PDA

View Full Version : Въпроси за Амазон.



redcoopah
08-13-2014, 01:32
Здравейте, имам няколко въпроса относно поръчки от амазон, по специфично за книги /манга/.
Скоро време ще поръчвам манга от там, но тъй като никога не съм поръчвал от амазон, не знам какви са доставките и как се заплаща и доставя всичко (пазарувал съм онлайн, просто не през амазон)
Та, въпросния продукт, който *евентуално* ще закупя е следния:
http://www.amazon.co.uk/Death-Note-Volume-Tsugumi-Ohba/dp/1421501708/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1407893455&sr=8-1&keywords=death+note+3

Аз вече проверих така леко.. и ми изчисли общо всичко да е около 13 лири, но аз не съм сигурен дали е това ще е всичко.
Някой, който често поръчва от амазон, моля да ми помогне.

AngelBelchev
08-13-2014, 06:30
Най-добре драсни съобщение на продавача и си питай въпросите.

dimitar_ak
08-13-2014, 06:48
Много често поръчвам от английските Amazon и eBay, но никога не ползвам директна доставка до България. Ползвам адрес в Лондон на българска транспортна фирма. Доставките до Лондон са обикновено безплатни, а българската фирма кара до нас за 2.20лв на килограм. Идва много изгодно.

redcoopah
08-13-2014, 10:18
Много често поръчвам от английските Amazon и eBay, но никога не ползвам директна доставка до България. Ползвам адрес в Лондон на българска транспортна фирма. Доставките до Лондон са обикновено безплатни, а българската фирма кара до нас за 2.20лв на килограм. Идва много изгодно.
А може ли да ми обясниш как става това :)?

dimitar_ak
08-13-2014, 10:37
www.gabco.org

Регистрираш се и получаваш свое уникално ID. После в eBay и Amazon използваш този адрес

ID ????? Akivanov Dimitar Veselinov
Access Self Storage
19 Moorfield Road , Slyfield Ind. Est.
UNIT 1345
GU1 1RU
Guildford
Surrey

На мястото на ????? е ID номерът от регистрацията в Габко, а името естествено е твоето. Не го давай на кой да е, защото всеки, който го знае може да получи пратката ти при раздаване в склада.

redcoopah
08-13-2014, 10:53
www.gabco.org

Регистрираш се и получаваш свое уникално ID. После в eBay и Amazon използваш този адрес

ID ????? Akivanov Dimitar Veselinov
Access Self Storage
19 Moorfield Road , Slyfield Ind. Est.
UNIT 1345
GU1 1RU
Guildford
Surrey

На мястото на ????? е ID номерът от регистрацията в Габко, а името естествено е твоето. Не го давай на кой да е, защото всеки, който го знае може да получи пратката ти при раздаване в склада.
Току що се регистрирах, видях си ИД-то, благодаря ти много :)!
Обаче да питам нещо.. за въпросната книга, която посочих по горе, сигурен съм, че няма 1 килограм, каква ще е доставката за нея?

dimitar_ak
08-13-2014, 12:44
Ще е като за 1кг.

redcoopah
08-13-2014, 13:49
Ще е като за 1кг.
Значи да предполагам, че общо най - много 20 лева ?