PDA

View Full Version : Растеж на космите след кола маска



FuckingFreak
08-18-2014, 13:21
Накратко проблемът при мен е, че косъмчетата след кола маска не растат едновременно. След седмица и половина, максимум две, вече има избили. Ако се наложи да чакам да покарат всички са ми нужни около два месеца... Сами разбирате, че това нещо е повече от неприятно - за да се отърва от някой друг покарал косъм прибягвам и до епилатора отвреме навреме, но това определено не е решение на проблема, защото искам ли да израстнат всички за кола маска трябва и него да спра и да чакам изключително много. Това нормално ли е? Дали не ми се накъсват някои от космите и затова да растат значително по-рано от другите? За справка - не си правя кола маската сама, ходя на козметик, така че изключваме варианта да е заради некадърност. :D И мястото също е без значение - това се случва както на краката, така и на триъгълника (там даже ми растат по-бързо). За ръцете не ползвам кола маска, за там е само епилатор, така че не ги коментирам.

fakesmiles
08-18-2014, 13:59
Нормално е да не растат всички еднакво, и при мен е така. Аз ходя на 3-4 седмици, в зависимост от настроението ;д

FuckingFreak
08-18-2014, 14:57
Е какъв е смисъла да ходя когато не са избили всички? Отида и след точно 5 дни има нови, които са покарали. На краката не личи чаак толкова, но на триъгълника е доста кофти.

weheartiit
08-18-2014, 15:22
И при мен е така и аз ходя на козметик.
Като избият просто ги махам със самобръсначка/епилатор ,знам че не е добро решение ,
но няма смисъл да ходя на козметик като не са ми избили всички.

Summer..lov3
08-18-2014, 20:06
И при мен е така.Като видя че има изникнали косми ги махам с пинсетата,досадно е но.......

marilyn
08-19-2014, 14:35
Нормално е, аз също съм така. Просто махам с епилатора, а ако издържа повече ходя на кола маска след около 3 седмици.