PDA

View Full Version : Той е болен! Сводник ли е или поредния кретен



Teryy
08-18-2014, 13:29
Малко странна история.. Запознах се с него преди три години. Отначало искаше да го задоволявам само с уста. Не искаше да го правим или пък казваше (не ме възбуждаш) .. Харесвах го, исках го, беше ми хубаво с него, говорихме си за всичко, но като всяка друга си го искаше и не можеше да продължава това.. Исках връзка, нормална връзка която се крепи и на сексуалните ни нужди, но не по този начин.. Започнах да си мисля да не би да има проблем. Питах го и ми каза че имал прекалено малко червени кръвни клетки и това му пречело да стигне до ерекция, трябвало да пие някакви хапчета, но не му се занимавало. Помолих го да ме остави, колкото и да го харесвах, нямахме бъдеще, но той не се отказа.. и от там постоянно правеше опити да го направим но не се получаваше. Може да прозвучи смешно, но го връзваше с ластик само и само да го задържи.. Тогава го направихме за пръв път след година и половина от нашето запознанство. На другия ден беше като нов - ластик не му трябваше. Беше си изправен и всичко беше наред. Не можех да разбера какво става, но не смеех да го попитам нищо. След първият ни път ми каза че бил болен и не можел да има деца, сега и аз съм била болна и не трябва да спя с други.. Ако искаме да сме заедно трябва да си осиновим. Гледах го като гръмната, след което ми каза (базикам се ) На другия ден обаче започна да ме сърби страшно много , не обърнах внимание защото мислех че е от праха или нещо друго. Накрая ми се появиха някакви обриви, след което някакво течение.. Отидох на гинеколог и докторката след като ме видя каза ( ОЛЕ УЖАС - ВЕДНАГА ВЪРВИ ДА СЕ ИЗСЛЕДВАШ ЗА СПИН или някаква друга болест. ) Отидох направих си и изследванията бяха отрицателни. Оказа се че имам генитални брадавици, след което ми каза да си нямам повече работа с този човек. Поговорих с него - каза ми че не е болен, бил се изследвал преди няколко месеца. И въпреки всичко отрече. Каза ми да спра да пия всякакви лекарства нямало смисъл от тях, но те ставаха по зле. Накрая той замина извън страната. И започнах стабилно лечение .. сумата и пари дадох за лекарства и лечение - цялото ми лято мина по лекари и болници. Въпроса ми е " болен ли е и как е възможно само аз да се заразя с този вирус " ( като замина и ми казваше аз тука си го правя с други, но знай че само към теб е различно и с теб секса не е секс а любов ) Че беше кретен - беше - пълен непокист , нему пукаше нищо. Дали ме е лъгал че спи с други, само защото да си мисля че е здрав.. и ако едно момче е заразно от някакъв вирус на всяко момиче ли го прехвърля. ( забравих да отбележа, че докато спах с него - цялото ми тяло ми беше изринато ). Беше добро момче, много неща сме си споделяли .. но защо направи така, а уж твърдеше че ме обича - понякога си мисля да не ми да се занимава с курви, повечето болни типове предават на някое заблудено момиче болестите си - вземат я с него в друга страна, махат им всичко за да не могат да забременеят и стават жертва на проституция. Дали е бил такъв? Някой запознат ли е с жертвата и трафика на хора.. ?

DragonLady
08-18-2014, 14:04
Ако все пак не си поредният малоумен трол, на каквото изглежда, надалеч от тоя. Кретен ми е като комплимент даже.

Teryy
08-18-2014, 14:24
знам че повечето бихте помислили че съм трол, но не съм .. просто историята ми е страшно объркана .. и не съм на ясно този човек изобщо какъв е .. някой ако е имал подобни преживявания да сподели.. на днешно време много такива шаранчета като мен са подлъгани на фалшива любов и повечето турци, какъвто е и той *както и наркоман* , забаламосват някоя българка и я извикват в чужбина като и предлагат страхотен приакзен живот..

Ronney
08-18-2014, 17:04
Най-добре е повече да не се занимаваш с него ! Скъсай всички взаимоотношения с него ! Има му нещо на 100 % ! Внимавай с кого се занимаваш , може да изглежда добър ,но хората имат маски .. Знаеш ли нещо за миналото му ? С какво се е занимавал ? И щом ти казва " Аз си го правя тука и други ,ама не е като с теб" РЕАЛНО ти показва ,че не те ОБИЧА . Не се занимавай с него ,а си потърси нещо по-сериозно и преди да правите нещо се увери ,че няма пак да се повтарят работите и да ходиш като гламава по лекари , и да си пропиляваш лятото / есента и т.н .
Късмет ти пожелавам .. Наистина не си струва с такива типове да се занимаваш .
Дали е сводник не знам , но е кретен на 100 % !!!!
П.П1 Забравих да попитам на колко си години ? И също така като ти се появиха тези проблеми защо продължи да се занимаваш с него ?!

...Rammstein...
08-18-2014, 17:42
Като не си наясно какъв е какво изобщо правиш с него? Съгласна съм напълно с момичето над мен.

Teryy
08-18-2014, 18:10
На 18 съм .. Явно прекалено глупаво съм мислила за да му повярвам като казва че му няма нищо.. От толкова време се познавахме и ми беше трудно да прекъсна всичко с него изведнъж. Опитвала съм се, но той пак намираше начин и пак ме намираше. Много съвети ми е давал и го чувствах най-близкия за мен човек. Явно го е усещал, че съм му слабост, знаеше , че не мога без него и си е позволил да ме използва...

...Rammstein...
08-18-2014, 19:21
Определено прекрати всякакви отношения с него. Ще ти е много по-добре! Играе си с теб като вижда,че му се връзваш.

♥cherry♥
08-18-2014, 21:59
Темата ти лъха на трол отвсякъде.

draid
08-18-2014, 22:12
Нещо ми се пише затова ще си почеша пръстите, макар да ми се вижда съмнителна тая работа, ще ти кажа и защо.
Първо, ако наистина си отияшла на гинеколог и ти е казал/а точно "Ужас, ходи се изследваш за 100 болести" и не е могла да диагностицира едни брадавици, значи е лекар и половина. Особено забавно е как ти казва да се изследваш за СПИН, след като хората се изследват за ХИВ, да не говорим, че за да има нкаква файда от такова изследване трябва да минат поне 6 месеца от рисковият акт. На всичко отгоре и това и е първата мисъл при обрив, мдаа. Отделно тия брадавици са само външна проява на HPV което не се лекува и е за цял живот.

Teryy
08-19-2014, 07:36
Отделно тия брадавици са само външна проява на HPV което не се лекува и е за цял живот.

И този вирус си остава в мен.. ? няма да мога да имам деца след време ... ?

Според мен лекарите тук не са изобщо никакви лекари защото от 1 ме пратиха при 1000 и всеки ми казва различно. А до момчето - спряла съм всякакъв контакт с него вече.. но прекалено късно явно

и не не съм трол !!

Hailie
08-19-2014, 11:13
ХИВ е вирус, който се предава по полов път, води до смърт, не се лекува, деца не можеш да имам, защото е огромна вероятността да родиш заразено бебе. Освен това, никой здрав човек няма да прави секс с теб без презерватив.
Пусни си кръвни изследвания за всичко, което предлага лабораторията.

ИЗПОЛЗВАЙТЕ ПРЕЗЕРВАТИВИ!

draid
08-19-2014, 13:01
Стига писа глупости, никой не е умрял от ХИВ, хората умират едва след като развият СПИН и те отново не умират от самият СПИН, а от някоя друга вирусна или бактериална щуротия от която хората без СПИН не биха умрели, най-често това е пневмонията. HPV е вирус не се лекува и се доказва с изследвания. Изследват се рисковите щамове на HPV, някой от които носят висок риска за развитие на ракови заболявания 16, 18, 31, 33, 35, 39, 45, 51, 52, 56, 58, 59 и 66. Това се прави в лаборатория за да се докаже.

DarkTemplar
08-19-2014, 13:20
Много ми е филмарска тая тема. Цял турски сериал. Или си трол, или си тотално и безвъзвратно малоумна.

kalpazanka
08-19-2014, 14:38
Просто не е длъжна да е завършила медицина на 18 и да има страх от всичко, което би могло да се предаде по полов път.

draid, за скромния ми проф. опит ти препоръчвам да не въприемаш буквално всичко, което чуеш от *пациент*.

Тери, пусни си маркерите за вирусни хепатити, направи си типизация за ЧПВ-вирусите, плати си и едно ДНК-изследване за хламидии.
Цитонамазката и колпоскопията няма да ти ги натъртвам, те са ти задължителни с тия брадавици.

draid
08-19-2014, 19:39
Просто не е длъжна да е завършила медицина на 18 и да има страх от всичко, което би могло да се предаде по полов път.

draid, за скромния ми проф. опит ти препоръчвам да не въприемаш буквално всичко, което чуеш от *пациент*.

Тери, пусни си маркерите за вирусни хепатити, направи си типизация за ЧПВ-вирусите, плати си и едно ДНК-изследване за хламидии.
Цитонамазката и колпоскопията няма да ти ги натъртвам, те са ти задължителни с тия брадавици.

Глупости, аз изобщо не вярвам това да е истина. Просто ми се вижда нереална подобна реакция на който и да е завършил специалист, пък бил той и най-слабия.

Между другото преди време хванах една промоция за безплатни HBV и HVC и останах доволен, някаква кампания имаше. После по принуда вървях и за А да си правя, че братовчеда пипна. От тогава и все се каня да си направя една ваксина за АB но нещо подочух, че след 10г трябва реимунизация, което не знам дали е истина.

Само да запитам, защо само хламидии ? То ако става на въпрос да се изследва да си изследва и трихомони, уреаплазма, гонорея или поне хламидии+гонорея.

kalpazanka
08-20-2014, 15:18
Начи, ако си се зачел, препоръчах ДНК тест за хламидии, който, първо, е скъп, и второ- не се работи повсеместно. Същото важи и за ЧПВ.
Материал за обикновена микробиология всеки /дори и посредствен/ гинеколог би взел, щото това се покрива от здравната каса.

draid
08-20-2014, 20:22
Начи, ако си се зачел, препоръчах ДНК тест за хламидии, който, първо, е скъп, и второ- не се работи повсеместно. Същото важи и за ЧПВ.
Материал за обикновена микробиология всеки /дори и посредствен/ гинеколог би взел, щото това се покрива от здравната каса.

Правили са ми PCR за хламидия и гонорея, мисля че беше около 70лв, но беше отдавна. Не съм наясно как ги изследват и какво правят, давах урина тогава.

Christinna
08-20-2014, 20:37
понякога си мисля да не ми да се занимава с курви, повечето болни типове предават на някое заблудено момиче болестите си - вземат я с него в друга страна, махат им всичко за да не могат да забременеят и стават жертва на проституция. Дали е бил такъв?


забравих да отбележа, че докато спах с него - цялото ми тяло ми беше изринато


какъвто е и той *както и наркоман*

Не знам дали си трол, а и няма значение-случката е доста често срещана.Какво подяволите си правила с този човек? Ей хора то и малко акъл трябва да имаш в главата, за да не се занимаваш с подобни индивиди. Благодари се, че верно не ти е лепнал някоя по-сериозна болест, че тогава щеше да е прекалено късно и недей се занимава повече с него ако ти пука поне малко за себе си.

kalpazanka
08-24-2014, 07:45
Правили са ми PCR за хламидия и гонорея, мисля че беше около 70лв, но беше отдавна. Не съм наясно как ги изследват и какво правят, давах урина тогава.
При жените се взима материал от цервикалния канал и се транспортира в специална среда. И точно полимеразноверижната реакция открива ДНК-фрагменти. ;)
Само ДНК-типизацията на ЧПВ е 75 лева.
За гонорея има и микроскопски тест. ;) Тримоните се виждат пак под микроскоп. ;)

Мога да постна ценоразпис на лаборатория, но се притеснявам да не се възприеме като реклама.