PDA

View Full Version : Проблем че :(



mnocham
08-17-2014, 01:32
Здравейте имам проблем с бързото свършване.Така значи приятелката ми казва че усещането без презерватив е по различно и е много по яко от колкото с презерватив и имам проблем с това че без презерватив свършвам бързо а с презерватив мога да свърша когато искам в смисъл мога да правя секс с нея и 2часа ако искам и съм с презерватив.....обаче без презерватив свършвам бързо ...искам да я задоволя напълно като го правим без но незнам защо свършвам бързо а с презерватив нямам проблем .Някой има ли идея защо е така и евентуално как да го оправя или към какав специалист да се обърна уролог или сексолог. Мерси предварително...малко объркано го написах ама вече ми се спи много и затова се извинявам , надявам се да ме разберете и да разберете какав точно е проблема.
П.с дам забравих да споделя че освен че нямам проблем с свършването с презерватив приятелката ми свършва всеки път даже по няколко пъти но все пак настоява да е без презерватив а аз страшно се притеснявам че като свърша бързо няма да е задоволена.

fifince93
08-17-2014, 08:38
Нямаш никакъв проблем, всичко ти е наред. Това, че свършваш по-бързо не е здравословен проблем. 90% да не кажа и 100% от момчетата свършват бързо при полов акт без презерватив. Напълно нормално си е, защото чувството е много по-силно. А колкото до това да държиш повече: Всичко е на психична основа. Мисли си за други неща не си мисли за самия акт и може и да ти се получи да държиш по-дълго време. Друг вариант е след като свършиш веднъж да повторите акта, тогава би трябвало да трае повече. Успех :)

Rabalka
08-17-2014, 11:45
Кажи и парво да те изпразни с свирка и после секса и ште видиш че няма да имаш тоя проблем

gogo4o4o
08-17-2014, 12:58
Кажи и парво да те изпразни с свирка и после секса и ште видиш че няма да имаш тоя проблем

+1

RapExotic
08-17-2014, 15:09
Кажи и първо да те изпразни със свирка и после секса и ще видиш, че няма да имаш тоя проблем.

Аха, ама тогава ще има друг проблем - с ерекцията.

baby_baby
08-17-2014, 16:02
Щом не можеш да се контролираш не го правете без презерватив защото може да стане гаф

CookieJoKey
08-17-2014, 20:56
без презерватив
. . .После като забременее. . .

draid
08-17-2014, 22:15
Аха, ама тогава ще има друг проблем - с ерекцията.

Не само това, аз лично след като свърша не бих тръгнал да правя секс без отново, освен ако не съм много сигурен точно в кой ден от месеца е или не взема някакви хапове.

Wikzinka
08-18-2014, 15:13
Тя хубаво иска без презерватив, а майка иска ли да бъде ? Изобщо не я слушай какво иска и се пазете. Както казваш, че без презерватив свършваш бързо да не се налага хапченца да пие после и по лекари да ходите.