PDA

View Full Version : никой не ме харесва защооо ???



баш_майстора
08-11-2014, 22:47
защо съм толкова самотен ? имам чувството че на никой не му пука за мен само нашите се интересуват горе долу как съм. опитвал съм се много пъти да свалям момичета но почти винаги е неуспешно ! според мен не съм хубав не знам защо но не се харесвам преди 3 седмици се запознах с една във ''gta samp'' :D всичко наред държа се добре пазя я да не я убиват :D вардих я от идиотите там :D и така говорихме си по тела и всичко наред тя ме пита как ми е гласът аз викам супер е и тя вика и твоя е хубав и така нататък . не се бяхме виждали кой кой е ! звъняхме по скайп видяхме се и преди да си пуснем камерата ми пише грозна съм та това мен много не ме интересува видяхме се харесах я тя ми вика ти си си върха но аз съм грозна и си го знам мразя се и други ! пиша и не си грозна та пак грозна съм не ме заслужаваш пък съм с 3 години по малка от теб и това мене пак не ме интересува с колко е по малка ! аз искам да не съм самотен и да си имам гадже! на другия ден скъса с мене и ми вика нека си останем само приятели ! и за първи път някой ми каза че съм хубав ? е тва не го очаквах даже не го и повярвах. или наистина мисли че съм хубав или просто защото се мисли за грозна ми е казала че съм хубав ? та незнам за мен държа се добре забавен съм много не ме е срам толкова да говоря с момиче за първи път просто леко ме е страх нз защо висок съм 1.70 слаб съм не съм свиня добър по характер от търново съм и имам и едно уникално нещо мога да оправя всичко електронно компютри,телевизори,телефо ни,таблети,и други . не съм беден на 15 съм и имам mercedes benz w124 amg имам си всичко но само едно нямам щастие! :( не съм бил щастлив от преди 2 години и от тогава слушам само тъжни песни телефона ми е пълен тази песен ми звъни http://vbox7.com/play:16f52899f2 имам само 3 мечти да си намеря щастието да целуна момиче и някога да се оженя !!! и си нямам напредстава защо но баща ми постоянно иска да съм сресан чак зализан пък това съвсем ми сваля самочувствието и се имам за супер грозен или пък да ме подстригва 2 ри номер ужас за мен всъщност не съм грозен разбрах го в един странен случай в който се хванахме на бас с един приятел и аз загубих и ми сложи една перука през целия ден да се разхождам с нея :D и честно да кажа като се видях в един прозорец на даскало се влюбих в себе си :D ако трябва де се оценя колко съм хубав е 4 от 6 пък с перуката се имах направо за 7 :D но това не е важно сега. някой може ли да ми помогне ????? sorry ако темата е на грешно място ще съм много благодарен на всички които ми помогнат

zoyex
08-12-2014, 06:24
Не се ли замисляш, че проблемът е в грешният ти начин на разсъждение..порасни.

BanKai
08-12-2014, 06:43
В кой сървър играеш?

Маргаритка
08-12-2014, 08:08
Какво си очаквал от 12-годишна?
Иначе опитай да си промениш поне прическата, баща ти не може да те контролира чак до такава стпен, говори с него. И продължавай да се запознаваш, да общуваш с нови хора и все ще намериш подходящо момиче, на 15 не си закъснял.

баш_майстора
08-12-2014, 09:06
87.121.52.236:7777
забавлявай се :D ако ме търсиш пиша се ''WOWP''

баш_майстора
08-12-2014, 09:15
ами колкото да не съм сам ?! пробвал съм да говоря с него но нищо не можел дразнело го като не съм сресан като ми порасне повече коса съм бил ''маугли'' :D просто не знам кво да правя ? пробвал съм да се самоубивам с колата но е много ниска и не може да се обърне на таван само се завърта .

Make me
08-12-2014, 09:16
Другия път си хвани 10 годишна

баш_майстора
08-12-2014, 10:06
то хубао ще я хвана ама ще иска да и купувам играчки :D :D :D

Make me
08-12-2014, 10:11
12- годишната не искаше ли?

nemogadasesetq
08-12-2014, 10:40
Споко бе.Едва ли си толкова грозен.Грешно правиш просто.Излез навън,намери си приятели,ако нямаш.Не е толкова трудно.Не всички хора в днешно време избират приятелите си по външен вид.Търси съвестни хора и покрай тях ще си намериш приятелка.Просто спри с тези игри ,защото нито влияят добре на здравето ти,нито живота ти като цяло.

Маргаритка
08-12-2014, 11:02
не съм беден на 15 съм и имам mercedes benz w124 amg имам си всичко
Ти го имаш, ти не си беден?
На 15 се хвали с мерцедеса на баща си, поне да можеше да го караш. И после жените били материалистки и налитали на мъже с хубави коли, ами като си го включвате в личностната характеристика, как да не е така...

баш_майстора
08-12-2014, 11:13
няма си напредстава дали е искала :D

баш_майстора
08-12-2014, 11:18
имам доста приятели и за игрите имам 3 сървъра и на месец си печеля около 100 лева само като си стоя пред компа

баш_майстора
08-12-2014, 11:23
Ти го имаш, ти не си беден?
На 15 се хвали с мерцедеса на баща си, поне да можеше да го караш. И после жените били материалистки и налитали на мъже с хубави коли, ами като си го включвате в личностната характеристика, как да не е така...

ами мога да карам и мерцедеса е моя за 1 учебна година си го взех не е кой знае какво на 16 години кола е ама под капака е много интересно :) за едни 9 месеца събрах 7000 лева за информация е купуван от ''продавалник'' :D

Chimairah
08-12-2014, 12:29
Порастни...
Не мисля, че някое момиче би тръгнало с момче, чиято представа за ник е "баш майстора" .. и на свестните момичета не им пука дали си беден или богат, нито дали си красив или грозен... свястното момиче се интересува от това какъв си...
А ако искаш момиче, колкото да кажеш, че си имаш "гадже" (тая дума ме разплаква от смях всеки път..) , то тогава още не си готов за "гадже" . .. момичетата да не са някакви предмети 'еее аз си имам най-новия модел' , "еее пък мойто е по-хубаво" ... т'ва е някакъе пълен дебилизъм...
А може би ако пукаш по-малко игри и излизаш повече , ще се запознаеш с някое готино момиче.... :)))
Пп. Нищо против игрите.. и аз играя с моя, но не сме си пренесли живота и ежедневието в игрите, които играем....

KristaY
08-12-2014, 13:23
О, вече има нов левел - свалки в ГТА? Грейт! Не мисля, че ти е дошло времето.. вземи прочети някоя книжка примерно, или излез сред реални хора.

баш_майстора
08-12-2014, 13:45
оффф заеби заминавам да се самоубивам сбогом на всички !!! ако някой ще върви да ми зема начупената кола да заминава към долна липница там някъде ще съм се убил :( :( :(

KristaY
08-12-2014, 14:21
оффф заеби заминавам да се самоубивам сбогом на всички !!! ако някой ще върви да ми зема начупената кола да заминава към долна липница там някъде ще съм се убил :( :( :(

Излез от филма.

Amore-Mio*
08-12-2014, 15:40
Хора-а-а-а, човекът просто си няма работа.

BanKai
08-12-2014, 16:59
Довечера влезни към 10 вечерта, пиша се Sqnkata_BG.

BornToRaiseTheHell
08-12-2014, 20:44
Драги ми красавецо,
с тези думи : " не съм беден на 15 съм и имам mercedes benz w124 amg имам си всичко но само едно нямам щастие" ме разби. И Джони Деп да се появи и да го изтърси това, повечето момичета, които имат повече мозъчна дейност от патици, преживели мозъчна лоботомия, биха те отрязали.
По отношение на 12-годишната девойка- няма какво да направиш; или не си пада по мерцедеси, или наистина има супер ниско самочувствие.

fenkaaa
08-12-2014, 23:26
Не бързай. Хубавите неща стават бавно. ;)

баш_майстора
08-13-2014, 06:42
Хора-а-а-а, човекът просто си няма работа.

до тук един ме разбра ! :)

баш_майстора
08-13-2014, 06:45
Драги ми красавецо,
с тези думи : " не съм беден на 15 съм и имам mercedes benz w124 amg имам си всичко но само едно нямам щастие" ме разби. И Джони Деп да се появи и да го изтърси това, повечето момичета, които имат повече мозъчна дейност от патици, преживели мозъчна лоботомия, биха те отрязали.
По отношение на 12-годишната девойка- няма какво да направиш; или не си пада по мерцедеси, или наистина има супер ниско самочувствие.

е не знам дали си пада по мерцедеси :D ама позна супер ниско самочувствие има !

баш_майстора
08-13-2014, 06:47
Не бързай. Хубавите неща стават бавно. ;)

а дано ама на дали !

RapExotic
08-13-2014, 08:34
Излез от тея игри и поживей малко в реалността. Мацките няма да дойдат в къщи и да почукат на вратата ти. Забелязал съм, че хората, които са запалени по компютърните игри винаги имат проблем с връзките и намирането на половинка


преди 3 седмици се запознах с една във ''gta samp'' ... на другия ден скъса с мене и ми вика нека си останем само приятели ! и за първи път някой ми каза че съм хубав ?

...

мога да оправя всичко електронно компютри,телевизори,телефо ни,таблети,и други . не съм беден на 15 съм и имам mercedes benz w124 amg имам си всичко но само едно нямам щастие! :(

Ти на това ли му викаш свалка? Играли в някаква игра, видяли се на камерата и вече си във филма.. Че чак и скъсала с него, без въобще да сте се виждали.

Тези машинки, които изброи горе не могат да те направят готин нито щастлив. Това, че се хвалиш с тях те прави повърхностен човек и само може да паднеш в очите на някое момиче ако започнеш да и изреждаш такива неща. Дори трабант да караш пак може да те харесват момичетата, стига да знаеш как да подходиш към тях.

баш_майстора
08-13-2014, 09:58
Довечера влезни към 10 вечерта, пиша се Sqnkata_BG.

sorry ама бях на гости при леля ми ! :) таз вечер може

баш_майстора
08-13-2014, 10:11
Излез от тея игри и поживей малко в реалността. Мацките няма да дойдат в къщи и да почукат на вратата ти. Забелязал съм, че хората, които са запалени по компютърните игри винаги имат проблем с връзките и намирането на половинка


Ти на това ли му викаш свалка? Играли в някаква игра, видяли се на камерата и вече си във филма.. Че чак и скъсала с него, без въобще да сте се виждали.

Тези машинки, които изброи горе не могат да те направят готин нито щастлив. Това, че се хвалиш с тях те прави повърхностен човек и само може да паднеш в очите на някое момиче ако започнеш да и изреждаш такива неща. Дори трабант да караш пак може да те харесват момичетата, стига да знаеш как да подходиш към тях.

всъщност знам но ме е страх да говоря с момиче на живо
и това е единственото от което ме е страх !
и луд с резачка да ме гони няма да ме страх
и да ми насочат калашник и да ми кажат давай всичко което имаш пак няма да ме е страх !
всъщност преди 4 години имах гадже запознахме се като я спасих от едни цигани .
заплашваха я с една тръба и я спасих
бяхме заедно година и половина
там от училище щяха да ходят на екскурзия ама тогава аз бях болен и не отидох
и вечерта дадоха по новините автобус се е запалил и казаха кое училище е
и повече не я видях !!! знаеш за какво говоря ;( и от тогава не съм бил щастлив

golemiq_korab_minava
08-13-2014, 10:43
breh kakva tragi komedeiq

баш_майстора
08-13-2014, 12:04
offfffffff

баш_майстора
08-13-2014, 13:16
що извоъбще се регистрирах тук ?
да се чувствам по гадно ли ?
чао на всички !!!
пожелавам си успех :/

баш_майстора
08-13-2014, 13:17
ТЕМАТА Е ЗАКРИТА !!!!!
BB ALL !!!!

баш_майстора
08-13-2014, 13:58
Порастни...
Не мисля, че някое момиче би тръгнало с момче, чиято представа за ник е "баш майстора" .. и на свестните момичета не им пука дали си беден или богат, нито дали си красив или грозен... свястното момиче се интересува от това какъв си...
А ако искаш момиче, колкото да кажеш, че си имаш "гадже" (тая дума ме разплаква от смях всеки път..) , то тогава още не си готов за "гадже" . .. момичетата да не са някакви предмети 'еее аз си имам най-новия модел' , "еее пък мойто е по-хубаво" ... т'ва е някакъе пълен дебилизъм...
А може би ако пукаш по-малко игри и излизаш повече , ще се запознаеш с някое готино момиче.... :)))
Пп. Нищо против игрите.. и аз играя с моя, но не сме си пренесли живота и ежедневието в игрите, които играем....

ами нямах време да си измислям ник и в същото време гледах филма баш майстора по бнт 1 :D

bobity
08-14-2014, 11:04
Не мислиш ли, че е по добре да намериш момиче с което наистина се обичате от колкото просто да имаш гадже без значение ква е и дали те обича?

December
08-14-2014, 12:04
С всеки следващ пост на автора все повече и повече ми прилича на трол...дано да е така де,защото иначе си е леко трагично.Иначе ако е реален случая, какво да кажа...недей се отчайва само на 15 си все пак.Излизай повече с приятели, все ще има някое необвързано момиче в компанията ти с което може да си допаднете и да има 'любовни искри' ах.Остави ги тея онлайн връзки ако наистина искаш нещо сериозно...

Иначе...
О, вече има нов левел - свалки в ГТА? Грейт!
Познавам едно момиче, на което всички й гаджета са момчета, с които се е запознавала от dota ...ех

martin97
08-14-2014, 12:37
"Никога не бягай след автобус и путка,защото няма смисъл и е загуба на време!"
Това е една мъдра мисъл на моя братовчед. :D
Малко е вулгарен цитатът,за което се извинявам,но е напълно приложим в твоята ситуация. ;)
Ще те посъветвам просто да се запознаваш с момичета,но не ги сваляй!Говорете си седмица-две-три и чак когато виждаш,че се отпуска я покани на среща и гледай да поддържаш разговора между двама ви.Може да е тъпо,но поне за мен работи.Момичето не иска да му кажеш,че е красиво,хубаво,готино.Добр де...иска го. :D
Обаче това е на заден план.Най-важното е да изслушваш мацката до теб!Аз това го правя от горе-долу година и няколко момичета са ме харесвали,но също така доста мацки са ме виждали само като приятел,но това не е проблем.Не се вживявай много!По-полека!Радвай се на живота докато можеш и гледай да не се тровиш.Сега изглежда,че е най-важно да имаш момиче до себе си,но и това ще мине.Всъщност не,но може да отиде на заден план и да не обръщаш толкова внимане,а тогава стават чудеса. :)

bloodsugarsexmagik
08-16-2014, 17:37
Тъп си . Зат'ва никой не те харесва.

баш_майстора
08-18-2014, 12:02
Тъп си . Зат'ва никой не те харесва.

о кой го каза острия като бръснач :o
малии мислиш ли че ми пука ама хич
и знай че оная ми работа е по остра от тебе XD !

AggerYNWA
08-30-2014, 03:17
За 15 годишно момче...си доста куха туба.За 9 месеца изкарал 7бона и си купил Мерцедеса :D Ама е важното,че е защитаваш..че да не я убиват идиотите :p

the_black_mamba
08-30-2014, 16:10
о какъв идиот...