PDA

View Full Version : Как да скъсам с приятеля си?



Potrebitelsko ime
08-12-2014, 20:08
Здравейте! Нова съм тук. Аз съм момиче на 14 години и имам приятел от година и 9 месеца. Той е особен характер, но напоследък нищо не върви. Той не ми обръща внимание. Преди не се бе случвало да не сме се виждали повече от 1 седмица а сега се случва редовно по 2-3 седмици. Когато ме нямаше в града, преди, той всяка вечер ми звънеше а сега не го прави. Ядосах се преди няколко дни и го нападнах по facebook- малко глупаво, имайки се предвид, че принципно не мисля, че проблемите се решават по facebook, skype и т.н. Когато го попитах дали му пука изобщо за мен той отговори "Nz". Освен това си пише с някакво момиче, на което е казал че е свободен (да поясня- че ме е зарязал). Когато му пиша все се оправдава, че е изморен, а аз знам, че не е така. Говори за момичета и как в новата му гимназия нямало много хубави и щял да търси по другите училища.Той сам признава, че се е променил. Това не ми харесва. Знам, че трябва да го зарежа, но нещо ме спира. Как да преодолея така и как да скъсам с него? С всяка негова подобна простотия аз спирам да го обичам. Не виждам друго решение. Моля дайте ми съвет.
П.С. Разкажете своя забавна или драматична история как сте скъсали с някого. Ако някой има подобен проблем нека да сподели. Споделете и своите дерзания свързани с приключването на връзка, за да си помогнем. Аз разказах моята история нагледно. А как се справихте след раздялата? Споделете и вие!!!

BornToRaiseTheHell
08-12-2014, 20:37
Не знам дали има смисъл да ти казвам, че въпросният пич или се бъзика с теб, или иска да го разкараш. Просто му заяви, че нямаш намерение да си с такъв тиквеник и готово. Както се казва : "кой откъде е". :)

fenkaaa
08-12-2014, 23:28
Виж какво прекалено си малка, за да се тормозиш от сега с такава сериозна връзка. Не си губи годинките. Просто му тегли чертата и не се измъчвай. Тепърва си в тази възраст, в която ще има много като него.

HollyGolightly
08-13-2014, 00:53
От разказът ти оставам с впечатлението, че той май те е изпреварил и е скъсал с теб, без да разбереш.

FemaleEyes
08-13-2014, 01:15
Той е глупав, ти още повече за дето си му се вързала.

xXxPETYAxXx
08-13-2014, 06:05
Той човека вече те е зарязал, само дето не ти го е казал. Много глупава и п*ткенска постъпка от негова страна, така че не мисля, че си заслужава да мислиш за него. Спри да го търсиш просто. Не заслужава дори да "скъсаш" с него с разговор...

Chimairah
08-13-2014, 06:58
Той вече е решил, че не иска да е с теб.. просто търси начин да ти го покаже и да те накара ти да скъсаш с него ... зарязвай го и да не ти пука.. на 14 години си .. ще имаш още доооста момчета в живота си .. този няма да е последния... а и без това не заслужава да е с теб щом се държи като пълен олигофрен. Кажи му, че не искаш да имаш нищо общо с нег и не страдай - забавлявай се, излизай с приятелки .. има още мнооого риба в морето ... : )

Potrebitelsko ime
08-13-2014, 14:10
Благодаря за отговорите! Може би сте прави. Той не е скъсал с мен и съм сигурна, защото, когато го попитам- искаш ли да скъсаме той казва "Не". Просто ми е трудно. Това е първата ми сериозна връзка и като се сетя за всички хубави моменти ми идва да се разплача.