PDA

View Full Version : Харесвам ли я ?



alberdan
08-18-2014, 19:26
Разгледах темите и видях една за рожден ден където ще се целуват момичета. Моето е подобно.. Аз съм на 14 години и преди 5 дни бяхме се събрали много момичета и 3 момчета.. Играхме на шише с предизвикателста и т.н .. Аз избрах да ми дадът предизвикателство и ме накараха да изпия 4 шота Уиски * не се гордея никък с това и повече няма да го направя *.. после пак предизвикателство и ме накараха да се целувам с едно момиче с език поне 2 минути. Тя харесва момичета (не я определям като лесбийка, защото на тези години нищо не е :D ) После и тя започна да се лигави (всички бяха малко пили) Взе да ме прегръща, да ми казва ''Харесвам те'' и ''Обичам те'' Взе да ме целува по главата.. аз се дърпах, защото макар и пияна, и замаяна аз помня какво става, но после спрях да се дърпам .. исках да се целувам с някой, но не вярвах, че тя ще тръгне пак с език и така 2 пъти .. Знам какво ставаше, но не исках да спра някак. На другия ден съжалявах, но някак исках пак и пак. Нищо не и казах, макар че всеки ден се виждаме двете и много се забавляваме. След 2 дни заминаваме на море същите момичета и тя ще е там.. много искам пак поне 1 път да я целуна. Тя си има приятелка и това много ми тежи някак, но тя разбра за 3-те целувки, но не и каза нищо. Не искам да развалям нищо, обаче ми е много трудно. Знам че съм на 14 години и много се правя, но всеки е имал такива моменти. Аз съм ходила с момче, но от тогава не съм си харесвала никой друг.. както и преди това, защото аз не се събирам много с хора и така нямам запознанството с момчета. Дали съм ''бисексуална'' или до време ще ми мине ? Днеска излезнах с нея и като я гледам ми се доревава. Преди си говорих с моята най-добра приятелка (тя е ходила с момиче и момче), че аз няма да стана такава, но сега защо ми е така трудно :( Моля не ме нападайте, ако ще ме обиждате не коментирайте по-добре.

lovefootball
08-18-2014, 19:42
Пробвай :)

fanton1
08-18-2014, 21:10
единственото което на мен ми хрумва е да се запиташ дали имаш някакви чуства (или нещо друго освем тези целувки) към нея и ако имаш поговори с нея на тая тема ама може и да ти е харесало да се целуваш само...
не знам всеки си знае за себеси

alberdan
08-18-2014, 21:21
единственото което на мен ми хрумва е да се запиташ дали имаш някакви чуства (или нещо друго освем тези целувки) към нея и ако имаш поговори с нея на тая тема ама може и да ти е харесало да се целуваш само...
не знам всеки си знае за себеси

Мисля че може и да имам.. Аз преди ейтака си говорих с нея и сме се целували, но по бузата, обаче нейните приятелки само на оставяха и само викат целувайте се тука. Мисля си дали не е искала преди това ? Много хора са казвали, че се зарибяваме, но аз не я харесвах, а сега искам да сме двете и просто да се целунем.. много ще ми стане хубаво.. Тя вика, че ме харесва нищо, че си има приятелка и даже ми се моли да я целуна.. Никой от нейните приятелки нищо не ни каза.. то ясно, че сме пили, но дали са знаели, че така ще стане ?? Немога да говоря с нея.. аз до вчера се бях претеснила, че може приятелката и да ми направи някви проблеми.. На морето ще вида какво ще стане, а после ще му мисля ако още повече я харесам.. :(


МОЛЯ ДАВАЙТЕ ПОВЕЧЕ МНЕНИЯ :P

alberdan
08-18-2014, 21:44
Ако до рождения ми ден скъсат ще е добре :D

RapExotic
08-19-2014, 20:59
Сега си представи, ако две момчета започнат да се целуват дали ще го сметнеш за нормално. Ако отговорът е положителен - честито, вече си лесбийка.