PDA

View Full Version : Поръчване на корейска козметика



minki
08-13-2014, 13:39
Здравейте :) От доста време искам да пробвам корейската козметика и сега съм се навила да си поръчам..обаче има един проблем нямам ПейПал . Разпитах всички мой роднини приятели и познати , но уви никой няма , даже някой не са и чували за това. Майка ми има дебитна карта , но тя е служебна и не мога да я използвам . Бях се навила да си изтегля карта , но като разбрах че струва 25лв се отказах. След толкова разпити и търсения накрая реших да се обърна към непознати хора , затова моля който може и иска да ми помогне да пише :) Сайта от който искам да поръчам е http://beautynetkorea.com/ и поръчката ми струва 50$ което е около 80лв. :) Знам че това което искам е много , но вече останах без избор . Ако някой се навие сериозно , да ми пише на лично съобщение за повече информация :)

Hayashi
08-13-2014, 20:23
Ако си над 18 както пише в профила, отиваш в банката и си отваряш сметка. За ученици и студенти е безплатно и няма такси. Картата я искаш да е Visa Electron или Mastercard, за да може да се ползва международно в интернет.

Изобщо не е чак такава занимавка каквато я изкарвах. Наскоро ходих да си сменям скопената карта за Mastercard и ми отне по-малко то 15 минути да си поръчам нова.

Между другото на beautynet са им изгодни цените, ако поръчваш нещо малко, но за по-голяма поръчка roseroseshop си струват повече. Поръчвала съм и от двата сайта.

minki
08-13-2014, 20:46
Работата е там че нямам годините за карта . На 17 съм :) (а относно годините в профила обикновено винаги пиша че съм по-голяма)

kaRamella
08-13-2014, 21:14
В ДСК правят карти и на лица под 18

th3on3andonly
08-13-2014, 22:20
Аз мога да ти помогна, ако не ти се занимава с ДСК. Пиши ЛС да се разберем.