PDA

View Full Version : Как да го направя ?



AtlantiZ
08-13-2014, 18:10
И така, решил съм да призная на момичето, че я харесвам, но мисля да започна като я поканя на среща. Тъй като тя сега е в чужбина според вас по-добре ли е да го направя през фейса, защото няма да я вида в близкия един месец, а аз не искам някой друг да ме изпревари. Искам да кажа, че не съм фен на това питане по сайтовете, защото излизам като пълно pussy. Но в случая дали да не изчакам и да й видя реакцията като я питам или да го карам през фейса и да се надявам да ми отговори или да не се направи на невидяла. Какво мислите ?

feel_me19
08-13-2014, 18:14
По-добре я покани като се видите на живо.

Маргаритка
08-13-2014, 18:57
не искам някой друг да ме изпревари.
Тя ако има хубаво мнение за теб, симпатии, ще излезе с теб дори и някой друг да я е поканил. Пък ако е решила да отказва, все ще измисли нещо.
И все пак съм на мнение да е поканиш не живо, много приятно впечатление прави в наши дни.

Chimairah
08-14-2014, 06:49
Определено я покани на живо... както каза Маргаритка, определено по-голямо впечатление ще й направиш.. а пък тя ако иска да излее теб и ако споделя твоите мисли и чувства, дори някой да те изпревари, тя пак ще приеме твоята покана и ще отхвърли неговата ... : )

RapExotic
08-14-2014, 08:58
Разбира се, че на живо. Не каза обаче в какви отношения сте с нея, от кога се познавате и дали е време да и признаваш чувства.