PDA

View Full Version : Тампоните..



buba137
08-17-2014, 21:41
Аз не съм девствена вече но няма как да кажа това на майка ми.Превръзките не са ми много комфортни..особено лятно време..знаете,че е кофти да си в цикъл,а искате на плаж. Искам да ви попитам има ли тампони за девствени..или поне от тези по-малките за да може да използвам поне такива.В никакъв случай майка ми не трябва да се съмнява в мен. Кажете ми какви тампони да използвам и има ли наистина такива тампони за девствени.Много хора ми казват,че има такива тампони а други ми казват,че има..Вие какво ще ми кажете? Но ме притеснява ако наистина има за девствени аз си слагам дали такъв тампон ще ми пропуска?

Ouroboros
08-18-2014, 07:53
.Много хора ми казват,че има такива тампони а други ми казват,че има..

Не ги е срам! Тез единодушни мръсници.


Едва ли майка ти проверява какви тампони си слагаш във вагината. Тампони за девствени (май) няма. Просто си купи такива, каквито ще са ти удобни на теб. Едва ли майка ти ще се усъмни само от едните тампони.

per-dead
08-18-2014, 11:53
Не ги е срам! Тез единодушни мръсници.


Едва ли майка ти проверява какви тампони си слагаш във вагината. Тампони за девствени (май) няма. Просто си купи такива, каквито ще са ти удобни на теб. Едва ли майка ти ще се усъмни само от едните тампони.

И той е прав.
Бях чела някъде... май в bg-mamma, че о.b. най-малките били за девствени случаи...
Аз да те предупредя обаче, че въпреки хигиената, която осигуряват (не цапа бельото и такива глупости), не са много полезни. Кръвта, която събират по принцип трябва да се изхвърля навън, а те я задържат в теб. Препоръката ми е да не го караш само на тампони и ги ръгай само в краен случай (море, рекичка, басейн, etc..). Намери си удобни превръзки (например Naturella - удобни са, ароматизирани са, не ми се е случвало да пропускат...), че после ще пускаш теми в здравния раздел.
Успех.

anonymous708973
08-18-2014, 12:31
Няма тампони, на чиято опаковка да пише "за девствени", но всички мини тампони ще ти свършат работа.
Пробвай оранжевите на event.

marilyn
08-18-2014, 12:58
Купи си най-малките и ги сменяй по-често.

zoyex
08-18-2014, 13:59
o.b mini.

Wikzinka
08-18-2014, 14:31
На мен с тампони ми е много по - удобно и от много години почти не ползвам превръзки. Знам, че не е много добре, но засега не съм имала проблеми. Не съм чувала за тампони за девствени, но не виждам какво е значението след като не си девствена. Скрий си опаковката и готово, не мисля, че майка ти ще бърка да види с какъв тампон си.

baby_baby
08-19-2014, 13:17
Просто седни и поговори с нея и и каже че не си девственна вече

Ouroboros
08-19-2014, 15:00
Просто седни и поговори с нея и и каже че не си девственна вече

Ама тя е на 14. Ако Не са цигани, според теб как ще го приеме майката?

therichbitch
08-19-2014, 15:56
Майка ти ще дойде да гледа с какъв тампон си ли?