PDA

View Full Version : Помогнете ми...



alexus
08-13-2014, 01:23
От две седмици изпитвам съмнения в приятеля ми... Днес с него разглеждахме някви неща във фейсбука му, но той забрави да излезе от него. Не исках да се съмнявам повече и отворих съобщенията му, макар че са лични... Имаше едно момиче, което ме съмняваше. Разгледах какво са си писали. Имаше 1409 съобщения, написани за няколко дни с някои неприлични въпроси и част със зодии, в която той и казва, че си пасват идеално, а че ние с него не си пасваме така идеално... Споделил й е толкова много лична информация. Казал е какви фетиши има, любимата си музика, любимата си храна, казал й е лоши неща за мен, по няколко пъти я е канил да излиза с него и приятелите му. ;(
От една година сме заедно. Отворих сърцето си за този човек и изцяло му се отдадох. И двамата мислехме, че връзката ни е сериозна. Обичам го с цялото си сърце и не искам да го изгубя. Моля да ми помогнете с някакви съвети. Не знам какво да правя... ;(

mcfe
08-13-2014, 02:15
Щом е писал лоши неща по твой адрес, оставяш го тоя и толкова. Не виждам дори какво има нужда да се съмняваш, истината е право в лицето си, със собствените си очи си го видяла.

Chimairah
08-13-2014, 07:03
Той е пълен кретен.. няма смисъл да се опитваш да спасиш връзката си с такъв боклук... по-скоро го зарежи и си потърси момче, което наистина заслужава твоята любов. Знам, че е по-лесно да го кажа, отколкото ти да го направиш, но повярвай ми, трябва да събереш смелост и да го оставиш... ще видиш, че щом го зарежеш, ще се почувстваш много по-добре отколкото сега :) ... Щом говори лоши неща за теб и сваля други момичета, не си заслужава !
Най-вероятно се държи така точно защото " си отворила сърцето си и изцяло си му се отдала" ... сега той вътрешно чувства, че ти си изцяло негова и просто няма да си идеш ... което може би му е скучно .... като те чувтсва на 100% негова може би не намира смисъл да те впечатлява и да продължава да се опитва да достигне до сърцето ти , тъй като вече го е взел ...
Както и да е ... просто според мен го зарежи тоя боклук и продължавай напред :)

RapExotic
08-13-2014, 07:27
Намери си някой, който няма фейсбук. Социалните мрежи само провалят връзките.

hey.mistery
08-13-2014, 09:53
. И двамата мислехме, че връзката ни е сериозна.

От това, което прочетох май само ти си мислела, че връзката ви е сериозна.

Няма какво да го мислиш, зарежи го.
Може да го питаш примерно " Какво прави ... (името й)" без да му казваш от къде знаеш за нея и чакай да видиш какво ще му е оправданието.

AngelBelchev
08-13-2014, 10:11
Според мен няма смисъл да продължаваш с този човек, няма смисъл и да го питаш как е въпросната мома, нито откога се случва това и прочее банални въпроси в такива ситуации. Според мен наистина си е загуба на време да искаш да продължаваш връзка с него... да говори лоши неща за теб пред друга жена и в същото време да й се обяснява колко си пасвали, а вие колко не си пасвате е крайно неспортсменско от негова страна. Най-доброто решение според мен (щом все още държиш на него) е веднага като се видите без изобщо да се притесняваш от крайния резултат е да му кажеш нещо от сорта на "ако ми се извиниш за всичко и престанеш да се занимаваш с нея, ще ти простя и ще опитаме пак; ако не си съгласен - прав ти път крива ти пътека". И да те пита защо си му ровила в личното пространство директно го режи - в такива моменти мъжа се чувства виновен и слаб и ако ти се размрънка той се показва ОЩЕ по-слаб.

И все пак... преди да проведеш този разговор, имай си едно наум, че щом се занимава с друга, значи има нещо, което не получава от теб. Помисли къде са твоите кусури във връзката ви, защото 100% има такива. След това говорете :)

paradosou
08-13-2014, 10:45
По принцип е много, много кофти да ровиш в личните неща на приятеля си, ама... предполагам щом си имала съмнения си опитала да говориш с него, а той набързо е срязал разговора. Както и да е. Крайният резултат с абсолютна сигурност сочи, че е време да скъсате. Окончателно. Без драми, без хиляди въпроси, без оправдания от негова страна.
Сериозно, събери си гордостта/самоуважението и не се занимавай повече, само ще наливаш вода в съд без дъно. Не му "предлагай" да ти се извини, недей и да търсиш вината за разпада на отношенията ви в себе си. Ще ти повлияе адски зле, пък и дори да имаш наистина сериозни пробойни, това никак, ама никак не го оправдава. В такива случаи точните момчета или сядат и говорят с теб, или се отказват и приключват всичко. Само че по честен начин и все пак с някакво уважение.

Andjyy
08-13-2014, 10:55
В такива случаи точните момчета или сядат и говорят с теб, или се отказват и приключват всичко. Само че по честен начин и все пак с някакво уважение.

+