PDA

View Full Version : Fit Tea



feel_me19
08-20-2014, 16:44
http://fittea.com/
Някой пробвал ли е? В интернет има мноооого положителни мнения. Чак и аз взех да се замислях дали да не си го взема...

OMGOMG
08-20-2014, 16:49
Aко си готова да ходищ в кенефа през 2 часа ,вземи си (Като искаш да отслабнеш по добре спортувай )

marilyn
08-21-2014, 09:12
НЕ си купувай такива глупости, ако искаш да отслабнеш, тичай, спортувай.

Pepellqshka
08-24-2014, 22:24
Аз също се замислям да си взема подобен чай,но не знам какъв.Ако някой е пробвал и е доволен от ефекта,нека сподели. :)

Hayashi
08-24-2014, 22:49
Няма начин да отслабнеш с чай. Имам 30 различни вида чай вкъщи, вече почти не пия други напитки, включително и вода. Определено ми се отразява положително и се чувствам много добре.

Подобни чайчета са прекрасна алтернатива, ако искаш да спреш да пиеш боклуци пълни със захарин и консерванти. Но ефектът е, че се чувстваш по-добре знаейки, че правиш нещо добро за себе си. А и винаги си имаш вкусна напитка, която можеш да пиеш колкото си поискаш (стига да е infusion). Но килограми се свалят с балансиран режим, само с чай не става.

Освен това, цената на това нещо е потресаваща! Не съдържа нищо чудотворно, ако искаш хубав чай, по-добре си купи от билкова аптека/магазин.

RainbowGirl
08-25-2014, 10:55
Не си давай парите за такива глупости. Напълно съм съгласна с Хаяши... за да отслабнеш, трябва да имаш балансиран хранителен режим и да спортуваш плюс пиенето на чай и много вода.