PDA

View Full Version : Проблем с Viber на Iphone 4 ios 7.1.2



Wikzinka
08-18-2014, 17:24
Здравейте,

Проблема ми е, че Вайбър-а ми беше забил и го деинсталирах. Инсталирах го наново и като влезна ми дава да си напиша номера и след това ми излиза следната грешка: This operation couldn't be completed. (Cocoa error 512.) , дава за секунда черен екран и затваря приложението. Или някои пъти ме допуска до менюто, където се въвежда кода за потвърждение на номера... Получавам смс, въвеждам кода и пак тази грешка и ми затваря вайбър-а. Пробвах многократно да деинсталирам и да инсталирам приложението, изчаках да минат 24 часа и пак пробвах, изключвах телефона, давах му хард ресет или както и да се казва, когато държиш бутона за заключване и хоум бутона, докато не се изключи. Пробвах да изтегля по - стара версия и така не стана. Може би проблема е в ios 7.1.2 , но не искам да ъпдейтвам, понеже съм си го нагласила и не ми се прави всичко наново. Моля ви помогнете, понеже ползвам вайбър доста често и не знам какво друго да направя. Благодаря предварително :)

privatethoughts
08-19-2014, 22:18
Телефона джейлнат ли е? Опитай с Reset Content and Settings, заедно с деинсталирането на приложенията.

Wikzinka
08-20-2014, 17:53
Благодаря, но се оправи без Reset :)