PDA

View Full Version : На 14 съм и правя секс!(с едно момче) Нормално ли е за тази възраст вече?



buba137
08-17-2014, 21:25
Тъй като от доста време искахме с момчето да го правим..го направихме,а след това и още няколко пъти!Задължително с презерватив! Аз съм на 14 той е една година по-голям от мен! Според вас нормално ли е горе-долу това? Той не иска да правим секс без презерватив. Казаха ми че усещането било по яко.Така ли е наистина? Повече ли боли без презерватива?

fire_magic
08-17-2014, 21:45
да, без презерватив е по-яко и боли много fuck logic

draid
08-17-2014, 22:05
Как ще боли по-малко бе вие малоумни ли сте ? Не приемам за нормално и не защото си на 14, а защото си много зле информирана. Прави секс без презерватив, гледай да забременееш, че да бъдеш наказана за глупостта си. На 15 силно се съмнявам някое пишлеме да може да се контролира, че да прави секс без презерватив.

Colouring
08-17-2014, 22:10
Абе рано ви е. Обаче така и така сте почнали, първо се информирайте. И се пазете - ВИНАГИ с презерватив!

Ouroboros
08-18-2014, 07:48
Тези презервативи за секс-играчки ли ги имате? Те служат за ПРЕДПАЗВАНЕ. Както kalpazanka винаги казва, секса без презерватив е съгласие за родителство.

PS. На 14 смятате ли се за готови?

Apj
08-18-2014, 10:30
Нормално е на 14 да се чукаш. Пробваи 3 - ка

Ronney
08-18-2014, 12:17
Май след време децата ще се раждат с чашка уиски и цигара в уста ?!
Не,не е нормално ! На твоята възраст преди време си играх още с кукли, а ти правиш секс ?
Поне като си "играете" на големи и пораснали информирайте се малко . Използвай предпазни средства ,ако не искаш да те дават по ТЛС в шоуто "Майка на 17" само дето ти си на 14 .
Лапешка работа ...

anonymous895156
08-18-2014, 12:19
Не,не е нормално ! На твоята възраст преди време си играх още с кукли, а ти правиш секс ?

представям си колко недоразвита си била

Ronney
08-18-2014, 13:18
представям си колко недоразвита си била
Да си чувал за образно казано ? Май не си . С това исках да кажа ,че не е нормално някакви 14 годишни пикли да правят секс вместо да наблягат над уроци и да си изживяват детството .

Christinna
08-18-2014, 14:15
Според вас нормално ли е горе-долу това?

То за вас-набор 99 и нагоре вече останаха много малко неща, дето да не са нормални.

Wikzinka
08-18-2014, 14:19
Моят първи път също беше на 14 и не съжалявам за това. Не трябва да ти пука за мнението на другите, а за това кога ти се чувстваш готова и го искаш :) Единственото наистина задължително нещо е да ползвате презервативи, защото на 14 години и момчетата и момичетата не осъзнават какъв е риска и как заради една грешка може да се случи нещо, заради което и двамата да съжалявате.

anonymous895156
08-18-2014, 14:26
Да си чувал за образно казано ? Май не си . С това исках да кажа ,че не е нормално някакви 14 годишни пикли да правят секс вместо да наблягат над уроци и да си изживяват детството .

така като те гледам, май е било буквално
нормално значи статистически преобладаващо и/ли вписващо се в границите на лично твоя морал, който пък (ако трябва да съдя по поста ти) е изграден не от теб на базата на логически разсъждения, а под влиянието на конформизма, авторитетите в живота ти, наложили ти по-старомодни и често нелогични разбирания а ла "това е грешно, защото не е нормално", и т.н.
нормалността по отношение на секса и любовта само по себе си е нещо крайно необщовалидно, вероятно прабаба ти и всички преди нея са се омъжвали на 15-16, а на 14 са копали на нивата по 20 часа дневно, вместо да си играят с куклите като теб. ти си ненормална и разглезена спрямо техните разбирания, но значи ли, че правиш или си правила нещо нередно?

тук става дума не толкова за възраст, колкото за емоционална и физическа зрялост, която при момичетата и без това настъпва 1-2 години по-рано. самият факт, че пита дали е нормално да се чука на 14 в тийнпроблем, показва, че е несигурна, но е по-скоро похвално това, че иска съвет за тези неща, вместо да действа на своя глава и да прави прибързани грешки

the_black_mamba
08-18-2014, 15:59
На твоята възраст преди време си играх още с кукли, а ти правиш секс ?


Хаха... е тва ме уби... аз на 8-9 години спрях да си израя с кукли... не смятам за нормално на 14 да загубиш девствеността си, но на 14 да си играеш с кукли????Ти приятели нямала ли си??? или просто си бавнозагряваща?

RagioL
08-18-2014, 16:22
така като те гледам, май е било буквално
нормално значи статистически преобладаващо и/ли вписващо се в границите на лично твоя морал, който пък (ако трябва да съдя по поста ти) е изграден не от теб на базата на логически разсъждения, а под влиянието на конформизма, авторитетите в живота ти, наложили ти по-старомодни и често нелогични разбирания а ла "това е грешно, защото не е нормално", и т.н.
нормалността по отношение на секса и любовта само по себе си е нещо крайно необщовалидно, вероятно прабаба ти и всички преди нея са се омъжвали на 15-16, а на 14 са копали на нивата по 20 часа дневно, вместо да си играят с куклите като теб. ти си ненормална и разглезена спрямо техните разбирания, но значи ли, че правиш или си правила нещо нередно?

тук става дума не толкова за възраст, колкото за емоционална и физическа зрялост, която при момичетата и без това настъпва 1-2 години по-рано. самият факт, че пита дали е нормално да се чука на 14 в тийнпроблем, показва, че е несигурна, но е по-скоро похвално това, че иска съвет за тези неща, вместо да действа на своя глава и да прави прибързани грешки

браво бе Нострадамус!
през монитора ли я видя?

deitona22
08-18-2014, 17:13
Те вече и на по 12 го правят,но иначе,тъй като сте още доста млади-Винаги с презерватив !!!!

Cornix
08-18-2014, 17:28
Без презерватив е по-хубаво чувството, но това НЕ значи че трябва да пробвате без, както някой по-горе упомена, едва ли някой на 15, който е нов в секса колкото теб, може да се контролира, а дори и да има контрол това не значи 0% шанс за забременяване, не си играй с такива неща никога, решила си да правиш секс на 14, ок, но поне го прави разумно!

anonymous895156
08-18-2014, 17:40
браво бе Нострадамус!
през монитора ли я видя?

всъщност да, сложила си е снимка 8-)

Waaazzaaaap
08-18-2014, 17:49
Секс на 14 xD

RagioL
08-18-2014, 20:13
всъщност да, сложила си е снимка 8-)

стига да е нейна, докато не я срещна лично не мога да гарантирам

xStrahil
08-18-2014, 20:23
Той не иска да правим секс без презерватив. Казаха ми че усещането било по яко.Така ли е наистина? Повече ли боли без презерватива?

http://cdn.makeagif.com/media/8-18-2014/Vrqmbi.gif (http://www.makeagif.com/Vrqmbi)

Елито_123
08-18-2014, 20:46
Ем да да нормално е за циганската "маала",от където предчувствам че си.

Hailie
08-19-2014, 10:51
На 14 е рано. Но щом си го направила, какво значение има? И да не го правите повече, няма да си върнеш девствеността. И винаги, винаги, ама винаги с презерватив! Защото една бременност е най-малкото и приятно нещо, което може да ти се случи. Има далеч по-страшни, непоправими неща, които могат да ти се случат.

Презерватива не е за разнообразие! Не боли повече с него. Без презерватив може да започнеш да правиш секс само при сериозна връзка над година, възраст, в която си завършила поне средното си образование и прилагате друг контрацептивен метод като хапчета, например.

Ако все пак ти е некомфортно да правиш секс, изчакай.

SimsonS50
08-19-2014, 16:38
Съвсем нормално е, но винаги използвай презерватив. Да не стане да имаш бебенцееее !

w0rmbg
08-20-2014, 03:04
До тук изказванията против секса на тази възраст .. някой бяха комплексарски, други саркастични, други пък мислят старомодно като бабите си. Абе общо взето вие не осъзнавате, че май въздуха и секса ни остана безплатен. Или поне ако половинката ви не е Gold Digger.

Други пък се правеха на интелигентни със сложно написани думи, които не се използват от края на 80те, в отговор на хора без капка сиво вещество.

Хора... абе вие в какъв свят живеете? Въобще чували ли сте за изграждането на личната си свобода, или живеете в мизерията на идеалите на обществото? Единственото, за което не съм съгласен е тийнове на възраст между 13 и 16 да правят секс без презерватив. Другото защо? Защо да сте против това?
Комплекс ви е, че вие вероятно не сте изпитали това върховно чувство на полов контакт на тази възраст, или сега може би някой от вас, ще кажат, че пък са изживели детството си както трябва с куклите и играта навън? Къде е написано, от някой, че за това нещо си има граница във възрастта? ИЗМИСЛИЦА НА ОБЩЕСТВОТО. Религиите, законите, поверията, легендите, клетви, суеверия, ВСИЧКО Е ИЗМИСЛИЦА НА ОБЩЕСТВОТО.

И накратко към авторката, правете каквото искате, със възможно най-големи предпазни мерки защото НЕ Е хубаво да гледаш дете на 15, убеден съм. Това, че някой го е забранил, за мен лично не е от значение, законите са глупост що се отнася до възрастови ограничения. Само че няма да е готино да буташ количката на тази възраст, и няма как да работиш, за да изхраниш детето си. Иначе няма по-хубаво от това да си имаш дете, няма.

Идеализма и старомодността ще ви убият. Живеете в 21 век, в това време вече сме над закона. Не виждате какво става по улиците ли? :)

linoleum
08-20-2014, 10:35
Не искам да звуча подигравателно или поучително ама
чупи ли ти вече прозорчето отзад?

baby_baby
08-20-2014, 16:33
За мене не е нормално малка си още за къде бързаш толкова

IwWey
08-21-2014, 01:48
Всеки има различни разбирания, аз също съм правила секс за пръв път на 14 и започнах без презерватив защото съм сигурна и то в до сегашния си приятел. Това момче е на 15 според мен не знае колко уши има на главата си камоли да прави секс без презерватив,според мен изчакай за това докато си намериш момче което е сигурно в това което прави.

per-dead
08-21-2014, 09:31
До тук изказванията против секса на тази възраст .. някой бяха комплексарски, други саркастични, други пък мислят старомодно като бабите си. Абе общо взето вие не осъзнавате, че май въздуха и секса ни остана безплатен. Или поне ако половинката ви не е Gold Digger.

Други пък се правеха на интелигентни със сложно написани думи, които не се използват от края на 80те, в отговор на хора без капка сиво вещество.

Хора... абе вие в какъв свят живеете? Въобще чували ли сте за изграждането на личната си свобода, или живеете в мизерията на идеалите на обществото? Единственото, за което не съм съгласен е тийнове на възраст между 13 и 16 да правят секс без презерватив. Другото защо? Защо да сте против това?
Комплекс ви е, че вие вероятно не сте изпитали това върховно чувство на полов контакт на тази възраст, или сега може би някой от вас, ще кажат, че пък са изживели детството си както трябва с куклите и играта навън? Къде е написано, от някой, че за това нещо си има граница във възрастта? ИЗМИСЛИЦА НА ОБЩЕСТВОТО. Религиите, законите, поверията, легендите, клетви, суеверия, ВСИЧКО Е ИЗМИСЛИЦА НА ОБЩЕСТВОТО.

И накратко към авторката, правете каквото искате, със възможно най-големи предпазни мерки защото НЕ Е хубаво да гледаш дете на 15, убеден съм. Това, че някой го е забранил, за мен лично не е от значение, законите са глупост що се отнася до възрастови ограничения. Само че няма да е готино да буташ количката на тази възраст, и няма как да работиш, за да изхраниш детето си. Иначе няма по-хубаво от това да си имаш дете, няма.

Идеализма и старомодността ще ви убият. Живеете в 21 век, в това време вече сме над закона. Не виждате какво става по улиците ли? :)

Евала!!!! Едно смислено мнение да видя.


Да си чувал за образно казано ? Май не си . С това исках да кажа ,че не е нормално някакви 14 годишни пикли да правят секс вместо да наблягат над уроци и да си изживяват детството .

Мацка, честно да ти кажа... има 14 годишни "пикли", които са по-зрели и от теб.
Залягане над уроци и изживяно детство не си подхождат.
И к'во? Ти на 14 си залягала над уроците и си се каляла в някоя локва?!
Малко ми напомняш на оная 21 годишната, къде държи 2 години приятеля си на сухо, щот си пази ципата и е НАПЪЛНО убедена, че той и е верен като гълъбче.
Секс се прави, когато се почувстваш готов, не когато обществото мисли, че си готов. Това са персонални неща, които просто не могат да зависят от общественото мнение, а за жалост, обществото си мисли, че има право да налага ограничения. :/

Авторке, прави к'вото искаш, но използвай предпазни средства, защото не мисля, че ще ти е приятно да тикаш колички на 15 или да пиеш ескапелата, докато все още тялото ти се развива. И двете не са полезни.

SHPAIdURmeN
08-21-2014, 09:38
Тъй като от доста време искахме с момчето да го правим..го направихме,а след това и още няколко пъти!Задължително с презерватив! Аз съм на 14 той е една година по-голям от мен! Според вас нормално ли е горе-долу това? Той не иска да правим секс без презерватив. Казаха ми че усещането било по яко.Така ли е наистина? Повече ли боли без презерватива?

To сефтето веднъж става, дали е било рано или дали е било късно, вече е без значение. :D Ако момчето няма опит, Ви съветвам да правите секс със презерватив.

hey.mistery
08-21-2014, 11:13
Какъв е смисъла да ни питаш дали е нормално или не като вече си го направила? Каквото и да ти отговорим, няма да промени фактите.

anonymous895156
08-21-2014, 11:24
Други пък се правеха на интелигентни със сложно написани думи, които не се използват от края на 80те, в отговор на хора без капка сиво вещество.

ако за теб тва са сложно написани думи, значи си доста прост