PDA

View Full Version : Готова съм за първия път ,но има един проблем



lesss
08-16-2014, 00:48
На 16 съм с приятелят ми мислим за първия път , но и двамата не сме го правили. Въпросът ми е към момичетата ... искам да споделят за своето мнение относно чувството от първия път и дали е имало болка. Също така четох ,че момичето винаги трябва да е влажно, ще може ли някой да ми обясни малко по-подробно какво означава това?
Благодаря предварително ! :)

pandabear
08-16-2014, 03:54
означава, че момчето ти трябва да е легендарен овлажнител

zoyex
08-16-2014, 08:27
Когато си възбудена се овлажняваш отдолу т.е приятелят ти трябва да те възбуди достатъчно. Но според мен е задължително и да имате лубрикант под ръка. Болката при мен лично беше доста, това не означава, че и при теб ще е, но и да я има в по-големи количества не се шашкай..просто я изтърпи. Иначе чувството от първият път...по- скоро бих казала шок..може би. Шок от чувството (при мен в случая беше от болката, но очаквах, че е чак толкова ) Не искам да те плаша, а да ти кажа да си подготвена за всичко, въпреки, че всеки е различен. При някои има много болка, при други по-малко, при някои има кръв, при други-не. Но забрави за тази работа, че първият ти път ще е уникален и като във филм :D Поемаш го веднъж целия и от там нататък ти трябва време да му свикнеш, т.е практика и много секс. След това всичко ще се нареди . Успех :D

Novsymmmmm
08-16-2014, 21:52
Ако е внимателен и подхожда нежно, няма какво да се страхуваш...

baby_baby
08-21-2014, 12:35
При всеки е различно

При мен повече ме болеше и имаше малко кръв

feel_me19
08-21-2014, 12:48
Ние няма как да ти кажем дали първият ти път ще бъде хубав и без болка. При всеки е различно... Мен нито ме болеше, нито имаше кръв. При други е обратното. Не се шашкай. Ако обичаш момчето, просто се отпусни и това е. Успех! :)