PDA

View Full Version : защо майка ми не ме разбира?



lel
08-13-2014, 14:04
имам тъп проблем с майка си..имам чувството че не ме рабира все още мисли че съм дете
имам различни разбирания за тялото си..харесвам пиърсинг и флешове..но щом си направих стана трета световна а щом откажа да ги махна веднага казва на брат ми -.- вече съм тийнейджър и искам да оставам до поне 10 с приятели а тя ми казва че ще дойде да ме посреща -.- и още по зле е че ми се кара че слушам рок и метъл
дайте някакъв съвет моля :///

Chimairah
08-13-2014, 14:48
Не мога да ти кажа нищо, преди да ми кажеш на колко години си ? ...
Иначе браво за избора на музика :)

anonymous768631
08-14-2014, 00:47
Не бързай с похвалите. Какъв точно "рок и метъл" слушаш?

Маргаритка
08-14-2014, 09:31
Поднасяй й интересите си един по един, за да свиква с мисълта, че порастваш и да ги приема по-лесно. Зависи на колко години си, но донякъде я разбирам за пиърсингите и флешовете. Родителите винаги мислят доброто и ги е страх, че с изпъкващ външен вид няма да те приемат в обществото или че просто не е подходящо за ученик. А за вечерния час, говори с нея и покажи колко си зрял, покажи, че може да ти се има доверие. А и ако си над 14, надявам се не се бъркам, но часът ти си е до 22 по лична карта, може да го използваш като аргумнет, но все пак майка ти като настойник е човекът, който ще вземе решението в колко да се прибираш.

muhatacece
08-14-2014, 20:41
i oshte ne sme razbrali na kolko si, g-ca tiyneyjur ?
Podkrepqm tva s roka :D Ako se otnasq za neshto kato TDG, Imagine dragons i t.n . Ako ne e, da go duhash

tonique
08-17-2014, 19:10
тука само тежки металюги има :D :D

Getyourfreakon
08-17-2014, 19:29
Ще дойде да те посреща? Че тя знае ли къде се събираш ;д
Не и обръщай внимание, ще и омръзне.

DEPRE$$ED OCEAN
08-17-2014, 19:37
Бии и два шамара и ще те изрита от вас готово повече няма да ти досажда