PDA

View Full Version : Как да го забравя ?! ...



ivetaGeg
08-17-2014, 09:31
Здравейте :)) .. Искам да ви помоля за някакъв съвет, защото не мога да си го избия от главата .. Такам .. значи преди няколко месеца бях с едно момче с което така да го нарека се занимавахме супер много време преди да тръгнем... бяхме заедно и изведнъж се скарахме ей така без причина ..след това поздравявахме се, пишехме си приятелски, бях го забравила незнайно как ... просто спрях да мисля за него ..... минаха 1-2 месеца и той ми писа .. отново искаше да излезем, искаше да оправи нещата, обаче аз се отдръпнах и му казах, че няма да го чакам той да се сети за мен, за да бъдем заедно и се скарахме .. първите няколко дни ми беше се тая просто, защото не осъзнавах колко тъпо съм постъпила .. след това запознах да осъзнавам колко тъпо нещо съм направила и вече няколко месеца не ми излиза от главата .. просто не мога да си го избия от главата .. ще ми кажете занимавай се с нещо, е да правя го спортувам всеки ден, излизам ...... обаче всичко опира до него .. винаги

tigity
08-17-2014, 13:42
Сгрешила си ///..мисля че ако толкова ти липсва сега е твой ред да го потърсиш :)

Arincexmwah
08-17-2014, 17:18
Това е като да оцениш нещо, което си имала.. но малко късно. Ъм или се опитай да си върнете приятелството .. или продължавай със спорта :D