PDA

View Full Version : Момичета, алкохол и цигари.



NSavage
08-13-2014, 07:22
Здравейте! Имам проблем с едно момиче...На 15 е и не спира да пие и пуши (трева И цигари). Казва, че много ѝ харесва да пие и да се напива, но не знам какво аз мога да направя по въпроса, тъй като я харесвам изключително много, освен факта, че съответно пие и пуши :D . С темпото, което го прави ѝ давам 10 години макс преди черния ѝ дроб да колабира. Държа на нея и искам всичко да и е ОК, но нея не я интересува особено какво се случва с тялото ѝ...

FAKE IT
08-13-2014, 08:26
Няма какво да направиш по въпроса, брадчед. Оставаш я да си прави каквото си иска и това е. Ако можеш да си с нея, въпреки това - супер, ако толкова не можеш да го приемеш - намери си друго момиче.

AngelBelchev
08-13-2014, 09:36
Имах едно гадже, което пушеше като влак. Седни поговори с нея ако искаш, обясни й, че не ти харесва да целуваш пепелник. Ако си ОК с пороците й - търпи ги. Аз предпочитам здрава жена, а не развалина.

Chimairah
08-13-2014, 09:44
Това момиче проваля живота си и ти не можеш да направиш нищо по въпроса. Ако можеш да си с нея, въпреки това ,че се трови и се убива бавно и постепенно , окей - бъдете щастливи...
Но аз не мисля, че имаш смисъл от връзка с някой, който не му се живее като цяло :)

Andjyy
08-13-2014, 10:07
Имах едно гадже, което пушеше като влак
:D
Момиче на 15,което пуши(аз ще напиша)като комин не е приятна гледка. Аз самата съм пушила(общо взето квот дойде) 3-4 години. Започнах от любопитство,след това стана навик...последните 2 кутии изпушени цигари бяха с изключително нежелание. Най-големия ми страх беше да не кача килограми. В крайна сметка отървах се от хората,които ми промиваха мозъка-"приятели",гаджето(много противна дума) и (имащи се за нещо повече от другите)комплексари.
Сега ми се струва глупаво. С израстването човек се променя,променят се и представите му за света като цяло.
Опитай се да поговориш с нея. Ако тя си мисли,че няма нищо нередно,няма как да я убедиш в обратното.

NSavage
08-13-2014, 18:17
Проблема е, че преди да се осъзнае може да е вече късно. Казва ми, че съм ѝ като майка, а всъщност просто много държа на нея и не искам да я гледам как се самоубива лека полека. Изпи бутилка уиски с една нейна приятелка за вечер и след това мина на джин. Не мисля, че ако продължи така ще устиска дълго...

CoNviCt
08-13-2014, 19:07
Тя не става за нищо. Намери си друга.

Andjyy
08-13-2014, 22:36
Изпи бутилка уиски с една нейна приятелка за вечер и след това мина на джин.

Похвално...
Ами пробвай пак да говорите,ако не те послуша...
остави да прави каквото сметне за добре

102
08-13-2014, 22:38
ahahahahaahhaaaxaxxaxaxaxa отдавна не се бях смял така
браво сави4

Andjyy
08-13-2014, 22:40
ти съвет ще дадеш ли ?

102
08-13-2014, 22:41
от какъв съвет имаш нужда ?

Andjyy
08-13-2014, 22:44
на момчето да дадеш
един ден ако те хвана в по-добра кондиция ще поискам нещо

102
08-13-2014, 22:49
изгуби ме на 15 годишната която изпива бутилка уиски и търси джин

но ако приемем че има такива случаи аз бих бил малко груб ако ме е грижа за девойчето
ще я хвана ще я раздрусам
после ще бъда мил
нека усети любов и че някой го е грижа за нея

намирам го за напълно нормално това
ще подрайфаш малко шса усетиш
и те така

/винаги съм в кондиция

galaxy29
08-13-2014, 22:55
както се пее в песента на арктик мънкис:
"I wanna grab both your shoulders and shake baby
Snap out of it (Snap out of it)"

102
08-13-2014, 22:57
"I wanna grab both your shoulders and shake baby"

бе тва на друго ми прилича

galaxy29
08-13-2014, 22:58
знам

Andjyy
08-13-2014, 23:06
Ако тя си мисли,че няма нищо нередно,няма как да я убедиш в обратното.

е виж момчето проявява загриженост ама какво от това..
при 1-2 по-сериозни напивания,при които организмът й отхвърли алкохола,си мисля че ще се стресне и ще бъде по-премерена в чашката

102
08-13-2014, 23:09
как се самоцитира
е тва е да си важна

тва разбира се ако е истина а то не е но хипотетично айде
загриженост и действие са различни неща

Andjyy
08-13-2014, 23:14
с теб не желая да имам никакви пререкания
съфорумничките ще наскачат

102
08-13-2014, 23:15
в случая сме съгласни че хипотетично ако има такова реално нещо ш повърне 2-3 пъти и ш са спре

Andjyy
08-13-2014, 23:16
точно така

NSavage
08-14-2014, 08:59
в случая сме съгласни че хипотетично ако има такова реално нещо ш повърне 2-3 пъти и ш са спре

Абе човек, изливам си душата тука...Онзи ден пред мен докато бяхме в скайп изпиха бутилката уиски и се натряскаха като свине. Определено не е първата и вероятно няма да е последната. Адски е глупаво аз, човек който не пие и не пуши да съм с момиче, което го прави от време на време но когато го прави е сериозно... Казах ѝ "Ако искаш да си с мен спираш цигарите и алкохола", тя ми каза, че е безсмислено, тъй като знае, че няма как да ги спре. Това, което ме учудва е, че го вижда за нещо съвсем нормално. Та той баща ѝ и купува цигари и алкохол...

Andjyy
08-14-2014, 09:26
Та той баща ѝ и купува цигари и алкохол...

Не се занимавай с нея.

draid
08-14-2014, 16:39
Абе човек, изливам си душата тука...Онзи ден пред мен докато бяхме в скайп изпиха бутилката уиски и се натряскаха като свине. Определено не е първата и вероятно няма да е последната. Адски е глупаво аз, човек който не пие и не пуши да съм с момиче, което го прави от време на време но когато го прави е сериозно... Казах ѝ "Ако искаш да си с мен спираш цигарите и алкохола", тя ми каза, че е безсмислено, тъй като знае, че няма как да ги спре.Това, което ме учудва е, че го вижда за нещо съвсем нормално. Та той баща ѝ и купува цигари и алкохол...

Е виж тогава няма какво да направиш, аз лично от моя гледна точка бих я зарязал да се унищожава, след като няма мозък в главата, а баща й заслужава една по дебела цепеница през ръцете.

yakuza_
08-14-2014, 16:47
пушачите имат един такъв, приятен дъх, напомнящ на иракчанка със сифилис, след мексиканско, а дрехите им миришат на цигански катун след скат оргия

galaxy29
08-14-2014, 17:01
пушачите имат един такъв, приятен дъх, напомнящ на иракчанка със сифилис, след мексиканско, а дрехите им миришат на цигански катун след скат оргия
ахахахха <3

NSavage
08-15-2014, 11:00
Е, проблема е решен. Спря да пуши трева и пие заради мен. Явно ѝ влияя добре :D

XtraBrite
08-15-2014, 11:15
Остави е не се занимавай с нея моята приятелка също пуши, но е на 19 години и винаги се съобразява с мене когато и кажа че не ми е приятно. Щом тази ПИКЛА не иска да се съобрази явно просто не и пука за теб или най-вече за самата нея не се занимавай с нея да не хлътниш много че после ти самият ще страдаш.