам тоя сайт! Дали пък няма да ми е по-спокоен живота без него? Май да! Няколко дни почивка от тая тъпотия ще ми се отразят добре :)
Мислех да попътувам малко уикенда, то пък се работи в събота, дейба!
Много ми липсва половинката. От събота го няма, а си идва чак в неделя... Повече от седмица е това.....
Вечерта говорих за кратко с най-добрата му приятелка, която пък много се притеснявала, че ще ревнувам от нея. Пределно ми е ясно, че са отраснали заедно, познават се от около 20 години, защо ми е да ревнувам, аз също имам много близки приятели, които са мъже. Иска да се запознаем някой ден, надявам се да се случи и аз искам, я аз да отида, я тя да дойде... Е, на нея ще й е трудно да дойде, както е малко бременна :D
Както и да е, нямам търпение да се върне и да сме си пак заедно, времето да се пооправи, че да може да изкарам барбекюто на двора, а и да започнем да си пием кафето след работа на беседката :)
Планирала съм да купя от джъмбо една пързалка за безценното, около 200 кинта струва, но ми се вижда прилична, ще може да се забавлява. Ако му измисля и някакъв пясъчник, смятам ще има забавления вкъщи за през лятото :)

TheDeath
03-18-2015, 06:56
брей, двоен пост стана

Blab
03-18-2015, 08:13
сериозно ли така изглежда? извинявам се тогава. наистина.
реално си доста тъпо парче, ама сме ти виждали картата и ти прощаваме;

он: харесва ми, че въпреки всичко е слънчево. днес малко (много!) трябва да се мобилизирам, за да отметна всичко, но ще, да!))
инак, всичко бих дала да ми се върне гласът или да си лежа цял ден на кълбенце, ама нали...
хубав ден на всички!))))

Bomber
03-18-2015, 08:21
Стоя си тук и се възмущавам колко буквално и грешно google преводачът превежда страниците,кой изобщо ги превежда на български

RiB
03-18-2015, 08:34
Като най-големият глупак на този свят :)

NomNomNom
03-18-2015, 09:08
И, след изпита другата седмица, ми остават още 2 ..
С повече желание, още 2, освен тези 2 = 4.
И, след тези 4 изпита вече следва истината, или т.е. нещо като 8ч. практически ( лабораторен ) изпит в дълбочина върху всичко в избрана материя, струващ около 2к долара, + престой в белгия ... и първият път (почти винаги) те късат , та тук си броиш поне две ходения, познавам човек с 4 ходения, а съм чувала за човек с 8 ходения :Д Но зависи от направлението, тези двамата са в най-трудното ( за мен, защото не ми е в скоупа ) направление, пък има много хора с по 1-2 ходения да го вземат. Масово 2.
Но, евентуално ще започна да се подготвям есента и да ходя догодина лятото ... живи и здрави. То, всъщност, подготовката съм я започнала още сега.

Междувременно не искам да седна да чета за проклетите листовки, не ми харесва, че трябва да ме изпитват върху тях, а в идните две седмици трябва да се явя и на кормуване, и на листовки :( И много се замотах.
И трябва да си планирам отпуската и да резервирам от сега, а хич не искам да си правя дългосрочни планове за такива неща, и нещо днес съм станала с гъза нагоре ( защото 3 поредни дни не мога да стана навреме за работа и хващам такси в последните минути, защото не мога да заспя, и заспивам чак към 8, като стане време за ставане , защото се притеснявам в останалото време, че няма да се събудя навреме в 8 ... )
А преди 12 не мога да си легна :/ Заради това мразя нормалното работно време, нямам търпение 2 седмици да съм на US-ко. ( следобедни смени )

bubaduc
03-18-2015, 09:30
досега готвих и ще излизам , времето при мен е прекрасно, нали уж щяло да вали ?

TheDevilInMe
03-18-2015, 09:40
досега готвих и ще излизам , времето при мен е прекрасно, нали уж щяло да вали ?

И в майна сити е прекрасно и невероятно и нда хубаво ми е днес

anonymous708973
03-18-2015, 09:59
И, след изпита другата седмица, ми остават още 2 ..
С повече желание, още 2, освен тези 2 = 4.
И, след тези 4 изпита вече следва истината, или т.е. нещо като 8ч. практически ( лабораторен ) изпит в дълбочина върху всичко в избрана материя, струващ около 2к долара, + престой в белгия ... и първият път (почти винаги) те късат , та тук си броиш поне две ходения, познавам човек с 4 ходения, а съм чувала за човек с 8 ходения :Д Но зависи от направлението, тези двамата са в най-трудното ( за мен, защото не ми е в скоупа ) направление, пък има много хора с по 1-2 ходения да го вземат. Масово 2.
Но, евентуално ще започна да се подготвям есента и да ходя догодина лятото ... живи и здрави. То, всъщност, подготовката съм я започнала още сега.

Междувременно не искам да седна да чета за проклетите листовки, не ми харесва, че трябва да ме изпитват върху тях, а в идните две седмици трябва да се явя и на кормуване, и на листовки :( И много се замотах.
И трябва да си планирам отпуската и да резервирам от сега, а хич не искам да си правя дългосрочни планове за такива неща, и нещо днес съм станала с гъза нагоре ( защото 3 поредни дни не мога да стана навреме за работа и хващам такси в последните минути, защото не мога да заспя, и заспивам чак към 8, като стане време за ставане , защото се притеснявам в останалото време, че няма да се събудя навреме в 8 ... )
А преди 12 не мога да си легна :/ Заради това мразя нормалното работно време, нямам търпение 2 седмици да съм на US-ко. ( следобедни смени )

За какъв изпит се подготвяш, Номи?

Ох, много хубава и слабичка се чувствам днес, което си е цяло чудо, предвид факта, че не съм тренирала трагичните 3 дни. Хах, ако се бях чула преди година, щях да се спукам от смях. та, по тоя повод закусих 3 филийки с Нутела и 2 банана. И се чувствам чудесно от тоя факт^^
Днес последно здраво учене и след това два дена само ще се разхождам и ще си рецитирам слайдовете.

102
03-18-2015, 10:30
реално си доста тъпо парче

хубав ден на всички!))))

фък лоджик
/и не че искам да защитавам някого но не си ли завършила натфиз и точно за тва парадозо те споменава до имитациите

paradosou
03-18-2015, 10:34
^Вчера не беше ли достатъчно? Аз съм казала, че впечатлението от поста е криво и това е. Какъв смисъл да се раздухва повече?

102
03-18-2015, 10:36
хубу
просто ми дойде малко обидно
некво гледане от високо такова
хубухубу

paradosou
03-18-2015, 10:37
такова си е, ама не се трогвам xD
хората всеки ден си казват, че са тъпи, умни, забавни, спрели... кво ли не xD

102
03-18-2015, 10:39
важно е ти да им казваш че са тъпи и спрели
така ти ставаш умен и забавен

NomNomNom
03-18-2015, 10:44
За какъв изпит се подготвяш, Номи?

Ох, много хубава и слабичка се чувствам днес, което си е цяло чудо, предвид факта, че не съм тренирала трагичните 3 дни. Хах, ако се бях чула преди година, щях да се спукам от смях. та, по тоя повод закусих 3 филийки с Нутела и 2 банана. И се чувствам чудесно от тоя факт^^
Днес последно здраво учене и след това два дена само ще се разхождам и ще си рецитирам слайдовете.

Мрежарски, за един сертификат, те са 4 общо, един минах, другата седмица втори, и още 2 остават.
Иначе, трябва на листовки и кормуване отделно да се явя, ама отлагам :Д

Твойта презентация каква е + завиждам ти за чувството на слабост, но пък виждам какви усилия полагаш :д Може да ти искам съвет за протеин скоро.

DisappointedDreamer
03-18-2015, 11:23
Имам още някакви 3-4 курсови работи да предам. След две седмици ми идва на гости и се отдавам на цял месец ваканция. Ще видим и с половинката къде ще пообиколим страната. Удовлетворено ми е.

едит: Еве, успехи и с шофьорските, и с изпитите :)

anonymous708973
03-18-2015, 11:39
Мрежарски, за един сертификат, те са 4 общо, един минах, другата седмица втори, и още 2 остават.
Иначе, трябва на листовки и кормуване отделно да се явя, ама отлагам :Д

Твойта презентация каква е + завиждам ти за чувството на слабост, но пък виждам какви усилия полагаш :д Може да ти искам съвет за протеин скоро.

О, не съм аз човека за протеина, но можеш да кажеш какъв си гледала и да питам приятеля ми, той ни ги избира.
Не е презентация, 45-минутен изпит по HR Management e, в общи линии нямаш време да мислиш, а да възпроизвеждаш със скоростта на светлината. Ако нямаш спазми в ръката, не си достатъчно бърз 8-) Та, седя и си разказвам урока на глас... все едно съм в детската градина :д

Твоите изпити звучат доста сериозно, успех ти пожелавам!

Lilanda
03-18-2015, 12:04
Не мога да повярвам, че някога съм била приятелка с това момиче...То бива бива селения, ама нейното много ми дойде. Да можеше да ми каже нещо в очите поне. Или на която и да е от нас. Г. ѝ казва "Ела да говорим след часа, щом ти е толкова важно", оная ѝ говори как не ѝ било работа какво прави. Ама никой не я е и питал. >.< Накрая като разбрах, че дори не пише тя, бях просто потресена. Значи не стига, че ми влиза в излишни спорове, не стига, че ѝ казвам, че съм достатъчно възпитана, че да знам кога да се оттегля, ами накрая излиза, че аз я занимавам. А на всичкото отгоре започва спор и с трети човек, виждайки, че аз няма да ѝ обърна особено внимание. Хайде, това мога и да го преодолея, но да ми говори на 'ма', 'батал' и да ми използва обиди тип 'куче на исляма' и накрая да твърди, че ние нея сме обиждали. :Д Не знам дали ми е забавно, или съм ядосана вече, честно. И когато в крайна сметка се изясни, че разговор очи в очи няма да има, вече забавата стана пълна. Ама нали, друго си е да пишеш на стената инициалите на хората и да ги определяш с думи като коч. Кой разговаря в днешно време? Кой има време за това? Имам чувството, че съм в детската градина...

anonymous708973
03-18-2015, 13:50
Еми... обичам си го.

anonymous895156
03-18-2015, 14:16
реално си доста тъпо парче, ама сме ти виждали картата и ти прощаваме;

смисъл
смисъл...
за какво си говорим

верно ли в дискотеките влизаш на заден ход защото така казват в на кафе

dreamwalker
03-18-2015, 14:19
Не мога да повярвам, че някога съм била приятелка с това момиче...То бива бива селения, ама нейното много ми дойде. Да можеше да ми каже нещо в очите поне. Или на която и да е от нас. Г. ѝ казва "Ела да говорим след часа, щом ти е толкова важно", оная ѝ говори как не ѝ било работа какво прави. Ама никой не я е и питал. >.< Накрая като разбрах, че дори не пише тя, бях просто потресена. Значи не стига, че ми влиза в излишни спорове, не стига, че ѝ казвам, че съм достатъчно възпитана, че да знам кога да се оттегля, ами накрая излиза, че аз я занимавам. А на всичкото отгоре започва спор и с трети човек, виждайки, че аз няма да ѝ обърна особено внимание. Хайде, това мога и да го преодолея, но да ми говори на 'ма', 'батал' и да ми използва обиди тип 'куче на исляма' и накрая да твърди, че ние нея сме обиждали. :Д Не знам дали ми е забавно, или съм ядосана вече, честно. И когато в крайна сметка се изясни, че разговор очи в очи няма да има, вече забавата стана пълна. Ама нали, друго си е да пишеш на стената инициалите на хората и да ги определяш с думи като коч. Кой разговаря в днешно време? Кой има време за това? Имам чувството, че съм в детската градина...

Детската градина не беше много отдавна.

anonymous895156
03-18-2015, 14:22
Детската градина не беше много отдавна.

някак странно е хора във форум, където всички са на близка възраст, да си отправят такива забележки

dreamwalker
03-18-2015, 14:26
някак странно е хора във форум, където всички са на близка възраст, да си отправят такива забележки

Just an observation.

И откъде знаеш дали са на близка въраст всички?

Ти може да си на 15, ама аз може да съм на 8 или 48. Можеш ли да бъдеш сигурен?

anonymous895156
03-18-2015, 14:30
малка възрастова разлика е и 7-8-годишна такава
да, съмнявам се човек на 20+ да пише по подобен начин

dreamwalker
03-18-2015, 14:31
малка възрастова разлика е и 7-8-годишна такава
да, съмнявам се човек на 20+ да пише по подобен начин

Напоследък не коментираш много във форума.

anonymous895156
03-18-2015, 14:33
хейтвам само ирл бейби

Lilanda
03-18-2015, 16:11
Детската градина не беше много отдавна.
Good one. :lol:

Мите, що обиждаш собствения си фейк? ;с

tori
03-18-2015, 16:11
Пускайте си ФАРС (http://www.reakcia.net/2015/03/17/fars-v-efira-na-ankh-morpork-i-radio-reaktsiya/) - съфоронничка и моя позната от друг форон го водят.

leadyflame
03-18-2015, 16:58
Изморено ми, бързо мина деня. А колко криво ми беше, сега ми е криво, че и рано ще трябва да ставам :(

galaxy29
03-18-2015, 18:06
.
днес ли е срядата с предаването, изпуснах го, нали ;/
искам запис, ако такова..

TheDevilInMe
03-18-2015, 18:31
Имам някакво супер кофти предчувствие и хич не ми е добре от този факт, свило ми се е коремчето ;/

bubaduc
03-18-2015, 18:52
Имам някакво супер кофти предчувствие и хич не ми е добре от този факт, свило ми се е коремчето ;/

какво ти е :(

kalpazanka
03-18-2015, 18:54
По-добре не може да е :)
Доволна съм :)

TheDevilInMe
03-18-2015, 18:56
какво ти е :(

Притеснено и гадно, просто напоследък ми се струпа много и ми е трудно да се оправя

bubaduc
03-18-2015, 19:01
вдигай се на крака, всичко ще се оправи рано или късно :) ти си силно момиче

ставам ти мажоретка !