PDA

View Full Version : Как да си хвана гадже момиче ?



Xintz13
08-18-2014, 21:30
Здравейте аз съм момче на 13.
Харесах си едно момиче а то всъщност ми е комшия :D
Но проблема е че не се виждаме редовно.
Ние лятото сме в едно и също село а тя попринцип живее в София а аз не.
Забелязъл съм че като я погледна ми се усмихва. Но незнам дали и тя ме харесва.Незнам дали да не почна да и правя някакви намеци като например да и напрявя някакъв намек че я харесвам и т.н
Наскоро бях чул че си шушукът момичето и нейната братовчедка и гледаха право към мен и казаха по тихо да не те чуе и аз тогава се усетих че говорят нещо за мен и от тогава си мисля че е възможно да ме харесва.Ако е така и тя е много срамежлива като мен и чака аз да и предложа преди нея. Даже един мой приятел ги е чул какво си говорят за мен и момичето и братовчедка и са казали че аз съм най-красивото момче от всички деца които излизаме навън :D

Искам да ми дадете съвети как мога да я сваля а по фейсбук е тъпо но искам да се престраша някак си и да и предложа на живо.
Затова ако може и някое момиче да ми даде някакъв съвет какво обичат момичетата и т.н . :)
И дали според вас тя ме харесва но се страхувам да не поиска да си останем само приятели :( !

K()|_iBrI
08-19-2014, 12:19
Ами малко тъпо можи да ти стори, ама на твойта възраст имах същите терзания и с един мой приятел решихме проблема по много смотан, но пък за сметка на, това ефективен начин. Аз и той, си харесваме някое момиче и отиваме двамата да се внедрим :D в компанията им. Ден два излизаме с тях праим си някви тъпотии, типични за идиоти на наща възраст(неща от типа ако я харесвам трябва да я дразня) и единия, или аз или той, им пуска мухата. Нещо от типа на :- Абе вие май се харесвате що не вземете да тръгнете, и ей така два три пъти като им се намекне и те веднага се връзваха. Малко повече късмет ако ги убедиш да играете на шише или истина и предизвикателство и някой изцепва предизвикателсво "предложи й" .. изпълваш предизвикателството и дефакто си и предложил :D ся като го пиша ми се струва адски идиотско, ама се получаваше. Ако те е страх да я питаш дали иска да наистина да станете гаджета просто на следващия ден другото момче трябва да кажи вие си ходите още нали ? ... или нещо подобно и ти я поглеждаш странно, с надежда тя да отговори на вапроса :D . Тука вече се намесва късмета ако момичето е по-печено, ще кажи да ако не....... абе не са ни рязали с тоя метод досега така че ... намери си накои приятел дето да се навие и действайте. Успех.
Жалко, че тва вече не се получава. :D

Xintz13
08-19-2014, 20:31
Ми да и аз си мислех нещо от сорта на шишето или истина или предизвикателство. И сега ще чакам да си дойде от София и ще накарам всички да играем на истина или предизвикателство а на шише не искам да им предлагам щото ако се паднем да се целуваме аз и момичето нея може да я целуна обаче ако другите не (Те са по грозни :D) и ако откажа а нея я целуна после ще ме побъркат от бъзици :D