PDA

View Full Version : Стягане



lady6
08-15-2014, 23:24
Здравейте :) Аз спортувам от това лято тъй като се боря с целулита , а и искам да стегна бедра , дупе и да премахна корем. В началото започнах с бягане , после спрях заради болки в краката. Сега карам колело , спринтове , скачам на въже , изкачвам стълби , правя клекове , които доскоро не правих правилно , напади и упражнения. Виждам много малък ефект и се разочаровам. Не съм на диета , защото не искам да отслабвам , намалила съм сладкото и пия по 1,5 литра вода.Мнения как мога да се стегна и то най-много дупето? Благодаря предварително :)

Novsymmmmm
08-15-2014, 23:46
За дупето прави клекове- Все пак си момиче прави първоначално със собствено тегло, 10-15-20 повторения..и с всяка тренировка увеличавай бройката( с 1-2 ) За месец ако си постоянна ще има ефект.. Като свикнеш със самото упражнение (щото каза,че не си го правила правилно до скоро) Започни с някакъв лост на гърба(или раница пълна с нещо)..

Скачай на едно място (като колената ги прибираш към тялото-като отскочиш на горе) - 10 Повторения на серия г.д..

В легнало положение, ръцете под дупето прибрани краката стягаш ги и започваш да повдигаш и след това не ги отпускай до земята, ами на 5-10 см във въздуха и пак вдигаш нагоре... по 8-10 поторения на серия- Това упражнение освен за Долната част на Корема, стяга и краката и също има някакъв ефект в/у дупето защото при изпълнението на Упражнението то е постоянно в напрежение.

Rakshy
08-16-2014, 01:19
Здравейте :) Аз спортувам от това лято тъй като се боря с целулита , а и искам да стегна бедра , дупе и да премахна корем. В началото започнах с бягане , после спрях заради болки в краката. Сега карам колело , спринтове , скачам на въже , изкачвам стълби , правя клекове , които доскоро не правих правилно , напади и упражнения. Виждам много малък ефект и се разочаровам. Не съм на диета , защото не искам да отслабвам , намалила съм сладкото и пия по 1,5 литра вода.Мнения как мога да се стегна и то най-много дупето? Благодаря предварително :)

Изчисти си целите. Кажи ми к'во имаш предвид под стягане.Не за друго, но повечето хора като кажат, че искат да си стегнат дадени части обикновено искат да свалят точно там, което няма как да стане, но все пак. Тъ, не искаш да свалиш килограми, но искаш да си стегнеш тялото. Доста време ще ти отнеме, за да си трансформираш тялото. Не става за 2 месеца лятото...

BonnieandClyde666
08-16-2014, 09:02
Докато си тренирам и някаква се изцепва: "Аз не тренирам да стана яка, а само да не ми се тресе това-онова".
Та, пак ви казвам ако се погледнете отстрани на какво мязате, ше ви се отще да сте живи!

RapExotic
08-16-2014, 15:43
Не съм на диета , защото не искам да отслабвам , намалила съм сладкото и пия по 1,5 литра вода.

Диетата не винаги е за отслабване. Има диети и за покачване на маса.

Ако ядеш много мазнини, пържено и тлъсто забрави да се отървеш от целулита. Яж повече протеин, плодове, зеленчуци и минимум 2л. течности на ден. Прави упражненията правилно, като ги редувай (не всеки ден едно и също) и след време ще видиш резултата. Няма как да стане за седмица или две, трябва постоянство.

Andjyy
08-16-2014, 20:03
Та, пак ви казвам ако се погледнете отстрани на какво мязате, ше ви се отще да сте живи!

Oт злоба се възмъжава,не се ли притесняваш

102
08-17-2014, 07:09
Oт злоба се възмъжава,не се ли притесняваш

xaaxxaxxaxaxa ooooo aeeaeaaeeeaea gaxxagxaggaxxah

snatural
08-17-2014, 14:12
няма как да се стегнеш без хранителен режим. Или поне ще стане мнооого по- бавно. Според мен не спирай бягането. Нормално е да те заболят краката в началото от неправилното бягане и натоварване. Но също така гледай да не се претоварваш.