PDA

View Full Version : Как да си намеря приятел (приятел, не за секс… просто приятел)?



dramacker
08-12-2014, 16:05
Аз съм момче от Варна и като цяло нямам много приятели, иска ми се да си намеря приятел от същият пол с когото да мога да бъда откровен. Някого с когото да мога да споделям щастливи мигове и да правя нови спомени. Нямам интерес към секса, поне не с човек който едва тепърва ще опознавам.

Срамежлив съм и не ходя по дискотеки/барове, а и не мисля че в такова място бих могъл да срещна някой с който бихме си допаднали. Пробвах с разни “dating” сайтове но бързо установих че хората там са далеч от това което се надявах да намеря.

Като цяло не съм грозен, поне така си мисля. Може би съм малко странен или по скоро ексцентричен, според мнението на малкото приятели които имам. Може би е просто от сезона и хормоните, просто всяка сутрин като се събудя и се чувствам депресиран от това че няма с кого да общувам за по сериозни неща.

Надявам се че тук ще намеря някаква насока. Благодаря предварително!

EinGutesKind
08-13-2014, 12:51
В дискотеки и барове няма как. Евентуално от училище/университет/работа. Моите поне там съм ги намерил, успех :)

AngelBelchev
08-13-2014, 13:43
Можеш да се захванеш с някакъв спорт, с голяма част от приятелите ми съм се запознал във фитнес залата.

EinGutesKind
08-13-2014, 16:42
Можеш да се захванеш с някакъв спорт, с голяма част от приятелите ми съм се запознал във фитнес залата.

Във фитнеса са само анаболни темерути, не вярвам да успее там да намери "сродна душа" :cool:

dramacker
08-13-2014, 21:38
Трудно е да се намерят свестни хора които не са повърхностни. Фитнеса е като в дискотека, само хора които гледат външният вид и търсят свалка за една нощ. Нещо което наблюдавам и в така наречените “dating” сайтове.

AngelBelchev
08-15-2014, 07:27
Във фитнес залата ходят всякакви хора, съвсем не са само стероидни отрепки. Тук говоря от личен опит и имайте предвид, че съм обиколил почти всички зали в града. Тренировката освен тяло изгражда и характер - това винаги е от полза и гарантирам, че и по-голямата част от трениращите там го знаят това и работят по въпроса. Залите в днешно време са пълни с начинаещи и среднонапреднали, с които човек от дума на дума разбира, че всъщност с тези хора има много общи интереси. И те са хора все пак :)

anonymous708973
08-16-2014, 07:19
Трудно е да се намерят свестни хора които не са повърхностни. Фитнеса е като в дискотека, само хора които гледат външният вид и търсят свалка за една нощ. Нещо което наблюдавам и в така наречените “dating” сайтове.

Ех, не ви е лесно на вас, самотните воини. Как пък един път не потърсихте вината в себе си?

102
08-16-2014, 08:07
пиши на dimitar;.

Auriss
08-16-2014, 11:45
може и 102 да пробваш да вербуваш - нежна душа е, нищо че се прави на тежкар

102
08-16-2014, 18:52
може и 102 да пробваш да вербуваш - нежна душа е, нищо че се прави на тежкар

чувствай се напсуван

anonymous895156
08-16-2014, 18:57
пиши на dimitar;.

бъркаш ми името ;(
аз не ставам, гледам само външният вид

SHPAIdURmeN
08-16-2014, 22:45
Търсиш приятел от същият пол, но не искаш да правиш секс със него... търсиш приятел от същия пол ?

http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20130121133039/glee/images/e/ee/What%3F_.gif

Поне кажи гей ли си или не си да знаем, как да те съветваме ?

dramacker
08-17-2014, 06:35
Търсиш приятел от същият пол, но не искаш да правиш секс със него... търсиш приятел от същия пол ?

Поне кажи гей ли си или не си да знаем, как да те съветваме ?

Когато ти търсиш връзка, как подхождаш “търся някой за секс, а и между другото – сериозна връзка” или “търся приятели пък ако си допаднем ще видим какво ще стане”?

Може аз да съм старомоден, просто си мисля че е по добре да опознаеш един човек поне малко, преди да го вкараш в леглото.

Auriss
08-17-2014, 07:16
бъркаш ми името ;(
аз не ставам, гледам само външният вид
ама че си пасивно-агресивен и подмолен ;[

// авторе, наистина не знам какъв съвет биха могли да ти дадат хората тук. Пробвай с някакви чужди сайтове за запознанства или веднъж поне мини през тия нощни клубове, че да си сигурен, че нямаш работа там. Хомосексуален, интелигентен и с прилична визия трудно ще си намериш предвид че от общата извадка са 1/50, 1/10 и 1/20 примерно. От 7млн души в Б-я 1 автобус такива ако събереш ще е учудващо, а отделно искаш и да е и интровертен и разбран, което ти дели още веднъж шансовете на 2-3. Плюс това доста от връстниците ти напускат страната, което ако си с различна сексуална ориентация има логика да става дори с по-бързи темпове.
По данни на НСИ към 2011 в Б-я има ~1 млн души на възраст 20-29г, като ако не греша жените са с 1-2% повече. Само на база първите ти 3 изисквания оставаш с под 50 човека. Надявам се съзнаваш колко нищожни са шансовете ти да срещнеш интелигентен хомосексуален, камо ли пък такъв, който да ти допада и като визия, че и да не е е зает -- при условие, че хомосексуалността не върви ръка за ръка с интелекта, де, с каквото впечатление определено не съм останал и по-скоро бих спорил в обратната посока.
Бе всъщност нз кво да ти кажа. Успех ти пожелавам =Д

102
08-17-2014, 07:55
трол 1 аурис 0

Auriss
08-17-2014, 08:00
не е трол, проверих го преди да си направя труда ;d

102
08-17-2014, 08:02
? как ?

Auriss
08-17-2014, 08:04
по ИП как ;д ти не знаеше ли, че тайничко съм модератор ?

102
08-17-2014, 08:07
ами я6 м1 к0ра тогава

Auriss
08-17-2014, 08:09
хуу де пуснах гугъл сърч с ника му и думичката гей ;/

SHPAIdURmeN
08-17-2014, 11:52
Когато ти търсиш връзка, как подхождаш “търся някой за секс, а и между другото – сериозна връзка” или “търся приятели пък ако си допаднем ще видим какво ще стане”?

Може аз да съм старомоден, просто си мисля че е по добре да опознаеш един човек поне малко, преди да го вкараш в леглото.

Пич, какво ми обясняваш, че си старомоден.... <- не ми пука.
Зададох ти прост въпрос, гей ли си или не си ? (та пак те питам)
А:Да
Б:Не

kalpazanka
08-17-2014, 12:02
Пич, какво ми обясняваш, че си старомоден.... <- не ми пука.
Зададох ти прост въпрос, гей ли си или не си ? (та пак те питам)
А:Да
Б:Не


Ти пък какво си се заинтересувал гей ли е или не? Да няма да му поднасяш своя задник, та питаш?

SHPAIdURmeN
08-17-2014, 12:06
Ти пък какво си се заинтересувал гей ли е или не? Да няма да му поднасяш своя задник, та питаш?
:D, това беше добро :D




Поне кажи гей ли си или не си да знам, как да те съветвам ?

^
Та това е причината за да го питам.

dramacker
08-18-2014, 08:45
ама че си пасивно-агресивен и подмолен ;[

// авторе, наистина не знам какъв съвет биха могли да ти дадат хората тук. Пробвай с някакви чужди сайтове за запознанства или веднъж поне мини през тия нощни клубове, че да си сигурен, че нямаш работа там. Хомосексуален, интелигентен и с прилична визия трудно ще си намериш предвид че от общата извадка са 1/50, 1/10 и 1/20 примерно. От 7млн души в Б-я 1 автобус такива ако събереш ще е учудващо, а отделно искаш и да е и интровертен и разбран, което ти дели още веднъж шансовете на 2-3. Плюс това доста от връстниците ти напускат страната, което ако си с различна сексуална ориентация има логика да става дори с по-бързи темпове.
По данни на НСИ към 2011 в Б-я има ~1 млн души на възраст 20-29г, като ако не греша жените са с 1-2% повече. Само на база първите ти 3 изисквания оставаш с под 50 човека. Надявам се съзнаваш колко нищожни са шансовете ти да срещнеш интелигентен хомосексуален, камо ли пък такъв, който да ти допада и като визия, че и да не е е зает -- при условие, че хомосексуалността не върви ръка за ръка с интелекта, де, с каквото впечатление определено не съм останал и по-скоро бих спорил в обратната посока.
Бе всъщност нз кво да ти кажа. Успех ти пожелавам =Д
На времето имаше доста сайтове за запознанства в които можеха да се намерят общо взето свестни хора. В момента всичко е платено и навсякъде е пълно с не много приятни индивиди. Интересуваше ме дали няма някакво скрито местенце в интернет, където хората се събират.

Отговорът ти ми помогна да погледна нещата от друга перспектива. Явно ще трябва да променя мисленето си в бъдеще. Баровете все още не съм готов да ги приема като вариант, просто трябва по често да излизам и да се запознавам с нови хора.

Чувствам се малко притеснен от това че си ме “разследвал”.

Пич, какво ми обясняваш, че си старомоден.... <- не ми пука.
Зададох ти прост въпрос, гей ли си или не си ? (та пак те питам)
А:Да
Б:Не

Пансексуален. =)

Auriss
08-18-2014, 17:23
http://jildysauce.files.wordpress.com/2010/12/peterpan.jpg?w=300&h=255

dramacker
08-18-2014, 21:29
Ха, това беше забавно! Не обвинявам хората че и ме трудно да разберат тази концепция предвид реалността че не са се сблъсквали с подобен вид чувства, все пак ние всички сме само хора и менталният ни капацитет е толкова нисък че не бихме могли даже да си представим нещо което не сме виждали или усещали.

…or something like that.