PDA

View Full Version : Имам ли шанс с нея?



fenfenfen
08-12-2014, 00:16
На скоро видях едно момиче,много сипатично, красиво... за последната седмица два пъти съм я засичал,но няма как да я заговоря.
Първоначално като я видях, сякаш виждам моя идеал за момиче, викам си,чакай да погледна в фб.. да ли аджеба мога да я намеря(нито име знам нито на колко е,нито къде точно живее) и така започнах да търся и оп няма и 10 разгледани профила и попаднах на Симпатичното момиче, само една две снимки имаше,не е достъпна цялата информация за чужди хора,но все пак викам си чакай да видя кои са и приятелки това,онова .. и точно от това се опасявах... На външен вид не изглежда наперена или нещо от сорта, но нейните приятелки и с тези които излиза са абсолютни дрисли,кифли, лигли и прочие....

Аз,чесно казано не мога да кажа,че съм красив( :( )старая се винаги да съм прилично облечен, прическа, спортувам,уча висше (1г.), доста приказлив(но със познати) и винаги обичам да се смея,но ако евентуално я видя и я заговоря не знам да ли не би ме отблъснала и да започне да разправя на приятелките си и от там да започнат да ме коментират.. ужас... малък град..

Да ли изобщо бих имал шанс или да не ставам за смях.

zoyex
08-12-2014, 06:18
Колко детско разсъждаваш не е истина....

Chimairah
08-12-2014, 12:32
^ Плюс 1... разсъждаваш като детенце ... : ))
Добави я, поговорете си,запознайте се...
Всъщност,най-хубаво я заговори на живо... :)

KristaY
08-12-2014, 13:17
Този въпрос обикновено се задава чак когато нещата са стигнали някъде .. тоест сте се сближили по някакъв начин. Заговори я и виж какво ще стане ..тогава си прецени.

Novsymmmmm
08-12-2014, 17:14
typo e da,no kwo da prawish.

draid
08-12-2014, 18:03
Не се ли научихте, че с това мислене "Не съм красив", "Грозен съм" няма как да свалите момиче ? Ние да не мислиш, че всичките сме холивудски звезди и се препъваме в жени ? Оправи си мисленето, вдигни си малко самочувствието и ще имаш успех.

fenfenfen
08-12-2014, 19:37
Е лесно е да го кажеш..., но кво ще я заговоря ще и кажа това онова, и както си предполагам да ме отреже и после да се самосъжалявам.. :( Не знам как бих се почувствал ако това ми се случи.. ;х

draid
08-12-2014, 20:13
Е по-добре не я заговаряй, така поне 100% знаеш, че няма как да те отреже, ама и няма как да стане нищо. Пък ти като гледам пак си се самосъжаляваш.

fenfenfen
08-12-2014, 20:48
Хах.. знам,че може да изглежда странно и смешно ам като няма смелост човек в такива моменти...

draid
08-12-2014, 21:07
Еми тогава нямаш право да се оплакваш (:

fenkaaa
08-12-2014, 23:22
Защо трябва да се влияеш от това какви са и приятелките и какво ще говорят... като гледам учиш висше, не си най-малък, за да се интересуваш от подобни глупости. Ако момичето те кефи - действай, пробвай си късмета!

fenfenfen
08-13-2014, 00:05
Проблема е като я заговоря тя как ще реагира и какво ще каже, да не изпадна в някоя конфузна ситуация да мълча като Риба.
Да не си помисли,че я искам само за секс или прочие щото 3 години разлика...( сега някой може да излезне с това ей 3години по-малка трябва да си я въртиш на пръста, да ама не ..)

Chimairah
08-13-2014, 07:17
Проблема е като я заговоря тя как ще реагира и какво ще каже, да не изпадна в някоя конфузна ситуация да мълча като Риба.
Да не си помисли,че я искам само за секс или прочие щото 3 години разлика...( сега някой може да излезне с това ей 3години по-малка трябва да си я въртиш на пръста, да ама не ..)
О, Боже!
Просто отиди при нея и кажи : "Здравей! Много искам да се запонаем! Надявам се, че нямаш против! Казвам се... !" ии от там всичко ще си тръгне.. ще кажеш "направи ми силн впечатление! Ти си много красиво момиче и много бих искал да разбера повече за теб. Дали би излязла с мен някой път, за да се запознаем.. " или нещо такова ...
Да, звучи клиширано... общо -взето когато искаш да се запознаеш с момиче, когато искаш да излизаш с него , трябва да заложиш на честността на 100% ... трябва да бъдеш искрен.. да бъдеш себе си , защото е трудно постоянно да бъдеш някой друг .. и ако евентуално започнете връзка , ще трябва постоянно да се представяш за някой друг .. просто бъди себе си ... иди при нея бъди искрен на 100% и се надявай на най-доброто... ако тя те отхвърли или не ти обърне внимание, значи е пълна глупачка, защото не оценява различния ти подход и искреността ти ...
Успех :) !

RapExotic
08-13-2014, 08:07
Проблема е като я заговоря тя как ще реагира и какво ще каже, да не изпадна в някоя конфузна ситуация да мълча като Риба.
Да не си помисли,че я искам само за секс или прочие щото 3 години разлика...( сега някой може да излезне с това ей 3години по-малка трябва да си я въртиш на пръста, да ама не ..)

Иди да се запознаеш с нея като с приятел. Игнорирай факта, че я харесваш, колкото и да е трудно. Така ще се притесняваш по-малко. Намери някакъв повод и и кажи нещо. Ако няма повод го създай. Представи и се, нека тя да ти се представи. Ти няма да и предлагаш да ставате гаджета от първия път, така че няма опасност да те отреже. Поговорете и чак тогава и искай фейсбука (нищо, че го имаш). След това може и по чата да и пишеш, но в никакъв случай преди да си се запознал с нея. Човек е склонен да обръща по-специално внимание в чата на хора, които познава на живо.

fenfenfen
08-13-2014, 18:18
"Chimairah" Много благодаря за хубавия отговор!!! Също така и на RapExotic!!! Много добри неща казахте! Точно от това се нуждаех!

Ако е писано скоро да я видя пак ще се постарая да я заговоря пък да но да имам късмет..!

Novsymmmmm
08-16-2014, 20:45
Успех..

Light_Dreamer
08-16-2014, 21:33
"Chimairah" Много благодаря за хубавия отговор!!! Също така и на RapExotic!!! Много добри неща казахте! Точно от това се нуждаех!

Ако е писано скоро да я видя пак ще се постарая да я заговоря пък да но да имам късмет..!

Животът продължава. Пък и ако не ви е писано, сигурно има някое момиче, която ще се влюби в теб и ти в нея.

fenfenfen
08-16-2014, 21:34
Ехх надявах се да я видя поне още веднъж пък да се осмеля да я заговоря и т.н.., но явно шанса ми е бил предния път... след две седмици почват лекциите в друг град ,пътувания... и чрез фБ не става :( Някакъв съвет?