PDA

View Full Version : Не го обичам



Nadya_Markowa
08-17-2014, 18:23
Здравейте, казвам се Надя на 19! Хора не знам вече какво да правя...имам си гадже, но вече не го обичам..знам че звучи малко детинско и проблемът е там и че не знам как да му кажа, че не искам да бъде повече с него. Сега съм влюбена в братовчеда му и то адски много! А няма как да знам той дали ме харесва всичко това ме изгаря отвътре!

kalpazanka
08-17-2014, 18:55
Не е важно дали братовчед му те харесва или не. Светът не започва и не свършва с него.
Обаче губиш СВОЕТО време, губиш и времето на гаджето ти. Изправи се срещу него, кажи му, че искаш да се разделяте, пък се ориентирай към момък, който /по възможност/ да не е роднински свързан със сегашния, че картинката изглежда леко грозна отстрани.

tori
08-17-2014, 19:30
Не разбирам от какво те е страх. Хващаш си топките и го зарязваш, нужно ли е да залъгваш себе си, него и хората около вас, че го обичаш? Нужно ли е да хвърляш време и енергия в Черна дупка, която повече няма да бъде запълнена? Разделете се по приятелски и не му казвай, че харесваш тоя и оня, запази го за себе си просто и гледай да не се занимаваш с братовчеда.

s0b1esk1
08-17-2014, 20:07
не се пуска клона преди да си хванала другия, нали? хахаха

lamer4e7o
08-17-2014, 23:03
Bitch.

RapExotic
08-18-2014, 15:09
После да не се върнеш с тема "Как да си го върна?", съжалявайки че си го напуснала, а пък с другия не е станало .. Човек мисли за тези неща чак, когато вече е късно.