PDA

View Full Version : Проблеми с дисплея на телефона



nymphetamine123
08-20-2014, 18:09
Здравейте,хора. Преди няколко дни си купих нов телефон и си поръчах скрийн протектор/два,за всеки случай/. Не бях слагала преди и ето проблемите... Почистих дисплея на телефона,беше много чист,опитах да сложа протектора,но останаха балончета с въздух. Опитах да се да ги избутам навън,но не стана,разлепих го и го поставих още веднъж,но се зацапа и реших да пробвам с другия. Сантиметър по сантиметър го слагах,но на..пак останаха. Все пак реших да поизчакам малко,да видя дали ще изчезнат като ги бърша с кърпичка за очила. Не само че не изчезнаха,а станаха още повече... На докосване беше доста зле. Та,реших да го махна,да не се занимавам и да отида при човек,който да го сложи. Махам и какво да видя,мехурчетата са по дисплея... От няколко часа не се махат,прашинки и косъмчета са полепнали по лепилото от скрийн протектора. Пробвах с мокри кърпички,но не става.Някакви идеи как да го оправя или да ходя до офиса,откъдето го взех?

Mary_Jane_69
08-20-2014, 18:46
о.О я дай снимка

Ryuko
08-20-2014, 19:09
Не гледа ли клипче как се слага протектор. Още докато го поставяш върху екрана е препоръчително да е с нещо като кредитна карта линийка, така че да не остават балончета. А дори и да останат, после с тази картичка пак го търкаш и би трябвало да ги няма вече. Аз вчера като си махах стария протектор също имах косми и прашинки по екрана, но с капка вода и кърпичка го изчистих идеално. :D Но зависи и от гладкостта на дисплея, моят има защитно стъкло и е много гладък, и сигурно затова не са залепнали боклуци като на твоя.

Bloody-girl
08-21-2014, 07:36
http://prikachi.com/images.php?images/174/7552174w.jpg [/url]

Bloody-girl
08-21-2014, 07:38
Аз съм авторката,излиза ли ви снимката?

Mary_Jane_69
08-21-2014, 08:46
ne

koko95
09-01-2014, 15:55
ne

Не излиза защото не си образован достатъчно с компютрите :D , при мен излиза защото съм достатъчно образован(ставам за ит специалист :D) .

koko95
09-01-2014, 15:56
Към авторката: почисти дисплея с някакъв специален спрей за дисплеи, ако не стане го дай на ремонт(все пак е гаранционен). Ако нещо почнат да ти мрънкат(от гаранционния сервиз) тегли им една майна и пиши на кзп(комисия за защита на потребителя).

La.Francé
09-02-2014, 19:06
Не излиза защото не си образован достатъчно с компютрите :D , при мен излиза защото съм достатъчно образован(ставам за ит специалист :D) .
Ти си големия специалист. Току-що завърши 12 клас и хайде, аз съм Стив Джобс. Не че нещо се заяждам, но пък много си дигна гарда! //Помежду другото към авторката. Сега .. Линийка и почваш възможно най-внимателно да търкаш по дисплея, докато не се махнат боклучетата *това дето си налепила*. ПОМНИ: Не натискай много за да не надраскаш диспелея. След като го направиш (Ако го направиш и се получи) взимаш една мокра и суха кърпичка и където минеш с мократа кърпичка веднага го забърсваш! Върши прецизно работата. Една приятелка си взе Nokia XL (Ако е този на снимката а не "X модела") и тя разплепи протектора и пак го сложи и нямаше проблеми дори и на ръка. Успех

koko95
09-06-2014, 21:18
Ти си големия специалист. Току-що завърши 12 клас и хайде, аз съм Стив Джобс. Не че нещо се заяждам, но пък много си дигна гарда! //Помежду другото към авторката. Сега .. Линийка и почваш възможно най-внимателно да търкаш по дисплея, докато не се махнат боклучетата *това дето си налепила*. ПОМНИ: Не натискай много за да не надраскаш диспелея. След като го направиш (Ако го направиш и се получи) взимаш една мокра и суха кърпичка и където минеш с мократа кърпичка веднага го забърсваш! Върши прецизно работата. Една приятелка си взе Nokia XL (Ако е този на снимката а не "X модела") и тя разплепи протектора и пак го сложи и нямаше проблеми дори и на ръка. Успех

Ако искам да преуспея трябва да си вдигна гарда! Смисъл да не приемам работа за 1000лева(защото е малко за техник с минимален опит в няколко сфери). Не като учителите да работя :D- 5 дена примерно да ходя по клиенти, да монтирам сателитни чинии+ да ме натоварват да работя по някакви проекти примерно(някакви мрежи да поддържам и т.н.) и накрая 1000 лева, а аз вечер да се прибирам грохнал от работа :D .
Отказах даже едно интервю за работа от б тийм, като изобщо не отидох :D . За 1000 лева да се потя 5 дена(седмично) като монтирам сателитни чинии+ поддръжка не си струва :D.

Mary_Jane_69
09-07-2014, 20:21
Не излиза защото не си образован достатъчно с компютрите :D , при мен излиза защото съм достатъчно образован(ставам за ит специалист :D) .

Glupak nekaduren

Mary_Jane_69
09-07-2014, 20:25
Къв техник ве, ти една крушка сигурно не можеш да завиеш, самият ти изказ е адски спрял

koko95
09-08-2014, 00:38
Къв техник ве, ти една крушка сигурно не можеш да завиеш, самият ти изказ е адски спрял

Спрял си ти! Много неща доста по сложни от завиване на крушки мога да правя, които ти не можеш!

Mary_Jane_69
09-08-2014, 06:52
Така е, не съм завършила нищо, включващо ток и жица, но пак мога да ти кажа, че самочувствието ти е по-голямо от уменията, а това се разбира със скромността, с която можещ човек би трябвало да си служи.

TheMorfeiii
09-09-2014, 00:55
http://prikachi.com/images.php?images/174/7552174w.jpg
това е снимката на авторката ;)