PDA

View Full Version : Какво да направя



anonimen98
08-18-2014, 12:27
Здравейте! Момче съм на 16 години. О. В началото на осми клас клас се запознах с нея, беше ми новата съученичка. Веднага щом я видях изпитах странно чувство,знаех , че ще имам нещо общо с нея. Карахме си една година като приятели. Но веднъж тя ме прегърна... и край! Бях сигурен че я обичам, но вече се бях преместил в друг клас. Казах и го, но тя ми отговори че за нея съм приятел когото обича като такъв и такъв ще си остана. Но оттогава аз не спирам да мисля за нея, просто... просто не мога. Направил съм какво ли не, но не се получава. Преди няколко седмици ми каза че трябва да спрем да се чуваме и да си пишем, защото иначе не мога да я забравя. Каза ми че не иска да бъда тъжен за нещо, което и няма да стане. Добре, но не мога. Почти всяка вечер я сънувам, постоянно ми е в главата, а мисълта, че е влюбена в друг ме побърква. Пия успокоителни, родителите ми се тревожат за мен, но просто не мога да се откажа, където и да съм, каквото и да правя мисля само за нея(например миналата седмица бях във Варна при братовчед ми). А тя е най-милото, най-добро момиче. Знам че се натъжава, когато ме види че и аз съм тъжен, но какво мога да направя? И...преди 2 седмици се опитах да сложа край на живота си.Не успях,признавам-страхувах се,щях да опитам отново но татко се прибра.Сега ползвам някакви антидерпесанти, които ми ги изписа психоложката.

П.П. Тя знае, че съм се опитал да се самоубия

lamer4e7o
08-18-2014, 12:39
Приятел, живота е пред теб, не бива да се съсипваш по този начин, заради момиче, в което имаш някакви симпатии. Едва ли я обичаш, след като си я прегърнал един път, по-скоро да си се влюбил, но това, че тя не желае да е с теб, не е предпоставка да слагаш край на живота си…

Пий си хапчетата, лекувай се и си намери занимания, с които ще я забравиш, вместо по цял ден да я мислиш. Има много момичета по света, които ще срещнеш и едва ли тя е последната.

Cornix
08-18-2014, 17:57
Имах подобна ситуация с едно момиче... след това 4 години тъжах по нея и разбрах, че това (тъгата) е била една от най-големите грешки, които съм допускал, НО не съжалявам, че така стана... иначе нямаше да съм това което съм днес.. и ти не трябва да съжаляваш, по-често се влюбваме в човека който си мислим че е, не в човека който всъщност е... а най-добрия начин да я забравиш (според мен) е с друго момиче ;) колкото и да ти се струва че е най-добрата, свали розовите очила, има много други..

fanton1
08-18-2014, 18:39
има много хора който са се влюбили в момиче, но то не изпитва същите чуства към теб и аз съм един от тях... подкрепям я че е решила да спре връзките си с теб значи,че много държи на теб и си и много важен с други думи жертва приятелството ви само и само за да не страдаш опитай се да намериш какво да те разсейва и какво да ти задържа вниманието за повече от 5 минути :D иначе това с другото момиче също е вариянт успех :)