PDA

View Full Version : Не мога да свърша



sjohnson
08-14-2014, 09:22
Здравейте, пиша на по-вързастните, на по умните и на тези който не си правят шеги с положението на хората.
Имам един въпрос и той е : Когато правя секс с приятеля ми не усещам кога съм свършила. До преди време аз въобще не знаех, че свършвам , но той ми каза. Другият проблем е , че половината от времето в което правим секс аз не усещам , че ''влиза или излиза нещо'' Сега ще попитате колко сантиметра е - 22см. През времето в което усещам имам чувството , че ако той не свърши още 30 секунди ще свърша - е задържал е 15 мин заради мен , но пак не свършвам !! Когато мастурбирам клиторно пред лаптопа или ТВ - тогава свършвам !!!! Но когато ме лиже - не мога ... Казвали са ми, че не съм се отпускала достатъчно, което не е вярно... С този човек ако не се отпускам, незнам с кой ще мога ...
Надявам се , че съм дала достатъчно информация за да може някой който разбира повече да ми отгори, без глупавите, убиждащи коментари и 12 годишни разбирачи !!! Благодаря !!!

Aleksandra_93
08-14-2014, 09:49
До преди време аз въобще не знаех, че свършвам , но той ми каза.

:lol:

Aleksandra_93
08-14-2014, 09:50
щом успяваш сама, значи наистина е от това, че не си се отпуснала (не го осъзнаваш)
или просто не те възбужда достатъчно ддз

sjohnson
08-14-2014, 09:54
Всъщност съм го написала доста правилно - понеже не мога да видя , а пък и не усещам ... !!! Когато водехме този разговор, той ме попита как така не свършваш, като аз виждам и усещам , че свършваш... Тогава разбрах,че свършвам, но не знам че го правя... Не знам кое е смешното ...!!

Aleksandra_93
08-14-2014, 09:56
охх горката .. ако свършиш ще разбереш сама :)

sjohnson
08-14-2014, 10:20
аз се уверих в това , че свършвамм ... но НЕ УСЕщАМ НИщО ... Това което усещам докато мастурбирам к**иторно-- дори и подобно нещо не усещам по време на акта --- !!!

Ouroboros
08-14-2014, 10:21
До преди време аз въобще не знаех, че свършвам , но той ми каза.

Може да те лъже :D

Може би просто Не му е достатъчно дебел, не го правите в подходящи пози, не се възбуждаш, не се отпускаш... и тъй. А иначе той как разбира, че свършваш?

sjohnson
08-14-2014, 10:39
Със сигурност не ме лъже . За позите имам съмнението , че може да си прав !!
Вижда , усеща. Извинявам се за грубия език , но докато ме лиже вижда , че свършвам , но и вижда че не го усещам ....

sometimes_
08-14-2014, 11:01
Твоят приятел явно е голям "разбирач". Иска му се да свършваш...

sjohnson
08-14-2014, 11:20
Имам нужда от мъжко мнение... Бихте ли се сдухали ако дългогодишната ви приятелка не може да свърши както трябва , и ще се обвинявате ли че грешката е у вас при условие че не е ... Надявам се че ме разбрахте :Д

Ouroboros
08-14-2014, 15:01
Бихте ли се сдухали ако дългогодишната ви приятелка не може да свърши както трябва , и ще се обвинявате ли че грешката е у вас при условие че не е

Да.

pakostnica_18
08-14-2014, 15:39
http://vbox7.com/play:897e40b941

Slobbery
08-14-2014, 15:43
На мен също ми е много трудно да свършвам,сама се справям,но когато правя секс...не се получава..усещам,че идва момента и изведнъж си отминава...

RapExotic
08-14-2014, 17:17
Когато водехме този разговор, той ме попита как така не свършваш, като аз виждам и усещам , че свършваш... Тогава разбрах,че свършвам, но не знам че го правя...

Ти не свършваш. Ти просто се овлажняваш и той го смята за свършване. Ако достигнеш до оргазъм не би питала него или когото и да било друг.

sjohnson
08-14-2014, 19:28
не е само овлажняването , лекарят ми ми каза когато мислим че съм свършила да взема ''проба'' и когато я занесох той ми каза че съм свършила... такава е пробата !! Ако не бях съгурна и за това нямаше да питам !! Но благодаря все пак че не си като останалите само да правиш глупави коментари !!

sjohnson
08-14-2014, 19:30
На мен също ми е много трудно да свършвам,сама се справям,но когато правя секс...не се получава..усещам,че идва момента и изведнъж си отминава...


Точно това е й при мен !! Много правилно го каза , само че при мен е че свършвам а не го разбирам. Отначало не беше така , но сега стана !!

sjohnson
08-14-2014, 19:31
Да.

Защо като си сигурен че вината не е твоя... И какво да направя за да не се чувства така, освен да го лъжа че съм усетила като съм свършила , защото лъжата не е вариант при нас... ?

Ouroboros
08-15-2014, 11:54
Защо като си сигурен че вината не е твоя... И какво да направя за да не се чувства така, освен да го лъжа че съм усетила като съм свършила , защото лъжата не е вариант при нас... ?

Първо, уверете се, че когато той ти казва "Свършваш", наистина свършваш.

Ами защото - щом момичето може да свърши само, а с мен не би могла, вината може би, е отчасти в мен. Поне аз така бих разсъждавал.

DeHu
08-15-2014, 12:51
не е само овлажняването , лекарят ми ми каза когато мислим че съм свършила да взема ''проба'' и когато я занесох той ми каза че съм свършила... такава е пробата !! Ако не бях съгурна и за това нямаше да питам !! Но благодаря все пак че не си като останалите само да правиш глупави коментари !!
Мерси,сега вече е 100% ясно,че си трол.

dimitar_ak
08-15-2014, 13:13
Сега ще попитате колко сантиметра е - 22см :D

AliceSw
08-15-2014, 15:57
Мда, ти свършваш и не разбираш, и на него му е 22 см...

sjohnson
08-15-2014, 18:22
Абе хора какви са тези заяждания бе ?? Един ден и вие ще имате някой подобен проблем, защото и вие не сте перфектни и тогава ще видите колко е приятно да ви пишат подобни неща !!!! Спрете и се дръжте като големи хора , защото сте смешни и явно имате някой друг комплекс който трябва да избиете върху другите хора !!

snatural
08-15-2014, 18:52
Свършването е равно на удоволствие. Щом няма удоволствие значи не си свършила. При положение, че знаеш какво е да изпиташ оргазъм се чудя как може да му вярваш. Все едно ти да му кажеш, че не е свършил след като е напълнил презерватива.

galaxy29
08-15-2014, 19:45
слабоумните не свършват

sjohnson
08-15-2014, 19:50
Не, не явно не съм го написала като хората. Аз изпитвам страшно удоволствие докато правим секс. Той ми запушва устата защото съседите ни чуват. За това няма спор. Но когато дойде времето/усещането че свършвам, то отминава и не се връща... Какво ли не са ми предлагали да правим за да видим дали тогава ще се промени нещо , ама не и не . Идва и си отминава...
Дали някога ще се промени , поне това искам да знам , но няма кой да ми каже.. ще пробвам с врачка, толкова съм отчаяна вече... и не само аз !!! Благодаря ти

sjohnson
08-15-2014, 19:51
слабоумните не свършват

Значи ти никога няма да можеш да го направиш... или ако казваш, че можеш ЛЪЖЕШ. Комплексар/ка !!!!

victoriassecret1
08-16-2014, 06:30
Как му се вика на тоя доктор къде зима проби от свършванията, че ме заинтригува?

Ouroboros
08-16-2014, 13:19
Как му се вика на тоя доктор къде зима проби от свършванията, че ме заинтригува?

Оргазмолог.

sjohnson, имах лееки наченки да ти вярвам, но щом намеси доктора, съседите и най-вече врачката, ти пролича максимално.

LadyDi
08-16-2014, 13:33
sjohnson, престани да репортваш, че те обиждат в една очеизвадно фейк тема.