PDA

View Full Version : родени на един ден - звездите ще ни съберат... някой ден



Yoo reTo G
08-19-2014, 20:31
Има едно момиче родено на 9 ноември, аз също съм роден тогава и как да ви обясня, щото историята е дълга.... страаашно много я харесвам. Ако ме попитате какво харесвам в нея няма да мога да ви отговоря, защото всичко в нея ми харесва. С нея се познаваме от отдавна - от втори клас и все сме били приятели, но ето, че приятелството се превърна в любов - от начало само тя ме харесваше, а аз изобщо не знаех, след време и аз се влюбих и я попитах дали иска да сме гаджета, но тя отвърна, че иска, но не можем - бяхме твърде млади, а и ни бе страх от обвързване. Страх ни беше както и от другите, така и от самите нас, самите ни чувства. Имаше един период в който само аз я харесвах и тя за мое добро... или не точно ме дразнеше и изтъкваше недостатъците си за да ме отблъсне, когато се появи проклетата лятна ваканция в която осъзнах много неща. Имам нужда от нея и я обичам, не знам как да и обясня да спре да ме дразни за да ме отбъсне. Толкова е сложно. Моля ви помогнете ми чрез съвет как романтично да и го кажа и да и се обясня в любов. Ние сме създадени един за друг. Тя ме харесва но не иска да е така. Моля момичета, кажете какво харесвате и имате ли някаква романтична идея. Въртеше ми се нещо в главата с едни пеперуди..., но е доста трудно за изпълнение. Така де... благодаря