PDA

View Full Version : Въпрос към хомофобите



KumchoValcho
08-15-2014, 18:09
Кофти ли ви е, че до 10 години в САЩ и целия ЕС ще е узаконен брака между педали и осиновяването на деца и няма да може с пръст да ги докоснете без да ви осъдят за дискриминация, и вие нищо не можете да направите, освен да емигрирате в Русия 8-)

yakuza_
08-15-2014, 18:13
Не вярвам това да стане нито във всички щати, нито в цяла Европа. Представям си как Тексас го прави ... Или балканските държави... За това нещо може да мечтае само Карбовски на по чашка с мангали травестити.

KumchoValcho
08-15-2014, 18:15
За 10 години няма да се учудя ако и в Русия е узаконено 8-)

ina7
08-15-2014, 18:16
На мен много ми харесва, така ще мога да си осиновя дете с любовта на живота ми и ще се оженя за нея

yakuza_
08-15-2014, 18:21
На мен много ми харесва, така ще мога да си осиновя дете с любовта на живота ми и ще се оженя за нея

а ми беше казала, че не си такава ...

yakuza_
08-15-2014, 18:22
За 10 години няма да се учудя ако и в Русия е узаконено 8-)

10 години за държава, не са толкова дълъг период

ina7
08-15-2014, 18:29
а ми беше казала, че не си такава ...

ти не ме обичаш достатъчно и трябва да предприема драстични мерки

yakuza_
08-15-2014, 18:44
ти първа ме отблъсна ;/ аз бях готов на всичко за връзката ни

ina7
08-15-2014, 18:51
лъжеш, гадняр, не се прави пред хората на голям мъж

Rakshy
08-15-2014, 19:04
Ако направят гето за мангалите ще преглътна педалите.

yakuza_
08-15-2014, 19:06
лъжеш, гадняр, не се прави пред хората на голям мъж

ти първа ме отхвърли заради факта, че не нося анцузи и къси гащи тип "не, това не са боксерките ми" :(

Fisherman
08-15-2014, 19:20
това ще е сигурен знак за края на човешкия род

KumchoValcho
08-15-2014, 19:25
това ще е сигурен знак за края на човешкия род

ма ходи си в русия бе, кой те спира 8-)

Mary_Jane_69
08-15-2014, 19:30
мангали травестити.

ваобразявам са като жина

KumchoValcho
08-15-2014, 19:40
ваобразявам са като жина

8-) това е смешно 8-)

EinGutesKind
08-15-2014, 19:41
Бракът само убива любовта :cool:

yakuza_
08-15-2014, 19:43
Бракът само убива любовта :cool:

Елтън Джон не мисли така

EinGutesKind
08-15-2014, 19:46
Елтън Джон не мисли така

Много хора не мислят, докато не се прецакат :(

Mary_Jane_69
08-15-2014, 19:56
8-) това е смешно 8-)

цитат е

ina7
08-15-2014, 20:34
ти първа ме отхвърли заради факта, че не нося анцузи и къси гащи тип "не, това не са боксерките ми" :(

може и да не ми харесва факта, че не го правиш, но не значи, че съм те отблъснала. Всяка любов се нуждае от компромиси :oops: :*

yakuza_
08-15-2014, 21:14
може и да не ми харесва факта, че не го правиш, но не значи, че съм те отблъснала. Всяка любов се нуждае от компромиси :oops: :*

добре и аз ще направя 1 когато му дойде времето :oops:

Aleksandra_93
08-15-2014, 21:42
Е Вълчо нали не беше педераст уж?Баси, как лети времето!

KumchoValcho
08-16-2014, 05:01
цитат е

знам

an7raks
08-16-2014, 08:58
Мдаа... мнозинството трябва да се махне, щото малцинството така казва...
От къде знаеш, че след 10 години няма да се основе държава Педеристан и да ви изселим всички там да си правите каквото искате?

Auriss
08-16-2014, 09:20
мнозинство ? :lol:

http://www.pewresearch.org/files/2013/12/FT_europe-homosexuality-views.png

От тия 51% "мнозинство" у нас, колко ли са неграмотните, мангалите и дъртите комунисти :( ?

an7raks
08-16-2014, 09:25
53% са, ама май не можеш и да смяташ.. Това колко си грамотен, какво общо има с това дали те кефи идеята педали да отглеждат деца?

Fisherman
08-16-2014, 09:33
ма ходи си в русия бе, кой те спира 8-)

ти педал ли си?

Auriss
08-16-2014, 09:37
ред отгоре съм погледнал, ще го преживееш
има общо дотолкова, доколкото не ти е проблем да изглеждаш като неосъзнат лумпен с психични отклонения, ама поне си имаш убеждения - радвай им се там. Но недей се сили да обясняваш, че 'сички са ти на акъла, 'щото аз такива като теб не познавам, а не е като под похлупак да са ме отглеждали.
А педалите нищо не ги спира да си намерят двойка лесбийки и да си осиновят деца, ама нейсе. much brains

an7raks
08-16-2014, 09:46
Пхахах, аз, пък, не познавам такива, които да са твърдо За отглеждането на деца от педали...
Хубаво би било да се въздържаш от определения, хомо! ;)
едит: и, както и да погледнеш, 53% са повече от 47%...

ina7
08-16-2014, 09:47
Netherlands, here I come!

anonymous895156
08-16-2014, 10:03
Пхахах, аз, пък, не познавам такива, които да са твърдо За отглеждането на деца от педали...
Хубаво би било да се въздържаш от определения, хомо! ;)
едит: и, както и да погледнеш, 53% са повече от 47%...

като умрат пенсиите и другите раснали през комунизмо, разликата бързо ще се обърне и ще достигне тази в нормалните европейски държави
това е един от проблемите на демокрацията - мнозинството може да гласува това да ограничи правата на дадени социални или етнически групи и уж ще бъде в правото си да го извърши, защото така било редно. да, ама не, тълкуваш нещата буквално
ако повечето българи са на мнение, че трябва да се кастрират циганите или да им се забрани да се женят за българки, това значи ли, че трябва да се въведе подобен извратен закон? не и ако не искаме да попаднем в международна изолация и да станем северна корея на балканите
като държава от европейския съюз сме длъжни да изповядваме и постепенно приемаме ценностите на западния свят, основните от които толерантност и зачитане на човешките права. днешните млади у нас са закърмени с тези ценности. всеки има право да вярва в това, което му допада, и да бъде такъв, какъвто е, стига привидно да не вреди и дискриминира никого. може дори да е религиозна консерва. ма на балканджиите традиционалисти това не им стига, те не просто искат да са свободни да са си вътрешно православни (ЛОЛ) хомофоби, ксенофоби, расисти и прочие, те искат целият свят да се нагоди според техните архаични дори за 20-ти век възгледи. е, не става така :)
поговорката за кучетата и кервана важи в пълна сила в този случай

KumchoValcho
08-16-2014, 10:06
като умрат пенсиите и другите раснали през комунизмо, разликата бързо ще се обърне и ще достигне тази в нормалните европейски държави
това е един от проблемите на демокрацията - мнозинството може да гласува това да ограничи правата на дадени социални или етнически групи и уж ще бъде в правото си да го извърши, защото така било редно. да, ама не, тълкуваш нещата буквално
ако повечето българи са на мнение, че трябва да се кастрират циганите или да им се забрани да се женят за българки, това значи ли, че трябва да се въведе подобен извратен закон? не и ако не искаме да попаднем в международна изолация и да станем северна корея на балканите
като държава от европейския съюз сме длъжни да изповядваме и постепенно приемаме ценностите на западния свят, основните от които толерантност и зачитане на човешките права. днешните млади у нас са закърмени с тези ценности. всеки има право да вярва в това, което му допада, и да бъде такъв, какъвто е, стига привидно да не вреди и дискриминира никого. може дори да е религиозна консерва. ма на балканджиите традиционалисти това не им стига, те не просто искат да са свободни да са си вътрешно православни (ЛОЛ) хомофоби, ксенофоби, расисти и прочие, те искат целият свят да се нагоди според техните архаични дори за 20-ти век възгледи. е, не става така :)
поговорката за кучетата и кервана важи в пълна сила в този случай
така, така 8-)

KumchoValcho
08-16-2014, 10:07
ти педал ли си?
престани да ми досаждаш, няма да те наеба 8-)

an7raks
08-16-2014, 10:11
като умрат пенсиите и другите раснали през комунизмо, разликата бързо ще се обърне и ще достигне тази в нормалните европейски държави
това е един от проблемите на демокрацията - мнозинството може да гласува това да ограничи правата на дадени социални или етнически групи и уж ще бъде в правото си да го извърши, защото така било редно. да, ама не, тълкуваш нещата буквално
ако повечето българи са на мнение, че трябва да се кастрират циганите или да им се забрани да се женят за българки, това значи ли, че трябва да се въведе подобен извратен закон? не и ако не искаме да попаднем в международна изолация и да станем северна корея на балканите
като държава от европейския съюз сме длъжни да изповядваме и постепенно приемаме ценностите на западния свят, основните от които толерантност и зачитане на човешките права. днешните млади у нас са закърмени с тези ценности. всеки има право да вярва в това, което му допада, и да бъде такъв, какъвто е, стига привидно да не вреди и дискриминира никого. може дори да е религиозна консерва. ма на балканджиите традиционалисти това не им стига, те не просто искат да са свободни да са си вътрешно православни (ЛОЛ) хомофоби, ксенофоби, расисти и прочие, те искат целият свят да се нагоди според техните архаични дори за 20-ти век възгледи. е, не става така :)
поговорката за кучетата и кервана важи в пълна сила в този случай
Ами, защо на педалите не им стига да са вътрешно обратни, ами трябва и деца да осиновяват?

Auriss
08-16-2014, 10:12
Пхахах, аз, пък, не познавам такива, които да са твърдо За отглеждането на деца от педали...
Хубаво би било да се въздържаш от определения, хомо!
Това ли, само ти подхранва надеждата че не, си безкрайно спрял, - възможността, дай боже да, съм хомосексуален че иначе, как ще го проумееш че не ми, дреме кой къде си ръга фалоса.

an7raks
08-16-2014, 10:15
Явно ти си спрелия, че не схващаш, че още от началото говоря за правото им да осиновяват деца, а не за правото да си орат задниците...

anonymous895156
08-16-2014, 10:17
Ами, защо на педалите не им стига да са вътрешно обратни, ами трябва и деца да осиновяват?

Ти съгласен ли си да си вътрешно хетеро и да не отглеждаш деца? А ако мнозинството бяха хомосексуални?
освен това, опитът от западните страни, където на лгбт домакинствата е позволено да отглеждат деца, показва, че те нямат никакви отклонения спрямо другите си връстници. учените също не констатират някакви проблеми с децата. даже хомосексуалните родители on average са по-грижовни от другите заради многобройните изисквания към тях и могат да осигурят по-охолен живот (съответно и образование и професионална реализация) от средностатистическа хетеро двойка, защото средният доход на лгбт домакинство в САЩ е 104 000 долара годишно, е на хетеро двойка - 80 000

Auriss
08-16-2014, 10:24
Явно ти си спрелия, че не схващаш, че още от началото говоря за правото им да осиновяват деца, а не за правото да си орат задниците...

някой като се държи инфантилно докато ти отговаря би трябвало да се замислиш що го прави

освен ако действително нямаш намерението да ме убедиш, че това къде си ръгаш пишката трябва да е определящо за гражданските ти права

// митко стига му отговаря сериозно че ме дразниш и ще те наритам

anonymous895156
08-16-2014, 10:28
// митко стига му отговаря сериозно че ме дразниш и ще те наритам

нз още имам надежда за него
или пък не

EinGutesKind
08-16-2014, 10:44
По-добре педали да могат да осиновяват деца и да им дават някакво бъдеще, отколкото да растат по сиропиталищата и после по затворите ...

Auriss
08-16-2014, 11:21
ма ти не разбираш - те педалите само чакат да осиновят някое 5-годишно, че да правят оргия с него и пудела си

Fisherman
08-16-2014, 11:36
престани да ми досаждаш, няма да те наеба 8-)

просто не е нормално за момче да защитава хомосексуализма,освен ако не си педал

diksi
08-16-2014, 15:27
нес1мс1гласен

DarkTemplar
08-16-2014, 18:16
престани да ми досаждаш, няма да те наеба 8-)
разби му сърцето...

tori
08-16-2014, 21:20
По-добре педали да могат да осиновяват деца и да им дават някакво бъдеще, отколкото да растат по сиропиталищата и после по затворите ...
Рядко съм съгласна с теб, но тоя път подкрепям на 1000 процента.

EinGutesKind
08-16-2014, 21:33
просто не е нормално за момче да защитава хомосексуализма,освен ако не си педал
А може просто да не е тесногръд идиот.

SHPAIdURmeN
08-16-2014, 22:57
ваобразявам са като жина


https://www.youtube.com/watch?v=A0Ve0qZwZA8 :razz: . Поздрав за всички хора със името Симеон :lol:


По-темата:
Да си имат пълни права нямам проблем със това, само че е прекалено да си имат паради и подобни глупости, другите имат ли си паради да покажат, че са асексуални или би/хетеросексуален, не. Ама то жена иди я разбери.(затова имаше един виц :D)
+ и да не говорят много за своята хомосексуалност пред деца или тийнейджъри или да се налагат, както прави религията.

Oтносно вицът :
Какъв е този шум на улицата, Джон?
- Гей парад, сър.
- И какво искат?
- Еднополова любов, сър.
- И кой им забранява, Джон?
- Никой, сър.
- Тогава защо крещят?
- Жени, понякога не ги разбираш, сър. . .

Chimairah
08-17-2014, 08:37
това ще е сигурен знак за края на човешкия род
+

tori
08-17-2014, 09:06
Какъв е този шум на улицата, Джон?
- Гей парад, сър.
- И какво искат?
- Еднополова любов, сър.
- И кой им забранява, Джон?
- Никой, сър.
- Тогава защо крещят?
- Жени, понякога не ги разбираш, сър. . .[/B]
Аз го знам „Педерасти, сър.“

Auriss
08-17-2014, 11:21
тл дв

руският народ; https://www.youtube.com/watch?v=Mq0hV4yic4U 80% подрепа за тези индивиди сред руското население

SHPAIdURmeN
08-17-2014, 12:03
Аз го знам „Педерасти, сър.“

Айде за да не обидим жените, педeрасти да е :D
#vsemietaq #yolo #swEg