PDA

View Full Version : Временни татуировки за трансфер върху кожа, напълно безопасни (:



NeverlandInk
08-20-2014, 20:43
Здравейте, хора! ^^
Изработвам временни татуировки, които при контакт с вода се пренасят върху кожата и остават между 3 и 7 дни. Доста хора им се радват на запад, затова реших да видя тук как ще е. (:
Може да хвърлите един поглед на Фейсбук страницата ми и, стига да прецените, да ударите по едно харесване. ^^
https://www.facebook.com/neverink

----
Временни татуировки, изработени от висококачествени хартия и мастило, напълно безопасни за кожата.
Богат и разнообразен избор.
Ако желаете дизайн по свой избор, можете да ми пишете. :)

Временните ни татуировки обикновено издържат между 3 и 7 дни в зависимост от мястото на нанасяне и третиране.

Лесна употреба:

• 1. Изрежете избраната от вас татуировка и премахнете прозрачния защитен слой.
• 2. Поставете татуировката с лицето надолу върху избраното от вас място (кожата трябва да бъде предварително почистена и суха).
• 3. Намокрете кърпа, плат или гъба с вода и старателно намокрете повърхността на татуировката.
• 4. Изчакайте около 20-30 секунди и след това премахнете хартията.
• 5. Изчакайте, докато татуировката изсъхне преди да я пипате или да носите дрехи върху нея.

Премахване на временните татуировки:

• 1. Натъркайте с бебешко олио или някакъв алкохолосъдържащ препарат (тук влизат и повечето видове мокри кърпички) и изчакайте 10 секунди.
• 2. Натъркайте отново нежно и повторете, докато татуировката изчезне.

Устойчиви на вода и потене.
Безопасни и нетоксични!

Информацията за размерите и цената на всяка татуировка са написани на снимките на самата татуировка, като размерът на всяка от тях може да се промени според желанието ви, стига самото изображение да го позволява.
Посочените размери са във височина/широчина.

Ако имате въпроси или искате да направите лична заявка, можете да ми пишете на лично съобщение тук или на e-mail ani_0309@abv.bg

Понеже татуировките не са готов продукт, който просто да загъна и да изпратя, си давам срок от най-много 3 дни след потвърждаване, в рамките на които да направя и изпратя дадена поръчка. Обикновено се старая татуировките да бъдат пратени още на следващия ден след поръчката, но за всеки случай - давам си максимум от 3 дни, като, разбира се, всеки ще бъде уведомен какво се случва с неговата поръчка.

Пращам по Еконт с наложен платеж и при желание по БГ пощи, но имайте предвид, че във втория случай доставката ще е значително по-бавна.
За пратка до офис на Еконт ще са ми нужни име, адрес на най-близкия до вас офис на Еконт и личен телефонен номер, на който ще получите съобщение, когато поръчката е пристигнала.
Минималната сума за поръчка е 2лв.
Татуировките от всяка поръчка идват в хартиено пликче.
За поръчка над 15лв. доставката до офис на Еконт в цялата страна е безплатна, а до личен адрес е 6лв. Отстъпки за големи поръчки. Понякога и възможност за лично предаване.

Точна и коректна съм, очаквам същото и от вас. (:

Надявам се да се насладите на това изкуството така, както му се наслаждавам аз. ^_^

xoxo,
Neverland