PDA

View Full Version : Секс с по-възрастен



sweet6
08-11-2014, 16:35
Имам си приятел от една година,но в момента той не е прии мен от два месеца..постоянно ми казва как го е страх да не ме загуби..имам чувството,че не ме обича..и понякога с него ми е много скучно..на 16 съм,той също..преди няколко дена един мъж ми предложи да излезем и нз но искам да опитам нещо ново..объркана съм..този мъж ми предложи секс и ще изглеждам много лесна ако приема,но от една страна искам да опитам..не искам да кажа,че съм уличница и спя с всеки..приятеля ми беше първия,но вече имам чувството,че ми е прекалено монотонно с него..ако спя с по-голям мъж от мен прекалено долно ли ще е ? моля Ви, не ме обвинявайте,че съм к*рва..и Вие сте били на 16

TheMan9191
08-11-2014, 16:38
на колко е този мъж?

sweet6
08-11-2014, 16:45
ми да речем два пъти колкото мен..знам,че изглежда странно,но той е по-опитен..и осъзнавам,че от мен иска единствено секс,но между нас им някакво сексуално напрежение..а между мен и приятеля ми няма

Waaazzaaaap
08-11-2014, 17:02
Ами прави секс с оня и прати клип на гаджето си.

baby_baby
08-11-2014, 17:36
Мда лесна си по-добре остави гаджето ти така ще му направиш услуга

xXxPETYAxXx
08-11-2014, 17:52
...моля Ви, не ме обвинявайте,че съм к*рва..и Вие сте били на 16

Виж сега... понеже ти явно си мислиш, че ще те обвиним, че си ковра, защото твърде лесно би пуснала на баткото, държа да ти кажа, че не е така. Поне аз те обвинявам, че си такава, не за това, а защото по дяволите си имаш приятел, но искаш да спиш с друг! Това си е курвенско, ако не си обвързана и просто ти се прави секс ок, ама така... Sorry!

Ouroboros
08-11-2014, 17:57
Първо скъсай с приятеля ти, после се чегръсай с възрастния.

DarkTemplar
08-11-2014, 17:59
Очевидно е въпрос на време баткото да топне чушката.

Glamour92
08-11-2014, 18:11
Амх,преди да се изклецате с чичкото,разкарай приятеля си от хоризонта.
В противен случай картинката би изглеждала... ами кофти.

CoNviCt
08-11-2014, 18:34
Очевидно е въпрос на време баткото да топне чушката.

Чичкото.

draid
08-11-2014, 18:52
16г с 32 годишен, леко извратено ми идва и аз лично ако бях на 32 не бих го направил. Не че дори на моите години бих, ама хайде. Както казаха преди мен, няма да те нарекат курва, защото искаш да си легнеш с по-голям. Ще те нарекат курва, защото имаш приятел които се притеснява за теб и очевидно те обича (не знам как ти реши противното), но въпреки това дори нямаш наченки на мисъл за него и това как той ще се почувства. Главният ти проблем е да не те помислят за курва, защото си лягаш с по-голям.

kalpazanka
08-11-2014, 18:57
Е, Боже мили, та той ако се понапъне, може да ти бъде баща...

draid
08-11-2014, 18:58
Хайде сега си представи, що за мъж на 32, би си легнал с 16 годишна ? Поне на 18-20 да беше.

kalpazanka
08-11-2014, 19:02
Не знам какво би го привлякло, честно. Опит ли, външен вид ли?!
Та тя си е дете!

Ewok
08-11-2014, 19:03
Много бързо съдите за годините :)

Но да, супер тъпо е да спиш с някакъв само защото ти е скучно, а в същото време да си имаш гадже, което явно е хлътнало по теб.

feel_me19
08-11-2014, 19:04
Е, айде стига сте карали момичето да се чувства виновно и да и натяквате, че е ковра и т.н.

До авторката: Аз те съветвам първо да си изясниш чувствата към приятеля ти. Явно той наистина те обича и иска да бъдете заедно, макар че в момента сте разделени. Смятам, че по-скоро твоите чувства са охладнели към него, а не неговите, както сама казваш. Второ, опознай мъжа, с когото възнамеряваш да спиш. Има светни мъже (да, все още съществуват и не са само за единия секс), но има и боклуци, които си търсят наивни момичета. Сама трябва да прецениш ситуацията и хората, с които си. Успех. :)

draid
08-11-2014, 19:04
Много бързо съдите за годините :)

Но да, супер тъпо е да спиш с някакъв само защото ти е скучно, а в същото време да си имаш гадже, което явно е хлътнало по теб.


Ние не съдим, ние размишляваме.

RapExotic
08-11-2014, 19:21
Питаш дали да си легнеш с педофил? Сама предцени, ние не знаем какви извратени фантазии се въртят в главата ти.

П.п. Между другото онзи ден както си пиехме биричката с приятели (на по 21-23 години сме) стана въпрос точно за това, каква е долната възрастова граница на момиче, с което бихме правили секс. Трима от нас казахме 17г. , а четвъртия каза че не би си легнал с непълнолетна, тоест да е над 18. Смятай щом той е на 32 и се занимава с деца, които са се раждали, когато той е бил абитурент какъв пропадняк е ..

Маргаритка
08-11-2014, 19:26
Ами щом между теб и приятеля ти вече няма сексуално напрежение, режи го. Ако ти държеше на връзката ви, щеше да поговориш с него, да промените някои неща. Не те съдя, свидетел съм, че допуснеш ли във връзката ти да ти е скучно, тя си е загубена. Разбирам, че след като с приятеля ти ти е омръзнало, те влекат други хора, искаш да разнообразяваш, но наистина ли би правила секс с толкова по-възрастен човек? Струва ли си точно с него, нима свършиха момчетата на твоята възраст? Но в крайна сметка, прави си каквото искаш, или по- точно каквото хормоните ти искат. Не мога да разбера как би те изкушил такъв чичак но...... Никой не може да те спре, но ако случайно се разбере какво сте правили, няма да е приятно.

xXxPETYAxXx
08-11-2014, 20:06
светни мъже (да, все още съществуват и не са само за единия секс), но има и боклуци, които си търсят наивни момичета. Сама трябва да прецениш ситуацията и хората, с които си. Успех. :)
Да има, ама те не биха спали с момичета на половината им възраст. Какво има въобще да се преценява на ситуацията, то е ясно, че е втория вариант.

feel_me19
08-11-2014, 20:12
Да има, ама те не биха спали с момичета на половината им възраст. Какво има въобще да се преценява на ситуацията, то е ясно, че е втория вариант.

Няма да споря. Просто ми е смешно как поставяте някакви възрастови граници.

girlwithblueeyes
08-11-2014, 20:18
Очевидно е въпрос на време баткото да топне чушката.

Грубо. Това че пише тук не значи че задължително ще си легне с възрастният

Авторке преди да си легнеш с възрастният ако вече си го решила скъсай с приятелят си защото да наистина ще излезеш курва„

marilyn
08-11-2014, 20:21
Първо скъсай с приятеля си. Няма смисъл да го лъжеш. След това вече си помисли дали си сигурна, че искаш да си легнеш с този мъж. Сексът с по-голям вероятно ще ти хареса много, предполага се, че за тия 30+ години има опит. Но нали осъзнаваш, че няма какво друго да очакваш от този мъж, освен секс?

socareless
08-11-2014, 20:21
Авторке преди да си легнеш с възрастният ако вече си го решила скъсай с приятелят си защото да наистина ще излезеш курва„
very inteligent
such wisdom

anonymous708973
08-11-2014, 20:23
Имам си приятел от една година,но в момента той не е прии мен от два месеца..постоянно ми казва как го е страх да не ме загуби..имам чувството,че не ме обича..и понякога с него ми е много скучно..на 16 съм,той също..преди няколко дена един мъж ми предложи да излезем и нз но искам да опитам нещо ново..объркана съм..този мъж ми предложи секс и ще изглеждам много лесна ако приема,но от една страна искам да опитам..не искам да кажа,че съм уличница и спя с всеки..приятеля ми беше първия,но вече имам чувството,че ми е прекалено монотонно с него..ако спя с по-голям мъж от мен прекалено долно ли ще е ? моля Ви, не ме обвинявайте,че съм к*рва..и Вие сте били на 16

Ъ, ще е долно, ако спиш с когото и да е.
А дали ще излезеш лесна, ако спиш просто ей така с някого, щото ти го е предложил, пък ти искаш да опиташ нещо ново - има ли значение изобщо? И за кого?

Тромбоцит
08-11-2014, 20:28
Позволи му да те пенетрира, може и 20-30 лв да изкараш.

xXxPETYAxXx
08-11-2014, 20:32
Няма да споря. Просто ми е смешно как поставяте някакви възрастови граници.

Тук не е въпроса само до възрастовата разлика - човекът директно е предложил секс, това също ясно показва намеренията му.
И не е задължително като е на 30 години секса с него да е великолепен, ама това е друг въпрос.

mcfe
08-11-2014, 21:00
Усещам, че тоя мъж е педофил.

xoxi
08-11-2014, 21:24
На 16 години вече търсиш разнообразие в секса, омръзнало ти е само с един, говориш за сексуално напрежение, монотонност... Аз ли изоставам или какво?!
Както и да е, Петя го каза много хубаво:


И не е задължително като е на 30 години секса с него да е великолепен

Разбирам, че търсиш разнообразие и в това няма нищо лошо. Опитните винаги са за предпочитане, но ако търсиш някой само за секс, защо все пак не се ориентираш към някой по-близо до твоята възраст? И ние сме били на 16 и едва ли някой ще отрече, че на тези години човек си разсъждава още по детски наивно, независимо колко "зрял за възрастта" си е. След време най-вероятно ще съжаляваш за това, което искаш да направиш сега.
Ако твърдо си решила, че ще търсиш разнообразие и не искаш това да става със сегашния ти приятел, поне скъсай с него, понеже виждам, че много те вълнува мисълта да не изглеждаш като лесно и евтино момиче в очите на другите.

Eagle 123
08-11-2014, 21:47
Съвет няма да давам, достатъчно ти е изкривена представата за нормални човешки взаимоотношения, явно искаш да докажеш на себе си, че си вече " голямото момиче", или голямата работа в случая: Вижте ме, предложил ми е 30 - годишния чичка да ме зарадва.. А най-смешното и глупаво в цялата работа е, че ти съвсем основателно ще му се отдадеш, в това съм сигурен, въпреки че ти уж разбираш каква е ситуацията и че той желае от теб само да те мине като междинна гара, даваш си ясната сметка за тва. И все пак не се осъзнаваш що за глупост тръгваш да правиш // Преди повече от век, Константинов изрича " Разни хора, разни идеали.."// Сама си избери ти какъв идеал искаш да следваш в живота

Hilary_
08-12-2014, 06:54
.. и Вие сте били на 16
Да, бях и последната ми мисъл беше секса.

Остави момчето, ще му направиш услуга. А щом ти е скучно - разнообрази си го по начин, който смяташ за удачен. Само после да не плачеш, че си се превърнала в това, в което не искаш!

zoyex
08-12-2014, 08:16
Аман от тъпи момиченца!

dimitar_ak
08-12-2014, 08:24
Има много начини да се натрупа житейски опит. Явно момичето е избрала един от грешните.

nemogadasesetq
08-12-2014, 10:30
Божеееее ,боже...накъде отива светът?Скъпа моя,как искаш хората да не те съдят.Ти си на 16,едва на 16.Искаш да правиш секс с 32-годишен мъж.Ти не си с акъла си.Аз съм година по-голяма от теб и никога не бих си помислила такова нещо.Просто ти е омръзнало другото момче и ти се иска да правиш секс с някого друг.По-добре според мен потърси друга възможност,защото в този случай ти наистина изглеждаш ужасно лесна ;)

Make me
08-12-2014, 11:11
На 16 години вече търсиш разнообразие в секса, омръзнало ти е само с един, говориш за сексуално напрежение, монотонност... Аз ли изоставам или какво?!
Както и да е, Петя го каза много хубаво:


Разбирам, че търсиш разнообразие и в това няма нищо лошо. Опитните винаги са за предпочитане, но ако търсиш някой само за секс, защо все пак не се ориентираш към някой по-близо до твоята възраст? И ние сме били на 16 и едва ли някой ще отрече, че на тези години човек си разсъждава още по детски наивно, независимо колко "зрял за възрастта" си е. След време най-вероятно ще съжаляваш за това, което искаш да направиш сега.
Ако твърдо си решила, че ще търсиш разнообразие и не искаш това да става със сегашния ти приятел, поне скъсай с него, понеже виждам, че много те вълнува мисълта да не изглеждаш като лесно и евтино момиче в очите на другите.


няма какво да допълня, тя го каза най- точно.

girlwithblueeyes
08-12-2014, 12:14
Божеееее ,боже...накъде отива светът?Скъпа моя,как искаш хората да не те съдят.Ти си на 16,едва на 16.Искаш да правиш секс с 32-годишен мъж.Ти не си с акъла си.Аз съм година по-голяма от теб и никога не бих си помислила такова нещо.Просто ти е омръзнало другото момче и ти се иска да правиш секс с някого друг.По-добре според мен потърси друга възможност,защото в този случай ти наистина изглеждаш ужасно лесна ;)

Ти не си всички 16-17 годишни момичета айде моля .

Въпроса е че авторката си има приятел и ще бъде отвратително от нейна страна ако спи с друг мъж докато има връзка . Другото коетое възръстовата разлика е наистина голяма .

maximus
08-12-2014, 13:49
Ако не се съгласиш още на първа среща, аз например бих те зарязал, защото това показва, че синерешителна и незнаеш какво искаш!
така или иначе, в България всички жени са курви,както всички мъже курвари! По обидно е да си аутсахдер в живота и да не можеш да вземеш рационално решение на момента!


Имам си приятел от една година,но в момента той не е прии мен от два месеца..постоянно ми казва как го е страх да не ме загуби..имам чувството,че не ме обича..и понякога с него ми е много скучно..на 16 съм,той също..преди няколко дена един мъж ми предложи да излезем и нз но искам да опитам нещо ново..объркана съм..този мъж ми предложи секс и ще изглеждам много лесна ако приема,но от една страна искам да опитам..не искам да кажа,че съм уличница и спя с всеки..приятеля ми беше първия,но вече имам чувството,че ми е прекалено монотонно с него..ако спя с по-голям мъж от мен прекалено долно ли ще е ? моля Ви, не ме обвинявайте,че съм к*рва..и Вие сте били на 16

Chimairah
08-12-2014, 13:54
Мда лесна си по-добре остави гаджето ти така ще му направиш услуга
+

И ние сме били на 16, но не сме се чукали с МЪЖЕ ;)

nemogadasesetq
08-12-2014, 18:30
Ти не си всички 16-17 годишни момичета айде моля .

Въпроса е че авторката си има приятел и ще бъде отвратително от нейна страна ако спи с друг мъж докато има връзка . Другото коетое възръстовата разлика е наистина голяма .

Ами да така е но,моля,моля другото не е нормално, повярвай ми :)

fenkaaa
08-12-2014, 23:42
Ами прави секс с оня и прати клип на гаджето си.

:D :D :D :D :D :D :D :D :D

per-dead
08-13-2014, 09:25
Очаквам след 2 години да кажеш "имам си гадже, ама днес ня'а се видим по някви причини, пък петима 40 годишни ми предложиха gang bang. Като курва ли ще изглеждам?"
Ами, не, мойто момиче, ще изглеждаш като Дева Мария.

feel_me19
08-13-2014, 18:00
http://www.teenproblem.net/a/1-lubov_and_sex/44547-zashto-e-moderno-da-hodish-s-po-vazrasten-mazh/

Starless
08-13-2014, 18:51
А най-смешното и глупаво в цялата работа е, че ти съвсем основателно ще му се отдадеш, в това съм сигурен, въпреки че ти уж разбираш каква е ситуацията и че той желае от теб само да те мине като междинна гара, даваш си ясната сметка за тва. И все пак не се осъзнаваш що за глупост тръгваш да правиш ..

Колкото и грубо да звучи, подкрепям написаното. Аз съм върл противник на голямата възрастова разлика (не че не може да ти допадне някой по-възрастен, но по скоро по характер, приятелски) и не мисля, че е нормално да си легнеш с някого, който е на възраст, на която едва ли не би могъл да ти бъде баща. Хубаво си помисли дали наистина го искаш.. и дали само това искаш от него, защото силно се съмнявам той да вложи нещо повече.

Абе хора, не ви ли е някак.. гнусно най-малкото?

feel_me19
08-13-2014, 20:08
Чудя се защо да не започнем да обсъждаме холивудските звезди, където мъжът е на 70, а жената на 20. Ще бъде интересно.

anonymous768631
08-13-2014, 21:53
Имам си приятел от една година,но в момента той не е прии мен от два месеца..постоянно ми казва как го е страх да не ме загуби..имам чувството,че не ме обича..и понякога с него ми е много скучно..на 16 съм,той също..преди няколко дена един мъж ми предложи да излезем и нз но искам да опитам нещо ново..объркана съм..този мъж ми предложи секс и ще изглеждам много лесна ако приема,но от една страна искам да опитам..не искам да кажа,че съм уличница и спя с всеки..приятеля ми беше първия,но вече имам чувството,че ми е прекалено монотонно с него..ако спя с по-голям мъж от мен прекалено долно ли ще е ? моля Ви, не ме обвинявайте,че съм к*рва..и Вие сте били на 16

Ето малко причинно-следствени връзки, извадени от тоя пост:

"Заедно сме от една година с приятеля ми" + "Той непрекъснато ми повтаря, че се страхува да не ме изгуби" => "Той не ме обича"

"Приятелят ми не ме обича" => "Това е краят"
"Възрастният чичак ми каза, че иска да ме чука без да ме обича" => "Ще спя с него"

"Искам да спя с възрастен" => "Има риск да ме сметнат за курва"
"Искам да спя с друг, докато си имам приятел" => ???


Затрудни ли се от въпроса, <поставете политически коректно обръщение към 16-годишната тук>?

Ще огранича коментара си до най-базова "критика", за да избегна банове за злословие.

Първо ще те питам как разбираш думата "курва"? Аз, като гледам жените, които биват назовавани курви(обикновено от другите жени), тълкувам, че курвата е жена, която обича да прави секс заради самия секс, занимава се с много момчета/мъже и не се обвързва.

При теб отсъстват и трите. За мен не си курва. Ти си боклук. От впечатленията ми покрай цялото женско семе и склонността му към непредизвикана промяна към добро, ще ти кажа, че няма и смисъл да се терзаеш. Ти такава ще си останеш, дори с годините ще станеш по-зле(било то и без да го показваш толкова явно), освен ако не те блъсне кола и не си загубиш двата крака(примерно).
Така че просто кажи на приятеля си: "Братле, няма смисъл да се занимаваш с мен. Аз съм боклук. Моля те повярвай ми. Run for your life!" или нещо такова.
Между другото се чудя на момчетата, които толкова яростно укоряват мацката. Да бе, не е яко, да, скапано си е дори, и да, никога не бихте си я взели за приятелка... Ясно. Обаче и от кал и трева има нужда. Все пак и ние трябва нещо да тъпчем.

sjohnson
08-14-2014, 12:18
Давам ти един съвет, който може би ще го подкрепят всички други освен ''големите разбирачи'' . На теб ти липсва тръпката с приятеля ти , това не значи че трябва да отидеш и да спиш с 2 пъти по голям от теб. Нормалния начин да върнеш тръпката е да проведеш един разговор с приятеля ти и да ми кажеш какво ти липсва. Какво искаш в секса с него, какво ти липсва, дали искаш да ти говори мръсни неща или пък искаш романтична обстановка или нещо което той не прави, а ти го искаш!! Според мен да оставиш този който те обича, заради този който те привлича е малко глупаво, защото единя може да я завинаги , а другия ще е за единя път с теб ... Според мен не трябва да спиш с него, а да говориш с приятеля ти...Дано да съм била полезна :) Късмет!!

the_black_mamba
08-14-2014, 12:47
Значи имаш приятел, който (по твои думи) не те обича и заради това искаш да спиш с 2 пъти по-голям мъж, който още повече не те обича... и как да не те сметнем за курва не ми е много ясно...

sweet6
08-14-2014, 17:07
Добре ,за бога, не съм казала,че ще спя с него!И много ясно,че ще скъсам с приятеля си преди да го направя..иначе какъв е смисала..и проблема е че искам да съм с някой,който да знае как да се държи с мен..приятеля ми се държи с мен все едно съм му другарче от детската градина,а това ме изнервя..все едно не съм специалан..и си помислих,че имам ли връзка с по-голям мъж, той ще ми даде това..мъжко,а не детско поведение

DarkTemplar
08-14-2014, 17:14
Ще ти даде предимно здраво чукане и напразни надежди.

anonymous708973
08-14-2014, 17:21
...

Не съм фенка на окачествяването на "женското семе", обаче гласувам с две ръце за поста ти, умрях си от смях.

anonymous768631
08-14-2014, 17:22
Ако някой ти даде различно от ТОВА отношение, то значи, че не знае как да се държи с теб!
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m7b0a0Vya61rwsfdno2_400.gif

Starless
08-14-2014, 19:11
Чудя се защо да не започнем да обсъждаме холивудските звезди, където мъжът е на 70, а жената на 20. Ще бъде интересно.

Само те си знаят от любов ли са заедно...


..и си помислих,че имам ли връзка с по-голям мъж, той ще ми даде това..мъжко,а не детско поведение

От 'по-голям' до 'по-голям' има разлика.. може би има нещо логично в това, но много зависи какво имаш в предвид. Ама 30+ ми идва в повече. Мое мнение.

Aleksandra_93
08-14-2014, 19:27
не знам, ама внимавай какъв вид секс ще правите !!
щото аз днес разбрах, че с по - надарен аналния не си е работа

RapExotic
08-14-2014, 19:37
.. и проблема е че искам да съм с някой,който да знае как да се държи с мен..приятеля ми се държи с мен все едно съм му другарче от детската градина,а това ме изнервя..все едно не съм специалан..и си помислих,че имам ли връзка с по-голям мъж, той ще ми даде това..мъжко,а не детско поведение

Добре, а ти самата какво си готова да предложиш на този 32 годишен мъж, когато си едва на 16? Ще те изчука - добре. Ще се държи с теб като с дама - ОК. Но това е зрял мъж, който най-вероятно иска да създаде семейство, деца, да живее със съпругата си, да споделя живота си с човек, който знае какво иска и няма да си смени настроението след една седмица.. Смяташ ли, че си готова за всичко това? На теб ти предстоят най-хубавите години от живота - студнтските. Наистина ли искаш докато другите се забавляват, излизат по дискотеки, хващат си гаджета, ти да си стоиш вкъщи при 35-40 годишният си мъж и да се занимаваш с проблеми нетипични за възрастта си?

Въпросният мъж явно е доста пропаднал за да се занимава с момиче, което може да му бъде дъщеря. Имай и това впредвид. За да не си е намерил жена на неговите години явно има някакъв проблем. Такива хора често в началото изглеждат приятни, но сближиш ли се с тях започват да проявяват маниакално поведение.

girlwithblueeyes
08-14-2014, 19:46
Мъжко държание вика:lol:

Rap тя може да му предложи само секс едва ли ще тръгне да тръгне да се сгодява за нея.

Въпрос на разни качества е да не се занимава с нея и да я остави намира .

_Precious_
08-14-2014, 20:43
Първо,честно казано годините ти ме учудиха ,защото и аз съм почти на 17 и бях девствена до преди месец. С приятеля ми сме заедно от 2 години и половина.В началото една година не се виждахме ,защото беше в друг град ,но нито веднъж не съм си позволявала да си помисля за друго момче камо ли мъж... Просто не прави неща ,за които ще съжаляваш в бъдеще . Все пак не се знае този какво ти мисли . Все пак поне скъсай с приятеля си ,за да не ти е гузно после ..

anonymous768631
08-14-2014, 20:52
Тя вече е направила каквото е направила. Чисто морално вече не е с приятеля си и вече е спала с чичака. Това, че физически не го е сторила, не мисля, че я прави по-малко злетачка. А и, Прешъс, малко се съмнявам да ѝ стане гузно за повече от 20-30 секунди някога. А ако ѝ стане, още по-хубаво. Що я пазите от това чувство, не зная.
Тé на такива цял живот трябва да им е калпаво!

NambyPamby
08-14-2014, 21:21
Има теми, в които има бисери. Но тук цялата тема си е един бисер - и авторката, и почти всички мнения ме докарват до суицидни мисли. Едното мнение "допреди месец бях девствена, ама съм с приятеля ми от две години" + лекция звучи доста забавно. Не било нормално да спиш с 32-годишен мъж, ама е много нормално да имаш "сериозна връзка" цели 2 години и да правите секс чак след година и 11 месеца.

Другата пък - "не ви ли е гнусно да спите с възрастни мъже, те могат да ви бъдат бащи". Слънчице, първо, един мъж на 32 не е "чичак", а е в разцвета на силите си. Второ, малцина правят деца на по 16, та тия реплики "може да ти бъде баща" са доста забавни. Можеше да бъде, ама не й е. Друг е въпросът, че съдейки по мнението на авторката, 32-годишният не е симпатичен мъж, понатрупал не само годинки, ами и житейски опит, ами е някакъв льохман, който не може да ебне нещо различно от едно невинно непълнолетно момиче, понеже само то би му се вързало на глупостите.

Съветите пък да си разнообразяла връзката сексуално искрено ме накараха да се смея. Как, по дяволите, момиче на 16 ще си разнообрази връзката сексуално??? Ясно е, че в тоя форум масово са се навъдили някакви секс специалистки, с дългогодишна практика и партньори, поемащи го анално и навити всеки срещнат да им свършва в устата, ама е просто смехотворно вече. Тя е подрастваща, както си личи, не е наясно със собствените си чувства и мисли, камо ли особено открехната за собственото си тяло и това на партньора и техните нужди. Изобщо, тва да си на 16, да си имаш някакво гадже и да имаш нужда от разнообразяване, щото тръпката била изчезнала... Потресаващо звучи.

Най-лесно е да се лепне някакъв етикет. Притеснителното е, че независимо дали е спала или ще спи с тоя муньо, момичето има сериозни проблеми по принцип в отношенията си с хората. Не може връзката ти на такава крехка възраст да се гради основно на секса. Не може въобще да имаш връзка, независимо на какви години си, в която не познаваш собствените си нужди и тяло. Ако си познаваше тялото достатъчно, щеше да изпитваш удоволствие и сексът с партньора ти да те удволетворява. Ако беше помислила преди да се събереш с него навреме - нямаше да се стига до момента "ама няма я тръпката, той се държи така или иначе". Ако имаше поне малко самочувствие и достойнство, нямаше да мислиш как да се изчукаш с първия, различен от гаджето ти, който ти е обърнал внимание. Жалкото е, че независимо дали темата е пързалка или не, има много такива момичета. И за мен лично това е липса на топлина и уют вкъщи, както и водене на диалог с родителите когато му е било времето.

Това, че приятелят ти не ти предлага отношението, което искаш, не значи, че няма да си намериш връстник или някой, с 1-2 години по-голям, който да отговаря на изискванията ти. Не е нужно да се буташ при мъжете, на теб ти трябва нормално момче. Имаш си сериозни проблеми със самочувствието си и възприятието си за живота, а това не може да го промени 32-годишен мъж, ако ще и да е бог в леглото.
Просто не си пораснала достатъчно да градиш връзка, независимо за колко голяма се имаш в момента.

draid
08-14-2014, 21:33
Първите 3 абзаца бяха тотално излишни в тоя коментар.

sjohnson
08-15-2014, 09:36
Ще ти даде предимно здраво чукане и напразни надежди.

МНОГО ПРАВИЛНО !!! СЪГЛАСНА СЪМ !!!

Starless
08-17-2014, 16:05
Другата пък - "не ви ли е гнусно да спите с възрастни мъже, те могат да ви бъдат бащи". Слънчице, първо, един мъж на 32 не е "чичак", а е в разцвета на силите си. Второ, малцина правят деца на по 16, та тия реплики "може да ти бъде баща" са доста забавни. Можеше да бъде, ама не й е. Друг е въпросът, че съдейки по мнението на авторката, 32-годишният не е симпатичен мъж, понатрупал не само годинки, ами и житейски опит, ами е някакъв льохман, който не може да ебне нещо различно от едно невинно непълнолетно момиче, понеже само то би му се вързало на глупостите.


Това, че не и е баща, не променя факта, че на 99% възрастта му доближава повече тази на родителите й, от колкото нейната. Което не смятам за нормално.


Първите 3 абзаца бяха тотално излишни в тоя коментар.

+

tonique
08-17-2014, 18:55
Определено авторката, ако ми беше дъщеря бих я затворил в мазето си и да и давам само риба да яде хахаха

(за изтезанието, където ви дават само риба и заради рибата ви се пие много вода ама нямаааа) :lol:

anonymous768631
08-22-2014, 11:28
Второ, малцина правят деца на по 16, та тия реплики "може да ти бъде баща" са доста забавни. Можеше да бъде, ама не й е.

То само това беше останало...

JullieeK
08-22-2014, 16:20
Разликите във възрастта са доста относителни.
16-годишна с 30+ -НЕ!!!
22-25 с 40+ звучи приемливо.
Всичко опира до това,че едно момиче на 16 не знае какво иска от живота,не знае къде да намери правилното за нея.Точно тогава си най-объркана и всичко ново ти се струва като нещо желано и интересно,докато реалността далеч не е такава.Когато вече си изградиш своето собствено мислене и като пораснеш малко ма акъл,вече си в състояние да решаваш правилно дали един по-улегнал мъж може да ти предложи повече от връстниците ти.
Съвет от мен-зарежи приятеля си,щом не се чувстваш добре с него,но недей прави нищо с другия,след време ще съжаляваш. Тръпката е моментна,но после цял живот ще си спомняш грешката.

an7raks
08-22-2014, 16:47
.постоянно ми казва как го е страх да не ме загуби..имам чувството,че не ме обича..

Има логика... мдааа...

DEPRE$$ED OCEAN
08-22-2014, 17:02
Гледаи да има пари човека иначе няма смисал

npp
08-23-2014, 13:41
Добре ,за бога, не съм казала,че ще спя с него!И много ясно,че ще скъсам с приятеля си преди да го направя..иначе какъв е смисала..и проблема е че искам да съм с някой,който да знае как да се държи с мен..приятеля ми се държи с мен все едно съм му другарче от детската градина,а това ме изнервя..все едно не съм специалан..и си помислих,че имам ли връзка с по-голям мъж, той ще ми даде това..мъжко,а не детско поведение

освен казаното до тук, мога да допълня и това, да внимаваш с възрастния да не би да се окаже, че е някакъв, който завлича млади момичета в секс трафик, и освен това внимавай да не нараниш приятеля си, защото ако (както казваш) е на 16, тогава има вероятност да е още неопитен, и ако ти си му първата му любов, може да понесе тежко такава лекомислена раздяла, особено ако след това разбере, че си предпочела два пъти по-възрастен или въобще друг

batalizator
08-23-2014, 21:01
Тц тц. Помисли си баща ти какво ще каже, ако го питаш дали може да излезеш с мъж на 30+ години.

Относно приятеля ти - остави го и не му губи времето.

linoleum
08-24-2014, 18:30
Момичета, знаете, че така сте възпитани, да сте принцеси, ваш връстник няма как да му увре главата да ви играе тоя театър.
За това го има секса между дърти пръчове и млади върбички.
Оня гамен дето иска да ти го вкара между краката не е писал в тоя форум, ти си писала, т.е. ти си взела вече решението, че искаш да си го сложиш с него. Няма да си първата няма и да си последната просто така е устроен света.
Само внимавай да не се разчува, щот една жена става курва, когато много хора разберат, че са участвали при нея:)

mistake
09-06-2014, 13:36
Я се спрете. За любовта няма възраст. И всеки може да си спи с който си иска.

anonymous908491
09-06-2014, 13:40
И всеки може да си спи с който си иска.

Стига и другия да е съгласен, иначе може да си иска, мечтите са безплатни.

anonymous768631
09-06-2014, 16:17
Я се спрете. За любовта няма възраст. И всеки може да си спи с който си иска.

Точно така! Подкрепям Грешката(колко знаков ник, а?), все пак и аз един ден ще стана на 30.

pifiella
09-06-2014, 16:58
Спи с когото си искаш,наистина. Нали знаеш,че на нас не ни пука за теб.
Просто хората ти се чудят на акъла,който явно не е много,но нито мога,нито искам да те съдя.
Не си пък чак толкова малка, хората на 16 години сами се оправят с живота. Ако искаш да изчукаш баткото-ок.
Но имай едно на ум-за него ти си/ще си развлечение,а той за теб може да стане нещо повече. Както попринцип става при такива "връзки"- ще има опит,ще ти харесва много,ще те унижава по един или друг начин, ще ти купи някой парцал,ще ти се струва много по-различен от твоите набори и ще лапнеш по него...
Една съседка се самоуби на 17 години,заради такава "авантюра",просто вметка.
Прави каквото искаш и каквото си можеш .
Хубав живот!

AnarchyBoy
09-06-2014, 17:50
https://www.facebook.com/video.php?v=695646383850895&set=vb.100002166185323&type=2&theater

Little Monster
09-06-2014, 18:22
Не си к*рва. Ти си пикла, търсеща внимание. ;)

DarkTemplar
09-06-2014, 19:20
Я се спрете. За любовта няма възраст. И всеки може да си спи с който си иска.
Каква любов, то си е живо ебане... ;]

eLLiemiLLer
09-06-2014, 20:00
По добре не се занимавай с този господин. Единственото което "може да ти предложи'' е секс, когато му е удобно. Ако наистина обичаш приятеля си, нямаше да се занимаваш с този.

Little Monster
09-07-2014, 11:36
Още веднъж ще кажа, че просто си търсиш внимание от по-големите и явно по-интересните за теб. Как би се чувствала, ако беше на мястото на приятеля си?! Как би реагирала, ако разбереш, че той иска да спи с по-голяма жена?! ... Не мисля, че трябва да си с това момче и само да го заблуждаваш... Колкото до избора ти, според мен вече си го направила, щом искаш съвети. Нямаше да погледнеш 32 годишния, ако обичаше приятелят си истински. Ползвай презервативи и се надявай да нямаш бебенце от готиния "възрастен". ;)

d-r.Zob
09-08-2014, 19:29
Първо скъсай с приятеля ти, после се чегръсай с възрастния.
Но и му кажи за какво го оставяш ;)