PDA

View Full Version : как да си го избия от главата



noname9497
08-16-2014, 20:35
Здравейте. Не знам как да започна както всички млади и аз страдам от любов :D Да разкажа накратко запознах се с едно момче покрай една моя приятелка, с него сме от различни градове след като се запознахме той ме добави в фб, започна да ми пише, както и да е след известно време ми поиска номера започнахме да говорим по телефона всеки ден. Някъде след 1 месец той каза че има чувства към мен и иска да бъдем заедно, казваше че аз сам го променила. Преди излизал всяка вечер по заведения, дискотеки, но след като започнахме да говорим беше вкъщи не излизаше почти никъде (поне така ми казваше). Приятелите му знаеха за мене, родителите му също бяхме като гаджета 2 месеца бяхме добре, обаче един ден се скарахме жестоко какви ли думи не ми каза, като се сетя за тях още ме боли. Доста време не си говорехме, мислех си че е приключило всичко между нас обаче един ден неочаквано той ми писа, започнахме пак да си говорим. Много добре знаеше че имам чувства към него,знаеше и каквото да ми каже аз винаги ще му простя, започна понякога да ме обижда, да ми се присмива, ако 1 ден ми звънеше после чак след седмица се сещаше за мен, говореше ми за други момичета, доста се промени. Знаех че вече не го интересувам обаче не можех без да чуя гласа му, пропилях си времето с такъв човек 9 месеца го търпях напразно. Знам че трябва да го забравя, но не мога не издържам без него. Съжалявам за темата сигурно има много такива, но трябваше да го излея най-накрая и да потърся съвет. :)

FemaleEyes
08-16-2014, 21:20
Много кофти е постъпил с теб. Хората биха ти казали "забрави го" въпреки че не те разбират. И все пак въпроса ти е как да си го избиеш от главата. Може да се занимаваш с нещо като да ходиш на фитнес и такива неща. Не е нужно постоянно да мислиш за него.

RapExotic
08-17-2014, 15:02
Започни да излизаш с други момчета. Ще видиш, че има хора, които биха се държали по-добре с теб.

karennina
08-18-2014, 14:13
Хм,много лесно...Просто не се опитвай да си го "избиеш" от главата. Историята ти ми е страшно позната. :) Мен ме разиграваха цели 2 години. Колкото повече се опитвах да го забравя,толкова повече място заемаше в главата ми. Затова се остави по течението. Все някога сама ще го "забравиш"и ще осъзнаеш,че просто няма смисъл да опитваш повече и ще продължиш напред. С малко късмет ще тръгнеш с братовчед му *le me*

Ronney
08-18-2014, 14:27
Ще го кажа с една дума : Той е някакъв боклук дето си играе с чувствата ти . Забрави го , не си заслужава да се занимаваш с човек ,който ще те обижда като някакъв див селянин всеки пък когато се скарате . Колкото и да боли за всеки влак си има пътници !
Късмет миличка ! (hug)

noname9497
08-18-2014, 16:04
Благодаря ви :) Ще бъде трудно, но ще го забравя. Все пак няма незабравими хора. Не трябва да му позволя да се връща при мен, когато си иска.