PDA

View Full Version : Кажете си мнението !!



sjohnson
08-15-2014, 19:00
Разбира се никой от вас няма да подкрепи идеята, момиче/момче да прави секс на 12 години (надявам се).
Какво ви е мнението за девствеността? На колко години мислите, че е Съвсем нормално момиче/момче да го направи. Какво ви е мнението за късния сексуален живот ''за прекаленото пазене за идеалния принц/принцеса'' ?

п.с МОЛЯ ГОЛЕМИТЕ "РАЗБИРАЧИ" , ТЕЗИ КОЙТО НЯМА ДА НАПИШАТ НИщО СМИСЛЕНО ПО ТЕМАТА И ТЕЗИ КОЙТО САМО ИСКАТ ДА СЕ ЗАЯЖДАТ И ОБИЖДАТ ДА НЕ ГО ПРАВЯТ ЗАщОТО НЯМА ДА ЗАСЕГНАТ АБСОЛюТНО НИКОГО.
ВИЕ СТЕ СМЕШНИ КОМПЛЕКСАРИ !!!

OMGOMG
08-15-2014, 19:08
Както е тръгнало скоро 5-6 годишни ще питат бременна ли съм .... :/

sjohnson
08-15-2014, 19:11
И аз съм почти на това мнение... Но отговори на всички въпроси. Точно ти може да си полезен/а на някого !!

draid
08-15-2014, 20:10
Девствеността е само дума без общо взето никакво значение. Като цяло ако един уравновесен човек на необходимата възраст прави секс за първи път, то той не се променя особено.

Aleksandra_93
08-15-2014, 20:25
12,5/13 max

надявам се да бях полезна на някого :)

zoyex
08-15-2014, 20:44
Няма смисъл нито от прекаленото пазене, нито от това да се започва от рано да се води сексуален живот. Девствеността е тема, която се обсъжда прекалено много струва ми се тези дни и то най-вече от деца...и да се обсъжда и да не, всеки пак ще се ебе от когато намери за добре..смешно е по какъв начин се "философства" за всичко това, а това е най-нормалното нещо на този свят...като си правите сандвичи що не го обсъждате така, а ?

Ouroboros
08-16-2014, 13:23
Според мен нито ранното, нито късното първо чукане е правилно. 16-17 години ЗА МЕН е нормално за първи път, стига двойката да има нужното сексуално образование и култура.

Colouring
08-16-2014, 14:24
Ако трябва да говорим в числа, то не по-рано от 16, поне по мое мнение. Но все пак зависи. Един 16-годишен младеж може да има повече знания от някой 18-годишен по темата, но вторият да го прави под път и над път. Не мисля, че трябва да слагаме девствеността на пиедестал като символ на непорочност, нито пък да се срамуваме от нея. Когато - тогава, както са казали. Аз лично не я имам за голяма философия и не мисля, че трябва да чакаш "най-подходящия", защото такъв може и да не дойде. Ако ти се прави секс, познавате се и имаш доверие на човека до теб - правете го и се пазете.

RapExotic
08-16-2014, 15:28
Този въпрос е толкова банален, колкото и въпроса "бременна ли съм" след рисков полов акт. Девствеността е нещо, което се губи веднъж в живота, така че не е нужно да си я даваш на първия, който ти предложи. От друга страна пък и чакането на принца на бял кон/принцесата на моя живот е също толкова глупаво занимание. Когато намериш подходящ партньор, който виждаш, че те харесва и има сексуално привличане между вас, тогава е подходящия момент да му се отдадеш. За години не може да се каже конкретно, по-скоро е до това колко си пораснал психически и дали осъзнаваш действията си. При някой може това да е на 15, при други на 17-18-19 и т.н..

gersinkaa
08-16-2014, 16:20
Честно казано нормалната възраст не е число. Когато се почувства готова тогава го прави. НО... не мисля, че едно момиче на 13 ще може да разбере какво всъщност трябва да изпита от секса. Почти на 17 съм, избързах, направих го на 15 и едва сега долу горе разбирам какво всъщност е трябвало да изпитам. Но въпреки всичко дори сега не се чувствам достатъчно готова да продължа да го практикувам. Много е объркващо.

Novsymmmmm
08-16-2014, 21:47
Ако ти харесва момичето/момчето да.. ам примерно гледам едно момиче от кварта така, симпатично, скромно, ако я погледнеш ще кажеш тази е девица, ам като се хвана с най-големия боклук който може да познавате и си я мандръса на ляво на дясно е това нормално ли е? Всеки втори да знае къде са те "ебали" а да нямаш още 10-ти клас... мисля,че секса не е лошо и да го направиш на 15г..ам да го правиш и то на показ и да те разправят на ляво на дясно..

SimsonS50
08-19-2014, 16:49
13-15г. са перфектните години за започване на полов живот.

baby_baby
08-20-2014, 16:26
Аз мисля че е нормално да се прави секс от 17 г няма определени години за това но само да не е на 12-13-14